atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Sievas sludina Dievnamā
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2009.12.02 16:00:14
Lūkasa 2. 36 ir īss aizraujošs stāsts par ANNU , kura Dievnamā sludina par Jēzu .
Pāvila 1. 11.nod. ir stāsts par sievām , kuras sludina draudzes sapulcē.
Kāpēc daļa kristiešu nespēj pieņemt , to , kas pat Bībelē skaidri, tīri vēsturiski ir saprotams, neinterpretējot, ka Dievs visos laikos ir atļāvis sievām Dievnamos sludināt.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.09 22:51:56
Miegs nāk. Bet Tu - ciemiņš. Taisnojies, ka nu pats. Īpaši, ja `teksti uz sejas`.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.12.10 12:20:29
Uldis

Tevi neviens neapsūdz. Es Tev tikai aizrādu , ka Tu veikli māki novirzīties no tēmas un akcentēt citu un ar to atgriezties un jau uzbrukt . Tā ir manipulēšana ar cilvēkiem , sektantisms.
Ja runa ir par Templi , tad runa ir par Annu , vai viņa , kā sieva drīkst to darīt Dieva namā? Vēturiskie raksti saka , ka jā, jo ir apraksts , kur viņa templī to dara.
Un Tavs rakstītais izkārtojums Templī ir pats par sevi saprotams , ka ne jau nu Anna sludināja Priesterim , kad viņš izpildīja rituālas darbības. Tā nav sludināšanas vieta. Templī sludināšanas vieta ir izņemot vissvētāko vietu un upurēšans vietu. Varbūt vēl kaut kur. Tāpat kā Tu nelīdīsi baznīcas pagrabā Dievkalpojuma laikā un nesludināsi miroņiem. Anna sludināja tur , kur bija jāsludina norādītajā vietā Dievnamā. Par to iet runa un izbeidz novirzīties no tēmas.
Par Korintiešu Vēstuli tas pats. Tu te sāc mācīt , kad Pāvils rakstīja Korintiešiem. To taču Bībeles stundās mācās visi pasaules kristieši. Pāvils Korintā dzīvoja vairāk nekā gadu , bet Tu to pasniedz , it kā Pāvils nav bijis Korintā - ziniet , Pāvils vēstules nerakstīja no Korintas. Es varu Tavā stilā _ rakstīja vēstuli Romiešiem no Korintas ( sajukuma veidošana sarunā, novirzīšanās no tēmas, sektantu manipulācijas)
Un labi , ka esi to piefiksējis. Bet runa ir par to , ka Pāvils 11. nodaļā nedomā likt galvassegu sievai , kura ir mājās viena. Jo pravietošana nozīmē , ka tu sniedz vēsti kādam. Tātad 11. nod. skaidri un gaiši ir saprotams , ka Pāvils uzrunā sievas , kuras piedalās publiskā kalpošanā. Šajā gadījumā viņas sludina pravieto, lūdz....
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.12.10 13:15:01
Uldis Daudz. Tiešām daudz....

Nu redz. es arī gribētu, bet neesmu tik paklausīgs.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.10 22:10:27
Aivars Lapšāns

Tu veikli māki novirzīties no tēmas un akcentēt citu un ar to atgriezties un jau uzbrukt . Tā ir manipulēšana ar cilvēkiem , sektantisms.

Esmu ievērojis, ka tev ir problēmas loģiski izklāstīt savas domas. Kā tad tu vari sludina`t Evaņģēliju, ja tevi neviens nesaprot? Tava runa ir saraustīta un nesakarīga un pilnīgi nav saprotams, kādā nozīmē tu piesauc kaut kādus argumentus. Tāds stils, starp citu, ir raskturīgs zemāka līmeņa harizmātiem, kas māk tikai monotonas dziesmiņas strinkšķināt un burbulēt, ko harizmāti sauc par runāšanu mēlēs. Tās "mēles" ir pilnībā atņēmuši spēju šādiem runātājiem loģiski argumentēt savu runu.

Es no tēmas neesmu ne reizi novirzījies, jo, kā jau vairāk kārt esmu uzsvēris, neesmu tai pievienojies. Es tika ievēroju, ka daži no jums piesauc Rakstu vietas un interpretējat tās pilnīgi ačgārni. Mani tas kaitināja un tāpēc nolēmu palabot dažu no jums un tevi jo īpaši.

Tu parmet man sektantismu. Arī to tu nezini. TEoloģijā sektantisms ir novirzīšnās no skaidras Rakstu mācības. Tāpeč sektants drīzāk esi tu. Ir acīmredzami, ka sludināšanas dāvanas Dievs tev nav piešķīris. Muzikālās - varbūt. par to nemāku spriest, jo neesm u tevi dzirdējis. Tāpēc labāk nebāz savu degunu tur, kur tev nav atļauts. Ej mizo labāk kartupeļus mājās, lai saimei būtu ko paēst.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.10 22:14:11
Aivars Lapšāns

Un Tavs rakstītais izkārtojums Templī ir pats par sevi saprotams , ka ne jau nu Anna sludināja Priesterim , kad viņš izpildīja rituālas darbības. Tā nav sludināšanas vieta. Templī sludināšanas vieta ir izņemot vissvētāko vietu un upurēšans vietu. Varbūt vēl kaut kur. Tāpat kā Tu nelīdīsi baznīcas pagrabā Dievkalpojuma laikā un nesludināsi miroņiem. Anna sludināja tur , kur bija jāsludina norādītajā vietā Dievnamā. Par to iet runa un izbeidz novirzīties no tēmas.

Zini, šito lasot... Tu pat nespēji apjēgt, kādas tu stulbības runā. Tu Rasktos esi pilnīgs nejēga. Tev ir tieši tā, kā tajā krievu sakāmvārdā: smotriš kņigu, viģiš figu. Piedod!
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.12.10 22:38:42
Uldis Nevienu neaizstāvu, bet nesaprotu. Uldi, pasakiet lūdzu, kāpēc vajag visu tā sarežģīt. Ja reiz esi diplomēts Dieva kalps nu vajadzētu taču mācēt no situācijas iziet nevis ar paceltu galvu, bet pasēt nedaudz mīlestības. Domāju visi jūsu augstāk pieminētie Draugi noteikti priecātos par Jums.
Uldis
# Labojis Uldis: 2009.12.10 22:58:51
skolniekss

Redzi, ja jūs saprastu situācijau, tad jūs saprastu, ka nevis es esmu nonācis grūtā situācijā, bet mans oponents. Otrkārt, nevis ar augsti paceltu galvu, tā sakot, uz balta zirga, bet mēģināt likt saprast tam cilvēkam, ka viņš paaugstinās pār Rakstiem. Treškārt, par kādu mīlestību jūs runājat? Vai samierināšanos ar grēku, stulbumu, trulumu? Lai taču tas cilvēks izlasa Rakstus un uzdod jautājumus Kristum, nevis pašpaaugstinās pār Kristu! Man mīlestība ir rmīlēt Kristu un mīlēt grēcinieku, bet ne grēku. Mīlēt taisnību, bet ne ne-tasinību. Mīlēt patiesību, bet ne melus. Mēģiniet to saprast, tad jūs sapratīsiet ne tika mani, bet galvenais - Kristu!
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.10 23:24:32
skolniekss

Domāju visi jūsu augstāk pieminētie Draugi noteikti priecātos par Jums - uz šo varu atbildēt vienīgi ar mudinājumu pārlasīt Apustuļu darbu grāmatu, Stefana sprediķi, Pāvila sprediķus. Varbūt, ka kaut ko sapratīsiet.
Uldis
# Labojis Uldis: 2009.12.10 23:27:42
skolniekss

Raugoties uz jūs profila attēlu, kā starp diviem pirkstiem jūs satverat sauli. Tas ir tieši tas, ko grēcīgais cilvēks grib panākt: starp rādītāju pirkstu un īkšķi ielikt Dievu. Bet patiesība ir pilnīgi pretēja. Dievs mūs visus ir satvēris starp saviem pirkstiem. Lūk, par to jums jāpārdomā un visai nopietni.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.10 23:55:12
Uldis
Mjā! Tev grūti dzīvot, ne? Negribi par to parunāt?
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.12.11 00:24:13
Uldis

Sektantiem tāda viltība uzbrukt, pazemot , nomelnot. Neesmu vainīgs , ja nespēj saprast manu rakstīto. Tas Tev jāprasa Dievam , kas ar Tevi notiek, ka nesaproti. Nezāpēc citi , kuri sludina , ka sievu kalpošana ir svētīga lieta man neko nepārmet. Vajag lasīt vēlreiz , ja otra cilvēka uzrakstīto nesaproti. Izlasi vēlreiz. Pajautā ... kas Tev liekas neskaidrs.

Iekopēju , ko Tu no mana rakstītā pārmet -


Un Tavs rakstītais izkārtojums Templī ir pats par sevi saprotams


Ka s te nav saprotams? Tu mani ,,pamācīji,, par tempļa uzbūvi. Es to nosaucu par vietu izkārtojumu. Piem. Vissvētākā vieta....utt.

Tālāk es saku , ka Anna negāja pie priestera , kamēr viņš veica savu darbu , netraucēja ...tas tak ir skaidri saprotams. Tu vienkārši nevēlies saprast. Un vai tad upurēšanas vietā jāsludina? Kāds to darīja? Tu to drīkstētu darīt? Annas nē? Annām pagānu pagalms -Uldim , varbūt ,vissvētākā vieta?

Es saku , ka Anna drīkstēja sludināt templī, jo to ir aprakstītījis skaidri un gaiši Lūka. Tu ceturto reizi novirzies no tēmas un sāc apvainot , pazemot , paauKstināties. Bet neturpini diskusiju par tēmu. Par to iet runa. Tu pastāvīgi bēdz no patiesības , nejautā par manu uzrakstīto , ko Tu nesaproti , bet esi agresīvs. Šī agresija ir sektu vadoņu ierocis. Ja tas Tevi aizskar , tad Tev ir problēmas. Sakārto attiecības ar Jēzu. Esi Jēzus priekšā pazemīgs. ...Tas nekas , ja Tu esi oficiālā draudzē , bet Tu savu draudzi vari pataisīt par sektu , iepējams jau to esi izdarījis.
Un par harizmātiem Tev līdz praktiskām zināšanām nav gaisma ataususi. Viņi nav no trako mājas , kā Tev labpatīk starp rindām to nosukt , bet viņi vismaz ir karsti ( Jāņa atklāsme Laodiķejas draudzei) . Jā harizmāti kļūdās runājot Dievkalpojumos mēlēs, tas nenozīmē , ka viņi ir slikti sabiedrības locekļi. Starp harizmātiem nav pedarastijas atšķirībā no mūsu baznīcām. Tas jau vien jāsaprot ar to , ka harizmāti dod priekšroku ticībā stiprākiem hierahijā , nevis sevi paauKstinājušiem , kā Tu , kurš atļaujas ķengāties pret savu br``ali. Tikai tāpēc , ka Tev par izbrīnu viņš ir par Tevi gudrāks rakstos.
Man vairāk interesē tas , ja Tu iesaisties sarunā ,.. vai Tu atzīsti , ka Anna drīkstēja pravietot Templī. Mani interesē _ kāpēc Tu pagānu pagalmu sauc par kaut ko nevērtīgu. Utt....

Tāpēc labāk nebāz savu degunu tur, kur tev nav atļauts. Ej mizo labāk kartupeļus mājās, lai saimei būtu ko paēst.

Šo es iekopēju ar melnu , jo Tava sirds ir melna, ka gan māsai vari pateikt - Tev nav atļauts un arī brālim lai nebāž degunu ,.. kur nav atļauts . Interesanti kāpēc man vienam sektantiski domājošam būs jāpaklausa un nebūs jābāž deguns , ja skaidri redzu , ka notiek māsu pazemošanas kampaņa? Un Tu , Uldi, arī sektantiski uzvedies , jo tādi vārdi , lai es nebāžu degunu ir no sātana mutes , ne no ticīga vīra. Ko no Tevis var sagaidīt līdzcilvēki? Ko ?
Par kartupeļiem. Jā man pašam kartupeļi ir izaudzēti un reizēm sagaidot ģimeni mājās, samizoju kartupeļus. Pastāsti par sevi. Vai Tev ir savs kartupeļu dārzs?

Es no tēmas neesmu ne reizi novirzījies, jo, kā jau vairāk kārt esmu uzsvēris, neesmu tai pievienojies. Es tika ievēroju, ka daži no jums piesauc Rakstu vietas un interpretējat tās pilnīgi ačgārni. Mani tas kaitināja un tāpēc nolēmu palabot dažu no jums un tevi jo īpaši.

Tu, Uldi, pastāvīgi novirzies no tēmas. Neesi pamanījis? Un tā ir demagoģija , ka neesi pievienojies. Tu esi pievienojies , pie tam agresīvā , netaktiskā veidā. To ne tikai es pamanīju.
Tāpēc , īsi, atbildi uz tēmu , kurā pats ienāci -
Kā būs ar Kor. 11. nodaļu? Vai Pāvils uzrunā sievu vienu pašu mājās , uzvelk lakatu? Jeb Pāvils uzrunā sievu publiskā kalpošanas vietā? Dievnamā? Mājas sapulcē ? Draudzes sapulcē? Uz priekšu.... Kuru variantu Tu , Uldi , izvēlies?
Tikai nesāc man vadīt Bībeles stundas par Pāvila vēstulēm. Es ari daudz zinu par vēstulēm Korintiešiem....varu rakstīt un rakstīt.

Bet Galvenais man interesē... Tavas agresīvās iesaistīšanās pirmais jautājums - Vai Tempļa vieta , kur Anna sludināja nav saucama par Dieva namu? Lūdzu atbildi.....!? Tad arī vērtēsim , kurš ir sektants( rakstu sagrozītājs)..

skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.12.11 07:40:51
Uldis Raugoties uz jūs profila attēlu, kā starp diviem pirkstiem jūs satverat sauli.
Lai nebūtu pārpratumu. Uzklikšķiniet uz bildes un pavērojat tuvāk, tas ir stikliņš, kurš lai kā jūra to būtu slīpējusi nespēj noslēpt savus plankumus, ja to caurskata saulē. Tieši tā mūs caurskata Dievs. Viņš redz manus plankumus un tur mani, un Tevi brāli. Un arī ar savu grēku nožēlu nespēju kļūt saules dzidrs, jo manas domas skrien. es cenšos bet ne jau mana cenšanās, bet Ticība Kristum būs tā, kas spēj dzidrināt saduļķotos ūdeņus.
Tas Uldi nav par šo tēmu.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.11 08:49:18
Aivars

Tev grūti dzīvot, ne? -
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 69 , pavisam kopa bijuši: 33567