atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Aglona 2008
Katolis
Iesūtīts: 2008.07.10 15:40:46
Daudzie šo forumu apmeklējušie katoļi! Vai piedalisimies?
Arī luterāņi tiek aicināti uz šo svetceļojuma un svētku pārdzīvojumu.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.07.10 20:57:13
Ingars

Dievs gan jau saprot Rožukroni!

Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.10 20:59:07
Briinumsons
saprast jau saprot, bet kā tu justos, kā tēvs, ja bērns ar tevi vairs normāli nerunātu bet skaitītu dzejoļus, tjipa runātu gan īstos vārdus, taču nevis kā uz cilvēku, bet kā rakstot programmu datorā
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.07.10 21:01:40
Briinumsons Kas tas ir -rožukronis...no rozēm pīts vainadziņš?
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.07.10 21:02:00
Ingars
Tā ir vispāreja problēma - mēs nevaram skaisti un sirsdnīgi runāt ar Dievu! Trūks vārdu , tāpēc jau ir visādas lūgšanas!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.10 21:20:57
Briinumsons
jā, bet lūgšanas vajag izsacīt un lūgt, nevis noskaitīt, kā kādu mantru vai maģisku formulu. Turklāt rožukronis satur "esi sveicināta, Marija." Tas ir bībeles teksts ar piekabinātu cilvēku izdomātu turpinājumu, kas nu nepavisam vairs nav bibliski. Domāju, ka lieki šeit piebilst, ka kaut ko pielikt DIeva vārdam ir smags grēks
Varbūt
# Labojis Mods-1: 2008.07.10 21:52:09
Tā kā Brīnumsons man neatbildēja(laikam apvainojies), tad pameklēju Goglē un atradu sekojošo-…Es dodu jums visstiprāko ieroci cīņā pret sātanu – rožukroni jūsu rokās. Katru dienu, kopīgi, lūdzieties savās ģimenēs pilnu Rožukroni... Tas citāts no Marijas vēstījuma. Tad jau mums nekā cita nevajaga...skaitam tik rožukroni un viss kedās.
__________________
Personīgas sarunas risiniet, lūdzu, personīgi. Moderators.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.10 22:00:12
Varbūt
nu lūk un ar to jau arī viss sākas. Noskaitam rožukroni un tjipa viss ok. man nav iebildumu pret iepriekšnoteiktām lūgšanām, taču ir atšķirība starp lūgšanas lūgšanu un lūgšanas skaitīšanu. Turklāt kā rožukronis var būt ierocis pret sātanu, ja tas satur elkdievību veicinošus tekstus?
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.07.10 22:11:05
Njā...cenzūra darbojas Izdzēsa manu aņuku...kaut gan bija trāpīga attiecībā uz rožukroni
Ingars Es pat saskatu zināmu līdzību ar musulmaņiem...arī šamie kaut ko virpina pirkstos un skaita peršas
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.07.10 23:10:56
Varbūt
1. Vai esi moderators?
2. šajā forumā specilizējos nedaudz citu problēmu risināšanā!
Tas Pats
# Iesūtīts: 2008.07.10 23:26:50
Vai Marijai Magdalēnai ar šiem svētkiem ir kāds sakars?
Tas Pats
# Iesūtīts: 2008.07.10 23:27:44
Varbūt
Šīm tradīcijām ir vienas saknes.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.10 23:29:42
Papucs,

Nu kā? Caur Mariju taču viss kļuva iespējams To arī pieminam kopā ar Dievu, kurš neļāva Marijai nomirt, bet uzņēma Debesīs.

Bez tam, atšķirībā no Elija, Marija, būdama bez iedzimtā grēka, nāvei nebija pakļauta.


Tā kā RKB uzskata sevi par Apustulisku baznīcu, kas māca apustuļu mācību, kurai, kā saka Irenejs, ticēja visur un visos laikos, es palūgtu ni RKB adeptiem kādus Apustuļu rakstus, Pirmbaznīcas Baznīctēvus kādos pirmajos 4os gadsimtos vai kādus citus tādus pašus pirmās baznīcas autoritatīvus avotus, kuri apstiprina, ka Baznīca vienmēr visur un visos laikos ir šādi ticējusi un mācījusi!
Es, protams, neteikšu, ka esmu visus Baznīctēvus lasījis, tik tā... dažus, Ireneju, Augustīnu, Justīnu Mocekli nedaudz arī citus, protams Evanģēlijus un Apustuļu rakstus/vēstules, bet nekur nekur neviens no šiem autoriem pat ar pušplēstu vārdu nedz vienu nedz otru no šīm mācībām nepiemin, kur nu vēl zīmē to par Baznīcas dogmu - tātad pestīšanas artikulu!

Palīdzi man, palūdz savam priesterim, mācītājiem uzrādīt man šos pirmbaznīcas avotus, lai tad visi patiešām var pārliecināties, ka Pāvestsa mācība ir pirmbaznīcas mācība.

Kamdēļ šīm mācībām nepiekrīt Ortodoxā Baznīca, par kuru pat jūs izsakāties, ka tā ir apustuliska? Kad šī Baznīca no šīm abām Marioloģijas dogmām novērsās - kurā gadsimtā, kāda notikuma rezultātā, kuri koncili pirms lielās Šizmas apstiprināja šīs abas dogmas un kad Ortodoxie no tās novērsās?
Papucs
# Iesūtīts: 2008.07.11 10:16:14
Mulder, vai Tu tik ļoti baidies no atbildības, ka gribi visam pierādījumus un pamatojumus? Es izvēlos ticēt tam, kas man šķiet tuvāks patiesībai un prasu padomu Dievam. Man nav obligāti nepieciešams dokumentāls apstiprinājums. Svarīgākas taču ir dzīvas attiecības ar Dievu!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.11 10:20:45
Mulders
es palūgtu ni RKB adeptiem kādus Apustuļu rakstus, Pirmbaznīcas Baznīctēvus kādos pirmajos 4os gadsimtos vai kādus citus tādus pašus pirmās baznīcas autoritatīvus avotus, kuri apstiprina, ka Baznīca vienmēr visur un visos laikos ir šādi ticējusi un mācījusi!
Drīkst to pašu paprasīt attiecībā uz Trīsvienību? ;-)
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.07.11 10:57:34
Ctulhu
Kaa juus abi komuniceejaties?
Trīsreiz mūžā bija abpusēja saruna. Divas tieši ar Dievu, trešajā laikam bija kāds eņģelis. Pārējās reizes caur citām maņām.
Kā mēs uztveram otru personu? Redze, dzirde, tauste, smarža, garša un vēl citas mazāk aprakstāmas sajūtas. Komunicējot ar Dievu parasti izpaliek redze, dzirde, tauste, smarža, garša, toties paliek mazāk aprakstāmās sajūtas.
lelbinators [87.110.27.159]
# Iesūtīts: 2008.07.11 11:00:39
Luters šo mācību par Sv. Jaunavas Marijas uzņemšanu debesīs nosauca kā tādu, attiecībā pret kuru ticīgajiem ir brīvība - ticēt vai nē. Viņš uzskatīja, ka uzspiest gan to nedrīkstētu. Tā ka luterāņi - uz priekšu vai uz vietas evaņģēliskā brīvībā!
Papucs
# Iesūtīts: 2008.07.11 11:10:25
Ctulhu
Mainoties ārējiem ietekmējošiem faktoriem, tāda paša rakstura maniem komunikācijas mēģinājumiem (runa, domas, lūgšanas) seko tāda paša rakstura atbildes komunikācija. Pie tam loģiska, konstruktīvu tālāku manu rīcību rosinoša.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.07.11 11:23:21
Ctulhu
Uz brīdi pieņemsim. Bet tas darbojas. Un darbojas arī citiem, pie tam vairākiem ļoti līdzīgi, pat kaut kādā mērā kopīgi saistīti. Tādā gadījumā nekavējoties jāizvirza jautājums par kolektīvo zemapziņu. Manuprāt visi mēģinājumi apspriest kolektīvo zemapziņu tālāk virzās uz jautājumu par Dievu.
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.07.11 11:34:57
Ctulhu
Domāju, ka attīstot šo virzienu, vairāk loģisku pierādījumu izdosies savākt idejai par lejupvērstu sistēmu Dievs-Radītājs, nevis augšupvērstu sistēmu kolektīvs->`meta-būtne`.

Uz manu jautājumu "Vai Tu esi - tāds mīlošs Dievs, kā kristīgā baznīca stāsta?" Viņš atbildēja "Jā, Es Esmu".
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.07.11 11:46:29
Ctulhu
Trešās reizes atbilde nebūtu robotam pa spēkam.
Jau minēju par būtisku loģisko saistību. Pārāk augsta inteliģences pakāpe, lai izvairītos runāt par Dievu.
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 38 , pavisam kopa bijuši: 32592