atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vai LELB un citas tradicionālās konfesijas neizdarīja kļūdu?
Kristofers
Iesūtīts: 2009.07.28 15:13:34
Vai LELB un citas tradicionālās konfesijas neizdarīja kļūdu, atbalstot no sektām nākušo pret-Jāņu kampaņu? Tagad Dāvis Stalts met ēnu uz visām tradicionālajām kristīgajām konfesijām sakarā ar Leģajeva rīkoto latviešu grāmatu dedzināšanu, kuru laikā liesmām tika nodotas Latviešu tautas pasakas un Jāņa Mārtiņa Zandberga izdotā grāmata „ Mārtiņa dziesmu grāmata”.
Skat. Dāvja Stalta rakstu Delfos: Pretlatviskais vājprāts
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 13:26:19
kam ir acis - tas redz

... to ko grib redzēt!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 13:27:30
nav manīts, ka "īstenie" katoļi sastopot "īstenos" luterāņus mestos viens otru skūpstīt.

kā teica klasiķis - kam ir acis - tas redz!

Ieteiktu tev kādreiz aizpiļīt uz Tazē klosteri kādu vasaru!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 13:34:10
Merlins, kāds ir Luterisma skatījums uz 1054 gada šizmu un kā Luterisms tagad skatās uz abām konfesijām, kas sašķēlās?

BTW kā šīs abas puses rekoncilē to, ka abām gan ir pareiza Apustuliskā Sukcesija, bet mācība acīmredzami ir atšķirīga, kas būtībā renderē viņu pašu argumentāciju pret Protestantiem, ka Apustuliskā Sukcesija ir Baznīcas un Pareizas mācības pazīme...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 13:35:30
Merlins, skat citu tēmu...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 13:36:41
vai Olsteru. Tur arī ir interesanti.

A es tev vienkārši sūtu lai tu pats ieraudzītu kā Luterāņi ar Katoļiem draudzējas! Tas tā, lai tu muļķības beigtu runāt regulāri... jo problēmas rodas nevis no tā ko mēs nezinām, bet no tā ko mēs domājam, ka zinām, bet kas tā nav!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 13:45:58
vilks ar Amēliju arī draudzējas. Nu un tad? Tas nenozīmē, ka kaut kā īpaši draudzējas Romas papa ar Vanagu, vai Vanags ar Pujātu. Un pat ja draudzējas - tas nenozīmē ka to dara jamo pārstāvētās konfesijas.

Redz, pret tavām iedomām neko nevaru likt pretīm... Izliekās maitas! Lab ka tu zini kā ir īstenībā!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 13:53:40
masiks, redzi... tas jau TU vienādo Rakstu dažādus textus ar "Vesturiskeim Zinātnieksiem Faktiem". Merlins, piemēram, atšķir`biā no ateistiem zin, ka Rakstos ir daudz dažādi textu žanri, gan likumi gan dzeja, gan proza, gan stāsti, gan sakāmvārdi etc. etc. etc. Žanrs vien nosaka texta saturu... un tas savukārt prasa maķenīt izglītību, lai to prastu atšķirt un lasīt!

A tev analoģija pofig... Salīdzināji to, ka Merlins par nopietnu neņem vēsturiskus faktus, kurus kāds salaidīs tūtē, ar to, ka Merlins par nopietnu izziņas avotu teoloģijā uzskata, teixim Augsto Dziesmu, kur vispār, ja to uztvertu kā faktoloģisku materiālu - tad Kristietībai blakus Fredijs Krjūgers ir pūkains zaķuks!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 13:54:58

Nav manas iedomas. es tikai vācu jamo pašu izteicienus. ja šie kungi melo - nav mana vaina.


Man jau arī likās, ka Obama nekad nevalkā šlipsi, es tikai vācu bildes kur šis bez šlipsēm, un neesmu vainīgs ja citreiz viņš izliekās!



Vāc jau tu faktus atbilstoši savam iepriekšpieņemtam aizspriedumam, kuru tu pārskatīt jau nemaz netaisies, bet prasi, lai Merlins to darītu! Aiz kāda pārbīļa?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.08.06 14:01:34
Tev akal par infas avota uzticamību kalpo persona, kas šo infu pauž? Ko tad tu neuzticies Romas papam? Visnotaļ cienījama personība. Ne takā viens telšu šuvējs, kurš sākumā nepajokam esot kristiešus vajājis...

Es zinu Arta Buka "specializāciju" - un tā nav Viduslaiku Kristietība! Tāpat lai arī es esmu programmētājs, mana specialitāte nav, teixim C++ vai Mobilo telefonu softs!

Artis vēlreiz parāda to, ka Vēsturi var dažādi interpretēt, jo redzi - ne tu ne es klāt nestāvējām, atkārto to nevar, atliek vienīgi vesels leŗums autoru kas kaut ko sarakstījuši izmantojot tos vai citus avotus, kurus ARĪ nedz tu nedz es nemaz nepārbaudām!

Ja tev tik svarīgi būtu uzbūvēt stingru case par Bērtuļu Nakts ietekmi no Luteriskās Mācības, tad tu pats ietu pa arhīviem rakņāties un sazinātos ar veselu lērumu speču, pieprasītu infu un pac varētu beigās uzcept šādu rakstu... Bet tu paņem kādu rakstu, kas glauda pa spalvai taviem aizsrpiedumiem un tad met to pie kājām - sak še lasi, te patiesība.
-Jona- tāpat te vicinās ar textiem un atklāsmēm, sak - še izlasi - naktī spīdēsi!

Nedz laika nedz resursu mums nav tik daudz, tāpēc filtrējam pēc autoriem un "pirmajiem faktiem"!!!

Pietam, es zinot kas rakstīts Rakstos, visai lai zinu, ka no tiem neizriet nekādā vīzē dajebkāds fizisks genocīds pret dajebkādu pasauels uzskatu... nav nekas tāds atrodasm Kristīgajā Mācībā, kas ri Jēzus Kristus mācība kā tā rādīta Jaunajā Derībā! Neatradīsi - tieši pretēji - Gadījumos, kad mācekļi kāreiz ziepējās fiziski kauties ar neticīgajiem/citticīgajiem/Kristus noliedzējiem, Kristus viņus pašus atsēdināja un atvēsināja!

Tā kā... principā ma vienkārši incē, kādā veidā tu no Bērtuļu Nakts notikumiem vari izpīpēt to saikni ar Kristīgo Pasaules Uzskatu!

Un acīmredzot, ateisms kā pasaules uzskats nepieļauj domu, ka cilvēks pēc dabas un "ģenētiski" jau var būt tendēts uz ļaunumu, tāpēc Ateisms vienmēr vainos dajebkuru pasaules uzskatu, kas atšķiras no Ateistiskā pie visām pasaules vainām kopš Vezuva izvirduma!
Leģitīms uzskats, bet nav konstruktīvs, jo tas ir mēģinājums brūkošas mājas sienas saturēt ar skaistām tapetēm!

Bet acīmredzot, tā kā Ateisms ir uz subjektīvu empīrismu balstīts pasaules uzskats, tad tikai un vienīgi subjektīvs empīrisms var nostrādāt kā arguments pret Ateisma aizsrpiedumiem! Bet tā kā šodien Kristietība nevēršas fiziski pre Ateistiem, nabag aateistiem nekā citādi nesanāk segt savas zajavas, kā vien referencēties uz kaut kādu laikmetu, kurš kontextuāli nav identisks šodienai!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 14:04:25
esi laipni aicināts iedot infu par Vanaga un Racingera draudzīgajām attiecībām. Tieši - draudzīgām! jo tu jau bez aispriedumiem vāc infu, lai man manus aizspriedumus atgādinātu, vai ne?

Man vienkārši nav pamats domāt, ka šīs attiecības ir naidīgas. Manuprāt vispār viņiem attiecības nav, ibo neesmu pārliecināts, vai viņi ir savstarpēji introducēti!

Savukārt, ja tu, kā vienmēr - neesošu informāciju, interpretē kā negatīvu interpretāciju - tādējādi, no tā, ka iespējams Rācingers un Vangags nav introducēti secini, ka viņi ir ienaidnieki, tad tā jau tava problēma!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 14:24:22
Nu, vispār - tas ka kristīgais pasaules uzskats ir balts un pūkains... tas tā varētu būt... un tas varētu būt arī TAVS aizspriedums, kas tev liek visu pārējo infu skatīt caur šo aizprieduma prizmu. Pēc taviem textiem spriežot - tā arī ir.

Citas kristietības nav! Kā tikai tā, kas izriet no Kristus Mācības!

Ja tu par Kristietību sauc kaut ko citu, nu tad to vajag teikt pašā sākumā un tad es tevi futbolēšu pie tiem fruktiem, kas pārstāv to KristietībuPrim... lai viņi taisa razborkas!

A to tu kaut kā hmmm... ar vienu vārdu apzīmē kaut ko atšķirīgu nekā šis vārds reprezentē šodien un tad no šodienas Kristiešiem prasi atbildību par Kristietību, kuru šie nemaz nepārstāv un neindentificējas ar to!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 14:31:42
Es nepieminu citu kristietību, es runāju par taviem aizspriedumiem. Ja tādi ir Jonai un man, neredzu nekāda pamata, lai tādi nebūtu tev.

Droshi vien, ka man ir aizspriedumi pret daudz dazhaadaam lietaam. Bet teikt, ka ir aizspriedumi pret pasha personiigo pasaules uzskatu... kaut kaa - does not compute.
Tas taa teikt, ka tev ir aizsrpiedumi par ateismu! Diez vai! Jo tu esi ateisma viens no paarstaavjeim, taapeec tev aizspriedumi var buut pret dajebko, iznjemot ateismu. Taapat man var buut aizspriedumi pret dajebko, iznjemot savu pasaules uzskatu!

A mosh nesapratu, ko tu konkreeti domaa ar "aizspriedums"
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 16:09:31
masiks, hmmm neee... ateistiem par ateismu ir tiiri ok priekshstats, prosto ateisms nav koherens pasaules uzskats, taapeec pat tu ar ctulhu un eziiti varat striideeties par ateistiskiem jautaajumiem! tas nav aizspriedumains, bet gan dikti subjektiivs...

Nu un ja tu taa saki - principaa jau droshi vien var buut kaadi priekshstati par Luterismu kas ir kljuvushi par shjeersli citiem Luterisma aspektu saprashanai!

Taa var buut - tachu ir pamatotas aizdomas, ka tev buus ljoti ljoti gruuti mani apgaismot Luterisma Teologjijaa... jo lai to dariitu, tas ir jaazin vismaz tik pat labi kaa to zinu es.
Driizaak kaadiem maaciitaajiem buutu lielaaki chanci lauzt manus aizsrpeidumus par Kristietiibu un Luterismu, jo vinji ir tajaa pasahaa laivaa kur es!

Tu savukaart vareetu lauzt manus aizsrpiedumus par ateismu... ja tev taa gribeetos un ja izraadiitos ka tieshaam man ir kaadi buutiski aizspriedumi pret ateismu, kursh... kaa es teicu, nav viendabiigs pasaules uzskats - tam ir dazhaadas kraasas un formas!
Dāvis Stalts [213.21.205.14]
# Iesūtīts: 2009.08.14 13:50:53
Drīz būs man sava mājaslapa un arī senticībai lapa.Tur viss cik vajag būs paskaidrots, jo netaisos ielaisties te ar katru muldoņu diskusijās.Jāstrādā. Bet kristietības aizstāvēšana pret senticību..hahaha..Piedodiet
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.14 15:15:38
Dāvis Stalts

Piedodam... Ne visu cilvēki var zināt un saprast un katrs jau filtrē caur savu prizmu!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.08.14 15:18:07
Dāvis Stalts [213.21.205.14]
Drīz būs man sava mājaslapa un arī senticībai lapa.
Tur būs arī forums par senticību?
Akebono
# Iesūtīts: 2009.08.14 15:37:28

Senticība - tā ir tā, ko pirms nepilniem simt gadiem izveidoja Brastiņu Ernests?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 105 , pavisam kopa bijuši: 4811