atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Cieņa un mīlestība - vārdi un darbi
Ilārs Plūme
Iesūtīts: 2007.05.07 08:46:11
Pāvil, esmu diezgan daudz no Jums dzirdējis par tādām lietām, kā cieņa un mīlestība, bet man ir radušās šaubas par to, cik nopietni pret to attiecas Jūsu draudzes locekļi.

Pagājušajā nedēļā Jūsu draudzes locekle, kas strādā Ķekavas pagasta dzimtsarakstu nodaļā, pildot savus darba pienākumus, izprašņāja mūsus draudzes locekli par viņas reliģiskajiem uzskatiem un klāstīja tai, ka KLB neticot Trīsvienībai, KLB neesot nedz Svētā Gara, nedz kādas citas svētības utt.

Domāju, ka tas ir rupjš cilvēktiesību pārkāpums. Tā kā tas notiek atkārtoti, šodien iešu šo jautājumu pārrunāt ar Ķekavas domes priekšēdētāju.

Bet, Pāvil, vai Jums nešķiet, ka tas ir smags pārkāpums arī no baznīcas puses? Manuprāt, tas izklausās pēc Dieva zaimošanas. No kurienes šai kundzei radušies šādi uzskati? Vai Jūs runājat ar saviem draudzes locekļiem par šādām lietām?

Domāju, ka šie jautājumi par attiecībām baznīcu starpā ir nelielas diskusijas vērti.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.09 10:49:31
Paldies, Uldis... labs komentaars, lai juus to nenodzeestu, es paarkopeeshu to savaa komentaa - vēsturei lai cilvēki redz KLB evaņģēlija un Kristus piedošanas izpratni.
---

Uldis
# Iesūtīts: 2007.05.09 10:31:34
Mulders. "galvassāpes tiek risinātas ar giljotīnu" - piekrītu. Tikai šoreiz giljotīna ir varas pārstāvju rokās, nevis KLB Ķekavas draudzes rokās. Tieši draudze rīkojas pēc Rakstiem, tiesas darbus un izvērtēšanu uzticot valstij.
Par piedošanu. Kur ir nožēla? Kad būs nožēla, tad būs arī piedošana. Un kam lai tiek piedots: valstij vai privātpersonai?
Apsūdzība ir definēta visai skaidri: reliģiskā naida kurināšana. Šis jautājums (vai nu pārpratums, vai apzināta un mērķtiecīga rīcība) ir jāatrisina, lai nākotnē vairs neatkārtotos.
Cilvēkiem vispār un kristiešiem it īpaši ir jāmācās dot atskaiti par saviem vārdiem. Nogalināt var ne tikai ar zobenu, bet arī ar muti. Tad nu šai kundzei, publiski atvainojoties draudzei, ir jāparāda, ka ir noticis pārpratums. Ar muti esi grēkojis, ar muti arī labo savu vainu!
vasara
# Iesūtīts: 2007.05.09 11:01:12
Un kā labot vainu, kad tiek kurināts naids starp konfesijām, vienai otru apmelojot?
Uldis
# Iesūtīts: 2007.05.09 11:11:09
Mulders. Jūtos pagodināts, ka kāds pret maniem vārdiem izturas ar tik lielu cieņu. Skaidrības labad piemetināšu, ka arī pats savus vārdus esmu iekopējis savos failos, zinot redaktora aktivitātes.
Saki, Mulder, vai dievkalpojums nesākas ar grēku nožēlu? Vai absolūciju tu saņemi bez grēku nožēlas? Ja bez grēku nožēlas, tad kāpēc ir absolūcija? Vai tas nav tīrais Evaņģēlijs: tavi noziegumi ir piedoti Nācarieša Kristus vārdā? Pēc tam seko: ej Dieva mierā! Kā tu vari iet prom no Dieva ar apgrūtinātu sirdsapziņu, tas ir, bez nožēlas par saveim grēkiem?
Īsi sakot, es vēlos, lai šis cilvēks apzinās savu pāridarījumu, nožēlo to un saņem apžēlošanu. Ja tas nenotiks, tad rūgtums, naids, nepatika un aizvainojums saglabāsies un būs vēl sliktāk.
Bez tam, Mulder, vai tas nebija noasveidīgais, kas arī mūs ir nosaucis par sektantiem, šķēlējiem, kuri nepazīst Evaņģēliju, nesaprot tasinošanas mācību utt.? Citiem vārdiem, šai kundzei ir labi skolotāji.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.09 11:21:41
Uldis, labi labi Viss kedaas! Esiet mierīgs, un galvenais nedzēšiet savus komentārus... perfekta KLB izpratnes ikona!
kaut..
# Iesūtīts: 2007.05.09 11:46:45
Par tiem skolotājiem ne vienmēr varētu piekrist, bet daļēji jau taisniba Uldim ir.
Bet Uldi, neesmu teoloģe tāpēc varu kļudīties, ja mēs praktiski lasām Evaņģēliju, dažkārt Krsitus Vārdi vai jautājms ir vispirms!?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.09 11:52:10
kaut..., arī teologi mēdz kļūdīties, teologa statuss no kļūdām neatbrīvo!
klusētājs [87.110.149.151]
# Iesūtīts: 2007.05.09 11:55:33
Uldi - vai publisks nosodījums ved pie grēknožēlas?
Uldis
# Iesūtīts: 2007.05.09 12:11:18
Kaut. Kā Kristus sāka savu kalpošanu tūlīt pēc Jāņa Kristītāja? Ar kādiem vārdiem? Vai ne ar šiem: atgriežieties no saviem grēkiem? Un pēc tam tūlīt pat seko: un ticiet Evaņģēlijam! Apustulis Pēteris Vasarsvētku dienā: jūs, odžu dzimums.. Pēc tam šis "odžu dzimums" izmisumā sauc uz Pēteri: brāļi, ko lai mēs darām! Pēteris: atgriežieties no grēkiem un liecieties kristīties nācarieša Kristus vārdā, tas ir, ticiet Kristus Evaņģēlijam. Lūka liecina, ka apustuļiem tajā dienā peivienojās ap 3000 ticīgo. Stefans līdzīgi Pēterim, bet tie nenožēloja un nomētāja Stefanu ar akmeņiem. Šādi un līdzīgi piemēri Rakstos ir no vienas vietas.
Uldis
# Iesūtīts: 2007.05.09 12:13:34
Mulders. Ja gadījumā mani vārdi kaut kā no tav kompja pazudīs, tad daudz nebēdā. Es tev tos aizsūtīšu.
Uldis
# Iesūtīts: 2007.05.09 12:16:43
klusētājs. Atceries Kristus vārdus: ja tavs brālis grēko, runā ar viņu; ja tas atkal grēko, runā ar viņu divu vai triju liecinieku priekšā..
kaut..
# Iesūtīts: 2007.05.09 12:45:07
Jā māc. Uldi. Nosākuma ir slidināšana un ka Tu teici klusētājam, runatā divatā vai trijatā..
Uldis
# Iesūtīts: 2007.05.09 12:46:49
kaut. Ar to es gribēju teikt, ka tas nav vienīgais un pirmais gadījums.
kaut..
# Iesūtīts: 2007.05.09 12:56:29
Njā! bet cieš jau parasās avis.
Varbūt izklausīsies nežēlīgi, bet doma LELB cilvēkus tā kundze baigi interesē? Ja no kanceles netiek klaji sludināts par KLB. Personīgi domāju ārēji jā interesē, bet praktiski? (Bet varbūt kļūdos.?!)
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.09 15:18:41
kaut... neksistē tāda "kundze" existē LELB un ikviens tās loceklis bilstot jebkuru vārdu runā LELB vārdā. Tāpat arī mēs uztveram KLB, ikviens KLB loceklis kad bilst kādu vārdu, tad tas tiek attiecināts uz visu KLB. Nav cilvēku...ir LELB un KLB, Kristus nāca glābt abriviatūras nevis cilvēkus!
kaut..
# Iesūtīts: 2007.05.09 16:38:31
Mulders Ilgi domāju pat Tevis teikto. Godīgi sakot nespēju atbildēt tā vai tā. Juridiski protams viss skaidrs. ir kā Tu saki.
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.05.09 16:46:35
kaut, tā bij ironija... par to, ka ir bīstami ja tu vairs neredzi Jāņus, Annas, Pēterus un Mārtiņus, bet redzi LELB, KLB, RKB, KGB utt utjp

par maniem textiem nevajag domāt ir gan kāds par kura Vārdu gan vajag domāt un to sevī paturēt, Muldera vārdu gan nevajag sevī paturēt!
kaut..
# Iesūtīts: 2007.05.09 17:13:11
NU ja... nesadomājies pa daudz.
moritz :) [213.21.215.97]
# Iesūtīts: 2007.05.09 18:55:11
ups, pazuda teema par palikt/nepalikt LELB... 8)
Gvido Ozoliņš
# Labojis Gvido Ozoliņš: 2007.05.09 19:27:49
moritz, meklē mātē Google.
.
Te būs pirmais atvērums http://209.85.135.104/search?q=cache:j1HhQZpq-vgJ:www.lelb.lv/forums/%3Ffu%3Dl%26rid%3D3%26id%3D175.. +palikt+nepalikt+LELB&hl=lv&ct=clnk&cd=1..
.
Pārējos vari atrast, ierakstot kādu vārdu, kas ir tajos, un spiežot uz "Saglabātā kopija"
.
Kad visu būsi atradis, tad saglabā kā vēstures liecību.
.
Lai veicas.
.
www.ebaznica.lv
kaut..
# Labojis kaut..: 2007.05.09 20:28:40
Gvido Ozoliņ, Gvido Ozoliņ!

ES IZDZĒSU!
Viss nemaz nav tik slikti kā liekas!
Tā ka beidz meklēt kašķi kā patiesību, kura nav!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 169 , pavisam kopa bijuši: 7481