atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu mācītājs un draudze
dassy von daiļā :D
Iesūtīts: 2009.01.05 13:40:04
Reiz dzīvoja mācītājs un draudze. Mācītāj nomira un draudze izjuka. (reāla situācija iz dzīves)

Vai tāda situācija ir normāla?
Man liekas, ka mācītājs ir pārāk sev piesaistījis uzmanību(kļūvis liela autoritāte), nevis parādījis cilvēkiem Dievu... lai cilvēki sekotu Viņam.
kā no šitādas situācijas izvairīties?
vai jūs arī zinat/esat dzirdējuši, ko līdzīgu?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.01.05 22:07:53
Man teiksim ir simpatiska Lutera maciba, es butu visdedzigakais luteranju macitajs, bet es apzinos, tiklidz es izkapshu no oficiala macibas ramjiem, mani vienk. palugs aiziet
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2009.01.05 22:08:59
LittleWonder

Pie luterāņiem arī! Ja nu vien tu nenodarbojies ar baznīcas īpašumu aplaupīšanu mazos un vidējos apjomos vai arī noliedz Kristus augšāmcelšanos vai Viņa klātbūtni Sakramentā!
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2009.01.05 22:13:18
LittleWonder

Es šad un tad izkāpju no tiem rāmjiem, redzi, vēl aizvien mani nedzen prom! Un vispār - kur tad ir tie oficiālie rāmji? Rāmis ir kaut kas tāds, kas ierobežo. Luterāņu baznīcas princips ir, ka tu nevari sludināt neko tādu, kas būtu pretrunā ar Svētajiem Rakstiem. Ja nu Dievs tev ir devis kādu atklāsmi, kas ir pilnīgi pamatota Rakstos, bet nav formulēta kādā no apliecību grāmatām, neviens jau tev to neliegs sludināt, ja vien tu tai neuzsēdīsies kā kādam jājamzirdziņam. Tad vienkārši pateiks: ir jau arī citas vienlīdz būtiskas un svarīgas lietas. Es atronu, ka tas luteriskās baznīcas rāmis ir nudien ļoti elastīgs.
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.01.05 22:13:30
ja tik vien to nosacijumu
un ja es sakshu sludinat kaut kadas harizmatiskas macibas? Pienjemu, luteranju baznica nevisai tas atzist, kaut gan katoljiem liekas ka pret to nav iebildumu, jo zinu, ka irt vairakas oficialas harizmatiskas katolju draudzes, un pavest tadas ir akceptejis
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.01.05 22:14:07
Jānis Kalniņš
Jani, ja tevi aizdzis, uz Ugales baznicu neviens taksh neies
||||| [81.198.233.21]
# Iesūtīts: 2009.01.05 22:17:38
LittleWonder uz Zlēkām ne tik
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.01.05 22:18:35
zlekas tas ir puscelja no Ventspils uz Kuldigu?
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2009.01.05 22:20:39
LittleWonder

1) Ja tu domā par sv. Gara kristību pentakostāļu izpratnē, tad tai es savulaik simpatizēju, bet tomēr Rakstos pamatojumu neatradu. Ja ar to saprot Sv. Gara pipildījumu, tad mēs visi esam par to! Es sludinu dziedināšanas, bet nekādā gadījumā nepiekrītu mācībai, ka 1/10 tiesas ziedošana ir labklājības pamats! To gan tagad daudzi luterāņi piekopj Es tiešām nevaru iedomāties, kādas harizmātiskas mācības būtu nepieņemamas lutarāņu baznīcā? Ja nu vienīgi tie šovi ar gāsanos gar zemi un dziedināšanu uz skatuves! Mani gan pašu Dievs dziedināja pie altāra, tikai tur es biju viens pats nogrimis bērnišķīgā lūgšanā!

2) tici man - uz Ugāli tūlīt atrastos kandidāti, tas ir visai prestižs un iekārojams kumosiņš!
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2009.01.05 22:21:09
LittleWonder

Uz Zlēkām man reiz Vanags pieteicās!
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.01.05 22:28:05
Jānis Kalniņš
tad jau tev ir tada ienesiga draudzite
es respekteju to, ka mekle pamatojumu rakstos visam tam macibam ko vien te uz pasaules sludina. tas protams ir labak neka akli visu tikai norit. Nu par tiem shoviem, ta ka man ir zinama pieredze shaja jautajuma, tad pats esmu piedzivojis ipashus pardzivojumus, un kritis gar zemi Gara aizskarts, bet... nav jau nozimes tajas visadas izpausmes, kaut ari harizmati daudz liek uzsvaru uz to. Dziedinashanu, ka ari citus brinumus mes sanjemam ticiba pec zelastibas. Bet reizem Dievs mus aizskar ipashi, un tas ir tik patikami, tik ipashi. Un lai man nestasta par kaut kadam hipnozem vai nez ko vel
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2009.01.05 22:34:29
LittleWonder

Ienesīga gan! Bet tagad ar jauno atalgojuma sistēmu tam nav nekādas nozīmes - labak taisni mazāka draudze, mazāk jāstrādā!

kas attiecas uz harizmu izpausmēm - man nav pilnīgi nekas pret dažadību. Es nekad necenšos apgalvot, ka luterāņu mācība ir vienīgā pareizā, bet tālab arī lūdzu citus tolerēt maniem uzskatiem. Galu galā - mēs visi esam viena Pestītāja glābti un vien Dieva bērni! Un tos pļāpas, kas sāk apšaubīt citu glābšanu, jo met krustu nepareizā virzienā, es vienkārši ignorēju!

Bet tomēr Tev ir jāpiekrīt, ka maza, vientuļa, savrupa draudzīte kā kaut vai Zlēkās, viena pati nevar pastāvēt. Tādēļ jau ir labi apzināties, ka esam Viena Baznīca. Mums tepat blakus ir tāda savrupu draudzīšu grupiņa un tur visai drīz varētu rasties mācītāja problēma.
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.01.05 22:38:50
Jānis Kalniņš
nu par macitaju es riktigi nederu, kaut gan sirds dzil;jumos man pavid tadas velme, bet...
Ja nu Dievs ta bus lemis man parcelties uz Ugali( patreiz man tas ir aktuali, jo man jaatstaj esoshais dzivoklis, a vieniga reala iespeja dzivot man ir Ugale, bet es to dikti negribu , tad noteikti apmekleshu tavu draudzi.
Balss
# Iesūtīts: 2009.01.05 22:40:50
Jānis Kalniņš
Apsveicu ar potenciālu avi (vai pat ko vairāk!)
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.01.05 22:44:42
Balss
vairak? nu ka Dievs lems? Ugale jau pulcejas ari harizmati
Jānis Kalniņš
# Labojis Jānis Kalniņš: 2009.01.05 22:57:16
1) Ugālē nu gan nemaz nav slikti: mums ir 2 ģimenes ārsti, 2 aptiekas, mūzikas skolas, (tu varēsi pie manas sievas apr trīnīti ņemt klavierstundas ) Mums ir pūtēju orķestris, deju kolektīvs, jauktais koris, sieviešu ansamblis ar smukām meitenēm (gadījumā ja vēl neesi precējies), tad mums ir arī nespējnieku nams, pulka labu veikalu, labākās ērģeles Latvijā, katoļu, pareizticīgo un jā, arī harismātu draudze. Tā kā welcome!

2) Tie harizmāti lielākā daļa gan ir manis izauklēti un kādi jau ir atnākuši atpakaļ pie luturiem
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.01.05 23:01:07
pie jums nav juras bez tas es nespeju dzivot
Jānis Kalniņš
# Labojis Jānis Kalniņš: 2009.01.05 23:06:07
LittleWonder

No baznīcas torņa var redzēt!!!! Es Tev varētu iedot bezmaksas abonementu uz skatu laukumu.
Un galu galā - tas ir tikai 40 minūšu brauciens. Un mežs - tas tikpat kā jūra.
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2009.01.05 23:06:37
Balss

Nu re - Tu izbiedēji cilvēku!
Balss
# Iesūtīts: 2009.01.05 23:08:37
Ei nu ei! Ja tik viegli var izbiedēt kā zaķis nobiedēja vardi, tad nemaz nav vērts!
Ne jau nu mana biedēšana viņam skādēs - viņam to jūŗŗŗu vajag!
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.01.05 23:18:18
Jānis Kalniņš
tu mani saintrigeji
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 26 , pavisam kopa bijuši: 2611