atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Mēles
Arturs
Iesūtīts: 2007.03.04 00:48:05
18 Es pateicos savam Dievam, es vairāk nekā jūs visi runāju mēlēs.
19 Bet draudzē es gribu labāk piecus sapratīgus vārdus runāt, lai citus pamācītu, nekā desmit tūkstošu vārdu mēlēs. /1.kor.14/
----
hmm... pavisam neluteriska prakse. Vai tu runā mēlēs?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
klusētājs [81.198.18.4]
# Iesūtīts: 2007.10.18 00:00:36
es tagad novirzīšos no tēmas bet Jūsu Jānis Kalniņškomentārs aizskāra kādu man ļoti būtisku tēmu, proti: par draudzes-indivīda attiecībām kristietībā .....manuprāt, tieši garīgajā ziņā, šī koncepcija ir būtiski atšķirīga no pārējajām monoteiskajām pasaules uzskatu/piedzīvošanas sistēmām.....jo praktiskā kopienu pieredze ir daudzkur sastopama un ārēji visai līdzinās viena otrai....varbūt LELB teologi, mācītāji varētu komentēt, paskaidrot?
elina222
# Labojis elina222: 2007.10.21 01:39:14
Reiz pēc īpaša lūguma biju kādā harizmātu sapulcē, dzirdēju no viņu mācītāja mutes tādas skaņas, kas man izklausījās nevis pēc Dieva slavēšanas, bet gan niknas gandrīz vai lamāšanās Man reiz bērnībā bija līdzīga situācija, kad kādu svētdienu biju devusies kaimiņienei līdzi uz sporta manēžu. Kā viens cilvēks var panākt ko tādu ar lielu ļaužu pūli? Bet izjūtas man kā ienācējai/svešiniecei bija nepatīkamas. Pēc baznīcas apmeklējuma vai Bībeles lasīšanas pārņem miera sajūtas, bet toreiz tur...bailes, nesapratne, brr
Mulderam vienmēr un visur ir gatava atbilde, tas kompliments (un mazliet apbrīnas), kaut kā tā
Ingars
# Iesūtīts: 2007.11.25 16:38:33
manuprāt drīzāk jau klupšanas akmens ir saistīts ar ``Svētā Gara kristibām", ko gan es labāk sauktu par svaidījumu, bet nu labi, nepiekasīsimies vārdiem, tātad pentekosti māca ka mēles ir obligāta līdzejoša zīme tam ka esi saņēmis Svētā Gara svaidījumu.

ja palasam bībeli, tad pat neticīgajiem skaidrs, ka šitais neiet kopā ar rakstiem un tad rodas loģisks jautājums - pentekosti lasīt nemāk vai kā?
Ir taču Pāvils norādījis, ka ne visi kam Svētā Gara pārdabiskas dāvanas, runā mēlēs
apustuļu darbos ne visi kuri piepildās ar Svēto aru runā mēlēs un vispār nekur nav tāda apsolījuma, ka ogligāti bez izņēmuma līdz ar svaidījumu nāk mēlēs runāšanas dāvana
Vecaja derībā gan atrodam sarakstu ar zīmēm, kuras piepildīsies, kad Dieva pēdējās dienās izlies Savu Garu pār ticīgiem, bet tur jau minētas ne tikai mēles, bet arī pravietošana, dziedināšana, sapņi un parādības.

Kā ta viņi izlobījuši tikai to mēļu dāvanu vienu pašu?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 142 , pavisam kopa bijuši: 2209