atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kas ir Illuminati un Masoni?
Ingars
Iesūtīts: 2009.05.07 17:56:46
Iespējams, ka šīm organizācijām ir cieša saistība ar to, kas rakstīts atklāsmes grāmatā. Varat smieties un saukt mani par trako, kurš visur saskata sazvērsetības teorijas, taču pārāk daudz sakritību, lai tā nebūtu patiesība, ka zvērs simbolizē sekulāro varu ne tikai vispārīgā nozīmē, bet gan, ka eksistē tādas slepenas organizācijas, kuru locekļi ir visas pasaules sabiedrības krējums un nav tālu tas laiks, kad kaut kādā veidā parādīsies tas, kas bībelē simbolizēts ar zvēra zīmogu 666 - cilvēki kuri pakļausies Illuminatiem un Masoniem
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.11 12:50:19
Ctulhu
Illuminatu mērķis ir iegūt absolūtu varu un kontroli. Ja es būtu illumināts, tad saprastu, ka kādam ir jāražo, kādam ir jāstrādā, bet tā kā man ir vara un kontrole, tad es varu likt citiem strādāt manā labā un ražot priekš manis. Tam man vajadzīgi roboti. Kas ir robots? tas ir tāds, kuram ir gan prasmes gan zināšanas, taču viņš dara to, ko liek un programmē meistars. Turklāt viņi ir pietiekami daudz, lai par vientulību nesūdzētos (savējo kompānijas un domubiedru viņiem netrūkst, tici man)

Nu un patiesaam izgliitotiem cilveekiem vnk nekaadas pasacinjas iestaastiit nevar, protams, lai nevareetu, cilveekam jaabuut vispaareejam izgliitiibas liimenim, sauri speciaals neder.

Kā tu nesaproti - ja izglītības sistēma jau ir speciāli izstrādāta, lai no mazotnes cilvēku izveidotu tādu, kāds vajadzīgs organizācijai, tad viņš arī tāds būs. Neuztraucies - tie cilvēki ir daudz gudrāki par tevi un zin veidus, kā ikvienu ievilkt savos tīklos. Tu vari strādāt pat nenojaušot kā labā tu strādā. Un lai kontrolētu cilvēkus nav nepieciešams piespiest ar varu, pietiek vien ieslēgt pareizās sviras un uzspiest uz pareiziem punktiem

Intelektuāls, izglītots cilvēks, kurš netic Dievam, izteikts tehnokrāts un materiālists kurš vēlas izpausties - ideāls illuminatu darbarīks
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.11 12:58:00
Kontrole nodrošina to, ka ka varu nestrādāt, jo citi strādā priekš manis.

Ne darbariiks, bet domubiedrs.
nuja - tā viņi liks tev domāt
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.11 13:01:37
Ctulhu

Un ko tu darītu?
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.11 13:11:12
Nuja, bet tu esi ierobežots finansiāli, tev ir ierobežoti resursi, tu nevari pētīt tādos apmēros, kā tev gribētos, tu nevari izbaudīt pilnīgi visu, jo atkal - esi finansiāli ierobežots. Tici man, draugs ctulhu - apetīte rodas ēdot. Tāda lieka kautrība un liekulība - es un mani morāles principi neļautu dzīvot uz citu rēķina un ja tā tomēr ir, tad atradīsies, kāds kas dzīvos uz tava rēķina.


Ja mani un vinju uzskati un meerkji ir vienaadi - tad par kaadu piespiesanu ir runa?

Atceries, ka kādam ir jāstrādā, tāpēc noteikti tiks regulēts izredzēto biedru skaits, taču, ja būsi īsteni iztapīgs pakalpiņš, varbūt arī tiksi izredzēto rindās un tad varēsi pētīt uz nebēdu visu pēc kārtas un tālāk?
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.11 13:16:58
Ctulhu

Nu tas ir tāds tiešām primitīvs apgalvojums
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.11 13:20:04
Ctulhu

šitais
Ko noziimee - kaadam jaastraadaa? Ja cilveeks nodarbojas ar to, kas vinju ninteresee - tad kur probleema? Domaa, vinjs paartrauks ar to nodarboties, ja vinjam par to nemaksaas? Tak nepaartrauks.

Nu un neinteresantie, garlaiciigie, bet nepieciesamie darbi, protams, ir jaamehanizee.


Jo visu nevar mehanizēt

Taalaak - taada sabiedriiba, kuraa vienkaarsjaa darbaspeeka vairs nebuus, taa vietaa buus masiinas.

Bet cilveeki - tikai radosajiem darbiem.


Nuja un tās mašīnas tev ar 100% bezatteici strādās?
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.11 13:28:33
Visu jau arii nevajag, bet tikai monotonos, ne-radosos grlaiciigos darbus. Un tos var, jo tie peec savas buutiibas ir vienkaarsji.

Nu ne visus tos smagos un monotonos darbus var mehanizēt, turklāt ne visus to viņi gribēs mehanizēt, ir darbi, kur sanāk lētāk un vienkāršāk ekspluatēt cilvēku

Nee, bet apkalpot un labot taas jau buus radoss - inzeniera-darbs. Daudziem taads darbs patiik un interesee.

Nu nav īstas izpratnes par tehnoloģijām - ir daudzi ar to saistīti darbi nu nemaz radoši, nedz viegli un patīkami
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.11 14:23:02
Ctulhu

Nu nevar visu mehanizēt, tas nav iespējams. Nāksies vai nenāksies, ir pārāk daudz dažādu citu faktoru, kas tavu viedokli padara par utopiju. Nu nedomā tie cilvēki tā, kā tu - visi inženierīši un zinātnieciņi varēs radoši strādāt organizācijas labā un samaksa būs atkarīga no lojalitātes. Bet onkuļiem būs svarīga tā pētniecība tikai tik daudz, lai pašiem dzīve saldāka, lai var izklaidēties, baudīt, jā radošās izpriecās. Un cik tad būs tādu kuri gribēs radoši strādāt priekš onkuļiem labprātīgi? Nu un tos, kuri negribēs, vajadzēs piespiest

Ko darīt ar cilvēkiem, kuri nepakļausies mehanizācijai un globalizācijai?

Un jo vairāk gribēs mehanizēt, jo lielāks darbs jāiegulda - tas nav tik vienkārši, kā tu iedomājies, tas prasa piepūli.

Mēs nezinām visas illuminatu intereses un mērķus, taču tie noteikti nav tik naivi un ideālistiski

Visbeidzotu - nu pētīsi, nu radoši darbosies - un? ko tālā? Cilvēki grimstot materiālismā būs par naudu gatavi viens otru apēst. Un ne par naudu vien, katram jau savas vēlmes un iekāres - vienam sekss, citam, izklaides, vēl kāds gūst baudu pētot un radoši strādājot un arī tas kļūst par tādu elku, kura dēļ gatavs otru vai nogalināt. Pilnīgi vienalga - vai tā ir nauda, zināšanas, tehnoloģijas, vara, miesaskāre vai kas cits no šīs pasaules, kam tu pieķeries - tas ir tas, kam tu kalpo, tas ir tas, kam ir vara pār tevi un tās ir tās sviras, ar kurām tevi var vadīt un kontrolēt. Ja tev patīk izcelt tehnoloģiju nozīmi un zinātni, tad caur tavu šo tieksmi ar tevi var manipulēt tā, ka drīz vien tava radošā darbošanās vairs nemaz nav tik patīkama un ideoloģiski cēla, kā sākumā likās
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.11 14:39:04
Labpraatiigi straadaat gribees tie, kurus interesee dotaa teema, tas tak elementaari.

Redz tev jau ir domāšana, kā diktatoram - salikt visu pa plauktiņiem un jau cilvēku vietā izlemt, bet reālajā dzīve nav vis tā un ko tad tu darīsi, kad nebūs pietiekama darbaspēka? Latviešiem arī patika zemi apstrādāt, taču tā patikšana ātri vien pārgāja pildot klaušu darbus.

Kaapeec Tu noteikti domaa, ka vinju meerkji ir destruktiivi?

Nu to pierāda atrastie dokumenti, kur aprakstīts, kā pārņemt varu pār pasauli

Kaapeec, ja vinjiem buus interesanti peetiit un radosi straadaat?

Nu jau tu pārāk visu nonivelē un vienkāršo, reālajā dzīvē tā nenotiek

Kaapeec, ja vinjiem buus interesanti peetiit un radosi straadaat?

Noteiktos apstākļos un situācijās jebkurš cilvēks spējīgs izdarīt jebkuru grēku. Tas, kam tu pieķeries ir tas, kas nosaka tavas domas un tavu rīcību, tas ir tas, caur ko tevi var vadīt. Bet kurš pieķeras tam, kas nav no šīs materiālās pasaules, to materiālās pasaules valdnieki nespēj vadīt un kontrolēt
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.11 15:05:41
Nu bet ja taa avras paarnjemsana ir liidzeklis kautkam konstruktiivam?

jeb Tu domaa, ka pasauli vadiit nevajag, lai ir bardaks?


Bardaks tika radīts, lai būtu iespējams vieglāk pārņemt varu un tā filozofija - mērķis attaisno līdzekļus - kam tāda valdīšana nāk par labu?
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.11 15:16:21
Ctulhu
NU to jau es pateicu. Būtībā tas ir - paņemt no šīs pasaules pēc iespējas vairāk labuma sev, jo kas gan cits atliek cilvēkam, kurš neko vairāk par materiālo pasauli neapzinās
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.11 17:27:39
Ctulhu
Nu panjeema un taalaak? Ko noziimee- labumu sev? Seedeet virsuu? A kaada jeega?

Nu to jautājumu varētu arī tev uzdot - nu izpētīji, nu kaut ko radoši izdarīji un tālāk? Nu lab, kāds par to papriecāsies un tālāk?

Nepareizi. ja vien ciklveeks saglabaa normaalu smadzenju darbiibu.

Tikai teorija, tiklīdz nonākam reālā situācijā, ta pavisam cita dziesma skan. Kamēr tev viss kārtībā, tikmēr jau viegli runāt
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.11 17:34:24
Ctulhu

Tas nodrosina progresu.

Un tad? Kādu progresu? ko tas dod? CIlvēki mirst tik un tā. Par imortalistiku labāk nesāc - tā ir utopija.

Nav taisniiba, ka visi extremaalaas situacijaas kljuust par neliesjiem.

Tad tu īsti nesaprati, ko es ar to domāju - ekstremālās situācijas ir daudz un dažādas, bet apstākļu sakritības ilgā laika posmā, kas ietekmē cilvēku utt. Tu pārāk lielas cerības liec uz cilvēka spējām, uz saprātu un intelektu. Kad tu tajā visā smagi pievilsies, tad sapratīsi. Ievēro - es nesaku JA , bet gan saku KAD , jo tas ir nenovēršami
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.12 20:05:30
Nu pat ja immortalistika veel nav realizeeta, vienalga labaak ir ja cilveeks nomirst no vecuma, nevis no kaadas slimiibas vai nelaimes. Un to nodrosina progress.

Immortalistika ir tikai fantāzija un nekas vairāk. Nu nav iespējams apiet fizikas likumus. labākajā gadījumā var cilvēka mūžu pagarināt, bet tas arī viss.

A nekaa cita jau nav. Tas ir viss, kas mums ir. Ja tas neliidzees, neliidzees nekas. Taa domaaja Bavaarijas iluminaati un taa domaaju arii es.

Lūk arī nonācām pie saknes, pie lietas būtības. Illuminati būtībā ir dziļi izmisuši cilvēki, jo viņi saprot, ka nāve ir neizbēgama un šīs pasaules prieki ir viss, kas viņiem ir. Un ja tiešām tam arī ticam, tad pilnīgi loģiski, ka augstākais likums un lielākā gudrība ir šī - "ēdīsim un dzersim, jo rītu mēs mirstam". Nu te protams nav runa tikai par ēšanu un dzeršanu, bet par visām laicīgajām baudām un priekiem. Ja pieņemam, ka nav Dieva, tad tik tiešām visgudrākais un prātīgākais cilvēks ir tas, kurš paņem no šīs pasaules pēc iespējas vairāk, izbauda visu maksimāli
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.12 20:06:30
Ctulhu
Bet vai tu esi pilnībā gandarīts un apmierināts ar to, kas tev ir, ko vari dabūt?
Gnostikis
# Iesūtīts: 2009.05.12 23:32:23
Velns nedarbojas pasaulē ar masonu, iluminātu, vai citu ākstu palīdzību - Velns darbojas tad, kad Tu iekāro lietas, tad, kad Tu centies apmierināt savu godkāri, varaskāri, vai centies izskatīties labāks nekā esi savas draudzes priekšā. Tad, kad Tu ziedo, lai parādītu, kāds esi pareizs, nevis tāpēc, ka Tava sirds uz to sauc. Tad, kad skaiti lūgšanu tāpēc, ka tas ir jādara, nevis, tāpēc, ka sirds Tevi uz to sauc. Tad, kad apskaud, kad ienīsti, kad sirdī vēli ļaunu.

Kā redzi - ilumināti nebūt nav kristiešu problēma; vēl jo vairāk tādēļ, ka Tu neesi tiesīgs tiesāt nevienu, bet kristieša uzdevums ir censties PAŠAM tiekties uz Dievu.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.13 15:40:28
Ctulhu
Ir lietas, no kurām var izspiest vairāk kaifa kā no ēšanas un dzeršanas. Piem, pētīšana, sadarbība, radīšana, u.c.

Immortālistika nav tikai sapnis, dabā dzīvo dažas praktiski nemirstīgas būtnes:
http://goodnews.e-puzzle.ru/content/view/1207/2/
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.13 15:48:17
Ctulhu, Eziit... ir shaize ar infas paarslodzi... Taapat ir hipoteeze ka muusdienaas visaadi tur Alcheimeri ir blakusefekts un sekas informaacijas paarslodzei cilveeka mozgos... Nu HDD beidzas... neironi vairs nespeej rewairingu taisiit...
Immortaalistika nav tik vienkaarsha lieta! Ij... imo nesaprotot apzinjas fenomenu, shamo implementeet buus neiespeejami! A ja spratiisim, kazi varees tranfereet uz citu kjermeni...
Es pats esmu pret kiborgizaaciju!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.13 15:52:21
Mulders
Značit vecā infa jādzēš, jāarhivē, utml. Tie paši rakstā minētie dzīvnieki nenobeidzās aiz informācijas pārpildes.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.13 15:54:15
Eziit... nuu taapee, ka jamie jau neapstraadaa neuzsuuc jaunu infu... A cilveeks ir iista informaacijas mashineerija!

Infas dzeeshana jau tikai attaalina to briidi, kad neko vairs nevarees izdzeest, jo viss vajadziigs esoshaas apzinjas uztureeshanai!

Bez smadzenju boosta neredzu Immortaalistikai iespeeju... Ljiba sanaaks kaut kas no seerijas... restarts pie konkreeta sistem state, nearceroties ieprieksheejo steitu infu!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 113 , pavisam kopa bijuši: 10445