atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu balsu skaits mācītāju konferencē
Svilpaste
Iesūtīts: 2009.11.17 22:51:34
"Ar 39 mācītāju balsīm par, 32 pret un 11 mācītājiem, kas atturējās, mācītāju konference nolēma precizēt Satversmes regulējumu par garīdznieku ordināciju, iekļaujot tajā kā vienu no pazīmēm arī ordinējamās personas dzimumu..." Ja rakstā nav skaitliskas kļūdas, tad par Satversmes precizējumu nobalsoja mazākums, jo "atturas" balsis skaita pie "pret" balsīm.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 .
AutorsZiņas teksts
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.04 22:15:01
Aivars Lapšāns

Dievs pat atļāva teļu taisīt - nu tu gan melo.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.12.04 22:49:06
Uldis

Dievs pat atļāva teļu taisīt - nu tu gan melo.

Un Jerobeāms sarīkoja svētkus astotajā mēnesī, mēneša piecpadsmitajā dienā, līdzīgus svētkiem Jūdā. Un viņš pats upurēja dedzināmos upurus uz altāra. Tā viņš rīkojās Bētelē, lai upurētu kaujamos upurus tiem teļu tēliem, kurus viņš bija darinājis, tāpat viņš iecēla Bētelē priesterus uz tām augstienēm, kuras viņš bija iekārtojis.


Vajag saprast kontekstu par ko iet runa. Tev jau arī aiz muguras ir Jēzus bilde. Kādam viņa ir ļoti vajadzīga. Tāpat arī Jerobeā`mam ļoti vajadzēja. Priekš kam? Atbilde taču skaidra caur mūslaiku baznīcām raugoties.
Ivo Pavlovičs
# Iesūtīts: 2009.12.05 01:01:33
Aivars Lapšāns Nu par to teļu es tevi, Aivar, galīgi nesapratu!
Rudens roze
# Iesūtīts: 2009.12.07 00:56:09
Ivo Pavlovičs
Jā, teļus izprast nav viegli...
indriķis
# Iesūtīts: 2009.12.08 08:18:52
Adonika
Bet es tak jau minēju - Priskilla bija draudzes vadītāja nevis sava vīra sieva.
Draudzes vadītāja? Lūka gan neko tādu nemin , Priskilla ir viena no cienījamām un dievbijīgām Jaunās Derības sievām, ne vairāk un ne mazāk.
Un kas ir Katrīna Kulmane?
Adonika
# Iesūtīts: 2009.12.08 12:07:34
Lūka gan neko tādu nemin
Pāvils gan min vēstulē korintiešiem nododot sveicienu.

Un kas ir Katrīna Kulmane?
Kathryn Kuhlman. Sieviete, kurai pagājušajā gadsimtā bija viena no iespaidīgākajām evaņģelizācijas kalpošanām, caur kurām iespaidīgs daudzums cilvēku sastapās ar Kristu un tika dziedināti.
Artis
# Iesūtīts: 2009.12.08 12:57:15
Kāda starpība, vai sieviete ir vienkārši sludinātāja un runā no kanceles vai viņa ir oficiālā amatā?
Artis
# Labojis Artis: 2009.12.08 13:01:37
Un vispār - kāds ļaunums varētu celties no tā, ka sieviete ir oficiālā amatā?

Un kāpēc īpaši bieži nedzirdam par kādiem, kas iestātos pret tiem mācītājiem, kuru bērni pīpē zalīti, dzerstas apkārt u.t.t., jo taču ir teikts, kādiem ir jābūt bīskapiem (mācītājiem?)?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.08 13:05:15
Kurā vietā Bībelē ir kaut mazākā norāde uz to, ja sieviete ir vadošā amatā, tad tas ir grēks?
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.08 17:08:30
Aivars Lapšāns

Vispirms, es vēlos aizrādīt tev uz vienu lietu, ko manām ausīm nepatīk dzirdēt un acīm lasīt. par ko iet runa - Runa nekādi nevar iet. Tai nav kāju. Runu var runāt, nevis likt tai iet. Domāju, ka mūsu savstarpējās neizpratnes iemesls ir tas, ka tava attieksme pret Svētajiem Rasktiem ir līdzīga tavai attieksmei pret latviešu valodu. Ja tu nemāki dzimtajā valodā pareizi izteikties, kā tad tu sludināsi?! Bet tev jau arī tas neinteresē. Tevi intersē tas, ko tu dari. Misionēšana tev ir hierarhija, struktūra, tas, ko tu dari. Misionēšanas būtību izsaka paša Jēzus vārdi Debesbraukšanas dienā: "Jūs.. būsit Mani liecinieki kā Jeruzālemē, tā visā Jūdejā un Samarijā un līdz pašam pasaules galam." (Ap. d. 1:8)

Tu arī nesaproti un nespēji atšķirt jēdzienus publisks no privāts. Tie ir tikai tehniski termini, ar ko apzīmēt kādas lietas, darbības vai rosības kopumu. Tie nav no "pirksta izzīsti", bet pamatojas Rakstos. Voldemārs tev labi šīs lietas paskaidroja un norādīja arī atšķirības starp tiem. Tā kā nevajag smieties priekšlaikus, bet padomāt par tiem kaut maķenīt.

Par teļu. Var jau arī to krustu noņemt no sienas. Atšķirība būs tā, ka bilde būs plika siena, kas neo nemāca, neko neatgādina. Ja runājam par simboliem, tad kaila siena - tas ir kā tabula rasa (tīra lapa). Vai tavā sirdī? Bet, kad mūsu priekšā stāv Kristus krustā sistā tēls, tad atgādinājums, mācības apkopojums. It īpaši, kad dzirdam dievkalpojumā vārdus: "Mūsu Kungs Jēzus Kristus tanī naktī, kad tapa nodots.."

Bet Ārons, kad tam tauta jautāja, kas ir viņu dievs, cēla zelta teļu un teica: tas ir jūsu dievs. Kad Mozus kāpa no kalna lejā, redzot šo zelta teļu, satrieca derības plāksnes.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.08 17:11:43
Aivars Lapšāns

kas ir publiskā kalpošana uzskatāmi parāda septiņu izraudzīšana apustuļu darbu grāmatā.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.08 17:14:16
Interesanti, ka Jēzus ar divpadsmit apustuļiem, kas bija nemācīti vīri apgrieza pasauli gaisā. Tur runa "gāja" vai "iet" vai "ir" par sirds stāvokli ar kādu tie kalpoja Dievam.
Uldis
# Labojis Uldis: 2009.12.08 17:17:20
Aivars Lapšāns

Tu pat nezini , kā misionāri veido kalpošanas grupas - šitas ir ļoti interesants un raksturīgs gadījums.

Saki, kas ir misionēšana: kalpošanas grupu veidošana vai Evaņģēlija sludināšana? Kas ir Dieva svētīta misionēšana: vai tā, kad ir izveidotas misionēšanas grupas, vai arī tā, kad ir izveidojusies draudze pa to laiku, kamēr kāds cits nodarbojas ar grupu veidošanu?

Kā Pāvils misionēja? Vai veidoja grupas vai kā savādāk?
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.08 17:21:19
Svētais

Runa jau nav galu galā tik daudz par pareizību vai nepareizību, bet par attieksmi.

Bet, runājot par nemācītajiem vīriem, tas jau ir tas interesantākais, ka viņi Svētā Gara spēkā pareizi runāja.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.08 17:22:41
Labi, ka mēs brāļi nepaaugstinamies viens virs otra, bet uzlūkojam otru ar augstāku attieksmi , nekā sevi.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.08 17:27:43
Svētais

Labi, ka mēs brāļi nepaaugstinamies viens virs otra, bet uzlūkojam otru ar augstāku attieksmi , nekā sevi. - abpusēji.

Tas arī ir raksturīgi: kad argumenti ir beigušies, tad pāriet uz citu jautājumu; kad kādam tiek norādīts uz acīmredzamām kļūdām, tad tiek pārmests - netiesā.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.08 17:28:47
Es runāju par personīgu aizskaršanu, kas absolūti neattiecas uz apspriežamo jautājumu.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.08 17:30:20
Svētais

Vai es esmu vērsies kaut kur pret personu?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.08 17:33:30
Varbūt arī ne, tad atvainojos, ja esmu kļūdījies, man likās, ka gramatiskās formas pareiza lietošana nav būtiska.
indriķis
# Iesūtīts: 2009.12.09 20:27:38
Adonika Lūka gan neko tādu nemin
Pāvils gan min vēstulē korintiešiem nododot sveicienu.

Nemin kā draudzes vadītāju .
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 54 , pavisam kopa bijuši: 33208