atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Novirzieni Baznīcā
Balss
Iesūtīts: 2007.05.17 21:42:35
Kādā diskusijā tika minēts, ka mūsu Baznīcā var definēt šādus novirzienus: konfesionālistus, augstbaznīciskos, harizmatiķus, tradicionālistus un nosacīti liberālos.
Mani nodarbina kāds jautājums: Kāda ir prognozējamā attīstība? Kurā virzienā iet mūsu Baznīca?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
taisnība [195.20.127.1]
# Iesūtīts: 2007.05.24 13:15:45
... un ka ne vienmēr tā ir tam, kas runā visvairāk...
Dzelzs Felix [81.198.2.6]
# Iesūtīts: 2007.05.24 14:47:37
Kaut, paturi prātā, kad Lielais brālis kaut ko saka, tad tā IR KLB oficiālā nostāja, jo bez viņa un vēl dažiem citu jau nav.
Kad vecenītei, kas nodibināja savu reliģiju žurnālists intervijas beigās domīgi pavaicāja, vai tiešām jūs domājat, ka vienīgi jūs izglābsities?- vecenīte padomāja un sacīja- nu varbūt vēl mana iztabene.
Balss
# Iesūtīts: 2007.05.24 14:56:07
Dzelzs Felix
nu, varbūt vēl mana istabene Labi rūkts, lauva!
lielais brālis
# Labojis lielais brālis: 2007.05.24 18:04:00
Felix Edmundič , tas tak ir normāli, ka teoloģijā oficiālā nostāja neatšķiras no neoficiālās. Šitā mūžīgā LELB pa kaktiem čupošanās un novirzišanās, kas nu iecelta bezmaz ticības artikula kārtā ir viena apnicīga lieta.Vai lielajam brālim vajadzētu nodarboties ar teoloģiskām spekulācijām, lai pierādītu , ka viņš ir neatkarīgs domātājs? Bet lielajam brālim nav nepieciešams būt neatkarīgam domātājam, viņam vecais labais luterisms ir gana labs Kristus žēlsirdības ceļā uz Debesīm. Un kas tās par muļķībām, ka KLB uzskatot, ka vienīgie izglābsies. Gan tas Kungs pats zinās, ko sev pa labai rokai pulcināt. Bez KLB mūsu sadraudzībā vēl ir divas baznīcas ASV un pulks citu Eiropā, Āzijā un Āfrikā. Kopumā varbūt pamaz, bet PLF lielos skaitļus ar dabū vien etniskos skandināvus pieplusojot.
Balss
# Iesūtīts: 2007.05.24 18:12:09
lielais brālis
Urrrraaaaaaaaaaa! Apsveicu!!!
Tad ne tikai istabene vien izglābsies, bet vēl pāris ļautiņi! (Tu zini, tas izklausās kā mērīšanās ar krāniņiem... piedod, ja vari - esmu dēlu māte...) Mums tik, jums - tik locekļu! Bet tos pārējos RKB vai citus ķecerus mēs vispār nepieskaitām!
lielais brālis
# Labojis lielais brālis: 2007.05.24 18:25:16
Tev gan ir samaitāta domāšana, Balss, . Kristus Evaņģēlijs glābj arī RKB un citās B. un B, bet tam evaņģēlijam tur ir jātiek pasludinātam.
Dzelzs Felix [80.70.23.9]
# Iesūtīts: 2007.05.24 21:25:58
Bij kādreiz viens mūks. Dikti dievbijīgs, katru dienu lasīja Rakstus un lūdza Dievu. Viņam bija kaķis. Kad mūks apsēdās meditācijai un lūgšanai, kaķis sāka gar viņu trīties, līst klēpī un citādi traucēt. Tad vecais vīrs katru reizi pirms lūgšanas sāka ņemt mietu, striķī piesēja kaķi, noskaitīja 20 soļus, lai striķis nesniedzas un sāka lūgt. Ar laiku pie mūka pēc garīgā padoma sāka piestaigāt mācekļi. Paklusām arī noskatījās kā jālūdz un jālasa. Vēlāk to mācīja saviem mācekliem, pat pierakstīja, kādam jābūt kaķim, mietam un striķim. Tā arī no paaudzes paaudzē visi, kuri gribēja lūgšanā un lasīšanā būt ortodoksi vispirms iegādājās kaķi, tad to piesēja pie mieta u.t.t.
Lielais Brāli, kad mēs gribam šeit parunāt par to kāds sakars kaķiem ar lūgšanu, tad tas nenozīmē, ka nepareizi ticam. Dažreiz gadās, ka nepareizi ticēt nozīmē pareizi siet kaķus pirms lūgšanas.
klusētājs [87.110.148.167]
# Iesūtīts: 2007.05.25 01:05:19
Dzelzs Felix [80.70.23.9]
# Iesūtīts: 2007.05.25 10:24:31
Tas nenāk no pareizticīgajiem. Tas nāk no luterāņiem.
kaut..
# Iesūtīts: 2007.05.25 12:05:40
Kā tad no .. caur..
vajadzēja drusku paŗveidot lai būtu luterānisks, jo luterāņiem nav mūku. Vai arī es ko nezinu?
lielais brālis
# Iesūtīts: 2007.05.25 13:56:26
Felix Edmundič, par kaķiem nezinu, bet tavā ganāmpulkā vilki pie aitām tiek ar ganu ziņu un atļauju. Ganiem neraksturīga un netradicionāla nodarbe.
kaut..
# Iesūtīts: 2007.05.25 14:10:24
lielam brālim nedod ēst dod pakašķēties...
Uldis
# Iesūtīts: 2007.05.25 16:53:33
TE kaut kur tiek apspriesta humora sajūta. Domāju, ka nepārspēts šeit ir Noasveidīgais. Viņa sektas definīcija mani tiešām uzjautrināja. Šķiet, ka viņš to būs izplēsis no kāda psihiatra piezīmju klades pēc pēdējā apmeklējuma.
Balss
# Iesūtīts: 2007.05.25 16:55:59
Redaktor , nez vai nevajadzētu šo lapu slēgt? Izrunājuši tā kā esam. Tagad te sāk apgrozīties vairs tikai kašķa meklētāji...
Uldis
# Iesūtīts: 2007.05.25 17:13:31
Balss. Tu maldies. Šis jautājums pat tuvu nav apsriests. Ar tādiem kā NOasveidīgais dialogs nav iespējams. Atkāti sakot, man ar viņu nav patīkami sarunāties. Manuprāt, LELB šajā ziņā nav laimējies.
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.05.25 17:31:10
Uldis, nu to pashu par KLB var teikt, tur arii ir personaazhi ar kuriem komuniceet nav patiikami! Nu bet tu tach piekritiisi ka KLB un LELB nav nekaadi dzhentelmenju klubi... bet riktiigi greecinieku pereeklji, slimniicas, ko ta uztraukties ka pa slimniicu ejot uzskrien uz kaadu slimaa! Man Noasveidiigais tieshi patiik... skarbs, dazhkaart nepieklaajiigs a to i rupjsh, zato shad tad izmet funktieri kas man patiik un liek padomaat un uz lietaam paskatiities no cita rakursa! Braukaajot ar mashiinu par lidlauku neko iipashu neiemaaciisies... bet vot ja izbrauksi Dakaaras Ralliju... tur buus ruudiijums!
Kaada tev alga, kad tu paciet tos kas dzied taapat kaa tu vai tad mutinieki taapat nedara?
Dzelzs Felix [81.198.2.9]
# Iesūtīts: 2007.05.25 17:37:00
Kaut. Luterāņiem tā mūku būšana no malas dažreiz labāk redzama.
redaktors
# Iesūtīts: 2007.05.25 17:47:40
Balss : nez vai nevajadzētu šo lapu slēgt? Izrunājuši tā kā esam.
Laba ideja!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 88 , pavisam kopa bijuši: 1880