atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Jeruzalemes maize.
Olita
Iesūtīts: 2009.03.09 21:02:05
Man draudzene atnesa no baznīcas iejavu ar visu instrukciju, kā Jeruzalemes maizi cept. Taču gribētos saprast, kas tā par tradīciju, kā radusies un kāda tai nozīme.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.10 14:33:07
Ingars, par Trilo nesatraucies, viņa tankists... profesija viņai granītu grauzt... tā kā šamo uz lētiem tantiņu trikiem nepaķersi un diez vai šamā ir tā bīstamākā Svēto godinātāja un elku kalpone...
sicilia
# Iesūtīts: 2009.03.10 14:33:37
Ingarsvai diegs... tad jau izskatās, ka visu laiku esi baig karstā telpā tb laikam saunā sēdi
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.10 14:36:41
Mulders
nu jau nomierinājos

sicilia
a man auksti sametās, tāpēc sagriezu abas elektriskās pečkas kas man te ir uz maksimālo, tagad atslēdzu i atkal sāk pamazām vēsi palikt - nu kā lai te cilvēks saprot, ko viņš grib
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.10 14:41:45
A ja tā padomā no vispārīgā viedokļa!

Popularizēt home-made kvalitatīvu maizi bez E piedevām, ir visai konstruktīva ideja! Ja tamdēļ, lai šo ideju inkorporētu laji, tam vajag piekabināt misticisma auru... nu vot kāpē ne! Ij skaties sava artava krīzes risināšanā ir ielikta!

Ja vēl paziņotu, ka maize attīra čakras, spodrina auru un taisno karmu... arī otra puse LV iedzīvotāju - tie kas pasisti uz ziliem sešrokainiem monstriem ar ziloņa galvu - arī dekrīzētos!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.10 14:47:22
Trilo, nu lūk... tāpēc manuprāt nedrīxt tā s buhti barahti automātiski dogmatizēt to vai citu praksi, ja vērojot realitātē prakse tiek deģenerēta!

Ir brīži, kad Var Čūska ir jāceļ lai ikviens kas to uzlūko dziedinātos, un ir brīži un pareizais laiks, kad tā pati Vara Čūska ir jāsalauž nahren... jo to jau mēs abi saprotam, ka Dievam tā serde vajadzīga, nevis pareizā pozā nostādīts frukts ar akūno apgaroto feisu!

Prosto mums te no malas liekās, ka jūs tur visi esat aptaurēti ar sviestmaizēm uz kurām Sv. Marijas pleķis uzzīmēts... Droši vien jau ka tā nav, jo frīkus jau visvairāk pamana kāreiz... un skaļos bļāvējus pirmos dzird, tāpēc var rasties nepareizs priekšstats!

Tak vismaz PB kanonos palasot bij skumji redzēt - tjipa, ja svētos negodini, tad hren tev Debesīs spīd... Atkal jau - domāts jau droši vien kaut kas cits, nekā tas, kas sanācis beigās! Un tad nu ej un pierādi, ka tu neesi kamielis!
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.10 14:53:45
Trilobīte
Man labāk patīk pēdējo laiku mācība, un nedomāju, ka man daudz kaitētu dievekļu tempļi un statujas, jo tak arī starp politeistiem ir labas gribas cilvēki .....kuriem vajga liecināt par vienīgo patieso Dievu
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.10 14:57:33
Trilobīte... nu tā kā es neesmu Otrā Vatikāna Koncila zajavu fanāts, tad tas RKB šodienas universālisms man ir nesaprotams!

Tas jau ir skaisti ticēt, ka Ateisti neiet ftopkā... Tb, ticēt, ka kāds var ieiet Paradīzē noliedzot Kristu... tač... mēs... kas ticam, tam kas stāv Rakstīts... esam rezervēti pret tādas vēsts izplatīšanu!

Fīča jau tāda, ka ne Vatikāns ne Protestanti nav tie, kas ar savām Dogmām kaut ko Dieva nodomos var mainīt. Zajavas jau var taisīt manis pēc kādas grib... no tā ka Vatikāns pieņem vai atceļ kādu dogmu Realitātei ir ne silts ne auksts... Tas tāpat kā pieņemt vai atcelt kādus Ņūtona likumus... Gravitācijai no tā do feņi!
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.10 15:00:59
Trilobīte

tieši tā - ir jāpielāgojas katrai situācijai, kā ir rakstīts - esiet gudri kā čūskas.
1.Korintiešiem 9. nodaļa
19 Jo, nebūdams atkarīgs ne no viena, es brīvprātīgi paliku visiem par kalpu, lai pēc iespējas daudzus mantotu .
20 Jūdiem esmu tapis kā jūds, lai mantotu jūdus; tiem, kas zem bauslības, esmu tapis kā tāds, kas stāv zem bauslības, pats nebūdams zem bauslības, lai mantotu tos , kas stāv zem bauslības.
21 Tiem, kas bez bauslības, esmu tapis kā tāds, kas bez bauslības, kaut patiesībā nebūdams bez Dieva bauslības, bet stāvēdams Kristus bauslībā, lai mantotu tos, kas bez bauslības .
22 Vājajiem esmu tapis kā vājš, lai mantotu vājos ; visiem esmu tapis viss, lai katrā gadījumā kādus izglābtu.
Ingars
# Labojis Ingars: 2009.03.10 15:10:38
Trilobīte
Gluži vienkārši pāvests ir pārsniedzis savas pilnvaras. Dievs un tikai Dievs izlemj, kuru sūtīt ellē un kuru paņemt debesīs. Tas, kas nav bībelē pateikts, šādas un citas līdzīgas tēmas ir aizliegtas, mums par tām nav nedz jāspriež, nedz jārunā, bet vienīgi jāpieturas pie tā, kas atklāts - Dieva žēlastība pāri visam, Viņš izlemj katru konkrētu gadījumu atsevišķi. Bet tev, cilvēkam ir norādīta sava vieta, netiekties pāri noliktam un apvaldīt sevi saskaņā ar ticības mēru, necensties izdibināt to, ko DIevs apslēpis, necensties lauzties iekšā durvīs, kuras Viņš ir aizslēdzis. Mums ir dots zināt tas, kas mums jāzina, par pārējo parūpēsies Dievs, bet mēs darīsim to, ko VIņš pavēlējis un zināsim pazemīgi ieņemt savu vietu
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.10 15:20:32
mežonis ir uzaudzis savā HVZ valstī un HVZ gadā, un viņu sūta uz ftopku tāpēc, ka viņš par tādu JK nav mūžam dzirdējis, ne tādu redzējis.

Nā saule... par to ftopkā nesūta!
Ftopkā sūta dēļ grēkiem un Kristus piedošanas noraidīšanas!


Nu un tādējādi... Evanģelizācija ir visļaunākais darbs ko mēs varam darīt... Jo ja šis nepieņem, bet par Kristu būs dzirdējis, tad tak ftopka draud... Tāpēc īstens Dieva darbs ir par Kristu neko nesludināt, lai tik kāds nevarētu ko dzirdēt. Bet ja nav dzirdējis, tad tā jau ir puse biļetes Debesīs Otra puse - labi dabri pēc tīrākās sirdsapziņas. A tas tur vingrotājs no Palestīnas... viņš nevienam nav vajadzīgs... tik lieki traucē

Tā kā vari atkal considerot atpakaļ savu novēršanos no ticības, jo "ļoti ļoti grib" jeb "tāpat jau labs cilvēks" tomēr nekvalificējas Paradīzei. Kristus un Apustuļu zajavas ir visai striktas un "Kas man tic, tas dzīvos ja tas mirs, bet ja jūs neticat, jūs paliekat savos grēkos" ir visai štengri vārdi...

Rom 2:12 Kas bez bauslības grēkojuši, bez bauslības ies bojā, bet, kas grēkojuši, pazīdami bauslību, pēc tās tiks tiesāti.

Rom
3:23 jo visi ir grēkojuši, un visiem trūkst dievišķās godības.
24 Bet Dievs Savā žēlastībā tos taisno bez nopelna, sagādājis tiem pestīšanu Jēzū Kristū.

Tā kā... izeja ir tikai Kristū Jēzū, nevis saldkaislā ignorancē! Tā tava ticības krīze izgaismo mūsdienu cilvēka galveno grēku... nevēlēšanos atteikties no sava grēka... No sērijas, ja tu Dievs nepieņem grēcinieku Paradīzē tādu kāds viņš ir, tad nahren man tava Paradīze! Bet tieši to Dievs pasludina - neviens grēks Paradīzē iekšā nenāks... Ja tu nevari no tiem atteikties, ja tei tev tik mīļi, tad tas kā kamielim caur adatas aci spraugties...

Un par to tur fruktu, kas kaut kur uga uga džungļos iet bojā savu grēku dēļ, par to no TEVIS atprasīs - kāpēc viņam nepasludināji Evanģēliju un izeju no viņa bezizejas? Uga uga ņam ņam frukts manto to pašu iedzimto grēku ko ikviens cilvēku rases pārstāvis, un tieši tāpat kā ikvienu, šis grēks nelaidīs Debesīs, ja viņš nenāk pie ticības!

Protams mēs nezinām Dieva darbu tur, kur mūsu nav! Bet iet un mācīt, ka tev Kristu nevajag, tu vari pat būt Kristus noliedzējs un neticēt Dievam, un tomēr Dievs tevi laidīs Debesīs, tā ir sevis un citu mānīšana!
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.10 15:24:05
Trilobīte
vispirms atspēko ar pamatotiem argumentiem un tad noraidi
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.10 15:27:27
Tagad es ticu, ka uga-uga tiks tiesāts pēc uga-ugas sirdsapziņas, kā tas ir sacīts Bībelē.

Jā... un Bībelē ir pateikts arī šādas tiesa iznākums - Čabaš! Teksts parāda to, ka Dievs pat izmantojot paša Uga Uga sirdsapziņas likumus uzrādīs viņa grēkus. Esmu dažkārt pat mūsu gudrajiem ateistiem piedāvājis domas experimentu - izdomāt tādu likumu komplektu, pēc kura viņi uz doto momentu cauri visai savai dzīvei būtu bezvainīgi...
Jebkurš likums, vai tas nāk no ārienes vai iekšienes, grēcīgā cilvēkā uzrāda grēku... jo gŗeks tieši manifestējas tad, kad ir pretstatīts jebkurai bauslībai - arī pašizdomātai - tā ir grēka daba, pārkāpt jebkurus ierobežojumus, likumus un pamācības! Tāpēc arī Uga Uga frukts IR grēcīgs pat pēc viņa paša sirdsapziņas. Un ja viņš tiek atstāts bez kristus, tad viņš arī savā šajā grēkā paliek, bet grēka sekas ir Nāve! To jūsējie saprata ļoti labi un tāpēc veicināja misijas darbus, kas savukārt veicināja vispār Kristietības izplatību. Savukārt ar savu PostVaticanII universālismu RKB paši sev ir iedzinuši kājā dakšas... jo ja jau mums misijas vairs nav vajadzīgas, ja jau Kristietība nav jāizplata, ja jau visi tāpat tiks izglābti... tad huļi vispār iespringt. Taču tā nedomā citas reliģijas... Islāms un Hinduisms un Budisms... un skat pēc pārdesmit gadiem Vatikānā par Papu sēdēs kāds Muhameds un pastāstīs, ka viskaitīgākais Ticības Traucēklis ir Kristus

Jo turpat no kurienes tu izroc to, ka šis tiks tiesāts pēc uga uga sirdsapziņas, ir pateikts arī, ka VISI ir grēkojuši! Rakstu vieta, uz kuru tu balsti šo universālismu ir pa vidu starp Pāvila skaidrojumu kāda ir bauslība un to, kādi mēs visi esam mūdži un cik ļoti šī bauslība mūs apsūdz un nolād!

Jo vai tu tiešām domā, ka Uga Uga sirdsapziņa ir tīra... Ka kaut kur džungļos dzīvo pirmdzimtā grēka neskarti cilvēki, kas vienmēr un visur ir sekojuši savai sirdsapziņai un nevienu šajā sirdsapziņā rakstīto Dieva bausli nekad nav pārkāpuši?

Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.10 15:32:00
Mulders
Piemēram bausli - tev nebūs nokaut - viņi pārkāpj itin bieži.
Bet nevajag nemaz tik lielu grēku, pietiek ar vienu mazu grēcīgu domu

Nāk atmiņā no vecās derības, ka visai augsta cena ir par grēku - tā ka cilvēkam no Dvēseles uz mūžīgiem laikiem jāatsakās
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.10 15:32:41
Trilobīte, tāpēc arī es netaisos Dieva priekšā stāvēt nedz ar savu netīro sitdsapziņu nedz ar ticībā pārcelto koksnes daudzumu... Bet tikai un vienīgi cerībā un ticībā, ka Kristus nav melojis!
Ja Kristus nav melojis, tad es dzīvošu... nu gadījumā, ja Kristus ļurināja burlaku stāstus, tad man ir čabaš!
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.10 15:33:17
Trilobīte
Nē tu mani pārprati, es domāju ar šito dogmu, ka arī neticīgs var titk pestīts, ja nav dzirdējis evaņģēliju
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.10 15:34:15
Mulders
kas tas par JA ? Tas ir grēks tā šaubīties, nešaubies, bet tici
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.10 15:37:22
Trilobīte
Nu taču tu pati te šādu ideju paudi, ka tā esot jūsu mācība, jeb vai kaut kas tāds var titk ieviests bez pāvesta piekrišanas?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.10 15:38:19
Ingars, es to Trilobītei teicu! Lai viņa saprastu kur stāv manas pestīšanas cerība... Jo manuprāt arī Trilo un viss RKB nedomā, ka Kristus būtu melojis... Tik es saku, ka man ar Kristus Vārdiem un apsolījumiem pietiek šai pārliecībai... Es savu cerību nelieku pats uz sevi un savām kvalitātēm, īpaši, pēc tam, kad Dievs ir mani pārliecinājis, ka neko es bez Kristus nevaru!
Trilobīte savukārt apgalvo, ka Kristus esot mānījies Jāņa 15:5 nodaļā, kad teica - Bez manis jūs nenieka nespējat darīt! Izrādās, ka pilni džungļi ar kādiem mežonīšiem, kas ne tikai šo to spēj - tjipa bauslību izpildīt, bet pat debesīs iekāpt spēj bez Kristus!
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.10 15:41:06
Mulders
Trilobīte

Ok, I got it
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.10 15:42:11
Trilo, bet kāpēc tad Baznīca sludina par patiesu kaut ko, par ko nav īsti pārliecināta. No kurienes šāda ticība, kas ir pamats šādai ticībai... vai personīgā wishfull thinking, jeb kaut kādi citi apsvērumi no daudz drošākiem avotiem - piemēram Dieva Vārds.

Tur tā fīča, ka RKB Baznīca jau sāk putrot pati sevi ar Dievu! Ja ko ļapņī kāds Maģistrāta memberis, tad visi to norij bez sagremošanas ij nepajautājot, kādas sēnes šis sapīpējies!

Kā arī taisīt teoloģiju uz šķietamiem izņēmumiem, var izrādīties šķībs pasākums!

Galu galā Dievs nav aizliedzis iet praviešiem arī Uga Uga ņam ņam cilšu vidū... bet vai RKB vai kādam citam ir liecība, ka šie atnākuši kaut kur sastaptu jau Dieva Vārda mācību pareizo un Vēsti par Kristu priekšā bez iepriekšēja pasludinājuma? Jo manuprāt tas tad būtu tikai vienīgais veids, kā vēl Dieva Vārds varētu būt nācis pie kāda... caur kādiem Dieva sūtītiem praviešiem pašu mežoņu vidū!

Jo Pazīstot Dievu, tas ir tas, kā viņš sūta savu Vārdu tur, kur Vārds vēl nav!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 33 , pavisam kopa bijuši: 4270