atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Jautājums LELB zinātājiem
Mulders
Iesūtīts: 2008.07.21 16:40:50
Klau a bet ar ko nodarbojas "Teoloģijas Komisija"?

Ko tā dara vispār un ko tā dara šodien?

Kas notiek LELB iekšienē tieši teoloģiskā ziņā? Ir zināms, ka pa pasauli notiek dažādas diskusijas... interesanti būtu uzzināt LELB balsi šajās diskusijās? Protams, LELB ir daudzus viedokļus izteikusi jau vēsturiski, bet cilvēki no jauna nāk un iet, un manuprāt ir tikai godīgi, ja LELB atkārto savu viedokli no jauna, ja vien pati diskusiaj turpinās!

Nu tur par sieviešu ordinācijām, gejpriesteriem u.c. pasaulē aktuālām teoloģiskām/ētiskām tēmām!
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.08.28 14:28:27
Artos
vai tad man kaut kā trūkst? vai ir kāda īpaša svētība, ko Dievs būtu aizmirsis man piešķirt, lai es varētu darīt savu darbu?!

Runā ar savas firmas vadību, un ja direktors atzīst to par labu domu ...
nu, nu un kas tad man viņam būtu jāsaka, lai viņš to atzītu par labu domu ... un ko tad lai iesvēta - pamatlīdzekļus, kas tiek norakstīti, uzņēmuma logo, kas var mainīties, darbiniekus, kas aiziet vai varbūt uzņēmuma reģistra apliecību ...
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.08.28 14:35:46
bet par saviem kolēģiem tu nepriecātos, ka par tiem tiktu aizlūgts
es patiešām priecātos, jo lai arī uzņēmējdarbības vienīgais mērķis ir peļņas gūšana, labam īpašniekam tas tomēr nozīmē daudz ko vairāk, jo tādējādi tiek nodrošinātas daudzas ģimenes, bet lai lūgtu, neviens nekur nav jāsauc vai jānes
vilks
# Iesūtīts: 2008.08.28 14:44:34
Rausītis
Atradu neaizslēgtu diskusiju, tajā Tev atbilde.
krekls [78.84.203.212]
# Iesūtīts: 2008.10.10 22:18:50
Ir izdots "Teoloģijas žurnāls 1" par sprediķošanas jautājumiem, drīz būs Nr.2. Iegādāties var Virsvaldē pie sarga.
vilks
# Iesūtīts: 2008.10.12 15:56:17
krekls [78.84.203.212]
Paldies, noteikti, kad būšu Virsvaldē, nopirkšu
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 131 , pavisam kopa bijuši: 3529