atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Cieņa un mīlestība - vārdi un darbi
Ilārs Plūme
Iesūtīts: 2007.05.07 08:46:11
Pāvil, esmu diezgan daudz no Jums dzirdējis par tādām lietām, kā cieņa un mīlestība, bet man ir radušās šaubas par to, cik nopietni pret to attiecas Jūsu draudzes locekļi.

Pagājušajā nedēļā Jūsu draudzes locekle, kas strādā Ķekavas pagasta dzimtsarakstu nodaļā, pildot savus darba pienākumus, izprašņāja mūsus draudzes locekli par viņas reliģiskajiem uzskatiem un klāstīja tai, ka KLB neticot Trīsvienībai, KLB neesot nedz Svētā Gara, nedz kādas citas svētības utt.

Domāju, ka tas ir rupjš cilvēktiesību pārkāpums. Tā kā tas notiek atkārtoti, šodien iešu šo jautājumu pārrunāt ar Ķekavas domes priekšēdētāju.

Bet, Pāvil, vai Jums nešķiet, ka tas ir smags pārkāpums arī no baznīcas puses? Manuprāt, tas izklausās pēc Dieva zaimošanas. No kurienes šai kundzei radušies šādi uzskati? Vai Jūs runājat ar saviem draudzes locekļiem par šādām lietām?

Domāju, ka šie jautājumi par attiecībām baznīcu starpā ir nelielas diskusijas vērti.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.05.16 11:54:59
l.brālis nu pastāsti vēl kāds es esmu un ko es gribu vai negribu atzīt! Patīk man KLB psihoterapijas sesijas i-netā!
Ij mums ir atmazka, mēs heterodoxi, mums piedodams. Bet jums, īsten ortoroxiem, kur jūsu ortodoxā pazemība un lēnprātība? Mēs te LELBā zuduši un vispār nevaram nemaz par kristiešiem saukties, tā kā neprasiet no mums kristīgu pazemību, mēs esam augstprāši un zaimotāji. Bet jūs - kristieši - māciet mūs ar savu piemēru. Kristus ne tikai runāja, bet arī darīja un sedza savus tekstus ar darbiem. To pašu mēs - hetorodoxie, sagaidām no Kristus sekotājiem, citādi tāda slikta bilde sanāk par kristiešiem, ja pavēro KLB uzvedību attiecībās ar viņu oponentiem.
lielais brālis
# Iesūtīts: 2007.05.16 12:03:59
Iedomāsimies tādu eksperimentu - nolīgt PR firmu, kuras uzdevums būtu sabiedrībai visos iespējamos veidos pavēstīt, ka LELB ir kļuvusi par sektu ar noslieci uz totalitārismu. Sievietes neordinē, gejus oficāli negrib komunicēt, Cālīti padzen, Plāti vēl padzīs, kompromitē Latvijas tēlu starptautiskās luterāņu organizācijās, un vēl, un vēl - gan dzejā, gan prozā.
Tas vienam sabiedrības segmentam.
Otram - heterodoksija - Plāti un līdzīgos piecieš, maldu mācības, katoļiem un pareizticīgiem pakaļ darās, jaunus neluteriskus rituālus ievieš, autoritārisms un vadonības kults, ar gejiem pie viena Vakarēdiena starptautiskās organizācijās, cilvēkus pazemo, garīdzniekus par sīceni izkalpina, paši mersedesos braukā.
Līdz mūža galam nāktos skaidroties, ka neesat kamieļi
Redzi, Mulder , KLB tā nedara. Mēs aicinām uz teoloģisku dialogu...
Uldis
# Iesūtīts: 2007.05.16 12:36:44
Mulders. Nu tu gan aizmuldējies. Nopietni. Beidz taču ākstīties! Bet es esmušajā sakarā visu pateicis.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.16 12:47:35
Uldis, nu ir kādreiz kaut kas līdz absurdam jānoved lai bilde kļūst skaidrāka.
l.brālis, nedarāt gan, bet domājat! Nevar jau parunāt, ja aiz ādas tev ir tieši tāda attieksme kā tu uzskaitīji. Kā jau teicu, selektīvs skatījums - redzam to ko gribam redzēt. Kamdēļ, tad tu pārmet man, ka es arī atļaujos selektīvi uz KLB adeptiem skatīties? Tā mēs nekur netiksim!
Balss
# Labojis Balss: 2007.05.16 12:59:00
Uldis
Vai tiešām paštaisnība un pat apmelojumi ir tās kristīgās vērtības, ko Jūs pārstāvat?...
Jūs rakstāt: Bet galvenais, Mulder, man ir zināmi fakti, bet tev nav. Arī Pāvilam ir zināmi visi šie apstākļi . Tāpēc viņš klusē.

Šajā tik maznozīmīgajā lietā Pāvils , par spīti savai aizņemtībai, ir tomēr ticies ar vienu no šīm kundzēm un centies izzināt notikušo , cik nu tas vispār post factum bez speciālām izmeklēšanas metodēm iespējams.
Bat Uldis zin visu "patiesību" un uzdrošinās apgalvot, ka Pāvils tīši sagroza faktus. Nu, kur vēl tālāk?...

Pareizi, Mulder, lai taču tie īstenie, vispareizākie, mūs audzina ar savu piemēru! Varbūt tad mēs, sekojot labam paraugam, pieaugsim pazemībā?...
Ilārs Plūme
# Iesūtīts: 2007.05.16 13:11:06
Balss-

Paldies par diskusiju. Gribu no Jums atvadīties, jo es centīšos Jūsu forumā vairs neienākt. Sarunāties ar Jums ir tas pats, kas Igaunijai sarunāties ar Krieviju.

Visu labu! Ilārs Plūme
Balss
# Iesūtīts: 2007.05.16 13:17:07
Ilārs Plūme

Žēl! Sarunāties ar Jums vismaz bija interesanti un pamācoši. Tikai - kāpēc uzsverat diskusiju tieši ar mani? Es šeit esmu vismaznozīmīgākais runātājs.
Bet sarunāties vajag arī ar Krieviju, vismaz īstajai Igaunijai. Ceru, ka Jūs šajā līdzībā izmantojāt tikai lieluma aspektu, ne pārējos.
specāli Balsij ;) [85.234.191.78]
# Iesūtīts: 2007.05.16 13:50:04
Nu varbūt tāpēc Balss, ka Tu esi maznozīmīga, bet atklāta un teicama sarunu biedre, ar kuru bija vērts runāt un ņemt vērā.
Ilārs Plūme
# Iesūtīts: 2007.05.16 14:09:29
Balss-

Arī es ar Jums personīgi labprāt patērzētu. Varu uzaicināt uz kādu Vecrīgas restorāniņu, pēc Jūsu izvēles, ja ir laiks un vēlēšanās. Tomēr Krievijas-Igaunijas sarunās iesaistīties patiešām vairs nevēlos.

Jauku dienu! Ilārs
lielais brālis
# Iesūtīts: 2007.05.16 14:36:56
Lielais brālis vēro, ka salīdzinājumam ar Krieviju ir ne tikai lieluma aspekts...drīzāk pārējie
Balss
# Labojis Balss: 2007.05.16 16:23:04
Ilārs Plūme
Paldies par laipno aicinājumu! Tā kā es esmu i-neta zaļknābis, tad tomēr klausīšu reiz kur citur lasāmajam Muldera ieteikumam neatklāt savu identitāti... un ar pateicību noraidīšu Jūsu piedāvājumu. Lai gan arī ar nožēlu, jo tiešām būtu jau interesanti redzēt vaigā tik intensīvu sarunu biedru.
kaut..
# Iesūtīts: 2007.05.16 17:33:31
Jā, Balss uz citu identitāšu atklāšanu Tu gan esi naska (Draudzīgi pasmejoties!)
Balss
# Iesūtīts: 2007.05.16 18:06:42
kaut..
Tu pati to tā kā solīji un solījumu arī pildīji - cepuri nost!
Es nesolīju... man tā kā negribas apdedzināties - vismaz Tu pati brīdini un Mulders arī neiesaka...
kaut..
# Iesūtīts: 2007.05.16 19:39:15
Es brīdināju vispārīgi no neta, bet ne no cilvēkiem, kuri paši ir atklāti un godīgi. Jo dažkārt redzēt cilvēku ar kuru esi runājis ir tāds kā stiprinājums un prieks, ka viņš spēj Tevi pieņemt arī dzīvē. Es nerunāju par šo konkrēto jūsu sarunu - aicinājumu, bet vispār. Bet labi.. Pati labāk zini. Esmu internetā iepazinusi vairākus cilvēkus ar kuriem ir forši savreiz satikties un nekad vēl neesmu nožēlojusi, izņemot vienreiz, bet kļūdīties ir cilvēcīgi un visas kļūda var labot.
Lai veicas!
Balss
# Labojis Balss: 2007.05.16 23:09:11
Laikam sākas atkusnis un tuvojas aukstā kara beigas - visi autenējas (come out): Mulders atklājies, arhibīskaps noņēmis saules brilles, tad laikam arī man laiks atzīties, ka sievišķis vien esmu!

Sekojot vispārējai eiforijai, gribēju arī es nomainīt bildi, bet tur kāds defekts programmā. Ceru, ka profesionāļi to izdarīs...
kaut..
# Iesūtīts: 2007.05.16 23:48:14
Mīļā Balss, Tu tač pati teici, ka te labāk KLB-niekiem spēlēties savā "smilšu kastē".... Tikai neuztver pesonīgi.
Vari nākt ciemā. KLB-nieki ir viesmīlīgi.
luteranis.lv diskusijās ir viena iespēja, kaut gan pašlaik tur kaut kāda "dassy dzejniece" vai saukta `kaut..` sadzejosjusi daudz ko... Bet gan jau atradīsies arī kādi teologi un normāli cilvēki, kas ar Tevi un citiem aprunāies. Tepat aiz stūra vien esam, ja kaut ko ievajagās
Savs laiks nākt, savs laiks iet.
kaut..
# Labojis kaut..: 2007.05.16 23:49:29
Nesatraucieties Balss... esiet pacietīga... Jūsu profolā jau bilde nomainīta.. paies laiks un būs arī te ...

teikšu atklāti Jūs esat pieredzējusi kundze ar laipnu skatienu. Prieks skatīt vaigā!
Balss
# Iesūtīts: 2007.05.17 00:11:47
Mīļā kaut... , ko Tu nobijies un pārgāji uz jūs ? Mēs taču esam i-netā un runājam kā līdzīgs ar līdzīgu. Vai varbūt tomēr nevajadzēja to bildi? Mulderam taisnība? Re, kā rodas distance!
kaut..
# Labojis kaut..: 2007.05.17 00:24:50
Tā nav distance, bet cieņa. Labi, labi es jau varu Tu. Bet drusku samulsu gan. Man šodien tāda mulsinoša diena, Tu mani samulsināji otro reizi šajā dienā. Es biju domājusi pie viena cilvēka pieiet un sākt runu, bet šis pateidzās. Un es samulsu. Smieklīgi, bet patīkami, ka tā pārsteidz.
Pāvils
# Labojis Pāvils: 2007.05.17 01:33:39
Ilārs Plūme, paldies par atvainošanos. Tā teroriste Balss Jūs tomēr noveda tik tālu... Patiesi, tur ne man, ne arī Ķekavas draudzei nebija nekādas līdzdalības!

Bet Uldis jau neticēs! Viņa sazvērestības teorijas ir tādas, ka viņam vajadzētu kļūt par kriminālromānu rakstnieku. Un intrigu arī māk saglabāt - mums abiem esot kaut kas slepens zināms...Viņam ir ķēriens! Mana klusēšana esot saprotama kā atbilde! Ha! Es vienkārši šodien visu dienu neesmu ticis pie datora! Un visas citas "zīmes", kādas saskatījis Uldis manā rīcībā vai bezdarbībā, ir gluži no tās pašas operas.

Kāpēc un kā es uzmeklēju to Jūsu apsūdzēto sievieti? Es tiešām domāju, ka Jūs runājat taisnību, ka viņa ir manas draudzes locekle. Tāpēc meklēju un atradu. Nebija jau grūti atrast. Ķekava nav liela. Ne tā pirmā, ne arī otrā kundze (kas daudz runājusi) nav mūsu draudzē un savas teoloģiskās zināsānas patiesi apguvusi aptuveni tā, kā to ataino Mulders. Nu, nav nekādas sazvērestības pret Jums!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 156 , pavisam kopa bijuši: 4190