atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Saulkrastu (Pēterupes) draudze
viuks
Iesūtīts: 2008.12.16 00:46:32
Labvakar!
Labprāt uzzinātu vairāk par luterāņu draudzi Saulkrastos. Bieži apgrozos Saulkrastos ar nākotnes tendenci varbūt vēl biežāk. Varbūt šeit kāds ir no tās draudzes. Varbūt kāds man, neluterānim, varētu pastāstīt, ko jūs draudzē ikdienā dariet, ar ko atšķirties no citām luterāņu draudzēm, ar ko neatšķiraties. Saprotu, ka luterāņiem jums tā padarīšana ir diezgan centralizēta, bet nu tomēr, varbūt kas tāds, ko vērts zināt. It sevišķi, ja man tāda lauku luterāņu draudze vulgaris šķiet pārāk garlaicīga un, piedodiet, mirusi. Nu mūsu konfesijas draudzes jau arī ir dažādas - viena nīkuļo, citā notiek visas lietas...
Nu jā, un protams, cik šī draudze ir atvērta pret citādi domājošajiem, piemēram tādiem baptistiem, kā es
AutorsZiņas teksts
vnk dassy
# Iesūtīts: 2008.12.20 15:20:20
hm...
es itkā zinu vienu konfidencionālu personu, nē pat 2, kuras varētu atbildēt uz š tieši un konkrēti!..
vilks
# Iesūtīts: 2008.12.20 17:49:43
lai neatkārtotos, galveno info var izlasīt šeit

Pēc mājas lapas izlasīšanas var griezties ar konkrētiem jautājumiem, te ir pārītis ļaužu, kuri var atbildēt

Ja runa par atvērtību - draudzes pasākumi ir atvērti cilvēkiem bez konfesionālās piederības. Vakarēdienu, protams, nevar saņemt tie, kuri nav kristīti un iesvētīti evaņģēliski luteriskajā baznīcā, bet pie altāra saņemt svētību var nākt visi.
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.02.11 12:07:11
Aizej, viuk, uz dievkalpojumu šajā baznīcā, aprunājies ar tās mācītāju, kurš ir konservatīvs un nopietns kristietis.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.02.11 15:41:52
Nav gan kā Tu domā. Piektdienās ir vīru vakari, sievu vakari, divreiz nedēļā bībeles stundas, kinovakari un kas tik vēl ne
Ivo Pavlovičs
# Iesūtīts: 2009.02.11 23:10:06
Nu esmu šīs draudzes mācītājs. Laipni lūgti!
Boriss
# Iesūtīts: 2009.02.12 13:53:14
Es būtu bijis piesardzīgs kādam ieteikt Pēterupes draudzi pirms kāda laika, pārprastas un nebibliski (arī nebaznīciski) praktizētas priesterības dēļ. Pirms gadiem garām braucot, iegriezos ar draugiem tur un sastapām ordinētu sievieti, kura nepavisam nerespektēja mūsu konsrvatīvu domāšanu.
Tagadējais mācītājs ir svētīgi pārliecināts baznīcas patiesībās un Dievs lai iesvētī ceļu katram uz Saulkrastu Pēterupes svētnīcu!
Mans kolēģis šo ganu ir sastapis Āraišu Gregorianikas nedēļā un silti atsaucas (laba slava).
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.12 17:30:19
Arī man ir skars ar šo draudzi. Apmeklēju ,vai cenšos apmeklēt draudzes pasākumus kur rodu atbildes ,stiprinājumu un mācību.STiprinos un domāju ka kādu arī stiprinu satiekoties arī ikdienā ar draudzes ļaudīm.Vari atrakstīt uz privāto meilu (tas ir uzspiežot bildi)atsūtīšu savu mob.tel.nr..Ar cieņu un prieku redzēt draudzē .
vilks
# Iesūtīts: 2009.02.12 22:51:04
Borisa minētā mācītāja bija tā, no kuras es mācījos evaņģēliju. Tā kā es viennozīmīgi nenoliktu savu draudzi un tās kalpotājus arī tajā laikā. Bet no malas jau cilvēkiem vienmēr labāk redzams un vieglāk kritizēt.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.12 23:33:38
Ar pankūkām tai rajonā viss kedās
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.12 23:41:14
Trilo... nu par laimi šī tēma neir par manu apburošo un neatviarāmo personību, skaistumu, gigantisko intelektu un Dievišķo lēnprātību!
Boriss
# Iesūtīts: 2009.02.13 14:13:51
vilks
Apsveicami, ka no tā cilvēka saņēmi evaņģēliju.
Es runāju par kautko citu, ka mūsu izbrins par garigā kārtā iesvētītu sievieti toreiz tika nosaukts par nedzīvu un formālu šī jautājuma izprašanu. Es teiktu, ka nolikti bijām mēs. Tagad kad padalos par savu pieredzejumu, ta nebūt nav kritizēšana. Es pozitivi priecajos par jaunumiem!
Jānis Kalniņš
# Labojis Jānis Kalniņš: 2009.02.15 10:23:58
Boriss

Esi uzmanīgs - luterāņiem mācītāji nav priesteri! No rakstiem izriet, ka mēs visi esam priesteri un JD priesteru kārta VD izpratnē vairs neeksistē!

Bet tas, protams nekādā sakarā nav ar Saulkrastu draudzi.
bitukas
# Iesūtīts: 2009.02.16 00:47:32
Borisam- ja visi priesteri kā tad sanāk, ka mācītāji nē????
Boriss
# Iesūtīts: 2009.02.16 10:41:33
Jānis Kalniņšbitukas
Kad vispārējas priesterības un tās vidū ordinētas kalpošanas kārtas jēdzieni ir neskaidri, tad rodas jūsu jautājumi.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.02.16 18:09:43
Boriss
Atļaujos cerēt, ka J. Kalniņam ordinētas kalpošanas kārta un kārtība ir kaut cik skaidras

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 3 , pavisam kopa bijuši: 4240