atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu bankrots?
puscifer
Iesūtīts: 2009.07.02 18:41:48
Ir tāda jauka latviešu filma "Ezera sonāte". Mazais Māris tur jautā:"Kas ir bankrots?" un atbildē saņem: "kad nekā vairs nav!"
Vai kāda konfesija var bankrotēt (finansiāli)?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 .
AutorsZiņas teksts
bitukas
# Iesūtīts: 2009.08.06 22:44:55
Kristiešu sievas?
Merlin, manu sievu esi pazemojis? Eju jautāt
IIeva [87.110.231.118]
# Iesūtīts: 2009.08.06 22:54:55
Jūs nevariet iedomāties cik daudz lasa šo forumu luterāņi. arī māsas un šausminās par jums. vai tad sevišķi izsmalcināta forma nebij no jūsu puses kādus mēnešus atpakaļ par sievu kalpošanu. jums viss ir sakārtots teoloģiski pret. nekas jums nav par. es runāju par ļaunumu ko dzirdam arī Rīgas gaiteņos. uz to jūs provocējat.palasiet vien savus argumetus pret māsu kalpošanu un palsiet lapšāna par.diena pret nakti.mēs taču zinām kā jūs sauc. arī balsi.barojiet mieru,nemiers postu nes.jums jāvieno nevis jāškeļ.lapšāna gadījumā jūs šķeļat , jo mēs jūsu primitīvās domas nevaram atbalstīt, jo mums nav laika nodarboties ko kurš drīkst.mēs esam kalpotājas un mums sāp.
IIeva [87.110.231.118]
# Iesūtīts: 2009.08.06 22:55:31
Tas bija merlinam domāts augšā rakstītais
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.08.07 00:39:50
Merlins
ver ize jū
Jūs nevariet iedomāties cik daudz lasa šo forumu luterāņi. arī māsas un šausminās par jums. vai tad sevišķi izsmalcināta forma nebij no jūsu puses kādus mēnešus atpakaļ par sievu kalpošanu. jums viss ir sakārtots teoloģiski pret. nekas jums nav par. es runāju par ļaunumu ko dzirdam arī Rīgas gaiteņos. uz to jūs provocējat.palasiet vien savus argumetus pret māsu kalpošanu un palsiet lapšāna par.diena pret nakti.mēs taču zinām kā jūs sauc. arī balsi.barojiet mieru,nemiers postu nes.jums jāvieno nevis jāškeļ.lapšāna gadījumā jūs šķeļat , jo mēs jūsu primitīvās domas nevaram atbalstīt, jo mums nav laika nodarboties ko kurš drīkst.mēs esam kalpotājas un mums sāp.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.08.07 00:41:36
IIeva
Dievs Tevi mīl, es arī
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.08.07 01:14:01
Merlins
Kur es būtu nomelnojis kādu māsu? Lūdzu katrā ziņā norādiet, jo ja man tiešām tā būtu misējies, man tūliņ jāatvainojas.
Es šitā ar gribu Tev pajautāt - kurā teksta vietā esmu apvainojis kādu. Iekopē. Lūdzu. Lai varu atvainoties.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.08.07 09:56:52
IIeva

Lapšāns nelielās. Tev aiz skaudības tā liekas. Cik gan zemisks tu brali vari būt.

Paarfraazeejot klasikjus - nepateiciigs darbs ir psihoanalizeet Mulderu! Jo redz... ja Mulders runaa to ne aiz skaudiibas, tad viss tavs arguments sabruuk kaa karshu naminjsh, taapeec, lai tev pashai savs texts jeegpilns liktos tev ir jaapienjem, ka Mulderam skauzh... A ja nu tomeer neskauzh, bet ir kaads cits iemesls? M? Kaa tev shkjiet, vai vareetu buut citi iemesli, kaapeec tev par shkjietami burviigu cilveeku kaads vareetu ko sliktu pateikt?

Un es neiebilstu pret Lapshaanu kaa cilveeku, pienjemu ka laaga vecis shams ir, un runaa, ka muuzikaa kaut ko saprot - respekts! Tachu es spriezhu par vinja raksiitiem textiem un "teologjiju"... jaa piekriitu, spriezhu no savas saprasahnas un no taa kas man maaciits un kam es ticu. Lapshaans teologjijaa un ticiibas jautaajumos putrojas kaa tuurists Kongo dzhungljos! To arii noraadu... kaa arii taktiski noraadu uz Lapshaana paarspiileeto iedomiibu, augstpraatiibu un lieliibu! Es jau neesmu telepaats spriezhu tikai peec textiem, ja vinjsh pats pats dziivee ir pieticiigs, kluss un kautriigs, tad tas neparaadaas vinja textos... Pashtaisniiba, Lepniiba un leciigums - ne mazaaks kaa Mulderam, tikai papildus veel visai pieticiiga izpratne teologjijaa, Luteriskajaas Ticiibas Aplieciibaas un Rakstos!

Kaa arii... mmm... cilveeka nespeeja pienjemt to, ka Dieva Namaa ir dazhaadi loceklji, un iedoma, ka visiem kristieshiem un kristietiibai jaabuut peec vinja draudzes gjiimja un liidziibas neko paaraak labu neliecina par cilveeka ticiibas izpratni!

Savukaart, ja vinjsh "v upor" nespeej segt savas vispaariigaas fraazes, kad Merlins vinjam luudz godiigi precizeet vinja izteikumus, bet uzspraagst un saak ar vispaariigaa "gariigaam" fraazeem atmahaaties un veelaak, kad Merlins neljauj noleekt no aakja - tad shis saak pashu Merlinu no panckaam aaraa lamaat... arii... paraada ka ALapshaana kungam ir probleemas ar reality check, un putas vinja vaardos ir stipri vairaak kaa reaalaas mantas... tak civleekam ne paaraak patiik, kad kaads uz to noraada... Vieglaak ir Ad_Hominem pielietot un emocijas kachaat...
Helmis [87.110.231.118]
# Iesūtīts: 2009.08.07 16:18:59
Cik gan zemisks Mulder tu vari būt. Neesi pamanījis ka visi bēg no tavas žults.
Nu turpini savus komentārus par bankrotu. Ko tu lien tam Lapšānam virsū. Tev līdz viņam tālu. Vajadzētu Tevi pie šprices palaist . ElLUT konfesijā visi būs aizbēguši kā pēc Taviem komentāriem.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.08.07 16:35:15
Helmis, IIeva

Mmmm... pagaidām tie "visi" esi tu viens Iļi mēs te ar Leģionu sarunājamies? Takš jau nē?

Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.08.07 16:52:57
Mulders
Nu Ieva šķiet ne pirmo reizi Tevi ir uzrunājusi, cik atceros. Šodien vīru vakarā gan jau zēni papaudīs par atbalstu man, jo viņi lasa un man komentē Tavas gudrības un groza galvas. Es jau viņiem esmu teicis lai biežāk runā šajā forumā, bet ...Mulder, tas viss ir daudz atkarīgs no Tevis. Jo šo forumu var slēgt. To es Tev saku nopietni.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.08.07 16:54:11
Ieviņ , senks....
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.07 17:24:48
Aivars, a jūs tiešām savā draudzē taisāt "Muldera traš vakarus"? Tb izprintējat Muldear komentus un tad draudzē pārrunājat?

Neglaimo man - palikšu iedomīgs, ka mani jau sāk citēt un pavairot!

p.s. Iemāci saviem draugiem reģistrēties, a to, kad visi nāk no vienas IP adreses rodās sajūta, ka tu klonējies lai radītu "bara" sajūtu!
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2009.08.07 17:49:14
Aivars Lapšāns
Mulder, tas viss ir daudz atkarīgs no Tevis. Jo šo forumu var slēgt. To es Tev saku nopietni.

Jau atkal šie draudi!
Es gan gribu, lai šis forums būtu, neskatoties uz visām tejienes īpatnībām un dīvainībam, ieskaitot tevi, Mulderu, ateistus u.c. savdabjus. Arī mani.
Aivar, ko Kristus darītu ar šo forumu? Vai arī slēgtu?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.08.08 00:20:02
Mārtiņš
Kristus paietu malā no šī foruma. Jo te nevar satikt savējos, patusēt...sarunāt, paštukot kādu rakstu vietu. Pabiedēt kādu ar sātanu Sarunāt kalpošanas lietas...uzdiedāt , padejot, pafantazēt , rast kādu jaunu atklāsmi kādai Bībeles vietai...
Es šajā forumā diemžēl nesaskatu labskaņu. Un tas ir atkarīgs no tiem , kuriem Dievs ir uzlicis par pienākumu šo forumu pieskatīt. Skumji. Daudzi paziņas man tā arī saka - Tu esi traks , ko tu tur lien. Tevi tur pataisa par melnu. Tāpēc jau es šajā forumā ienāku reti. Tagad kādu brīsniņu, bet rīt jau sākas citi forumi, reālie forumi...
Nē , nu pasaki, kam šis forums vajadzīgs , ja te uzturās principā tikai dažas personas ar komentāriem? Ir cilvēki mēģinājuši patusēt , bet nosvīduši. Spriedze par lielu.
Bet es Tevi atbalstu - vajag, bet ne tādu. Kādu gribētu Jēzus , kādu sātans?! - domāju sātans cīnās vareni....
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.08.08 00:27:29
Mulders
Nē , savādāk. Es šo forumu lasu maz. Reizēm atveru , pārskrienu tēmas , redzu nav nekas , kas mani piesaistītu un aiztinos. Bet daudzi lasa katru dienu un tā arī komentus gadiem nav uzrakstījuši. Ja viņš reģistrētos , tad viņam varbūt liktos , ka vilciens uzbrauks arī viņam virsū (Vilciens Tu:D) . Ir tak varianti kāpēc cilvēks beidzot iekliedzas. Tā nav mana problēma , bet Tava. Labi , ka vispār uzdrošinās, moš mācītājs dienās sanāksEs jau ar ilgi nereģistrējos, līdz moderatori man s;aka ,,apnikt,,. Kas Tev no bara bail? - ja pat no lapšāna nav bail, tad kas Tevi vēl var satricināt?! Tu taču esi Bibliskā Klints Labi , ej ar mieru un kalpo Tam Kungam ar garu un ķetnām...
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.08.12 00:53:06
Aivars Lapšāns
Kristus paietu malā no šī foruma. Jo te nevar satikt savējos, patusēt...sarunāt, paštukot kādu rakstu vietu

Jēzus, ja tā var teikt, dzīvoja ar savējiem (mācekļiem), bet tusēja pie tiem pārējiem, pie "rūdītiem grēciniekiem" (skat. Viņa iešanu pie muitniekiem, netiklēm u.c. "sliktiem" ļaudīm, kā arī Rakstu mācītāju pārmetumus).
Es vienkārši no tā secinu, ka Kristus neizslēdz sevi no grēcīgās sabiedrības, lai pavadītu laiku tikai skaistos saietos ar svētajiem. Tam vēl būs laika gana, tagad Viņš ir norūpējies, lai Debesu valstībā vispār kāds būtu. Un kur tad tos kandidātus meklēt, ja ne pie grēciniekiem?

Es šajā forumā diemžēl nesaskatu labskaņu. Un tas ir atkarīgs no tiem , kuriem Dievs ir uzlicis par pienākumu šo forumu pieskatīt.

Mēs zinam (vai varam uzzināt) gana precīzi, kam cilvēki ir uzlikuši (vai delēģējuši) pienākumu pieskatīt šo forumu. Dieva nodomi nav precīzi zināmi, tiklab Viņš rīkojas caur tevi, mani un pat visiem forumā rakstītājiem.

Nē , nu pasaki, kam šis forums vajadzīgs , ja te uzturās principā tikai dažas personas ar komentāriem? Ir cilvēki mēģinājuši patusēt , bet nosvīduši. Spriedze par lielu.

Vajadzīgs - tiem, kas to lasa, kas tajā raksta, kas atrod padomu, kas padziļina savas zināšanas, un kas zina, varbūt vienkārši rod kaut virtuālu, tomēr cilvēcīgu kontaktu.
Man šis forums ir noderējis, te tomēr var uzzināt derīgu informāciju, norādes, viedokļus. Un pamācīties pildīt Kristus pavēli sludināt Evaņģēliju, proti, kā darīt un nedarīt.

Bet vispār es tavu sāpi, man šķiet, saprotu - lielais nomācošu pārpratumu, uzbraucienu un bezjēdzīgumu īpatsvars. Nereti traku padara cilvēku nespēja pieklājīgi diskutēt un respektēt, ka šis ir kristīgais forums.

Bet tomēr, tā ir labāk nekā nav. Tāpat kā mūsu Kungam - ir labāk, ka mēs esam, nekā mūsu nebūtu
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 45 , pavisam kopa bijuši: 33611