atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu PRAVIEŠI
Arturs
Iesūtīts: 2007.04.25 18:09:45
``Kad nu mums, pēc mums piešķirtās žēlastības, ir dažādas dāvanas, tad lai tās, ja tās ir pravieša spējas, izpaužas saskaņā ar ticības mēru``
-
Vai LELBā ir pravieši?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.14 11:12:01
Balss, bet mums ir jaunas atklāsmes un Kristus nācis un norādes arī par praviešiem, ka tiem ir jāsludina saskaņā ar ticības analoģiju! Tātad saskaņā ar to kas jau ir pasludināts... tātad saskaņā ar evanģēliju!

Tā kā, ja kāds sevi par Pravieti sauc, viņš tiks pārbaudīts un vētīts īpaši skurpulozi... pirmkārt, vai viņš sludina saskaņā ar rakstiem, otrāmkārtām rakstu vieta "pēc viņu augļiem būs tos pazīt" ir attiecināta tieši uz praviešiem!

Tā kā interesanti ir tas, ka pravietis pei PIRMĀS VIENAS kļūdas Dieva Vārda pasludinājumā lido pa 3ā stāva logu un viņa tālākais bazars tiek norakstīts kā nederīgs!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.14 11:32:22
tieši tā un nepārliecinās nekādi tur brīnumi, nekas, jo piemēram Jēzu farizeji ienīda par to, ka....sasodīts - viņam taču ir taisnība un mēs to redzam, bet hrrrrrr principa pēc, ka šis nedara pēc mūsu prāta, mēs viņu neatzīsim

Tāpat arī tie mūsdienu pravieši - ja viņš nāk piemēram no kādas harizmātiskas kustības, tad sit man nost, bet Svētais Gars apstiprina tikai patiesību - vai bērnu nekristīšana ir patiesība?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2008.02.14 12:51:52
Pravietošana sākas ar Vārda darīšanu, nevis klausīšanos. Dievs runā uz katru. Ko , un kādā veidā , cik daudz mēs vēlamies saņemt no Dieva , tas ir atkarīgs no mums.
Jautājums ir , vai es gribu sarunāties ar Dievu un kā to panākt?
Prakse ir elementāra, tikai ! vai Tu saņemsies un to darīsi?
Jāceļās agrāk no rīta, lai tu netiktu traucēts no ģimenes locekļiem. ņem Bībeli, pildspalvu, kladi, var datoru un ej uz kādu vietu - virtuvi, mājas kapellu (kambarīti). , pateicies Jēzum par nakti, saproti , ka Viņš ir Tavs labākais draugs, ka draugs dos labākos padomus šajā rītā. Vecajā derībā: Es eju pie tā Kunga agri rītā...
Lūdz Jēzum rakstu vietu no Bībeles, kas varētu Tev šajā dienā būt par pamatu. Nebīsties, ja sākumā liksies , ka tāda nodaļa nemaz nav, būs. Neļauj prātam analizēt Jēzus dotās rakstu vietas, šauboties Tu aizklīdīsi savā analīzē un ceļš būs nepareizs. Pieraksti nodaļas. Lūdz Jēzum, ko viņš grib teikt un klausies, pieraksti domas....Tā tu varēsi dalīties ar tuviniekiem šī rīta vārdā. Jābūt pilnīgam mieram, daudz klusībā jāklausās Dieva teiktajajā, par Tev doto tēmu. Sākumā parasti prāts veido šo Dieva vārda risinājumu. Tavā galvā rindojas teikumi par tev aktuālo tēmu.Tas arī ir tavs pirmais pravietojums. Parsti tev jārēķinās no rīta ar vienu , vai divām stundām. Laiks paiet ātri. Vēlāk , kad tu pastāvīgi, katru rītu celsies un šādā veidā runāsi ar Jēzu, viņš dos tev tādus pārsteigumus, ka ...tu būsi laimīgs. Bieži vien pieraksot Dieva vārdu , tu atklāsi , ka esi pierakstījis kādu Jēzus uzrunu saviem tuviniekiem ,draudzei, sev, kādu rakstu vietas analīzi, kas saistās ar tavu šodienu....Dzīve izmainīsie par 100% to es apsolu, un kad tu brāļiem un māsām stāstīsi savas rīta sarunas ar Jēzu , viņi tev sauks par ....jukušu , vai pravieti. Arī tava ikdiena mainīsies, tu vairāk domāsi kā palīdzēt citiem saņemt Kristus vēsti. Tā ir pirmā atslēga uz sarunu ar Jēzu. Nemaz nevajag teikt , ka es , nu , esmu tagad pravietis. Ja tev ir kas sakāms, jāsaka : Es saņēmu no Dieva ziņu, sūtījumu, Dievs uz mani šodien runāja....
Būtībā , ja tev ir ko teikt, atklāsmē par lietām, kas draudzei ir aktuālas, ja esi nopietni vērsies pie dieva, tad tā jau ir pravietošana. Ticīgie uzklausīs...
Piemirsu vienu kontrolpunktu. Dievs neko nedos , ja Tu ikdienā nesludināsi evaņģēliju citiem. Jāizveido kopā ar draudzi stratēģija kā visefektīvāk strādāt pie evaņģēlija sludināšanas savā novadā.
Lai jums veicas!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.14 13:11:33
Pravietošana sākas ar Vārda darīšanu, nevis klausīšanos.

Pilnīgas muļķības - tu nevari darīt to, ko tu neesi dzirdējis nedz zinājis. šitā mācība balstās uz cilvēka aktivitātēm un padara pravietošanu par kaut kādu maģiju, ka izdarot attiecīgas darbības piespiežam Dievu dot atklāsmi.
-----------------------
Dievs runā uz katru. Ko , un kādā veidā , cik daudz mēs vēlamies saņemt no Dieva , tas ir atkarīgs no mums.

Nekas no tā nav atkarīgs no cilvēka, jo kā ir rakstīts - pravieši ir Dieva cilvēki, kas runājuši Dieva spēkā (nevis savā spēkā). Tas nozīmē, ka iniciators ir Dievs un Dievs izredz kurš būs Viņa pravietis nejau pēc cilvēka gribēšanas vai skriešanas, bet pēc Sava prāta un gribas.
-----------------------------------

un par tālāko tekstu - patiesība sajaukt aar meliem.

Dieva vārda lasīšana, apcerēšana, pārrakstīšana ir attiecības ar Dievu un tādam cilvēkam DIevs arī atklāj daudz ko, taču šitā ieklausīšanās ....... tukšumā nav nekāda atklāsme no Dieva. Jēzus tev nenorādīs nekādas nodaļas šādā veidā - pēc iekšējām izjūtām. Tā ir nepareiza bnībeles lasīšana, austrumu meditācijas metode - iztukšo savu prātu un ļaujies kaut kam, kas tevi vadīs. Problēma ir iekš tā, ka nekoncentrejamies uz Vārdu, bet uz sajūtām o jutu Jāņa evaņģēlija 1111110:20-999999999 meklēju meklēju...nav, eh šķiru vaļā bībeli uz labu laimi - un viņš aizgāja un pakārās, šķiru tālāk - ej un dari tu ar tāpat, širu tālāk - ko tu dari, to dari drīz. Mjā laba uzruna tuviniekiem.


Būtībā ideja laba, ja atmetam šādas tādas nekristīgus un okultiskus paradumus

Tomēr ja tā iedziļinās - cauri lien tā āža kāja, jo bīlbelē, kaut kā šitā neviens pravietis nedara, bet Dievs atklāj patiesību neatkarīgi no cilvēka pūlēm. Lūgšanu un Dieva vārdu šeit neiejaukt - tās nav jāuztver kā darbības ar kurām apriori izraisa pravietojumus. Labākajā gadījumā tā būs bijusi prāta zemapziņas darbība

Ļoti uzmanīgi - ārēji varbūt šķiet es nepareizi apgalvoju, bet atšķirība ir iekš tā, kāda ir attieksme. Nevis pašam izštukot, ka nu tagad es saņemšu atklāsmi, vai kaut kādā veidā pats to izraisīšu, NĒ NĒ UN VĒLREIZ NĒ - atklāsmi dos Svētasi Gars caur Dieva vārdu, kad un kā Viņš to gribēs.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.02.14 13:16:24
Aivars Lapšāns... īsāk sakot... Sāc Rītu, Turpini Dienu un Beidz Vakaru ar Dieva Vārdu sirdī, rokā un pie pieres... un Svētais Gars tevi piepildīs!

Uz šo tad var teikt - Āmen

Nu jūsu padevīgais Kalps pārdomā Rakstus šeit nereti, Dievs dod atklāsmes braucot ar auto pie stūres, stāvot veikalu rindās, mizojot kartupeļus...

Tu pareizi saki - būtu tik Dieva Vārds, viss pārējais nāk it kā pats no sevis Āmen un vēlreiz Āmen uz šo!

Kādam vajag disciplīnu, tas ir labi un pareizi, jo Velns tik pielūko kā Prātu aizvadīt pārdomās par Politiķu cūcībām vai laicīgām rūpē... Bet kā teica Pāvils - lūdzied Dievu visās vietās...

Ja parunāsi ar pieredzējušiem Kristiešiem, kas tādu praksi piekopja gadu desmitiem... tad ieraudzīsi, ka ir viena ļoti interesanta kristiešu klase, kas faktiski ELPO DIeva Vārdu ikmirkli... viņi ir pastāvīgā lūgšanā... un kā Kristus Tieca, jūs kļūsiet par avotu, kas verd mūžīgai dzīvībai!

Un lai Veicas arī tev, bračiņ!

Tik piekrītu Ingaram, vajag no visa šitā izmest to uzsvaru uz pozu kurā tu sludini, lūdz vai apgūsti Dieva Vārdu... To Dievs katram savu dod... kam no rīta lasot un pierakstost rakstus, kam sistemātiski studējot teoloģiju, kam vienkāršī klausoties kristīgo roku!

Un izveikt mārketinga analīzi kā vislabāk Dieva Vārdu neticīgajam pa viņa rīkli lejā nospiest... to vari atmest... Baznīcu uztur Dievs nevis cilvēki! Ja Dieva Vārds pamet baznīcu, tad nekādi mārketinga triki nepalīdzēs, ja Dieva Vārds ir jūsu vidū, tad nekādi mārketinga triki no pasaules puses nespēs Dievu izdeldēt šajā draudzē!
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2008.02.14 13:31:54
Dievs nekad nav gribējis pamest baznīcu. Cilvēki to visos laikos ir ,,izprovocējuši,,.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2008.02.14 13:38:09
Ingars
Pravietošana sākas ar Vārda darīšanu, nevis klausīšanos.

Pilnīgas muļķības - tu nevari darīt to, ko tu neesi dzirdējis nedz zinājis. šitā mācība balstās uz cilvēka aktivitātēm un padara pravietošanu par kaut kādu maģiju, ka izdarot attiecīgas darbības piespiežam Dievu dot atklāsmi.

Nesaprazdams , ko es rakstu , tu esi gatavs paņirgāties.
Jā pravietošana sākas ar vārda darīšanu , nevis klausīšanos. Šis teksts ir jāsaprot tā - Vārda darītājs- ir aktīvs kādas draudzes loceklis, kas sludina evaņģēliju utt...Klausītājs, tikai tāds , kas iet uz Dievkalpojumu un viss. Usjok? Tātad, pravietošana ir apsolīta Vārda darītājiem. Usjok. Es pārējo nemaz netaisos analizēt. Zem mana goda, domā pats....
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2008.02.14 14:07:05
Ingars
Neaizmirsti, ka šis forums domāts, lai mēs varētu palīdzēt , pamācīt tiem , kuri vēl tikai meklē, grib zināt praktizējošu ticīgo pieredzi. Un nav man laika ieslīgt demagoģiskā polemikā. Šo rīta parksi piekopj visas pasaules , visu kofesiju kristieši, kuri nopietni kalpo Tam Kungam. Būtu pareizāk , ja Tu uzdotu jautājumus, nevis nekompetentus spriedumus. - ak , jums, zaķiem, āboli garšo? nē , es jūs ar darvu pabarošu.... Nedari, brā,l tā.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.14 14:08:48
Šo rīta parksi piekopj visas pasaules , visu kofesiju kristieši, kuri nopietni kalpo Tam Kungam.

Es nepiekopju?

Es neesmu kristietis, vai nenopietni viņam kalpoju, iļi kā? Tavuprāt?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.14 14:39:12
Aivar, piedod par skarbo toni - mana vājība ar kuru cīnos. Bet tieši tādēļ, ka šeit apgrozās arī cilvēki, kuri tiktikko uzkāpuši uz ticības ceļa, nav vietas visādām brīvdomībām. Ne`pārproti - tas nenozīmē, ka jārada diktatūra un cenzūra, tomēr atcerēsimies, ka brīvība nav visatļautība un krsitīgajā portālā gan būsim iecietīgi (aizrādījums man) tomēr arī norādīsim uz to kas ir pretrunā ar Dieva vārdu.


Tava loģika var arī ievest kādu izmisumā - ja neeju uz ielām un nebraukāju pa misijām, tad neesmu vārda darītājs. patiesībā sludināšana ir tāda, kā nu kuram ir aicinājums. Tav uzstādījums ir tāds, ka Dievs pakļaujas cilvēkiem un cilvēki ar savām aktivitātēm izsauc Dieva žēlastību.

Vai mācekļi paši izraisīja vasarsvētku notikumu? Nē. Vai Svētais Gars patvaļīgi ārpus ārēja vārda izpaudās vasarsvētkos? Nē. Viss balstījās uz iepriekšējām atklāsmēm un uz ĀRĒJU vārdu, uz Jēzus apsolījumu.

Vai Jēzus ir apsolījis, ka mēs varam Gara dāvanas nopelnīt ar savām aktivitātēm? Nē, bet Pāvila vēstulē mēs lasām, ka Gars dod dāvanas KĀ GRIBĒDAMS. Un dzīties nozīmē lūgt Dievu pēc dāvanām, lasīt vārdu, bet vārda darīšana ir augļi, nevis ticība. Darbi paši par sevi nesaņem apsolījumus, bet gan ticība, par kuru liecina darbi.

Tāpat arī pravieša dāvanu nesaņem labi un paklausīgi cilvēki, bet gan tādi, kuriem ir dzīva ticība.

Tici man es ļoti labi saprtotu ko tu rasti - tā ir jau veca un apmuļļāta maldu mācība, kad cilvēki ar savām aktivitātēm cenšas panākt Svētā Gara darbošanos, neapjēgdami, ka patiesībā ir otrādi - Svētais Gars ar savu darbošanos izraisa pateisas kristīgas aktivitātes, bet viss pārējais ir miesas darbi, jo viss, kas nenāk no ticības ir grēks.


Uztvēri domu? tu ar šādu mācību gluži vienkārši dzen kristiešus izmisumā - ka pašiem saviem spēkiem jānopelna kaut kas un ja nav tad varbūt vēl par maz esmu darbojies. Bet Jēzus tā nemācīja, Viņš mācīja, ka Dieva žēlastība izraisa cilvēkā darbīgu ticību, no kā rodas darbīga mīlestība
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.14 15:00:35
vo man iedeva domu Ingars... tamdēļ moš pateikšu arī textu!

Kristiešu vidū ir gan vareni Sampsoni kas var veselas pilis uzcelt un maldu kalnus apgāzt, bet ir arī pilnīgi jaundzimuši zīdainīši, kuri neko neprot darīt, viņi tikai var zīst mātes pienu un uzņemd Dievu sevī kā Dievs pats grib!

Bet tu, Aivar, kā "Kristietieša īstumu" mēri ar konkrētu Kristieša briedumu!

Tad varbūt uzreiz pasakām, ja kāds nerīkojas kā Jeremija un Ēlija ij uz maldu priesteriem nesūta uguns liesmas, tad tas nav cienīgs par īstenu Kristieti saukties?

Ingars pareizi pateica... darbošanās aktivitāte neparāda pilnīgi neko par tavu pestīšanu... Cilvēks vai nu IR pestīts vai NAV pestīts... Bet tas cik kurš daudz dara un izdara jau ir Dieva Žēlastība... un esi DROŠS, tu nekad neizdarīsi tik cik tev vajdzētu izdarīt... vienmēr būs par maz, pēc Dieva Standarta... un
Vēl vairāk... kā Raksti saka:

Luk 17:10 Tas pats arī ar jums: kad jūs visu, kas jums uzdots, būsit izpildījuši, sakait: mēs esam necienīgi kalpi, mēs esam darījuši, kas bija mūsu pienākums."

Vai saproti ko Kristus māca... ka pat tad, kad tu izdarītu VISU, tu joprpjām būtu necienīgs. Dievam nav jāapsola tev debesis tavu darbu dēļ.

Aceries taču gadījumu ar Martu un Mariju... kur Marta rosījās un ņēmās un skraidīja, bet Marija pie Jēzus Kājām sēdēja un klausījās...

Tieši tāpat bieži jūs mūsu acīs izskatāties, jūs daudz rosāties, skrienat un ņematies un tiešām cenšaties Kristum pakalpot, bet ko Kristus saka... Marta marta, ko tu skrien un ņemies, lūk Marija sev izvēlējusies labo tiesu, tā viņai netiks atņemta!

Mēs Luterāņi mācāmies no Marijas... mācāmies Krusta Teoloģiju, ka visa mūsu skriešana un ņemšanās ir tukša gaisa sišana, ja tas nenāk no ticības! Mēs ejam pie Kristus kājām un ņemamies spēku darīt kaut vai mazu darbiņu, bet Dievā darītu! Jo vismazākais Dieva darbs ir lielāks par vislielāko cilvēka darbu!


Savukārt, ja tu, Aivars, uzstāj uz to, ka ticība nedrīxt tapt atstāta bezdarbībā, tad nu tur mēs tev piekrītam! Taču ticība ir Dieva ne cilvēku darbs! Ticība ir Dieva dāvana, nevis tavas rosīšanās un intelekta izraisīts apziņas stāvoklis!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.14 15:04:57
Ticība ir Dieva dāvana, nevis tavas rosīšanās un intelekta izraisīts apziņas stāvoklis!

un no tā arī izriet, ka zīdaiņu kristība ir pareiza un pēc Dieva prāta. Kristība nav cilvēka simboliska iestāšanās draudzē, bet tā ir Dieva darbs, kurā Dievs civlēku padara par Savu bērnu
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.14 15:07:22
Ingars, oi tu pandoras lādi atvēri! KLapē ciet kāmēr nav par vēlu!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.14 15:11:46
labi jau labi, par bērnu kristībām citu reizi, a to tēma par plašu paliks un mūsu palagi kļūs vēl lielāki
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2008.02.15 12:49:39
Es godavārds nezinu kā Tu rīkojies, kāda ir Tava diena. Neesmu teicis, ka , ja tā nedarīsi , tad tu neesi kristietis. Es uzrakstīju -kā var sākt ticīgais savu dienu un kā sarunāties ar Dievu, kā var trenēties pravietošanā. Es uzrunāju tos , kuri vēlās saņemt pieredzi. Es to zinu. Vai te kāds uzrakstīja ko sakarīgu par pravietošanu? Kāpēc neraksti Tu? raksti savu pieredzi. .. bet otru apstrādāt nu nevajadzētu. Labāk piepalīdzēt, pielabot , tad mēs kopā būsim kādam palīdzējuši.
reiz es šo pravietošanas praksi uzraktīju pēc lūguma latvijas musulmanim, kuram ir savs portāls. Viņš tā arī paņirgājās , ka šādā veidā sātans dod informāciju. Bliņ, es ticīgais , Jēzus vārdā, izlūdzos apsardzību arī pret sātana eņģeļiem, lai rīts būtu tikai ar Jēzu , ..gudrīši papauž - okultisms. Man jābrīnās....vai mums jānonāk sektantiskā mānijā , kur tev visur aizrāda, ka tu neesi nekas ....
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.15 12:51:25
AL, viss ir ok... es tev piekrītu šoreiz!
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2008.02.15 13:00:59
Mulders
Aceries taču gadījumu ar Martu un Mariju... kur Marta rosījās un ņēmās un skraidīja, bet Marija pie Jēzus Kājām sēdēja un klausījās...
Pareiz, sāc rītu ar Bībeli - Jēzu un klausies viņu. Tu tiešām esi pie Jēzus kājām. Protams.
Tad vēl. Es par pestīšanām ,žēlastībām visu to sen jau zinu un Tu pareiz raksti un domā, tikai tā nav tā tēma. Runa ir par pravietošanu un praksi. Jūs ar Ingaru par daudz novirzaties no tēmas - žēlastība, uzstāj, ...neustāj, es neko neuzstāju. Dari kā gribi , tikai kādreiz , kad gribēsi atcerēsies mani un manu pamācību, jo tādas lietas pa zemi nemētājas. Man nepatīk sacensība. Un šitā Jūs teorija par tēmām man ir skaidra un pievienojos , protams ne visur. Man Mulder, liekas , ka Tev ir labi , Tu visu esi sasniedzis....Labi čau...
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.15 20:14:07
Es tev pateikšu Aivar iekškā man tā cemme uz brīvdomātājiem. Man gluži vienkārši nācies lasīt tādus uzbraucienus luteriskajai kristīgās mācības interpretācijai, ka pilnīgi automātiski sanāk agresīvi atbildēt, jo laikam prāts ir izstrādājis tādu kā aizsardzības mehānismu vai kaut kā tā, tāpēc piedod un neņem ļaunā

protams, ka tev taisnība, taču esi uzmanīgs izvēloties vārdus un interpretācijas veidu, tāpēc ka ir pavisam viegli nošaut greizi un padarīt savas kristīgās aktivitātes par spiritiskām izdarībām.

Piemērs - Svēto Garu varot iegūt ar šādu vingrinājumu: ieelpo un ar katru ieelpu ieaicini Garu sevī

saproti, ir daudz tamlīdzīgu māžošanos un trakākais, ka cilvēki to uztver nopietni. Un nav te vairs runa, ka kāds Svētā Gara priekā sāk dejot, labi arī svētos smieklus pieņemu, kā Gara izpausmi, bet ir kaut kādas robežas, kur beidzas kristietība un sākas slēptais sātanisms.


Starp citu tevis ieteiktā metode ir tas ko bībele sauc par staigāšanu Svētajā Garā - lūgt un lasīt Dieva vārdu, piesātināt ar to savu prātu tā, ka vārds tevī sāk dzīvot un rīkojas vairs ne tavs miesas prāts, bet gan Dieva vārds, kas ir Gars un dzīvība, un patiesība

Lai Dievs tevi svētī un palīdz
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2008.02.16 00:23:07
Mulders Ingars

Ar jums ir jautri. Ticīgi neticīgie ticīgie brīvmaldumuldētāji.
Man vēl šonak jāuzraksta J.Studenta grāmatas recenzija. ..Bet , ja varētu sarunāt , ka jūs šorīt par mani palūdzat, ap sešiem rītā. Neaizmirstiet atvērt Bībeli dienas vārdam un pierakstu kladi pirmajam pravietojumam....Dievs jūs mīl, es arī....

Ingars
# Labojis Ingars: 2008.02.16 06:17:02
kā saprast - Ticīgi neticīgie ticīgie brīvmaldumuldētāji?

un domā, ka katru dienu tev būs pravietojums?
Sal.pam. 29:18 Kur nav atklāsmes, tur tauta kļūst mežonīga un nevaldāma; bet labi tam, kas rīkojas pēc bauslības!

šodien iespēja saņemt atklāsmi ir labāka kā jebkad, jo mums ir bībele, mums ir vēstures pieredze, kā nebij draudzēm jaunās derības laikā.

taču pavietojums, kā tāds ir kas mazlietiņ savādāks nekā atklāsme. Pāvils skaidri izšķir atšķirības starp Svētā Gara dāvanām atziņas runa, gudrības un pamācības runa, un ....pravietošana
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 20 , pavisam kopa bijuši: 33044