atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Pazemība ir - pieņemt Dieva viedokli par sevi!
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.09 10:46:11
Esmu Dieva svētais, mīļotais, aicinātais un izredzētais, ķēniņš un priesteris, pasaules un enģeļu tiesātājs. Un to es saku pazemībā, pieņemdams Dieva viedokli par sevi, jo tas būtu augstprātīgi, ja es par sevi izteiktu citu viedokli pretēju Dieva viedoklim par mani. Protams, ka es tam ticu, un pieņemu to ticībā, bet nevis sava svētuma, dievbijības vai spēka dēļ!

http://media.christinfo.lv/Audio/A_W/Kristiesu_filozofija.htm
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 13:32:28
Ctulhu, es varu piekrist Alucadam... Dievs dod arii cilveekiem praatu... FILMEET sho Dieva Vaardu, kas staav rakstiits... prast to interpreteet un taa teikt prast "izlaist caur iekshaam"...

Ir atshkjiriiba vai cilveeks Dieva Vaardu kaa taadu instrukciju - ko redzu to maunu... jeb vinjsh dziivo sho Vaardu, un tad Vaards (lasi Informaacija) strukturee cilveeku par daudz labaaku fruktu!
bitukas
# Labojis bitukas: 2009.09.11 13:40:43
Rakstos ir teikts, ka lai saprastu Dieva gribu, jākalpo līdzcilvēkiem Rom. 12 nodaļa
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 13:54:00
Ctulhu, nu un Raksti jau nav tikai pastaastinji, veesture... taa ir arii skola... taakaa... gan defineejosha, gan informeejosha infa... Nu tas taapat, kaa, ja tu saliktu fizikas maaciibu graamatas un fizikas uzdevuu kraajumu un fizikas teorijas vienaa graamataa... graamata buutu gan maacosha, gan informeejosha... pirmais, lai tevii veidotu un struktureetu sho "filtru" otrs, lai tevi veel vairaak informeetu... bet nu jau pakljautu shim filtram... taa teikt, filtram jau nav ne vainas... vaina ir tajaa, ka mees to neprotam lietot pareizi... dazhreiz par daudz atfiltreejam, dazhreiz izlaizham cauri ko nederiigu...

Muuzhu dziivo muuzhu maacies!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 13:55:34

Kljuuda. Nevis jaakalpo ( kungu-kalpu attieciibu modelis jau pats par sevi ir destruktiivs), bet jaapaliidz .


Einshteins teica - tikai dziive, kas dziivota citiem ir veerta lai to dziivotu!

Taa IR kalposhana, lai arii tev shis vaards nepatiik... taa ir kalposhana... buutiiba nemainaas... Un kalposhana ir miilestiibas integraala dalja... Agape pagjeer, ka tu atrauj sev resursus un veltii tos citiem cilveekiem! Taa IR kalposhana! Pietam kalposhana bez kungiem... kalposhana sev, caur citiem...
bitukas
# Iesūtīts: 2009.09.11 13:59:56
Ctuhlu!
Kungu-kalpu modelis starp cilvēkiem nerullē, piekrītu. Bet kalpu-kalpu? Kas es savām meitām esmu? Kungs jeb kalps? Jāteic gan, latviešu valodā vārds kalps ir ar sliktu noskaņu....
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:08:05
Mulders
Agape pagjeer, ka tu atrauj sev resursus un veltii tos citiem cilveekiem!
Bet kā tad cilvēks var kalpot Dievam? Dievam nekādu resursu nevajag!
Vai arī te ir tāda kalpošana kā, piem, ja sīkais palīdz tēvam strazdu būri sataisīt? Patiesībā, drīzāk traucē nekā palīdz.
bitukas
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:08:12
Ctuhlu!
Draugus izvēlas!!!!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:10:31
Ctulhu
ZF tomēr ir F!
Nevar garantēt, ka viss tieši tā arī notiktu.
Par to pašu Nikiju - tur ir pārāk jau advancēti datori, bet tie spēlē lielu lomu, kā nekā Nikija ir tāda, kāda ir tieši tāpēc, ka dators viņu uzaudzinājis.
bitukas
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:11:44
Bet es viņas neizvēlējos, viņas ir Dieva Dāvana man!!!!!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:12:12
Ctulhu
Kalposana - netiek saglabaata dotaas SB suverenitaate.
Kaut kāda brīvība jau kalpiem ir.
Savukārt, piem, mātes kalpošana (palīdzēšana?) sīkam bērnam - kā to pareizi nosaukt? Māte vienkārši nevar nekalpot/nepalīdzēt.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:15:02
Ctulhu
OK. Muusdienaas reaals analogs vareetu buut vientulja sala ar labu biblioteeku.
Bet tas nozīmē jau prast lasīt. To nevar pašiemācīties.
Kā arī - grāmatu lasīšana un paša pieredze tomēr ir divas lielas starpības.

Varbūt mūsdienu analogs būtu kādi dīvaiņi - humānisti, vai humānisti - ģēniji - psihologi - pedagogi uz vientuļas salas ar bērnu, un tad tas bērns tiek izglābts.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:17:25
Bet kā tad cilvēks var kalpot Dievam? Dievam nekādu resursu nevajag!
Vai arī te ir tāda kalpošana kā, piem, ja sīkais palīdz tēvam strazdu būri sataisīt? Patiesībā, drīzāk traucē nekā palīdz.


To jau bitukas vai kas te kaut kur teica... Kalposhana Dievam ir iespeejama caur kalposhanu cilveekiem... Ko juus ikvienam no shiem mazaakajiem esat dariijsuhi, to juus man esat dariijushi!

Dievam nevajag resursus, vinjam arii ar veseliibu uiss ok... bet tas ko vinjam vajag ir buutnes, kas miil... un nevis vinju vispirms, bet viena otru... kas nav iespeejams bez miilestiibas pret Dievu, jeb otraadi... ja miileesi cilveekus, Dievu miileet sanaaks kaa blakusefekts!

Tas taapat kaa miiloshiem vecaakiem nevajag uzreiz lai Beerni seezh vinjiem maajaas un skaisti dzied... normaali vecaaki parasti grib saviem beerniem laimi un miilestiibu! Shi muusu Teevs vislabaak zin... ka laime ir iespeejama caur sho Agape... Agape IR shii laime... miileet un buut miileetam tas ir forshi... un tai pat laikaa, taa ir kalposhana... jo miileet noziimee 1kaart dot!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:18:43
Paliidzeesana - tiek saglabaata dotaas SB suverenitaate.
Kalposana - netiek saglabaata dotaas SB suverenitaate.


Nekaa... tad kad tu otram paliidzi tu velti savu suverenitaati lai palielinaatu otras SB suverenitaati... Kaut vai tas, ka tu paliidzi tantinjai paariet paar ielu, tu ziedo savu veiklo gaitu un laiku lai tantinja tiktu paari celjam... tu KALPO!!!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:21:32
MuldersEs ticu, ka varu atdot mīlestību tikai tad, kad pats to esmu saņēmis ticībā no Dieva. Kad ļauju Viņam plūst caur mani, kur ne vairs es dzīvoju , bet Kristus manī. Neticu, ka varu kaut ko atdot, ja pats neesmu to saņēmis, un ja man tas nav dots. Bet ticībā varu, ticēt, ka man ir dots un dot tālāk.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:24:19
Ctulhu... tepat ieksh New Scientist saita shodien ir raksts par to, ka ar "skaistiem plaaniem" vien nepietiek... Ir jaabuut hard-core pieraadiijumiem... Raksts par to, ka politikji kalj skaistu naakotni, bet taa kaa to nevar pamatot stingraas, paarbaudiitaas lietaas, tas visticamaak izgaaziisies...

Kaa piemeers tur irtaa, ka tu salauz kaaju un nonaac slimniicaa... un slimniicaa tev paskaidro, ka proceduura buus taada, ka tavus kaulus piesaatinaas ar metaalu, tad ar magneetiskajiem laukiem sastutees kaulus atpakalj. Izklausas FORSHI... un PAT ticami... un tai pat laikaa, tu pat ar salauztu kaaju metiisies pa trepeem prom, ja uzzinaasi, ka shaada proceduura tiek veikta pirmo reizi...

Bet tieshi tas ir tas kas notiek sabiedribiaa un politikaa nereti... Mediciinaa un ZINAATNEE nekad neviens shirpotrebaa neimplementee jebkaadas koncepcijas, kaameer taas nav izgaajushas akuunaakos testus un sagjenereejushas pieraadiijumus, ka tas reaali straadaa!


Kas noved pie beediiga prieksh tevis secinaajuma - lai cik skaisti tu iedomaatos naakotni, lai cik skaisti un skladna izskataas viss uz papiira... lai cik burviigi ir tavi nodomi... kaameer tu nespeej gjenereet pieraadiijumus, ka tas vispaar darboties... tam veertiiba ir tuvu 0

Kas nvoed pie CITA secinaajuma tavaa kontextaa... kaameer tu jeedzienu "sisteemas komplexitaate" ko tu attiecini uz sabiedriibu, cilveeki un pasauli vispaar - nav ieguvusi tik pat taustaamu un cietu pieraadiijumu baazi... taa ir un paliek tikai valodniecisks "triks"... liidziigi kaa baltie caurumi un torsionu lauki ezoteerikju rakstos!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:24:56
Sveetais taa vish i... nevaram dot, to kaa nav mums pashiem!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:26:07
Ctulhu, sorre... links uz rakstu

http://www.newscientist.com/article/mg20327251.000-better-world-beware-of-common-sense.html
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:29:15

man suverenitaate ir mans intelekts - taatad informatiiva sisteema - infa ir invarianta - tb lietojot vai atdodot to, man mazaak nepalikek. es nepalieku stulbaaks, ja paliidzu tantinjai. Taatad - paliidzeesana, ne kalposana.


Tad es laikam nespeeju saprast to atshkjiriibu

Kristiigaa kalposhana kaareiz arii ir... savu resursu veltiishana tiem, kam tie vajadziigi!

Un buutiibaa "kalpot Kjeizaram" ir abstrakcija, kas noziimee - kalpot sabiedriibai, kuru Kjeizars paarstaav, paarvalda!

Kristietiibaa shii "kalposhana" IR tad tas, ko tu sauc par paliidzeeshanu... Un Kristus pats saka... kalpot Dievam ir nekas cic, kaa kalpot savam tuvaakajam...

Tur ir pat taadi shtengri vaardi... neviens nevar miileet Dievu, ko vinjsh nav redzeejis, ja vinjsh nemiil savu braali, ko vinjsh ir redzeejis!

Tas ir elementaari - neviens nevar kalpot Dievam, nekalpojot cilveekiem... bet liidzko tu kalpo cilveekiem, tu kalpo Dievam...

Vai neesi dzirdeejis, par tiem pashiem lielajiem zinaatnes viiriem... vinjus sauc par cilveeces lielaakajiem kalpiem... vinji veltiija visu savu dziivi nevis izklaideem, bet zinaatnei... un ljoti daudzi no vinjiem taadai zinaatnei, kuras augljus vinji pashi taa arii nebaudiija... taa IR kalposhana... taa IR agape!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:30:24
A vot taa tas tiesaam vareetu buut. taatad agapeejam cilveekus - extrapolaacija: Visas SB. ja eksistee dievs - tas ir viens no SB, taatad ietilpst meerkja kopaa.

Redzi tur jau tas prikols... cilveeks kursh patiesaam MIIL... nevar ieniist Bet selektiiva miilestiiba ir cilveeku hallmarks... un otrs graavis - nodeviiba... ienaidnieka miileeshana uz sava tuvaakaa miilestiibas reekjina...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 14:32:07
Nee - ja speesju izsekot pieraadiijumiem un tie mani paarliecinaas.

Pareizi tiem jaabuut... tu paprasiisi trial reportus, tu paprasiisi peer review papiirus... tu gribeesi paarliecinaaties, ka pirms to dara ar tevi... tas ir bijis paarbaudiits vairaak vai mazaak kontroleetaa videe, kas kaut cik mapojas uz iisteniibu!

Tu neticeesi, ja tas buus skaistaa datorgrafikaa uzziimeets... Jeb citiem vaardiem, tu buusi muljkjis, ja ticeesi datorgrafikam smukam... simulaacijai tikai taapee ka SMUKI izskataas!

Analogjiski... arii es neapeediishu tavu nookraatijas koncepciju... kaameer nebuus labas simulaacijas un pieraadiijumu!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 100 , pavisam kopa bijuši: 13937