atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vecās derības kristieši. Jaunās derības kristieši. Vai spējam saredzēt atšķirības?
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2009.11.23 23:54:44
Pasaules kristiešu kalpošanas redzējums ir arī ar tādu skatījumu. Vecās derības kristieši un Jaunās derības kristieši.
Kurā grupā liekam LELB. Ja vecās derības , tad kas būtu jāmaina?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.12.15 23:37:14
Svētais Ja godīgi, tad neesi atbildējis uz jautājumu - kam tad maksāja par maniem grēkiem ?
P.S
Es jau dzīvoju Tajās debesīs - jo viss ir viens.
Šeit man liekas, ka daudzi jauc pēcnāves dzīvi ar debesīsm, jo debesis ir tad, kad tev pietiek - lai dzīvotu un būtu harmonijā ar KAS IR - ka ar KAS IR neesi harmonijā - tad tā ir elle būtnes realitātē !

Aivars Lapšāns
Es reiz biju uztraucies ka katoļu baznīca tiek sašķelta, tad es satiku vienu būtni, kura teica, ka tie, kas ir viens, tie nešķeļās - jo viņiem ir viena Saule un viens Tēvs, kuru arī Kristus apliecināja un atklāja cilvēcei - Īstenība tāda kāda tā ir - jeb KAS IR ir KAS IR - ko vārdā nevar nosaukt. Tā kā nebēdājies - par šķelšanos ĪStenībā !
Gnidrologs Kā tu domā, kā ir pareizāk teikt iekš KAS IR vai ar KAS IR ?
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.15 23:41:43
Gnidrologs Bet ja nopietni ?
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.16 00:36:38
Gnidrologs

Ja nav - tad jāatrod veidu kā vārdus izmantot - lai varētu normāli sazināties bez pārpratumiem ! Nu vismaz man tā tagad sagribējās dot priekšlikumu - redzēs kāda būs Tava reakcija - un izģenerētā atbilde
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.16 01:03:07
Es arī ja mēģinu atrast kaut ko krievu valodā, tad atduros pret suščij.

Tātad kopsavilkums - suščij Tavā realitātē ar birku Bezgalība manā KAS IR Ēberjiem JHVH.

Bet tagad par Tēmu - vecās derības kristieši jau arī bija kopā ar KAS IR - tāpat kā JD kristieši, tikai KAS IR ir atklājies iesākumā kā Viens - tad trīsvienīgs - un jautājums vai atklāsies un vai redzi viņu kā daudz vienīgu - vienu ? Vai kā savādāk ?

Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.16 10:23:50
Gnidrologs Ēbrejiem ir problēmas ar Kristu - viņi nespēj viņu atzīt par KAS IR daļu - jo viņi gaida mesiju, kas atpestīs Izraēlu !
Bet KAS IR atzīšana - ir izeja, ko Kristus - sludināja. Ja visi atzītu to KAS IR - par tādu kāds KAS IR - tad visi vienotos ! Bez vienotības - nevar iestāties normāla dzīve. No šejienes viens mācītājs teica, ka Mīlestība nav tad, kad divi satiekas un redz viens otru - bet viņi paskatās uz priekšu un redz vienādi to KAS IR - tad izpildās laulību nosacījums, kamēr neredz to KAS IR vienādi - tikmēr ir nevienprātība, dažādas gribēšanas, kašķi un strīdi - Saule ir Saule - Pavests ir nemaldīgs, jo Pāvests ir nemaldīgs, zinu, jo zinu - Tas kurš nezina, tas nezina, tas kurš noziedzinieks, tas ir noziedzinieks, tas, kurš nemāk mīlēt tas nemāk, tas kurš zog tas ir zaglis, tas kas krāpjas tas krāpnieks, tas ka smuļķis, tas muļķis, tas kas gudrais, tas ir gudrais utt.
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.16 13:45:28
Aivars Lapšāns, „Es runāju par praksi, kur notiek tikai Dievkalpojumi , bez svētās sadraudzes, bez misijas darba...”
Pievienojos Muldera atbildei, kurš pauda, ka dievkalpojums pats par sevi ir svēto sadraudzība un misijas centrs. Vai esi piedalījies kādā Via de Cristo pasākumā? Pastāsti, lūdzu, ko tur māca par svētās sadraudzes darbu, ko LELB iepriekš nav mācījusi?
Zive.
# Iesūtīts: 2009.12.16 13:59:45
Varētu būt tā, ka par VD kristiešiem dēvētu tos, kas Dievu uztver kā bargo soģi un JD kristieši, kas Dievu uztver kā mīlestību.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.16 19:40:17
Aiko_Saule Ja godīgi, tad neesi atbildējis uz jautājumu - kam tad maksāja par maniem grēkiem ?

Jēzus samaksāja izpirkuma maksu Dievam par taviem grēkiem.

P.S
Es jau dzīvoju Tajās debesīs - jo viss ir viens.

Tu jauc Dieva valstību ar Debesu valstību. Dieva valstība Jēzus saka, ka ir jūsos Taisnība, Prieks un Miers Svētajā Garā. Debesu valstība nāks tikai pēc nāves.

Šeit man liekas, ka daudzi jauc pēcnāves dzīvi ar debesīsm, jo debesis ir tad, kad tev pietiek - lai dzīvotu un būtu harmonijā ar KAS IR - ka ar KAS IR neesi harmonijā - tad tā ir elle būtnes realitātē !

Ja Jēzus ( KAS IR) nav tavā realitātē kā grēku izpircējs un tavs Gla`be`js, tad tava ticēšana jebkurai realitātei ir velta.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.16 19:58:10
masiks [212.93.96.2] Jēzus ir vienlaicīgi Dievs un Dieva Dēls. 1=3 un 1=1 To grūti aptvert, bet tā irpatiesība. Turklāt Viņš ir arī Cilvēka dēls.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.16 20:03:46
masiks [212.93.96.2]

Dievs ir Trīsvienīgs.

katra Viņa persona ir Dievs atsevišķi, un visi kopā tomēr ir viens veselums, un atsevišķi tāpat. Tā ir cilvēkam grūti uztverama lieta, bet tā ir patiesība.
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.16 20:14:11
masiks [212.93.96.2] Viens Dievs, kas ir trīsvienīgs. Visas trīs personas ir vnlc. Dievs. Tas ir diezgan lidzigi kaa piem. ar cilvēku, lai gan ne adekvati.Tu esi trīsdalīgs Gars, Dvēsele un Miesa. Katra no sim dalam esi tu, un ja vienu atnem tas vairs neesi pilnigs tu tacu joprojam butiksa tevis sastavdala

Par laiku ir ļoti vienkārši. Tā ir radīta lieta, tāpēc Dievs, kas atrodas ārous tā var zināt nākamās lietas. tas atkal ir Dievam tikai raksturīgi un cilvēkam ir grūti to saprast.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.16 20:40:53
masiks [212.93.96.2] teicu, ka ir grūti to saprast . Taču vnlc. visas trīs personas ir Dievs. Kā tas ir, to ir grūti izprast, bet tā ir patiesība, ko atklāj Dieva Vārds.

Laiks ir laiks. Mēs dzīvojam laikā Dievs ārpus tā. Citā dimensijā, kas nav laika ierobežota, tāpēc var atrasties vnlc. visos laikos nakotne tagadne un pagatne.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.16 20:42:49
racionāli Dievu izskaidrpot un izskaitlot nav iespejams. Kad vins dara savus brinumus, tie ari ir pratam neizprotami.
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.16 21:49:11
kas par zvēru ir VD kristieši?
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.16 21:57:15
masiks [212.93.96.2]

bet kristietība jau sākas tikai ar Kristu tb JD.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.16 23:04:41
masiks [212.93.96.2] Dievs nemaina savu rīcību. Viņš vnk vnlc atrodas visos laikos , jo ir ārpus ši laika. Dievs nav neprognozējams bezprātis, jo sevi ir ierobezojis ar sevis izteikto vārdu. Nō ši aspekta viņs ir prognozejams. gruti ir to aptvert neticīgajiem , ticigajiem ticiba to ir daudz vieglak pienemt, tacu nesaku, ka to var lidz galam saprast un izskaidrot.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.12.17 00:08:49
armilo

Vispirms - ko nozīmē LELB? Ja draudzē ienāk jauns mācītājs un pasaka , ka tādi vīru un māsu vakari nedrīkst notikt, ka viņš tagad atlaidīs gadiem ilgi labi kalpojošu mūziķi , svētdienas skolotāju ... , ka neviens te neko nemāk, ka apustuļi var būt tikai mācītāji ....Tad . protams Muldera teiktais var likties ok. Kaut gan es Mulderu nelasu , jo Mulders pārstāv katolisko spārnu, liturģisko muļķošanu. Mulders pārraksta iekopēto Bībeli. Viņam vispār nav nekādas prakses kalpošanā, svētā sadraudzē. Mulders ir , kā pasaules kristieši tagad saka, spilvena kristietis. Iztīrijis savu namu, un viņam liekas , ka viss ok. Bet viņš nogalina praksi. Praktiskos kristiešu. Vēl vairāk - ar visu savu sirdi un prātu apkaro.
Vēlāk paturpināšu....
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.17 00:46:14
Aivars Lapšāns, neapcel lūdzu Mulderu. Viņš gan reizēm sirgst ar vārdu nesaturēšanu, bet visumā šķiet godīgs Kristus kareivis. Tu arī esi Kristus kareivis, tikai no citas rotas, no "dullo" harizmātu rotas. Kungs mūs katru sūta pie dažādiem cilvēkiem. Mulders ir vajadzīgs, un Lapšāns ir vajadzīgs. Jūs neesat ne konkurenti ne ienaidnieki, tikai ļoti atšķirīgi smadzeņu tipi. Tiesa, jāmācās gan mums vēl daudz.
Nez, kādā spārnā Tu mani esi pierakstijis, un pats sevi?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.12.17 00:47:24
ARmilo

Tev uzreiz nav jātic , ka Dievkalpojums ir svēto sadraudzība un misijas cenrs, kā Mulders pauž. Tā viņam liekas, tīri emocionāli. Dievkalpojums ir kristiešu koncentrēts , tīri individuāli , uz indivīdu organizēts ,,saspiests,, Dieva klātbūtnes akts. Ideālākais variants ir kad kristietis Dievkalpojumā strādā tikai ar sevi, pazūd sevī, izmeklē sevi, godā Dievu ar dziesmām un saņem no Dieva Vārdu , klātbūtni un sakramentu.
Dievkalpojums kā misija var būt tikai kādam ienācējam , atnācējam Dievkalpojumā. Nevajag vārdu - misija nonivelēt. Misija ir svēta lieta baznīcām. Dāvanu praktiska pielietošana.
Via De Cristo māca kā draudzes cilvēkam tīri praktiski kalpot. Jo Dievs taču žēlastībā mūs ir uzrunājis ne tikai apmeklēt Dievkalpojumus , bet arī reāli atgriezt pie Jēzus savus tuviniekus , kaimiņus , ....Latvijas iedzīvotājus. Via de Cristo ir būtībā noslēpums. Tāpat kā debesis. Zinām kādas ir debesis....Bet Via de Cristo cilvēku uz četrām dienām ieved debesīs. Cilvēks redz debesu valstību, kāds ir Jēzus , tad šis cilvēks aizbrauc no nometnes, nokāpj no debesīm un atgriežas īstenībā. Tālāk viss atkarīgs no paša - vai Tu vēlies turpināt debesis , jeb atkal kļūt par spilvena kristieti, braukāt uz Dievkalpojumiem un visu laiku kritizēt mācītāja svētrunas, pieņemt sakramentu automātiski , bez kādas jēgas....
Via de Cristo ir LELB pasākums. Viņš notiek reizi gadā Burtniekos. Šajās nometnēs drīkst piedalīties tikai LELB brāļi un māsas. ...Tā kā jautājums ...ko LELB mācīja , māca...ir grūti saprotams, jo saķumā pieminēju, ka ir LELB mācītāji , kas uz sitiena sagrauj un izputina draudzi. Ir tādi gadījumi. Ko gan viņi manifestē? Kādu LELB?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.12.17 00:59:48
armilo

Kur man Tevi ierindot? šis jautājums jau vien ir korekts. Tāpēc , domāju , ka Tu esi meklējošs cilvēks. Kāpjošs kalnā, lai virsotnē saredzētu nākamos kalnus. Es negribu Tevi vērtēt , bet iedrošināt. - Kāda būs Tava ticība , Tava sirds un prāts , tādu gaismu, Vārdu, draugus, lapšānus, praviešus....Tev iedos Dievs.
Es ceru , ka no sirds Tu man pajautāji. Un galvenais, ej ārā no cilvēku prāta korekcijām. Katrs Vārds Bībelē ir sirdi aizkustinošs , ja Tā Kunga žēlastību Tu pateicībā lietosi.....Dievs Tevi mīl , es arī !
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 119 , pavisam kopa bijuši: 1542