atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Jeruzalemes maize.
Olita
Iesūtīts: 2009.03.09 21:02:05
Man draudzene atnesa no baznīcas iejavu ar visu instrukciju, kā Jeruzalemes maizi cept. Taču gribētos saprast, kas tā par tradīciju, kā radusies un kāda tai nozīme.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Labojis Ingars: 2009.03.10 13:33:35
Trilobīte
Noteikti tā darīšu

Es ar nemaz nepretendēju būt autoritāte, taču ja dažam labam Svētie Raksti nav autoritāte, tad tādam nevajadzētu savas herēzes pasniegt kā biblisku mācību, bet godīgi atzīt, ka viņš/viņa nepiekrīt bībelē teiktajam un attiecīgi pretstatīt savu interpretāciju.

A par ebaznicas rakstiem runājot, konkrēti attiecībā uz katoļu mācību - pamatoti spriedumi un neapstrīdami fakti
Ingars
# Labojis Ingars: 2009.03.10 13:44:19
Trilobīte

" Kas tu tāds esi, ka tu tiesā cita kalpu? Viņš stāv vai krīt savam Kungam. Un viņš stāvēs, jo viņa Kungs spēj viņu stiprināt", Rom 14:4

Šī rakstu vieta neattiecas uz viltus praviešiem un herētiķiem, bet uz Dieva kalpiem . Ja cilvēks klanās elku priekšā, tātad viņš neir Tā Kunga kalps, viņš stāv un krīt citam kungam - velnam

Un par to, kuram tā pareizā interpretācija, jau arī norādīts Dieva vārdā

2.Mozus grāmata (Exodus) 20. nodaļa
2 "Es esmu Tas Kungs, tavs Dievs, kas tevi izvedis no Ēģiptes zemes, no vergu nama.
3 Tev nebūs citus dievus turēt Manā priekšā.
4 Netaisi sev elku tēlu vai kādu atveidu nedz pēc tā, kas ir augšā debesīs, nedz pēc tā, kas ir virs zemes, nedz pēc tā, kas ir ūdenī zem zemes.
5 Nezemojies to priekšā un nekalpo tiem, jo Es, Tas Kungs, tavs Dievs, esmu dusmīgs Dievs, kas tēvu grēkus pie bērniem piemeklē līdz trešam un ceturtam augumam tiem, kas Mani ienīst,
6 un dara žēlastību līdz tūkstošajam augumam tiem, kas Mani mīl un tur Manus baušļus.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.03.10 13:50:56
Ingarsbingo pieleca taču yjā tā tjip ķēžu vēstule, tik jāaudzē mīkla un jācep pīrāgi, ja nea lāsts uz 100 paaudzēm
sicilia
# Iesūtīts: 2009.03.10 13:51:59
Ingars
a par e baznīcu un viņu pamatotajiem rakstiem, tu uzjautrināji ržu ņimagu....
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.10 13:56:11
sicilia
Labi, labi, tūliņ jau Trilo ar man klups virsū, nevajadzēja nemaz sākt man šito tēmu. ebaznīca.....ehhh, tur jāšķiro un jāfiltrē, taču būsim godīgi - puiši ir pacentušies tos faktus savākt un pāvesta edikti, koncilu lēmumi nav safabricēti, es vienu no viņiem pazīstu, godīgs cilvēks un neko melīgu nerakstītu
sicilia
# Iesūtīts: 2009.03.10 13:58:07
Ingars
hmm piedo, bet nafig tev VBešņikiem skaidrot cik labi puikas ir ebaznēcieši
labi cilvēki patiesi īpaši daži no viņiem, kuru moto varētu būt - neskatieties manos darbos, klausieties manos vārdos
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.10 14:02:20
Trilobīte
Nure, sākās. Tātad ļoti ļoti gribu lai tu pievērs uzmanību - es nerakstīju konkrēti, bet vispārīgi un darīju to apzināti, jo es taču saprotu, ka tas nav viennozīmīgi, atkarīgs no katra cilvēka individuāli. Un vispār es jau te vairs nerunāju par vienu konfesiju, bet par lietas būtību kā tādu - viss, kas mums nostājas Dieva vietā, ir elks, jā pat šķietami kristīgas lietas un apdarīšanas mūsu dzīvēs var kļūt par elkiem

Katoļi un pareizticīgie tātad gluži kā luterāņi, baptisti, harizmāti utt jāvērtē katrs cilvēks atsevišķi un tikai tad var zināt kurš Dieva kalps un kurš nav.

Ok es biju pārspīlējis, atzīstu to un lūdzu piedošanu, bet atsevišķas mācības IR herēzes. Tādas protams ir ikvienā konfesijā
Ingars
# Labojis Ingars: 2009.03.10 14:04:37
UN herētiķi ir konkrēti nevis tur katoļi, pareizticīgie vai luterāņi vispārīgi, bet gan tie, kuri māca un propogandē konkrētas herēzes
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.10 14:06:34
sicilia

Tā ir cita tēma, taču nevar visu vērtēt taisnvirzienā, nemaz nešķirojot
sicilia
# Iesūtīts: 2009.03.10 14:15:09
Ingars
nea tu laikam nesaprati - baznīca neatbalsta ne jeruzalemes ne vatikāna maizes izplatīšanu un ņemšanos. Tā ir ķēdes vēstule dabā un BAZNĪCAS (pareizticīgo un katoļu) tās nosoda!!!!!!!!
kā tev vēl ieskaidrot, lai tavā putrā tas iekļūst līdz apziņai.....
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.10 14:18:16
O kašķis atkal par svēto godināšanu, pielūgšanu etc.

Ne jau cilvēka poza, vai statuja pati par sevi nosaka elkdievību, bet gan cilvēka sirds nostāja etc. To īsti redzēt nevar, tāpēc iztiesāt būs grūti. Var tikai jautāt un saņemt atbildi!

Ja RKB vai PB adepti tic, ka svētie dzird viņu lūgšanas un ir pozīcijā tās pildīt... lai tā būtu. Man šādas pārliecības un ticības nav, apsolījmu un Bibliska parauga nav, tādējādi es ar šamiem nekomunicēju. Es izvēlos 100% drošus kanālus - Dievu pašu!
Uzskatu, ka nav nekā tāda, ko es varu lūgt Svētajiem un saņemt ko es nevarētu lūgt Dievam un saņemt! Ja to nedod Dievs, nedos arī Svētie. Ja to var dot svētais, tad to var dot arī Dievs! Tādējādi šādā shēmā Svētie manās attiecībās ar Dievu ir vajadzīgi kā ratiem 5ais ritenis!

A vot lasīt viņu atstātās liecības, mācīties no viņu dzīvēm un vērot viņu ticību, tā gan var labi iedvesmot un tā ir labākais gods, ko tādiem vīriem un sievām varu izrādīt... ieklausīties viņu dzīves stāstos un atziņās... un ļaut Dievam uz mani runāt caur šo cilvēku atstātajām liecībām!
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.10 14:19:04
Trilobīte
Nu i tāpēc arī teicu, ka jāšķiro. Bet tur ir vērtīgi raksti, kuru autori dzīvojuši stipri pirms KLB rašanās, tā ka visu nevar sabāzt vienā maisā. Tāpat adventiņiem ir Jēzus kungs un pestītājs - tātad brāļi, lai nu kādi, bet tomēr brāļi. Cita runa par mormoņiem un Jehovas lieciniekiem- tā ir cita opera. UN pirms spriežam par to, ka kāds ir atdalījies un nodibinājis sektu - mums ir godprātīgi jāizvērtē visi apstākļi un tu redzēsi, ka sava daļa vainas jāuzņemas abām pusēm

sicilia
# Iesūtīts: 2009.03.10 14:19:42
Mulders
vispār tēma par maizi, tik jaunēklis Ingars pēkšņi ne no šā ne no tā izdomāja, ka kristieši ar to ārstējās. ja nesaslauka gumoru mošs nerunāt?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.10 14:21:45
sica, ā... Nē nu es sapratu, ka jūs te visi pigorus dzenat... A ko...
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.10 14:27:07
Trilobīte
Par svēto godināšanu ja gribētu tev rakstīt, tad tas būtu precīzi tas pats, ko Mulders uzrakstīja+tas, ka lūgt svēto šādā izpratne ir tas pats, kas pielūgt elku

sicilia
labsi, sapratu, atvainojos, par savu alošanos, padzēsīšu tās muļķības ārā
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.10 14:27:32
Trilobīte
ni ni, es jau sapratu, sorry, mana vaina
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.10 14:30:30
laikam jāiet atvēsināties
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.10 14:30:33
Trilo... jasna! Ai vot manuprāt Trilo šitais ir tas, kas arī man nepatīk tajās svēto un relikviju padarīšanās... Pietiek tev bik aizgriezties un laji jau saģenerējuši tādas basņas un stāstu par to kā kas tur dara brīnumus, dziedina un sazin ko vēl nodara... un ja vēl Priesteris tāds harizmātiski mistiski orientēts pagadījies, skat paiet pāris gadi un pleķis uz havajas sienas vai tostermaize jau ir kanonizēta par Svēto Relikviju!

Un tad vēl pasaki, ka tas risks tādā vidē iemaukties elkdievībā un pasakās nav lielāks! Protams, ka nobriedušiem prātiem kā Pavļikam Tarsietim arī pa Atēnām vazāties starp elku dieviem nekait... A lielā masa jau ir visai parasti ticīgie, kuriem tik padavai brīnumus... Galu galā ja nebūtu šī mērķauditorija tad visādi M-Skij treugoļņik būtu bez noieta!

Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.10 14:31:10
tojestj - jāizslēdz sildītāji, a to te telpā tik karsts, ka tas nelabvēlīgi ietekmē manas domāšanas spējas
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.10 14:32:49
Mulders
tas ir kā spēlēt klusos telefonus un galā tā ziņa ir pagalam izkropļota
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 81 , pavisam kopa bijuši: 34860