atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu kāpēc letiņi nav spējīgi sarunāties?
indriķis
Iesūtīts: 2009.08.07 11:15:57
Interesanti būtu uzzināt, kāpēc redaktors izdzēsa manu vakardienas tekstu par luterāņu tuvināšanos Latvijā?
Acīmredzot, redaktoram tāpat kā vienam otram, tas viss ir bijis nebijis un mabaga letiņi nemaz nav spējīgi civilizēti sarunāties par šādām lietām, vien apvainot vienam otru.
AutorsZiņas teksts
indriķis
# Labojis indriķis: 2009.08.07 11:22:25
Interesanti būtu uzzināt, kāpēc redaktors izdzēsa manu vakardienas tekstu par luterāņu tuvināšanos Latvijā?
Acīmredzot, redaktoram tāpat kā vienam otram, tas viss ir bijis nebijis un mabaga letiņi nemaz nav spējīgi civilizēti sarunāties par šādām lietām, vien apvainot vienam otru.
Maris
# Iesūtīts: 2009.08.07 12:01:14
Kas Tev bija tik svarīgs par ko Tu vēlējies diskutēt?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.08.07 12:06:11
indrikjis, iespeejams taapeec, ka tika publiceeti konkreeti vaardi, adreses, telefona nummuri un banku konti ar PIN kodiem

Admini te dikti slimiigi izturaas, ja tiek saukti sveshi vaardi... Cik sapratu, tad pieljaujamais variants ir tikai ja tu pats sevi identificee!

Ja es tagad atklaashu ka tu esi Vilibalds Kaapostinjsh no Mazpisaanu draudzes tad sho manu komentu nahrenizees!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.07 12:16:41
Šī ir viena no tām ekumēnisma sfērām, ar ko man šķiet patiesi ir vērts nodarboties. Cik saprotu, tad indriķis nav ne no LELB, ne LELBĀL, ne KLB, bet, ja taisnība mulderam, tad komentāra saglabāšanas vārdā man nevajadzētu citas personas denominatīvo piederību te atklāt bez pašas personas piekrišanas.
Laikam visiem luterāņiem kopīgas būtu Vienprātības Grāmatā iekļautās apliecības.
Tad jautājums par to, kas ir tās atšķirības, kas traucē vienībai? Ko te domā pats indriķis ?
indriķis
# Iesūtīts: 2009.08.07 12:20:53
Mulder , tad varēja izdzēst ārā to fragmentu, kur lieku identitāti starp kādu un viņa alter ego, (ņemot vērā, ka viens atbild uz otram adresētu jautājumu) paturot substanci, bet cik zīmīgi...
Man jau tas tikai apliecināja mana minējuma patiesīgumu.

Es pieļauju, ka šiem nekāda tuvināšanās un teoloģisks dialogs starp luterāņiem nav vēlams, pat ja mēs pārskatītu vienu otru mūsu baznīcas nostādni jaunatklājušos apstākļu gaismā.
Ne velti tik iederīgs ir šis politikas vārdnīcas vārds - šovinisms.

Bet RKB pietiktu tik pamāt ar mazo pirkstiņu un viens otrs skrietu aizelsies...
indriķis
# Labojis indriķis: 2009.08.07 12:23:05
Aivar , vienībai kas traucē? Mazie primāti.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.07 12:27:45
indriķis
Kā postdarivinistiskās civilizācijas pārstāvim, man gan tā izklausās pēc lamāšanās, bet, ja ar to tika visādi `pāvestiņi`, tad cik un kurās pusēs viņi ir, un kas šai lietā būtu darāms, tavuprāt?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.07 12:48:30
indrikjis, taa kaa es neiru modu kaartaa iecelts (ij neprasos tur), tad es pat nezinu par ko bazars un ko tur vareeja nevareja dariit... tik nu taa te ir... dzeesh textus, kur piemineeti vaardi, ja vien kontextuaali shie vaardi var buut nepiemineeti...

A tev gruuti teemu uzrakstiit bez konkreetiem vaardiem... Jo redzi, ja teemu saak - "Vinji maitas atnjeema man pliisha laaciiti", tad jau po kuraa pusee kaads ir, tas noskanjo uz kasiishanos ij beigaas rekaa lasiitaaji pat nav paspeejushi uzzinaat teemu!

p.s. iisteniibaa tu kaa savas draudzes maaciitaajs vari visai viegli ieksh google.com uzmargot savu blogu - nav jaamaak progzeet - un cept iekshaa dajebko tur, ij cilvjus aicinaat lasiit!

a vot ar publiskiem forumiem taa ir kaa ir - demokraatijas nekaadas - tikai privaatiipashnieka vara un ar to ir jaasamierinaas, taada ir i-neta realitaate!

ja tevi nomierina, arii es esmu bijis uz nedeelju banots par sliktu uzvediibu! neko... ja gribi runaat, naaksies runaat valodaa ko pieprasa vide... Messagi var arii komuniceet ieveerojot visai striktus ierobezhojumus, to iipashi dreseeja Padomju Vara
Papucs
# Iesūtīts: 2009.08.07 23:35:34
Merlins
Nu nezinu, esmu spējīgs pilnīgi normāli sarunāties, bet ja kāds cits nav spējīgs sarunāties ar mani, varu viņu izlamāt vai sadot pa tauri, kamēr viņš būs spējīgs pilnīgi normāli sarunāties ar mani
Merlins
# Labojis Merlins: 2009.08.07 23:44:01
Papucs

Mums no Tevis daudz jāmācās.
Merlins
# Labojis Merlins: 2009.08.08 08:54:59
indriķis

"kāpēc letiņi nav spējīgi sarunāties?"

Iespējams tādēļ, ka daļai no viņiem piemīt ļoti savdabīga humora izjūta, savukārt citiem tādas nav nemaz.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.08.08 09:02:02
Merlins
Ja palasa, pašķirsta un atkal palasa latviešu tautas anekdotes, tad apmēram kļūst skaidrs, ka letiņiem nomācošā vairākumā vispār nepiemīt humora izjūta.
indriķis
# Iesūtīts: 2009.08.08 16:53:27
Raimond , turpiot tavu domu, manuprāt, dziedināt var situācija , kurā kāda (kādu) ļaunie darbi pret kādu top Providences neitralizēti un vērsti par labu . Plika vāvuļošana par vispiedošanu parasti neko nepalīdz situācijā, kad ļaunums ir triumfējis.
Kā teica dzejnieks Heine, viņš labprāt piedošot saviem ienaidniekiem , kad viņi karāsies viņa priekšā.
Atliek vien viņam pievienoties, jo paši vainīgi, nevajadzēja uzņemties grēku kļūt par kāda ienaidniekiem.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.08 18:56:51
indriķis
Manuprāt,Tu drusku vulgarizē Raimonda pastorāli izsvērto aizrādījumu.
indriķis
# Iesūtīts: 2009.08.08 19:15:26
Aivar, vulgarizēt, tas nozīmē- padarīt tautai saprotamāku..
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.08 19:17:04
indriķis
Kā zini, ne vienmēr. Reizēm tas nozīmē vienkārši ietulkot `tautas` stereotipos.
indriķis
# Iesūtīts: 2009.08.08 19:23:38
Citreiz, manuprāt, tautas stereotipi ir godīgāki par baznīcas stereotipiem gadījumā, ja pēdējie ir vien skaisti bezsaturīgi vārdi.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.08 19:28:48
indriķis
Tas noteikti atkarīgs no tā, kas tiek saprasts ar `demosu` jeb `tautu`. Šai gadījumā Heine pret Raimondu bija diezgan nožēlojams.
indriķis
# Labojis indriķis: 2009.08.08 21:00:38
Heine jau ir miris dzejnieks, bet Raimonds mūsu laikabiedrs. Mans points bija - mirušam ienaidniekam piedot vieglāk nekā dzīvam, proti, grēks būtu mirušam nepiedot..
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.08 22:08:58
indriķis
Tiesa. Bet gan jau mums izdosies!

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 48 , pavisam kopa bijuši: 6469