atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Jeruzalemes maize.
Olita
Iesūtīts: 2009.03.09 21:02:05
Man draudzene atnesa no baznīcas iejavu ar visu instrukciju, kā Jeruzalemes maizi cept. Taču gribētos saprast, kas tā par tradīciju, kā radusies un kāda tai nozīme.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
sicilia
# Iesūtīts: 2009.03.11 13:12:21
Ingars
nea ne jau tāpēc kompots,. vnk tavi teksti to kompotu parāda
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.11 13:17:07
sicilia
Nu ko - es mācos un augu, tas ir process, neviens nav perfekts, savas kļūdas atzīstu un nožēloju

Trilobīte

Es propogandēju? ārstējies. propogandē, sludini, raksti par to - sauc kā gribi

Kā nu ne, tikko pateici: Savā draudzē tu vari ar savu herēzi maitāties un maitāt citus kas to vēlas

Un tāpat arī es teicu, ka ekumēnisms ir balstīties uz KOPĒJO, bet katoļiem ir dīvaina izpratne par ekumēnismu - cenšas itkā uzspiest to svēto kultu. Tāds ekumēnisms nav pieņemams arī jums pašiem, ja tagad tev liktu atzīt tās luterāņu mācības, kuras jūs neatbalstāt


Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.11 13:37:58
Trilobīte
Tu to parādi ar savu attieksmi
Nocitēji mani un centies iegalvot, ka lūk esmu pretrunās

neesmu tādā kontekstā runājis, nedz vedinājis uz domu, ka ekumēnisms būtu Bābeles instruments
Kā nu ne, tikko pateici: Savā draudzē tu vari ar savu herēzi maitāties un maitāt citus kas to vēlas

Tatad tas, ka es noraidu tavu mācību, jo tā nesaskan ar manējo, tad tu mani sauc par ekumēnisma pretinieku
Memekija
# Iesūtīts: 2009.03.11 13:38:30
Vai tā kūka nav kautkas līdzīgs kādreiz populārajam "Hermanim"? Bet instrukcija man atgādināja ķēdes vēstules
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.03.11 20:51:20
Borac
daaa, pravdu glagoljish!
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.03.11 21:23:08
vai kotletei ari ira gariga puse? vai aroi ta ir tikai "Jeruzalemes maizei"
sicilia
# Iesūtīts: 2009.03.12 08:45:23
Olita
izlasu tavu pēdējo komentu Trilo par Evalūziju un tad šo Sačakarēt mani nav iespējams, jo domāju līdzi visam, ko man māca. Fufeli neviens nesabāzīs, ja pati to nevēlēšos

aaaa štota man tas viss kopā neiet.....
cik tev evalūzijs maksā īri un mājkalpotājas pakalpojumus
sicilia
# Iesūtīts: 2009.03.12 09:02:03
Olita

nu ja 20 ar astīti vecumā nav ko ēst un nakšņot, tad es kā kristiete šītādam loderim ar nepalīdzētu.... punkts un Amen. Ar koku koku tādus sist, lai beidzot beidz parazitēt....
sicilia
# Iesūtīts: 2009.03.12 09:32:25
Olita
nea Olita ir starpība strap cilvēku, kas zaudē darbu, to meklē, mēģina izdzīvot un nodrošināt sevi un starp parazītu, kas nekad nav stradājis un nevēlas to darīt
sicilia
# Iesūtīts: 2009.03.12 11:57:20
Olita
jā j;ā nabadziņš... nu kā viņam neiet.... a mēs gan visi gulējām un paka;ļas kasījām un tagad ar... bet mēs jau tādi zemes lopi... ko ta mums. mums tuik stradāt un tādus evalūcijus uzturēt
Balss
# Iesūtīts: 2009.03.12 13:51:10
Olita
Mēs gribam pie tevis ievākties!!! Mums arī ir trakas idejas! Ctulhu tev pateiks, ka visi ticīgie ir ķerti!
sicilia
# Iesūtīts: 2009.03.13 13:46:58
Olita

b;ac iedomājies, kas notiktu ar pasauli, ja mēs visu tavu uzskaitīto atceltu..... piemēram ikdienas ceremonijas, uzvedības normas, ģērbšanās normas (lai gan tās jau tagad tā deformējušas ka šausmas)
ak cilvēk dīvaina tu tomēr.... man liekas, normāli, ka es pasaku paldies par kaut ko, sevi sakopju, uz ielas nesp;ļauju, stradāju, ķemmēju matus, nesitu kaimiņam vai palīdzu nelaimē nonākušajam,... tās visas ir sabiedrības vispārpieņemtās normas.

sicilia
# Iesūtīts: 2009.03.13 16:12:32
Olita

nu nu daudzi tā dzīvo un saka, ka ir brīvi, ka viņus tracina sabiedrības uzspiestās normas.
un nesaki viss viens man zināms alkāns ir koptāks par tevi un Kundalīni un pat ,mani.....
sicilia
# Iesūtīts: 2009.03.13 16:20:53
Kundali
mošs nākotnē nav perspektīvas, bet pašlaik viņš izskatās labi, uzvedas galanti un sabiedrības normas ievēro.... tb augstāko matemātiku (vārdiņus ar X un Y) nedzirdēsi, turklāt viņš stradā un sevi apgādāq neslikti.,... a alkohola problēma jau 20 gadus....
sicilia
# Iesūtīts: 2009.03.13 16:24:28
Kundali
nu presē ar to rakstīja
Balss
# Iesūtīts: 2009.03.13 16:37:23
Kundali ... vai kurus sit sievas...
sicilia
# Iesūtīts: 2009.03.13 16:50:18
Olita
es domāju, ka cilvēka vēlma izskatīties labi ir pašsaprotama protams pavilkšanās uz jaunajiem zīmoliem padara cilvēku smieklīgu, bet elementrāras sabiedrības normas ir tikai un vienīgi normāli...
es negribetu dzīvot valstī, kur nav normu
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.03.14 09:49:11
Olita
dabiskas normas ir eest, gulet, vairoties. Nu sorrii!!!
sicilia
# Iesūtīts: 2009.03.14 10:05:39
Olita

njā tikai p[arasti šīs augsti garīgās personas, kuras ir tik baltas un pareizas, vēlāk nez kāpēc kļ;ūst par manas mātes klientiem un turpina augsti garīgoties uz nodokļu maksātāju rēķina un citiem jāmazgā viņi pakaļas..... sorre protams, bet es neuzskatu, ka tas ir normāli

PS - protams mēs neviens neesam pasargāti, ka nekļūstam par manas mātes klientiem, bet šie augsti garīgie parasti uzskata, ka VIŅIEM PIENĀKAS vieta pansionātā, dzīvoklis no valsts, laba pensija utt, lai gan savu mūžu tikai parazitējuši un nekas tāds viņus nav interesējis
Elise [95.68.18.231]
# Iesūtīts: 2009.04.03 10:49:11
Tikko izlasīju vienā no baznīcu mājas lapām, kur pareizticīgo baznīca neko par šitādu maizi nezina. Pati jau esmu sagatavojusi 3 daļas un sapratusi, ka esmu kārtējais māņticības upuris un ka nekādai maizei ar kristīgo ticību te nav saistība. Pašai tagad kauns, kā es, kā kristiete varēju kam tādam ticēt!!!???
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 14 , pavisam kopa bijuši: 16070