atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Neticīgie kā Kristus liecinieki un Dieva Vārda sludinātāji
Mulders
Iesūtīts: 2008.08.06 16:10:45
Biju jau pamanījis šo fenomenu bet šodien Delfi forumā to ieraudzīju pilnā tā krāšņumā!

http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=156715&t=156715

Esmu ievērojis, ka, ja neticīgajiem ilgi dolbī Krisietību, viņus ilgi mērcē Kristīgājā mērcē, tad kaut kādā brīdī viņi paši neapzinoties kļūst par Dieva Vārda sludinātājiem... tā it kā Dieva Vārds darbotos vispār neskatoties uz to vai tas, kas to sludina - tic vai netic!

Arī dažkārt šeit sanāk to pamanīt kad tie paši KN, vai a_masiks vai Šexna (Ctulhu gan tīri konsekvents) "atspārda" kādu ticīgo, kas nu pavisam šķībi runā!

Interesantākais ir tad, kad šie paši neticīgie pat referencējas uz Rakstiem, lai atsēdinātu visādus jokupēterus un entuziāstus kas brauc auzās!

Tādās reizēs patiešām gribās teikt - šeit mans darbs padarīts, Dieva Vārds no krātiņa izlaists, un tas pats sevi aizstāv!

Patīkami!
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.06 16:10:57
Vai esat to redzējuši un piedzīvojuši!
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.08.06 16:14:01
jā vairākkārt, bet tiklīdz iesaisties piem. tu tā atkal sākas "vecās dziesmas"
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.06 16:15:29
Mulders

Nesaceries! :-)

Bieži vien tam apakšā ir vairāk "savējo apmācīšana", tas ir, lai tie jokupēteri un entuziasti paliek gudrāki un cīnās prasmīgāk.

Savukārt, es skatos dažādus uzskatus, un kliedzošas muļķības cenšos nogriezt nost.
vilks
# Iesūtīts: 2008.08.06 16:24:59
a kas ir mdog?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.06 16:26:13
vilks
Tur ir arī visādi mistiķi, tai skaitā "kristīgie mistiķi", kuriem dažādas atklāsmes ir vienādā svarā ar Rakstiem.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.08.06 16:31:34
vilks, mdog ir visai načitannijs agnostiķis... noteikti ne Kristietis... nav muļķis, un tomēr nekristietis! Tāds klasisks postmodernists, bet cienījams dēļ tā, ka netaisa atklātus ļapusus!

Jona vot tur ir smags gadījums... no Delperistu kastas!

al-drs kaut kāds aptaurēts pagāns, kaut kas kā Brīnumsons, tikai pagāns

Variants - neesmu atkodis, šķiet neticīgs bet jēdzīgs - kaut kas uz KN pusi pavelk!

KarotesNav es nezinu kas tur ir... arī kaut kāds viltvārdis, kas maskējas par mūsējo KN, un droši vien uz viņa lauriem mēģina sēdēt

a_masiks tur mēdz ieklīst un daudz citi

Solange - pilnīga ateiste, mēģina kosīt zem mdoga, bet priekš tā zarna par tievu, tamdēļ ņem talkā nereti bravūru un nekonsekvences... bet nu tā, ne pats sliktākais ko sastop i-netā

Tad tur ir Pēterītis - tāds lapdabīgs Katolis!

Ir vēl šādi tādi... visādās krāsās - "Kristiec` ir protams jūsu padevīgais kalps - protams viņš uzreiz ir pamanāms izceļamies ar savu skaistumu, gudrību un kautrību
vilks
# Iesūtīts: 2008.08.06 16:35:24
Ir vēl šādi tādi... visādās krāsās - "Kristiec` ir protams jūsu padevīgais kalps - protams viņš uzreiz ir pamanāms izceļamies ar savu skaistumu, gudrību un kautrību

nu tas tā kā bija zināms.. bet paldies par ievadu definārijā
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.06 16:37:23
"Kristiec` ir protams jūsu padevīgais kalps - protams viņš uzreiz ir pamanāms izceļamies ar savu skaistumu, gudrību un kautrību
Es vēl piebilstu - ar lakonismu.
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.06 16:37:47
KarotesNav
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.06 16:46:43
Es vēl piebilstu - ar lakonismu. (C)

Bugaaagaagaga

KN kārtējo žetonu saņem!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.07 15:26:52
Ctulhu, ņē es no turienes faktiski jau aizgājis esmu!

Bet tu vari iet... Jonu spārdīt, tur pat es tev pa kluso varētu palīdzēt!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.07 15:30:01
Mulders
Bet tu vari iet... Jonu spārdīt, tur pat es tev pa kluso varētu palīdzēt!
Ctulhu jau spers pa tām vietām, kas sāp arī Mulderam! :-)
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.08.07 15:31:03
KarotesNav, es jau sen imūns pret Ctulhu! Lai tagad citi kristieši izstrādā šo imunitāti, ja var turēt!
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.10 22:39:41
a_masiks
Šā vai tā - forši!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.11 09:48:23
a_masiks, rakstos ir līdzīgs encounters... tjipa viens Augstais Priesteris izsaka zajavu... it kā parastu zajavu, politisku zajavu, taču Evanģēlists liecina, ka šams īstenībā pravieto...

Dažkārt Rakstos gadās, ka Pravietošana notiek pašam neizprotot šī pravietojuma saturu īsteno... Tb pasaki zajavu, kas pirmajā interpretējumā un personīgajā intentā ir it kā skaidra, bet skatoties no globāla skatu punkta, bilde ir citādāka!

Protasm, tas IR labi, ka a_masiks vismaz apjēdz dažādu tēmu robežas un viņam ir kaut kāda diskusiju kultūra un pieklājība izveidojusies... Tas rada gan cieņu vienam pret otru, gan arī producētā texta kvalitāte ir augtāka par 0
Donachka
# Iesūtīts: 2008.08.11 21:37:59
s kem povegjoshsja togo i naberjoshsja
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.11 22:36:54
Mulders
no Delperistu kastas!
Kas tie tādi?

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 75 , pavisam kopa bijuši: 17092