atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Pazemība ir - pieņemt Dieva viedokli par sevi!
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.09 10:46:11
Esmu Dieva svētais, mīļotais, aicinātais un izredzētais, ķēniņš un priesteris, pasaules un enģeļu tiesātājs. Un to es saku pazemībā, pieņemdams Dieva viedokli par sevi, jo tas būtu augstprātīgi, ja es par sevi izteiktu citu viedokli pretēju Dieva viedoklim par mani. Protams, ka es tam ticu, un pieņemu to ticībā, bet nevis sava svētuma, dievbijības vai spēka dēļ!

http://media.christinfo.lv/Audio/A_W/Kristiesu_filozofija.htm
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:33:44
A pieraadiijumus generee ar modeljiem, experimentiem ar tiem... parasta lieta.

Modelji pashi tiek buuveeti daudzkaart uz assumcijaam... kaa jau teicu, uzziimeet softu, kas "simulee" antigravitaaciju ir kaa 2us pirxtus apchuraat Tas gan neko nepieraada daudz!

Pietruuxies induktiivaas baazes... tb mappings uz realitaati modelim jaabuut!

Teixim taapeec biezhi zinaatnee nav iisti skaidrs kur likt kaut kaadus teoreetiskus rezultaatus, jo uz papiira viss skladna, bet realitaatee mappinga nav... tas ko Nikija teica... matemaatika forsha, bet fizika absurda!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:34:19
Tb es lietoju `paliidzeesana` un `agapes tipa strategijas` , ta man skjiet saprotamaak un bez negatiivas intepretacijas iespeejaam.

Nu redz... kad noskaidro terminus, tad izraadaas Ctulhu ir Kristietis a Mulders materiaalists
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:35:09
Labi redzams, ka saada stratehgija samazina sistemas komplexitati, taapeec nav pareiza.

Nuja... bet tieshi taa daudzkaart cilveeki paarprot Dievishkji miilestiibas bausli! Vinji atkal meegjina miilestiibu padariit par kaut kaadu cheklistu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:38:52
Ctulhu par modeljiem runaajot...

Buutiibaa modelji ir savdabiiga indukcija... Indukcija kas peeta vai no staavoklja "X" izriet staavoklis "Y"... tb veero staavoklju paareju un skataas, vai rezultaats ir sagaidaamais!

Tas kas Indukcijai ir essenciaals ir taa sauktaa Induktiivaa Baaze... tas ir... PIRMAIS elements, kuram retrospektiivaa nav redzama shii paareja... Tas noziimee, ja baaze nav patiesa, ja modelii ieliktie pamatprincipi ir nepareizi, tad, tas, ka peecaak tavs izvedums ved pie tev veelamaa rezutlaat ir par tik ticams, par cik ticamas ir shiis divas komponentes
1) Induktiivaas Baazes patiesums un atbilstiiba realitaatei
2) Indktiivaas paarejas korektums!

Ja #2 modelii ir relatiivi viegli ielikt... kodeet staavoklju paareju nav gruuti, tad ar #1 ir gruuti... jo tur biezhi jo biezhi klaat ir pasha programmeetaaja "iedomas" aizspriedumi un pienjeemumi... Tie saakotneejie dati ir jaainterpretee... un rezultaats ir atkariigs no interpreteetaaja pasha kongitiivaas uztveres!

Taapeec ir buutiska atshkiriiba starp "simulaaciju" un "multeni"... abi var izskatiities iespaidiigi, bet tikai par vienu buus gatavi vechi maxaat miljonus, bet otru mosh kaadaa Kannu Kinofestivaalaa var ieskapeet!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:40:00
Mulders
nodeviiba... ienaidnieka miileeshana uz sava tuvaakaa miilestiibas reekjina...

Mīlestība - tā nav izdabāšana otra iegribām! Bet nu uz citu rēķina jau tiešām nevajaga, ja rēķins sanāk liels!

.. vinji veltiija visu savu dziivi nevis izklaideem, bet zinaatnei...
vispār jau tāpēc, ka zinātne viņiem patika daudz vairāk nekā izklaides!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:45:50
Ctulhu, ar sabiedriibu ir pagruuti simuleeties... sabiedriibas modeli ir gruuti simuleet... Tevis reklameetaa graamatinja vairaak kvalificeejas kaa "multene"

Man personiigi tuvaak shkjiet online datorspeeles... kur cilveeki IR taa pati sabiedribia, bet taa vide nav tik kaitiiga... tb experiments datorspeelee kur cilveeku uzvediibu nav jaasimulee, bet pashi cilveeki to dara... ir vieglaak sho pashu uzvediibu peetiit... Taa piemeeram World Of Warcraft viena nejausha datorkljuuda atljaava noveerot un IZSKAIDROT cilveeku riiciibu kaadas slimiibas epideemijas laikaa... ko nekad nevareetu izdariit dziivee un neviens nebij iedomaajies shaadu simulaaciju! Zinaatnieki atklaaja iipatneejus efektus, ko nevar zinaat, ja nezin...

Experimenta BUutiiba bij taada, ka speelee uz atsevishkjas salas bij briesmoniitis, kas "inficeeja" speeleetaajus ar briesmiigu slimiibu... kura ar laiku nokaava to speeleetaaju... Uz salu, protams, vareeja tikt relatiivi stipri speeletaaji - nu un kaa speelees notiek, lieli challendzhi dod lielus bonusus!

To ko datorspeeles veidotaaji nebij iekljaavushi un paredzeejushi ka pat speeles simuleetaa videe cilveeks savu speeles charu meegjinaas glaabt visiem legaalajiem veidiem ignoreejot "sabiedrisko kaartiibu"... Taapeec vinji nebij paredzeejushi, ka daudzi speeleetaaji saaks savu charakteru boostot tik stipri un ilgi un pie reizes pielietot teleportaacijas magjiju, ka shii "slimiiba" paarleeca no lokaalas salas uz generaalo populaaciju, kur bij pat parasti playeri kas dazhaas sekundees no slimiibas mira!

Zinaatniekiem bij inetersanti uzzinaat luuk shos cilveeciskaas uzvediibas aspektus, kurus liidz shim nekad nebij iespeejams "dziivee" noveerot... jo cilveeka uzvdiibu simuleet ir ljoti ljoti gruuti... iipashi extreemos apstaakljos!

Luuk... un arii tu un es nevaram paredzeet sabiedriibas viedokli Nikijas gadiijumaa! Kaa sabiedriiba kaa meta-sisteema reagjees!

Interesanti, ka Platona Alas liidziibaa Platons jau pirms Kristus paredzeeja, ka taadu cilveeku, kas ienaak alaa un staasta un raada, ka "tur aaraa" pasaule atshkjiras no taa ko alas iemiitnieki redz uz alas sienas... taadu cilveeku sabiedriiba nogalinaas!

Taapeec... hmmm... kaameer tas nav noticis, mees nezinaam kaada un vai izskatiitos Nookraatiska sabiedriiba!


Arii komunisms "uz papiira" izskatiijaas skaisti, bet tik elementaru lietu kaa cilveeka dabiigo veelmi un tiexmi peec privaatiipashuma, vinji nepareekjinaaja... kaa rezultaataa "rashititeli socialjnoi sobstvennosti" bij vesels leerums un sisteema galu beigaas sabruka!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:47:45
vispār jau tāpēc, ka zinātne viņiem patika daudz vairāk nekā izklaides!

Taa ir liela gudriiba... saprast... ka miilestiibas atdeve ir lielaaka nekaa egoisma atdeve! Kursh no mums to speej saprast... jo miilestiiba ir investiicijas, kas naak atpakalj tikai peec laika... bet reti kursh no mums grib gaidiit peljnju... Visa LV ekonomika sabruka taapeec, ka biznesmenji gribeeja pelniit miljonus pec gada, nevis struktureeti un nopietni peec 10 gadiem... bet taa lai nesagaazhaas peec tam un tu dabon maxaat miljonus taapat...

Tas kaa tajaa jokaa... Cilveeks skrien un raujaas lai sapelniitu naudu ko peecaak teereet par zaaleem, lai aarsteetu visas kaites kas shai skrieshanaa ieguutas!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:50:18
Ctulhu, fiicha ir taada... ka tevii jau seezh visas koncepcijas un struktuuras gatavas... tik tu pac to nemaz nezini... un reaali tu kaujies nevis pret Krsitieshu Dievu, ebt pret Ctulhu karikatuuru par Kristieshu Dievu... a PRAKSEE tu domaa, runaa un riikojies visai pat kristiigi... tu nEESI konsekvents ateists...

Iisteniibaa Krsiteitiibaa tas ir taads paradox... ka biezhi mees runaajam vaardos koncepcijas nepareizi, bet praksee riikojamies pareizi saskanjaa ar to, ko iisteniibaa Dievs grib...

UN kaa jau Paavils rakstiija - ja kaads sludina Kristu pat ar netiiriem noluukiem... tad vienalga tas ir labi!

Jo BUUTIIBAA... Ctulhu nenoraidiitu Kristu taadu kaads vinjsh IR praksee... labpraat ar vinju pat draudzeetos un kazi vienu otru lietu no vinja maaciitos!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:54:55
Ctulhu... nu luuk... taapeec muusu pasaulee... hmmm "sociaalos experiemtnus" tomeer dereetu veikt datorspeelju videe... nevis kaa daudzi uzskata tas notiek Latvijaa, Ukrainaa un Bulgaarijaa...

Bij teeze, ka notiek experiments sociaalais "Vai var iznjemt no valsts lielus naudas liidzekljus neizraisot sociaalo spraadzienu... Ja var, tad kaa"

Jo... grozies kaa gribi, Latvija un Latvijaa notiekoshais ir visas pasaules ekonomistu un sociologu skatu punktaa... jo ekonomika ar saviem cikliem ir once-per-lifetime experience... Ekonomika kaa zinaatne ir zaljsh gurkjis... taapeec imo veel daudz disertaacijas naakamajos gados tiks uzrakstiitas par Latvijas ekonomikas fenomeniem un efektiem!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:55:14
Mulders
Njā, bet ja Ctulhu nejauši uzkrīt virsū dzelsbetona panelis, tad kur viņš pēc nāves tiks ieskaitīts un kāpēc?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:56:48
Mulders
Ctulhu
A mēs neesam sajaukuši tēmas? Pēdējie komenti te attiecas drīzāk uz "labs ZF gabals"!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:59:22
Te sakaraa ar dzeeraaju sterilizeesanu Mulders kaa reizi teica, ka Ct ir neprasti konsekvents ateists.

Es runaaju par sho muusu te tagad sarunu!

Dazhreiz jau tu esi baigi konsekventais ateists... tas gan... Taapee tas "Ctulhu ir kristietis" bik citaa aspektaa bij domaac... Nu un visi mees esam iedomiigi!

Vot es uzskatu, piemeeram, ja visus Darvinistus (kas papildus veel nav kaadi citaadi zinaatnieki) aizsuutiitu uz Meenesi, tad Pasaules zinaatne ne kapeiku nepazaudeetu
Laigan Ctulhu uzskatiitu, ka tas buutu ljaunums!


Sterilizeet Dzeeraajus ir destruktiivi...

Tad jau vispaar ieviesham "dzemdeeshanas licenzes" kuras izsniedz tikai cilveekiem un paariem, kas atbilst kriteerijiem k1,k2,... kN Visus paareejos sterilizeejam!

Pats tu runa apar cilveeku autonomiju un SB suverenitaati, bet tu esi gatavs to atnjemt tikai taapeec, ka SB ir nedaudz sabojaajusies... Taa nav suverenitaate, ja tu suverenitaati dod tikai tiem, kas to prot pareizi lietot...

Ja tu dod beernam 5iiti un tuuliit to atnjem tikai taapeec, ka vinjsh peerk tavupraat nederiigas lietas... tad tu neesi vinjam devis briiviibu! Tad tu vienkaarshi iedevi patureet naudinju!

Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 15:00:16
Njā, bet ja Ctulhu nejauši uzkrīt virsū dzelsbetona panelis, tad kur viņš pēc nāves tiks ieskaitīts un kāpēc?

Esmu tak tev 1000x skaidrojis
1) Neprasi no manis spriest par hipoteetiskaam nebijushaam situacaijaam ar letaalu iznaakumu
2) Neprasi no manis izveikt tiesas darbus par konkreetaam personaam, jo neesmu Dievs

Tam vidno budet!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 15:00:51
EM ooops... toch a man likaas ka tai teemaa visu laiku esam
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 15:03:59
Mulders
1) neba nu tik hipotētiskas tās situācijas. Vai arī tev vajag reālas katastrofas un cilvēkus?
2) ir tak kritēriji, tipa pieņēmi Kristu-labi, nepieņēmi-slikti! Ctulhu nepieņēma.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.11 15:06:29
1) neba nu tik hipotētiskas tās situācijas. Vai arī tev vajag reālas katastrofas un cilvēkus?

Bugs... Statistikas rezultaatus nevar attiecinaat uz indiviidu!

2) ir tak kritēriji, tipa pieņēmi Kristu-labi, nepieņēmi-slikti! Ctulhu nepieņēma.

Redz... atkal... es nezinu kas ar Ctulhu notiks tur "uz robezhas"

Savukaart... mums jau te -Jona- paraadija "Ja x tad y" logjikas augstaako pilotaazhu... kad es pateicu "Ja Meeness ir no Zalja Siera, tad es nogalinaashu visus ziidainjus" no kaa bij gatavs secinaajums, Mulders ir ziidainju slepkava!

Taapat "Ja Dievs man teiks, nokaushu visus ateistus"

Ieteiktu iedziljinaaties shiis iipatneejaas konstrukcijas "Ja x, tad y... " logjikaa!


Vai zini, ka es 100% droshi palaistu programmu "If 2<1 then Format C: /y" un es 100% zinu ka disks nekad netiks nodzeets!

bet cilveekiem ir tendence koncentreeties uz to "FOrmat c:" un ignoreet 2<1 un no shii aplamaa noveerojuma tad spriest par kaut kaadiem jautaajumiem!

Tieshi taapat es tev varu pateikt "Ja ctulhu nepienjems Kristu vinjsh buus ellee" no kaa tu secinaasi, ka kristietiiba ir viena elliiga padariishana... bet tu nepamaniisi ka "Ja nepienjems Kristu... " faktisi ir realitaatei neatbilstoshs apgalvojums taapat kaa 2<1, ja vien tu nepagjeeri sev tiesiibas paredzeet naakotni un apgalvojumi par naakotni tavupraat ir tik pat REAALI kaa apgalvojumi par tagadni!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 15:09:03
Mulders
1) Nu ņemam nekonkrētu cilvēku. Statistika tikai rāda, ka tāds cilvēks IR
Pazīmes: labs, bet netic Dievam. Nāve - pēkšņa, āra, negaidīta.
2) Kas par robežu, panelis uz galvas, tās ir sekundes daļas. Vot, raksta cilvēks indīgas piezīmes forumā, bet nākamajā sekundē jau tikai slapja vieta!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 15:12:01
labs, bet netic Dievam.

Luuk... shii zajava ir nepaarbaudaama... jo tad kad cilveeks ir nomiris, tev nav pat iespeejams paarbaudiit... ticeeja vai neticeeja...

Pat to vai ES ticu Dievam tu nezini... varbuut es labi simuleeju?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 15:15:30
2) Kas par robežu, panelis uz galvas, tās ir sekundes daļas. Vot, raksta cilvēks indīgas piezīmes forumā, bet nākamajā sekundē jau tikai slapja vieta!

Un tavupraat Dievam ir probleemas ar vienu sekundi?

Sartru neesi lasiijis... tur viens staasts... kur viirelis kara laikaa (vai kaut kaa taa) visu laiku luudz Dievu, grib runaat par savariigaam lietaam... un kaa nav taa nav.... kaameer sho koncentraacijas nometnee noliek pie stenkas un noshauj... bet mirklii pirms vinja galvaa ietriecaas lode... vinju uzrunaa Dievs no seerijas "Nu par ko gribeeji runaat... "

Taa teikt... tas ko Ctulhu TAGAD bubina... un tas ko Ctulhu runaatu/domaatu mirklii pirms vinja galva kaa tomaats izshkjiist atshkjirtos... konetxti dazhaadi!

Taapeec neprasi man ziileet Dieva panjeemienos kaa vinjsh uzrunaa cilveekus! Vinjsh to prot visai speeciigi...

Un tas ko ctulhu ir dzirdeejis daudzaas jo daudzaas shejienes sarunaas... varbuut viens kristiesha pateikts teikums buus tieshi tas, kas uzpeldees vinja dziives kritiskajaa mirklii un kazi izglaabs vinju!

Es ceru un ticu, ka es ar Ctulhu veel Paradiizee kaartiigi par mateerijas iipashiibaam striideeties vareesim un taas peetiit... ij tu tur pa vidu buusi... ka nemaz neceri no Dieva tik viegli valjaa tikt!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 15:31:37
lukaviš, batjinka.... lai būtu pārliecība - ir standarta pazīmes un rituāli, kurus būtu jāievēro. Ja cilvēks nav kristīts, nepiedalās dievbijīgos rituālos (lai arī viņam tādas iespējas ir), neievēro visas vai lielāko daļu Dieva norādījumu - viņš IR Dievam neticīgs.

Nea... to visu var dariit arii neticiigais!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 209 , pavisam kopa bijuši: 4015