atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Lieli evaņģelizācijas pasākumi
vilks
Iesūtīts: 2009.11.05 08:06:02
Nākamā gada 5-7. novembrī Latvijā tiek plānots Cerības festivāls, kurš tiks organizēts sadarbībā ar Billija Grehema Evaņģelizācijas asociāciju.

Nupat oktobra beigās notika Baltijas evaņģelizācijas konference, kurā tika uzsākta sagatavošanās Cerības festivālam. Tajā bija iesaistīti arī daudzi luterāņu mācītāji un piedalījās (droši vien) arī daudzi draudžu locekļi.

Kā jūs raugāties uz lieliem evaņģelizācijas pasākumiem, vai tie jums šķiet vērtīgi? Kāpēc jā vai kāpēc nē?

Diskusija primāri kristiešiem.
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
vilks
# Iesūtīts: 2009.11.05 08:06:45
Raksts par Baltijas Evaņģelizācijas konferenci tepat LELB mājas lapā.
Чудо Домовой
# Labojis Чудо Домовой: 2009.11.05 09:09:00
man interesē nedaudz citāds jautājums:
cik daudz neticīgo kļuvuši par kristiešiem caur lielu evaņģelizācijas pasākumu ? vai baznīcžurkām patīk vai nepatīk tas maz ko izsaka
jo es apmeklēju A. draudzi Āgenskalnā. Mēs mēdzam dalīt bukletiņus.
diemžēl nepazīstu nevienu , kas par kristieti kļuvis, saņemot bukletu!
Sicilia Lemingoviča
# Iesūtīts: 2009.11.05 09:23:58
Godīgi? man nepatīk... man tas liekas..... baig sektantiski. pati uz tādiem pasākumiem neeju un nepiedalos to organizēšanā.
manuprāt evanģēlizēt var citādāk, bet katrs dara kā un ko grib
moritz :)
# Labojis moritz :): 2009.11.05 10:58:56
kaa buutu jaaizpauzhaas evangelizaacijai?
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.11.05 11:02:02
ja cilvēks priecājas un ja var līdzīgi domājošie priecāties kopā, tad nesaskatu tur nekādu sliktumu. Arī prieks ir evaņģelizācija, pie kam mūsdienu viena no pieprasītākajām lietām.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.05 11:02:06
Iisti nav viedoklja... Pasludinaat Dieva vaardu daudziem ljauzhiem - tas ir labi!

Galu galaa... Aglona jau arii taada pati evangjelizaacija RKB stilaa vien iraid!
Sicilia Lemingoviča
# Iesūtīts: 2009.11.05 11:04:59
Mulders
nu ne gluži.... tur uzstādījums ir nedaudz cits. tas ir po vašemu dievkalpojums, nevis evanģelizācijas festivāls
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.05 11:11:33
Ir lasīts, ka statistika esot tāda, ka no Baznīcā ienākušajiem caur personisku līdzcilvēka uzaicinājumu, atnākot līdzi draugam, tuviniekam uttt (bet ne `profesionālam` Baznīcas darbiniekam) sastāda virs 60%, bet šādi stratēģiski veidoti evaņģelizācijas pasākumi piesaistīt spēj ap 2%, kas protams arī ir labi, tikai ir vērts apdomāt, cik daudz pūļu un līdzekļu tam upurēt. Ir jau tā, ka tajos `atgriezušies` bieži ir jau praktizējoši kristieši, kas vēlreiz nosolās, kādēļ daži ir irgājušies, ka saskaitot tos, kas `pieņēmuši Jēzu` Billija Grehema pasākumos, ir vairāk nekā pasaulē iedzīvotāju.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.05 11:16:22
Sica... nu taapeec es teicu "RKB stilaa"... un jaa... tas vairaak smahivajet uz Divkalpojumu... kur shie "Evangjelizaacijas Pasaakumi" nezinu... lai arii esmu dziivee drusku "pa gaisu" tomeer Bazniicaa man patiik, ka ir vismaz kaut kaada liturgjija un Dieva Vaards netiek taa vienkaarshi tjap ljap pasniegts, bet caur visu liturgjiju cilveeks tiek sagatavots shii Vaarda uznjemshanai... Bet nu, iespeejams, ka kaadam vajag taa pa tiesho bez lirikas uzreiz messagi iedot, lai shis vispaar liidz liturgjijai kaadreiz dziivee tiktu!
Saulespuķe
# Iesūtīts: 2009.11.05 11:17:59
Personīgi aizvien vairāk esmu pret "masovkām". Ne velti svētie sacījuši - "Atgriezies pats un staigā mierā, un tūkstoši ap tevi atgriezīsies". Un tas nav pie rakstāmgalda izdomāts, bet gadsimtos praksē pārbaudīts. Protams, te domāta simtprocentīga nodošanās Dievam, kura liecina pasaulei pat bez vārdiem. Nevar degošu sveci noslēpt tumšā telpā!
"Masovkas"... man liekas, ka ticības ceļš ir kas ļoti fundamentāls, bez ātrām (un īslaicīgām) uzvarām, nebalstīts mirkļa emocijās. Kas ātri nāk, tas ātri zūd. Jā, protams, ka ir izņēmumi, bet te runāts principā.
Cik daudzi paliek ticībā pēc masu pasākumiem?

Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.05 11:18:55
Aivars, Sica... imo atkal shis ir kaarteejais gadiijums, kad cilveeki meegjina Dievu apchakareet gudriibaa un noniecina to, kas Bazniicai jau sen ir un pieder 2000 gadus un, kas nereti ir izciiniits un nostiprinaats ar martiiru asiniim... Luudz nejaukt, es nesaku, ka tas ir alfa un omega per se... bet es uzskatu, ka vajag stipri nopietnaakus iemeslus kaa prosto maarketinga triku un veelmi peec shova, lai esosho Bazniicas mantiibu revideetu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.05 11:20:41
Aivars... bet... to 2% deelj... kaapeec ne? Iipashi ja shie pasaakumi neveicina atkrishanu... jo ja pat viens cilveeks atgriezhas... tad tas jau ir bijis taa veerts!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.05 11:32:01
Mulders
Nu bet tieši tā, ja eņģeļi priecājas arī par vienu, kas pat to procentu nesastāda. Lai gan manuprāt, lielākoties šādi pasākumi mēdz būt pacilājošs burziņš pašiem kriškāņiem, kas arī nav slikti.
Sicilia Lemingoviča
# Labojis Sicilia Lemingoviča: 2009.11.05 11:45:27
Mulders
vo evanģelizācijas pasākumi man saistās ar slavēšanu (skaļu) lapiņu dalīšanu un tekstiem no sērijas - nāciet pie mums, pie mums ir forši...
nekāda dievkalpiojuma (tas var atbaidīt taču), nekādas liturģija s(to tak neviens nevar saprast), nekā no baznīcas, tikai paļurināsim par Dieviņu, padziedāsim, padalīsim lapiņas avosj kāds kļuņit
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.05 13:41:26
Es neticu lieliem evaņģelizāciajs pasākumiem, jo Jēzus māca, ka ir jādara par mācekļiem. To var izdarīt ar personīgo piemēru, un mācot rakstus, tā sagatavojot Jēzum sekotājus. Ja lielā evaņģelizācijas pasākumā cilvēki pieņem Jēzu par kungu, tad tūlīt ir jārūpējas par to, lai viņi tiktu mācīti par mācekļiem, un nepaliktu tikai par jaunpievērstiem. Jēzus vēlējās lai cilvēks kļūst par viņa mācekli, bet nevis tikai atgriežas no grēkiem, jo Kungs uzsver mācīdami visu, ko es jums esmu mācījis, bet ne tikai par grēku piedošanu un augšāmcelšanos.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.05 13:46:15
Sica... cilveeki baigi dazhaadie iraid... bet mani ljoti izbriina kad cilvjiem VISPAAR Liturgjiju nevajag, vinjiem labaak bez taas (peec vinju vaardiem). Nezinu... ne es esmu RKB fanaats, ne mani ir doktrineejushi un maaciijushi RKB adepti un mans maaciitaajs nav nekaads RKB fanaats... tomeer cienja, izpratne un tiexme peec minimaalas liturgjijas kaut kaa ir naakusi liidz ar laiku un izpratni par Dieva lietaam vispaar...

Liturgjija, piemeeram, bij vieniigais ko es kaut cik vareeju saprast Spaanijaa... ko vinji tur savaas meelees ljurinaaja - 0 sapratnes - bet liturgjija pastaastiija visu! A biish tur kaads Grehems spaaniski ciitiigi ko runaajis - no taada pasaakuma es nesanjemtu pat liturgjisko minimumu... taakaa shai jautaajumaa par Liturgjiajs nepiecieshamiibu un lomu ikdienas sveetdziivee es noteikti esmu kopaa ar jumsiem!
Sicilia Lemingoviča
# Iesūtīts: 2009.11.05 17:19:39
vilks. [213.175.126.13]
nu ir sauji;ņa kas tam tic, vēl jaunās draudzes
paskat čudo piem. tic,
gggggg [87.246.165.252]
# Iesūtīts: 2009.11.05 17:24:40
Bet padzīvot Radisonā nebija slikti, ēdināšana, baseins, sauna Ja nopietni - var izmantot iespēju. Ja kāds gatavs ieguldīt SAVUS līdzekļus pasākumā, kurš antikristīgs nav - jāņem līdzdalība. Paņemsim kaut vai 2%. Es tā domāju!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.05 22:20:24
vilks. [213.175.126.13] Ir daži acīmredzot, kas tam tic
incognito
# Iesūtīts: 2009.11.05 22:54:22
Kristieši uzskata, ka Jēzus ir licis viņiem sludināt Evaņģēliju, nu un tas ir tāds patīkams veids kā izpildīt šo pavēli. Ja tiek uzrīkots tāds paliels pasākums, tad rodas sajūta, ka Jēzus pavēle ir pildīta jo cītīgi. Un tas ir jauki.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 86 , pavisam kopa bijuši: 6830