atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Jautājums RKB adeptiem
Mulders
Iesūtīts: 2009.05.20 11:43:07
Jūs to varat uzdot arī paši saviem mācītājiem, pacentīšos to noformulēt tā, lai varat izveikt diskusiju ar savu priesteri un noskaidrot. Man tas patiešām interesē!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.20 16:29:21
Mulders
njā... a kur garantija, ka tu tos saproti pareizi?
un ja kādam citam liksies, ka nepareizi tu tos saproti, jo viņa čību sektā pareizāk māca m?
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2009.05.20 16:29:47
Kristofers
kā obligāts priekšnoteikums bērna kristībai noteikti būs pašu vecāku laulības iesvēte baznīcā.

nu nē.
kā obligāts priekšnoteikums bērna kristībai noteikti būs pašu vecāku laulības iesvēte. tas gan drīzāk. bet atkarīgs arī no bērna vecuma.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.20 16:31:15
ij ko - laulība būs "svēta un neatceļama"? Ja, piemēram tas dons Karloss neko citu netiklu neiesāks?

Nu un vai šajā gadījumā defekts ir Dieva iestādītajā kartībā? Iļi varbūt tomēr beidzot izspiedīšu no tevis atziņu, ka tas ir cilvēks, kas jebko, ko Dievs ir par labu iestādījis, spēj sačakarēt līdz bezjēdzībai?

Redz man prieks, ka RKB vismaz saskata ŠĀDA absurda *****ismu. Jautājums ir kāpēc, kad šis pats absurds ir mazāk redzams ārēji, RKB to nespēj atzīt un pieņemt kā tieši tādu pašu Dieva svētās laulības piesmiešanu?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.20 16:32:46
RKB pret laulību attiecas ar ļoti lielu atbildību. to iesaku darīt ikvienam - kā ticīgam, tā neticīgam.

Bet ne pietiekoši lielu atbildību? Pietam šī atbildība kaut kā izplēn tieši tajās situācijās, kad tā būtu visvairāk vajadzīga, tieši tad, kad Baznīcai ir jādara tās tiešais uzdevums - pasludināt Evanģēliju grēciniekam - RKB tur pasludina bargās bauslības nosodījumu, un nevis ļauj mirušajam caur Vārdu celties augšām, bet nolauž to aizlausto niedri un nodzēš to kvēlojošo dakti!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.20 16:36:57
njā... a kur garantija, ka tu tos saproti pareizi?
un ja kādam citam liksies, ka nepareizi tu tos saproti, jo viņa čību sektā pareizāk māca m?


Garantija Rakstītā texta autorā! Ja kādam citam liksies ka es to nepareizi saprotu, tad es varēšu viņam pierādīt... jo ne jau es to uzrakstīju... ne jau es sarakstīju rakstus!

Tas ir tik viegli... noliekam Rakstus un pajautājam - vai tu tam piekrīti!

Nu pamēģināsim ar tevi!

Stāv rakstīts
"Mat 5:32 Bet Es jums saku: ikviens, kas no savas sievas šķiras, izņemot netiklības gadījumu, tas viņu spiež laulību pārkāpt; un, ja kas atšķirtu precē, tas pārkāpj laulību."

Vai Sicilija tic šiem Kristus vārdiem? Vai tu vari teikt - jā es tam ticu?
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.05.20 16:41:43
Mulders
cik zinu arī luterāņi vairs nav naski laulāt vairākkārtīgi.
tad ko tu gribi lai Baznīca saka - ej, tavi grēki tev piedoti, ej un grēko tālāk?!
kā jau te izrunāts, ir atsevišķi gadījumi kad Baznīca laulību anulē. bet tas nevar būt masveidā un kā norma. cilvēks stājoties laulībā tomēr uzņemas arī kādu atbildību tā otra cilvēka priekšā, Dieva un Baznīcas priekšā. ja tādu atbildību uzņemties negrib - lūdzu, tur ir Zags kur laulās cik vien tīk.

"Mat 5:32 Bet Es jums saku: ikviens, kas no savas sievas šķiras, izņemot netiklības gadījumu, tas viņu spiež laulību pārkāpt; un, ja kas atšķirtu precē, tas pārkāpj laulību."

kas tavuprāt ir šī netiklība?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.20 16:42:24
Mani skumdina, ka cilvēki tic tādai organizācijai un ir tādai piederīgi, kura laulā homoseksuālistus, kuras locekļi ir nepaklausīgi savai vadībai, kur kats interpretē Rakstus pēc sava prāta, arī tas, kurš ir tālu no svētuma, bet tajā pašā laikā savus vārstījumus uzskata par nemaldīgiem...mani daudz kas skumdina...piemēram, ka šāda organizācija vispār pastāv.

Mani arī

Pārāk jau daudz pa pasauli izgājuši visādi viltus pravieši un maldu sludinātāji... Kāpēc ir tik grūti iet pie Kristus? Uz viņu vien paļauties un uz viņu vien ticēt... ???

Jo pareizi tu saki... pārāk daudz nemaldīgi mūlāpi mūs māca... tāpēc vienmēr esmu teicis, neticiet nevienam Muldera vārdam... viņš no sevis neko jēdzīgu nevar pateikt...

Šeit, lai cik tas paradoxāli neskanētu, es atsaukšos uz Jēzus Mātes - Marijas vārdiem - "Ko Viņš teiks, to dariet". Bij arī viens cits, kas lielāks par Mariju un teica "Šis ir mans Dēls, viņu klausiet"

Tā kā... varam lēkt uz ecēšām cik gribam... ja mūsu ticības objekts nav Vārds kas par miesu tapis, tad mums jāpaliek noskumušiem, kā bagātajam jaunēklim, kurš taču taisnu dzīvi bij dzīvojis!
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.20 16:43:10
Mulders
es piekrītu rakstiem, bet es brīžam apšaubu atsevišķu cilvēku Rakstu interpretācijas un vēlmi saskatīt tajos to, kas viņiem izdevīgs
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2009.05.20 16:46:27
S.R...
cik zinu arī luterāņi vairs nav naski laulāt vairākkārtīgi.
cik zinu viņi nekad nav bijuši naski.

Pat netiklības gadījumā tiek aicināts nesasteigt un pārdomāt vai ir iespējama salīgšana piedodot, un kā pēdējais ir šķiršanās. Savukārt, ja laulība ir šķirta šādu iemeslu dēļ, tad nav nekādu šķēršļu doties nākamajā. Turklāt vēl ir īpašs piekodinājums, turoties pie tā Kunga.
Vai tiešām ir tā, ka RKB neļaus šķirt laulību, kurā viens laulātais ir dzīvo atklātā netiklībā un dibina ģimeni ar trešo personu?
S.R...
# Iesūtīts: 2009.05.20 16:47:45
Mulders
Baznīca mans draugs ir tā kura klausa Kristum. un katrs Baznīcai piederīgais kopā ar to.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.20 16:48:03
cik zinu arī luterāņi vairs nav naski laulāt vairākkārtīgi.
tad ko tu gribi lai Baznīca saka - ej, tavi grēki tev piedoti, ej un grēko tālāk?!


Nē pietiktu, ja teiktu - Ej, tavi grēki tev piedoti. Ej un negrēko vairs! Tieši tā kā to darīja Kristus. Pietam... ko teica Kristus Pēterim, kad Pēteris prasīja - cik reizes, man piedot savam brālim, ja tas pret mani apgrēkojas, vai pietiks ar septiņām reizēm?

kā jau te izrunāts, ir atsevišķi gadījumi kad Baznīca laulību anulē. bet tas nevar būt masveidā un kā norma.
Tavuprāt... Grēku Piedošanu Kristus devis atsevišķiem gadījumiem... Jeb tomēr masveidā kā normu, visām tautām pāri visiem laikiem un vietām? Ja jūs tādā mazā lietā nespējat Kristum izsekot, tad nav brīnums, ka jūsu baznīca Dieva Žēlastību pārvērš par pērkamu, tirgojamu lietu... atbilstošu kritērijiem!

Un piemetināšu vērleiz - RKB drīxt laulāt jo LV likums to atļauj! Tā kā tīri tehniski, LV šīs privilēģijas RKB var anulēt? Ko tad tu darītu... jo pat RKB laulība LV tīri teorētiski var izrādīties neleģitīma... konsekventi Dieva neakceptēta! Paldies Dievam viņš nepieļauj šitādu šaizi, tak skumji, ka jūs neapjēdzat, ka Laulība nav Baznīcas uzdevums, bet tikai privilēģija, ko tai deliģē Valsts, kura tad ir šī iestādījuma īstenais turētājs pēc Dieva kārtības!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.20 16:50:09
es piekrītu rakstiem, bet es brīžam apšaubu atsevišķu cilvēku Rakstu interpretācijas un vēlmi saskatīt tajos to, kas viņiem izdevīgs

Tas labi
Man jau nevajag lai tu man piekristu. Pasarg Dievs... atkārtoju - netici nevienam Muldear vārdam, ko viņš no sevis saka...
Pietiek, ja tu ticēsi un piekritīsi Rakstiem! Pavisam ideāli būtu (tas gan vispār no cilvēkiem daudz prasīts - arī no manis) lai mēs ikdienā dzīvotu praktiski saskaņā ar šiem Rakstiem! Tieši praktiskajā dzīvē gan jūsējiem gan mūsējiem parādās tā individuālā interpretācija... nespēja Rakstu kontextu ielikt sadzīves kontextā... Putrojam "Ej un upure savu Dēlu" ar "Mīli savu tuvāko kā sevi pašu"... jo abus taču viens un tas pats Dievs ir teicis!
Rausītis
# Iesūtīts: 2009.05.20 16:50:53
Трилобите
tas vairāk ir no juristu un ne no reliģijas lauciņa.

Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.20 16:51:38
Baznīca mans draugs ir tā kura klausa Kristum. un katrs Baznīcai piederīgais kopā ar to.

Tieši tā!

Tagad šāds jautājums. Vai par Baznīcu var saukt kādu Organizāciju, kura neklausa Kristum un vēl vairāk, kura sludina šo nepaklausību kā Dieva gribu?

Un daudz sarežģītāks jautājums - kā TU personīgi spētu šādu Organizāciju identificēt?
S.R...
# Iesūtīts: 2009.05.20 16:52:00
Rausītis
katrs gadījums tiek izskatīts individuāli. un es nevaru viennozīmīgi atbildēt - to anulēs,vai neanulēs. vēl ir variants nošķirties - tas ir dzīvot atsevišķi no laulātā.
Zive.
# Iesūtīts: 2009.05.20 16:54:44
Mulders
un, ja kas atšķirtu precē, tas pārkāpj laulību

Nu i ko Tu par šito saki? Arī pie katoļiem neviens neliek sievai ciest, ka viņu kāds klapē, viņa mierīgi var dzīvot atsevišķi, bet problēma ir ar atkārtotu precēšanos.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.05.20 16:54:57
Mulders
tu domā antikristus?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.20 16:57:13
Mums vakar kursos teica, ka labam kristietim katru dienu vismaz 30 min jālasa Bībele> nu Mulder tu lasi?

Uhu Bieži vien kudī vairāk... Ij kad kādreiz vispār ieeju "azartā" tad varu pāris stundas katru dienu studēties... Tad gan parasti vēl blakus i-nets un vēl pa kādai citai grāmatai.
Tāpat sanāk arī senos Baznīctēvus lasīt...

S.R. Man reiz Ireneju izdrukāja... nu moins, joprojām viņai par to pateicīgs. Tagad derētu kādu citu... tik nevaru izdomāt kam pieķerties... Justīnu MOcekli arī lasīju... Augustīnu pat pa divi lāgi... Ko meitenes ieteiks? Ignāciju?
sicilia
# Iesūtīts: 2009.05.20 16:59:42
Mulders
katru dienu vairākas stundas?
Vau.... nu baigi kruta....
Rausītis
# Iesūtīts: 2009.05.20 17:01:54
S.R...
un es nevaru viennozīmīgi atbildēt
te jau arī ir tā starpība starp mums - es varu pateikt, jo ir rakstīts, ka "... izņemot netiklības gadījumu, ... " un tā ir skaidri acīmredzama netiklība un tautā to sauc vēl skarbāk, ka cilvēks atrodoties laulībā un kuram(i) ir dzīvs laulātais draugs, atklāti netikļojas ar trešo personu un netaisās neko nožēlo, bet veido savu dzīvi pilnīgi nesaistīti. Tāda laulība faktiski vairs nepastāv. Ja tas otrs grib palikt grēkā, tad pirmajam nav nekādu šķēršļu šķirt laulību arī formāli. Un tā kā tas ir noticis netiklības dēļ, tad pirmais var doties laulībā atkārtoti.
Dzīvošana atšķirti nav atrisinājums. Dzīvošana atšķirti ir brīdis pirms lēmuma, kas katram pārim ir atšķirīgi ilgs.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 84 , pavisam kopa bijuši: 5637