atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Sievas sludina Dievnamā
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2009.12.02 16:00:14
Lūkasa 2. 36 ir īss aizraujošs stāsts par ANNU , kura Dievnamā sludina par Jēzu .
Pāvila 1. 11.nod. ir stāsts par sievām , kuras sludina draudzes sapulcē.
Kāpēc daļa kristiešu nespēj pieņemt , to , kas pat Bībelē skaidri, tīri vēsturiski ir saprotams, neinterpretējot, ka Dievs visos laikos ir atļāvis sievām Dievnamos sludināt.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R.(katole)
# Labojis S.R.(katole): 2009.12.03 09:21:31
Aivars Lapšāns
T ur kur sievas sluduna ir miers un kārtība. Vai pie jums , ja sieva kāpj kancelē sākas troksnis?
Kur sievas ir diakones , tur slimais skaitās neapkopts?
Bīskapes Latvijā nebūs . Nomierinies.
Bet Annai līdzīgas arī Latvijā ir daudz, tāpēc , kas negrib , lai Annas neklausās, bet tikai lai savu negribēšanu neuzspiež citiem.


vai luterāņiem ir tāda konsekrētā kārta - annas ?
ja tā, problēmu nav.
es jau neklausītos arī tad, ja sludinātu žaņi vai alekši, jo luterāņiem vienkārši nav apustuliskās pēctecības, tātad arī priesteru. tātad arī autoritātes un attiecīgās kalpošanas. faktiski tad patiešām luterāņiem arī annas var sludināt. cik garš tik plats.
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.03 10:44:06
vienkārši nav apustuliskās pēctecības
Kur tad palikusi?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.03 10:48:54
vai luterāņiem ir tāda konsekrētā kārta - annas


Shitais labs! Zhetons!

jo luterāņiem vienkārši nav apustuliskās pēctecības

Shitaas gan ir muljkjiibas. Mees kaareiz sludinaam Apustulisko Maaciibu, taadu kaa Apustulji mums ir nodevushi... visiistaakaa apustuliskaa peecteciiba! Kaareiz RKB buutu jaapshauba, vai taa vinjiem ir... bet kaut kaadaa meeraa jau ir arii RKB...
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.03 10:53:30
Jošs Mulders
ai, nu labi, es jau te piekasos. bet kārtībai jābūt. kaut gan, ne jau man jūsu baznīcā kārtību jāieved. tiecies paši galā ar savām annām un visu pārējo.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.12.03 10:58:44
S.R.(katole)

Varbūt Tu ar to domāji - pēctēcība, uzliekot rokas?
Adonika
# Labojis Adonika: 2009.12.03 10:59:57
Aivars Lapšāns
Drīzāk jau viņa ar to domāja RKB pašpasludināto monopolu uz apustuļiem.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.03 11:02:31
Aivars LapšānsAdonika
miers ar jums. ko es domāju, to es domāju. jūs varat domāt, kā jums patīk.
es šeit esmu ciemiņš, uzvedīšos atbilstoši un savu kārtību jūsu mājās necentīšos ieviest.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.12.03 11:13:11
Kas monopolu pasludinājis, tiem atkal nākamās problēmas - proti, nu jau ar vispēctecīgāko pēctecību.

un vis tā labākā ieskaidrošana notiekot ar slotām!
http://www.apollo.lv/portal/printit/116820/0

... un atkal Ziemassvētki tuvojas, tā kā derētu vienreiz noskaidrot līdz galam...
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.03 11:46:39
-Jona-
Vispār tā ziņa ir divus gadus veca. Tas nenozīmē, ka uz katriem Ziemsvētkiem tā ir jāizvelk.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.03 11:51:19
Aivars
ziņa prikolīga. man jau arī gribētos šito slotu vicināšanu redzēt.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.12.03 11:54:00
Aivars

Es jau gan zinu, bet līdz galam tak toreiz nenoskaidroja? tādējādi neviens man nevar liegt to izvilkt atkal, kad kādam kartejo reizi sukcesija galviņā sakāpusi... neviens lielīgs Martas braucējs ( un šī ziņa nav tik veca)..
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.03 11:58:51
-Jona-
Ja tā ir publiskota 2007`. gadā, kā tā var nebūt 2 gadus veca? Kurš gads šobrīd ir?
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.12.03 12:02:02
Aivars

Nu, tas Martas braucējs lielījās vēl šā gada sākumā, pavasarī laikam (es par to beigās minēju).
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.03 12:04:36
-Jona-
Marta runčus zinu, bet kas ir Martas braucējs, nezinu
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.12.03 12:13:51
Aivars

ehh, tad nu atraku ar:
http://www.mango.lv/zinas/nejedzibas/redakcija/katolu-priesteris-braucis-dzeruma-un-piekavis.m?id=23777309

ne jau ka tur tiešā tekstā plātītos ar sukcesiju, to es piespēru no sevis, dļa krasnovo slovca ... (bet nu pilnīgi kā īlens līda no visas lielīgās runas un intonācijas)
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.12.03 13:23:05
S.R.(katole)

Man nav problēmu attiecībās un uzskatos pret katoļiem , kā konfesiju. Svētdien kalpoju adventes pasākumā , kur bija katoļu labākis mācībspēks priesteris Kravalis. Mums kopā izdevās uzrunāt 60 Jaunpiebalgas iedzīvotājus ar Dieva vārdu. Mums pat prātā neienāca - kuram priekšroka runāt, stāvēt, kāpt kaut kur. Mūsu uzdevums bija sludināt. Un to mēs izdarījām kopējā Svētā Gara spēkā.
Mums šī diskusija šajā forumā notiek ļoti smagā formā. Un tā ir - vai LELB pārorientēsies no protestantisma uz katolicismu. Viena daļa pat nenojauš , ka viņu uzskati ir katoliciski.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.03 13:28:43
Aivars Lapšāns
skaidrs. ja jau nāksiet, laipni lūdzam. tas būtu tikai slavējami. bet ne obligāti. brīvā griba lai katram paliek brīva.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.03 13:29:34
Viena daļa pat nenojauš , ka viņu uzskati ir katoliciski.

Un viena dalja nemaz nenojaush, ka vinju uzskati ir protestantiski...
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.12.03 13:39:35
S.R.(katole)

Mani senči no tēva puses ir katoļi un no mātes pareizticīgie.
Nenoliedzami ka esmu vecvecāku izlūgts. Jo mana vecmamma , katole bija ticīga. Vienmēr , atceros ....kad biju mazs braucām no Cēsīm uz Viļaku kapusvētkiem. Un vienmēr gājām uz Dievkalpojumiem Viļakas skaistajā Dievnamā. Es stāvēju kā noburts. Mani tā aizkustināja mūzika , kas nāca no ērģelēm un kora , ka tas izmainīja visu manu dzīvi , attiecībā par to , ka ir mūzika , kas spēj pārvērst maza bērna sirsniņu.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.12.03 13:48:17
S.R.(katole)
Bet manas mammas tēvs dzīvoja Žīguru pusē , blakus Viļakai un tur latviešiem bijis izdevīgāk pieņemt pareizticīgo baznīcu. mamma staštīja , ka vecmamma vienmēr pie galda likusi lasīt Bībeli, lūgt un tad tikai ēst. Vectēvs biis labākais kalējs, pie kura tauta bieži izglītojās , gaidīdami kad vectēvs izkala vajadzīgās lietas.
Nenoliedzami, ka mums ir kaut kas no senčiem. Ko pamani tikai pēc daudz gadiem , kad viņu vairs nav. Vien atmiņās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 83 , pavisam kopa bijuši: 11580