atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Jautājums LELB zinātājiem
Mulders
Iesūtīts: 2008.07.21 16:40:50
Klau a bet ar ko nodarbojas "Teoloģijas Komisija"?

Ko tā dara vispār un ko tā dara šodien?

Kas notiek LELB iekšienē tieši teoloģiskā ziņā? Ir zināms, ka pa pasauli notiek dažādas diskusijas... interesanti būtu uzzināt LELB balsi šajās diskusijās? Protams, LELB ir daudzus viedokļus izteikusi jau vēsturiski, bet cilvēki no jauna nāk un iet, un manuprāt ir tikai godīgi, ja LELB atkārto savu viedokli no jauna, ja vien pati diskusiaj turpinās!

Nu tur par sieviešu ordinācijām, gejpriesteriem u.c. pasaulē aktuālām teoloģiskām/ētiskām tēmām!
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.21 16:42:28
Jo... kāpēc vēl ir svarīgi atkārtot jau pateikto. Svarīgi tas ir tamdēļ, lai tādi frukti kā es, joprojām saprastu, ka esmu tajā pašā Baznīcā kuras loceklis kļuvu kaut kad x gadus atpakaļ...
Lai ticīgie un arī sabiedrība ārpus zinātu, ka pirms 10 gadiem rakstītais joprojām ir mūsu Baznīcas nemainīgais viedoklis un mugurkauls!

Baznīcai no jauna ir jāapstiprina savs mugurkauls gan ārēji tā arī iekšēji, lai apsūdzētāji paliek bez ieročiem!
Balss
# Iesūtīts: 2008.07.21 19:52:42
Mulders
Apskaties tepat mājas lapā pie LELB komisijām un nosūti savu uzaicinājumu izteikties Teoloģijas komisijas pr-dim!
Šķiet, ka viņi izdod tagad kādu žurnālu.
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2008.07.21 20:08:52
Mulders Apsveicu ar ideju. Patiešām, derētu redzēt arī aktivitātes no šīs puses. Varbūt tās ir, bet nav tā redzami. Piemēram bīskapi ir visiem redzami, atalgojuma fonds populārs, liturģijas lietas arī acu priekšā, bet teoloģijas komisija...
Varbūt pietiek ar sprediķi katrā Svētdienas Rītā?
Mazliet pietrūkst tieši tā "atkārtojuma". Nu tā: "mūsu nostāja šajā un šajā jautājumā joprojām ir tāda un nekas nav mainījies."

Citādi iezogas tas šaubītājs ar tekstu...rakstīts jau jums ir, bet vai jūs ta arī domājat un darat?
maija [87.110.6.118]
# Iesūtīts: 2008.08.26 21:30:19
Ja mācītājiem tagad ir noslēgti līgumi un saņem algas kā laicīgā pasaulītē, vai viņiem ir tiesības papildus paņemt no ziedojumiem, kas savākti kapusvētku organizēšanai. It kā par kapusvētku dievkalpojumu. Vai tas neietilpst algā? It sevišķi, ja draudze cenšas savākt ziedojumus baznīcas celtniecībai.
priest
# Labojis priest: 2008.08.26 21:46:32
maija [87.110.6.118] ... paņemt, ja dod, bet pašam bāzt roku tajā kastē nekad nav bijis pareizi.... ... bet tā nav šīs diskusijas tēma
paija [87.110.231.253]
# Iesūtīts: 2008.08.27 10:50:50
Kur šādu žurnālu var iegādāties?

maija [87.110.6.118] Protams būs arī vilki avju starpa, kuri strādās tikai pa naudu.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.27 11:10:21
Artos, žurnāls "Dzīvības Vārds" ir forš palasīšanai, bet dažkārt šamais pavelk uz indoktrinācijas žurnāliņiem... Man tb ne visai patīk žurnāli, kuros ir tabuliņas ar "jautājumiem" un "pareizām un "nepareizām" atbildēm! Laigan no otras puses, kā lai iemača kristiešiem atbildēt uz standarta jautājumiem un saredzēt atšķirības un podjobkas maldu mācībās... Žurnaliņš vispārīgi ir ok!
????????? [78.84.182.71]
# Iesūtīts: 2008.08.27 11:19:36
Vai man gļukojas - Mulders mainās kā Hamalions?
vilks
# Iesūtīts: 2008.08.27 11:29:03
Nē, teoloģijas komisija izdod teoloģijas žurnālu. Bet kur to var nopirkt, man tiešām nav ne jausmas. Uzrakstiet kāds viņiem epastu un pajautājiet, jā?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.27 11:57:07
Artos, Mantojums bij baigi pareizais! Palasīju šamo! Vot tas bij riktīgs gabals!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.27 11:59:44
vilx, uzrakstīju, gaidām atbildi!
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.08.28 13:14:35
es arī gribētu pajautāt LELB zinātājiem, kāpēc ir jāiesvēta Fin.Ministrijas karogs?!

http://www.apollo.lv/portal/news/articles/135490
ko tādā gadījumā nozīmē iesvētīšana? vai teoloģijas komisijasi ir atbilde ...
vilks
# Iesūtīts: 2008.08.28 13:17:39
Rausītis
Nezin, ar ko gan Fin. ministrijas karogs sliktāks par skolu karogiem, kas regulāri tiek iesvētīti?
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.08.28 13:26:09
vilks
ok, kāpēc ir jāiesvēta fin.min un skolu karogi?
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.08.28 13:36:51
Artos
pag, nu to jau es nejautāju, tas man ir skaidrs
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.08.28 13:39:47
tArtos nu tieši tāpēc man arī nav skaidrs kādēļ ir jāsvēta lietas, kuras netiks izmantotas kalpošanā ... tās nav radītas ar tādu domu, un tā tās arī netiks izmantotas, tad kāpēc jāsvēta?
vilks
# Labojis vilks: 2008.08.28 13:45:23
Rausītis
Nu nezinu, karogs tomēr ir simbols vērtībām. Ar karoga iesvētīšanu tiek paziņots, ka fin. ministrija grib strādāt saskaņā ar Dieva Vārdā atklātajām vērtībām.

Bet vispār šai tēmā tas ir oftopiks, ja gribas runāt vēl, jāver vaļā jauna tēma vbai jāatrod kāda vecā par dažādu lietu iesvētīšanu.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.08.28 13:51:24
vilks
jau pārbaudīju vecā tēma ir slēgta. nu un nemaz tik liels offtopiks tas nav, turklāt oriģinālais ir pieklusis.

Ar karoga iesvētīšanu tiek paziņots, ka fin. ministrija grib strādāt saskaņā ar Dieva Vārdā atklātajām vērtībām.
Kā to var izsecināt?! vai ir bijis kāds oficiāls paziņojums?

Artos
nu un kāds sakars visnotaļ pozitīvajiem un godījgajiem fin min.darbiniekiem ar karogu?
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.08.28 13:59:39
Artos
kas ir bijis
- lūgums iesvētīt karogu bez kura Fin.ministrijas darbinieki nebūtu svētīti kalpot Dievam, godīgi pildod savus pienākumus tautas labā.

- vai offic. paziņojums, ka fin. ministrija grib strādāt saskaņā ar Dieva Vārdā atklātajām vērtībām.

kur ir robeža lietu iesvētīšanai?
tavas atbildes neiet kopā ar tevis rakstīto vārda "svētīt" nozīmi
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.08.28 14:09:24
ne jau ar karogu sakars, bet Dievu, kas svētī karogu. karogs savukārt simbolizē visu iestādi. Fin.ministrijas darbinieki ir svētīti kalpot Dievam godīgi pildod savus pienākumus tautas labā.
tas ir caur karoga svētīšanu, kas simbolizē iestādi vai tās vērtības tiek svētīti arī darbinieki savu dienesta pienākumu veikšanai ... redz, ja no tādas "caur simboliem un lietām" veiktas iesvētītšanas kādam paliek labāk un labāk var pieldīt savus amata pienākumus tad man arī prasās iesvētīt manu darba vietu, tikai nezinu kā būtu labāk pa daļām vai pa detaļām vai tīri simboliski caur uzņēmuma logo

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 62 , pavisam kopa bijuši: 11379