atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Jautājums Jānim Bitānam
Mulders
Iesūtīts: 2009.02.07 22:22:15
No intervijas

Jānis Bitāns savas domas par baznīcu izsaka šādi: „Manas lielākās ilgas ir redzēt mūsu baznīcā dziļu vēlmi vairāk apzināties to, ka esam nesaraujamām vēsturiskā sasaistē ar apustulisko baznīcu. Es vēlētos redzēt lielāku patriotismu pret apustulātu savā baznīcā, mīlestību uz apustulisko mantojumu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.12 21:14:52
sicilia
Nu i es jau ar par vecām babiņām runāju, cilvēki, kuriem visu mūžu tas ir potēts un vecumā jau grūti vairs pāraudzināt. A kas cilvēka dvēselē, to cilvēks arī parāda un vārdos izsaka uz āru. Krusta bučošana vēl normāli, jo tur vēl var pateikt, ka palīdz civlēkam labāk apzināties Pestītāja tuvumu un devumu, bet par svēto attēliem, svētbildēm (uz kurām ir viskaut kas, tikai ne Jēzus) - pietiek, ja dzirdu, ko civlēki saka par savām vajadzībām un paļaušanos uz svētlietu nesto svētību - tā ir elkdievība acīmredzamā veidā
sicilia
# Iesūtīts: 2009.02.12 21:18:02
Ingars

Nu babiņas nav visi tic`;igie
un nākamreiz, kad ieiesi baznīcā pskaties, kas ir goda vietā.... man liekas, ka Jēzus.... nu man redze pagaidām nav tik slikta, lai tur nesaskatītu Jēzu.
Un ko mums darīt ar citām gleznām - jā svēto. Sadedzināt? izmest? izdemolēt baznīcu?
un ko tu dzirdi mēs vēl varam pastrīdēties..... un no kā dzirdi
tu tik meklē meklē skabargas RKB acīs tik par saviem baļķiem neaizmirti
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.12 21:23:47
Grēciniece

Paklausies mīļā māsa, kas tiek runāts Aglonā kad tur ir ikgadējie svētki. Ir vajadzīgs ļoti smalks filtrs, lai atfiltrētu miltus no pelavām.
Faktos ir ļoti pamatots un es esmu pietiekami dziedējis par to ka svētbildes nes svētību, jaunavas Marijas statuja dziedina, svētītais ūdens nes veiksmi, svētītā maizīte pasargā utt. utjp. es esmu atklausījies līdz vēmienam. Un vai vienmēr ar pirkstu jābaksta bībelē, vai tad nav acīmredzams, ka tas ir krasā pretrunā ar Dieva vārdu?

Jā luterāņi dara arī aplamības, mēs visi daram, bet ja apzināmies kādu grēku, tad tas ir jāpārtrauc, ir jāatgriežas no tā.

Neviens katoļu līderis nemāca aplamības, k oTu gribi viņeim piekabināt.

Iesākumā par to, ka katoļu līderi māca par šķīstītavu, māca maldus par jaunavu Mariju, par svētajiem. Man katoļu priesteris mēģināja ieskaidrot, ka medaljons ar svēto attēlu deva tur kādu konkrētu labumu (tagad īsti vairs neatceros ko tieši)
sicilia
# Labojis sicilia: 2009.02.12 21:27:06
Ingars
cilvēk nebrauc uz Aglonu ko skrien tur neslēdz iekšā TV neklausies, neskaties... neapgrēcinies nea nav nekas pretrunā ar Dieva vārdu. es braucu uz aglonu, pēc ūdens neskrienu, svētrbildi bučot neeju (tas nav fiziski iespējams) eju krustaceļā skaitu litāniju (bet ne tev manas lūgšanas regulēt) piedalos misē... Pujāts aicināja veidot krist`;igas ģimenes, nemaukoties, nelietot alkoholu, nelietotr narkotikas stradāt un kalpot Dievam,.... tā ir apgrēcība? tas ir pretrunā ar Dievu?


ak jā neej pie priestera u n nenēsā medaljonus. un nevis medaljons dod svētību, bet lūgšanas lūgšanas kas jāskaita un iegrav`;etas uz medaljona bez lūgšanas nekas tnenotiks. nesaki, ka priesteris tev to neteica man ar priesteris devis medaljonus, bet iedeva arī lapiņu ar lūgšanu, kur ir spēcīgi vārdi ar pamatdonu, lai Jēzus pasargā tas ir kas slikts lūgt Jēzus aizsardzību?


ps ak tad jums aizlūgt ir labi a mums slikti? njā skumi
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.12 21:27:50
Trilobīte

Es personīgi uzskatu, ka aizlūgšana par mirušajiem ir bezjēdzīga, bet kāda tur ir elkdievība??? UN kas slikts ir aizlūgt par dzīvajiem? Tā ir pavēle iekš Svētajiem rakstiem, lai lūdzam cits par citu


sicilia
Naf vis tā, es ir zināt savus baļķus un brusas, jā arī mums to ir pietiekamā vairumā. Nu protams, ka nav tās babiņas visi katoļi, ir es jau teicu, ka ir cilvēki, kuri neņem dalību pie šmuces
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.12 21:29:14
Vai mantrausis mantu uzskata par Dievu?
Man te trāpijās rokās Bībele kura tulkota no latīņu valodas,kur bij izskaidrots kas ir Mamons.Tas ir netaisnīgas mantas iegūšana netaisnīgos ceļos(apkrāpjot citus).
Vietā ir rakstu vietas:
Jēk.5:3 jūsu zelts un sudrabs ir sarūsējis, un viņu rūsa būs jums par liecību un saēdīs jūsu miesas kā uguns. Jūs esat sev mantas krājuši pēdējās dienās.
4 Raugi, alga, atrauta strādniekiem, kas ir nopļāvuši jūsu laukus, brēc, un pļāvēju saucieni ir sasnieguši Tā Kunga Cebaota ausis.
5 Jūs esat virs zemes dzīvojuši kārumā un baudās, jūs esat savas sirdis barojuši kaujamai dienai;
6 jūs esat pazudinājuši un nokāvuši taisno: viņš jums nepretojās.

Tā klājas negaušiem, kuri dzenas pēc negoda peļņas; viņu skopums un negausība atņem dzīvību viņiem pašiemSal.pam.(domāt mūžīgo,JD kontekstā).
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.12 21:30:01
sicilia

Nu pag pag, viņš jau ne par to vien runāja. Tā moralizēt protam mēs visi, tur nekādas mākslas nevajaga. Ir arī okulti grupējumi, tāpat arī musulmaņi un budisti, hinduisti sludina vēl stingrākus noteikumus un baušļus, nekā Pujats, bet vai viņi būtu uzreiz patiesi visās lietās?
sicilia
# Iesūtīts: 2009.02.12 21:33:34
Ingars
a ko ta ne? pasaki hinduistam, musulmanim, ka viņi maldās un dzird`;esi, ka tu maldies tas, ka tu izvēlkies vienu, bet citi citu nenozīmē, ka esi labāks pūkainās un tev ir garantēta vieta paradīzē tā jau ir iedomība cilvēk... un lepnums
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.12 21:33:44
Trilobīte

Ehh negribēju nonākt līdz apvainojumiem, tikai vienkāršu diskusiju - that`s all!!!

1) īsti nesapratu, ar ko tu domāji "svēto sadraudzību"
2)šķīstītava ir meli, jo tam netikai nav apstiprinājuma bībelē, bet pat bībele māca pavisam ko citu
3)luterāņu baznīcās ar apkuri kā nu kurā draudzē, bet tagad grūti laiki, jātaupa, a bet par tukšumu gan nevarētu sūdzēties.
Galu galā, nav svarīgi cik cilvēku ir draudzē, bet gan svarīgi ir tas, cik cilvēki tiks izglābti
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.12 21:34:42
sicilia

Es jau te nerunāju par savu personīgo pareizumu vai nepareizumu, bet gan par mācību
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.12 21:35:42
Ingars te jau nav jautājums kadu uzsvaru uz ko liek paši Dievlūdzēji,jo man domat viņi redz Jesus Kristos.Lielaka problēma ir ko pauž vatikāns .
sicilia
# Iesūtīts: 2009.02.12 21:36:36
Ingars

nu bet tu esi tās mācības atbalstītājs
neielogojies [84.237.171.203]
# Iesūtīts: 2009.02.12 21:38:41
Trilobīte Tavuprāt, šķīstītava un svēto sadraudzība ir maldi?
Man tā ir realitāte nevis maldi, pie tam ļoti svarīga realitāte, kura ļoti stiprina manu ticību.
Ja tev patīk sēdēt savā aukstajā, tukšajā luterāņu baznīcā - sēdi un nepīksti.


Tas būtu mājiens uz to, ka šķīstītavā vienreiz varēs izsēdēties siltumā un interesantā kompānijā ?
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.12 21:39:10
Trilobīte

Un kāds būtum iemesls, lai to pašu nevarētu sacīt par tevi?

sicilia
Jā, bet es nerunāju par to, ka esmu labiņš un tāpēc tikšu debesīs, bet gan par to, ka ir vajadzīgs kas vairāk par nemaukošanos un nedzerstīšanos
sicilia
# Iesūtīts: 2009.02.12 21:42:34
Ingars

nu ja ar to ir [par mazs, bet mēs jau citā tēmē secinājām, ka šīs nodarbes jauniešiem ir aktuālas un tīkamākas, nekā reakstu lasīšana? un ntik lieli svētki ir laba vieta atgādināt, ka maukoties nav labi. aizpagājušā gada meinarda dienas svētkos Pujāts minēja, ka arī nekristiešiem, vajag sarakstīties citādi ir putra... redz cilvēks par visiem jauniešiem domā. Jaunieši tak ir tie, kas paliks baznīcā kad babiņas apmirs... jaunieši jauaudzina, lai nav auksta un tukša baznīca
karoče šis sprediķis rullē labāk nekā par gejiem
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.12 21:42:56
Lūdzu brāļi un māsas esiet mūžīgi un neturpiniet šos mazos nenozīmīgos kasķīšus un saglabājam Mieru Dievam tēvam par godu.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.12 21:45:34
Trilobīte

Un ko tu ar to gribēji sacīt?

Vai nav rakstīts, ka pēdējās dienās vairums cilvēku atkritīs no ticības un paliks tikai mazs mazītiņš pulciņš patiesi ticīgo? Vai nav rakstīts, ka lielais vairums skries pakaļ viltus praviešiem, antikristam, kurš nodibinās viltus baznīcu? vai nav rakstīts, ka lielais vairums aiziet pa plato ceļu, bet tikai daži iet pa šauro?

tu saki auksta un tukša - droši vien tāpēc, ka atmetot visas ārišķības, cilvēku mēslus un vecās skrandas, "zelta teļus" un elkus, sirdī paliek tukšums un aukstums, tāds tu stāvi Dieva priekšā un saproti, ka visa tava gandarīšana, tās naudiņas, ko met par tuvinieku pestīšanu no šķīstītavas, visas garās lūgšanas vērstas pret mirušiem svētajiem, kā pret kādiem dieviem - tas viss ir radījis mānīgu siltuma un pilnības ilūziju
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.12 21:48:06
rainars

Reizēm ir lietas, kas jāizrunā, taču ne vienmēr tam ir jēga. Jāizšķir kad ir augstprātīgs strīds un kad pamācīšana mīlestībā

sicilia

Lai nu tā būtu, tomēr nepareizi ir tas, ka viņš atbalsta to mācību par svētajiem
sicilia
# Labojis sicilia: 2009.02.12 21:50:07
Ingars

nu saved sevi kārtībā un citus māci

par aukstumu... bij uz kāzām luteru baznīcā... nepameta sajūta, ka esmu uz bērēm. ja līgava nesmaidītu jei bogu liktos, ka kādiu glabā bet tās ir manas izjūtas no ārisķības pilnās elkdieves acīm enīvejā negribētu, lai manas kāzaS BŪTU Tik šausmīgi garlaicīgas un aukstas
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.12 21:50:23
Trilobīte

Auksta un tukša tāpēc, ka tur parasti nav mīlestības.

Lūk šie gan ir meli, to nu tik tiešām es zinu. Bet vai tik tu nepiemirsi, ka tā nav mīlestība, kas kultivē maldu mācības.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 91 , pavisam kopa bijuši: 1113