atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Lūdzu palīdziet
zivtiņa
Iesūtīts: 2008.06.30 13:45:48
Pasakiet kaut vienu lūgšanu, kas spēj palīdzēt cīņā ar nelabajiem gariem. Brīdī, kad šis gars uzbrūk. Es nezinu neko vairāk kā <Mūsu Tēvs debesīs...>
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.07.01 16:26:27
"Man viss ir vienā putrā: baznīca, dēmoni, dziednieki, ārsti... "
Pazīstama situācija, pati tā kādreiz uztvēru. Mana māte diemžēl vēl joprojām tā domā. Lai Dievs jūs abus pasargā un svētī!
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.07.01 16:30:34
Kundali
Starpcitu, es vakar, vēloties nopirkt svēto ūdeni un svecītes, biju Lāčplēša ielā, pareizticīgo baznīcā un noliku svecīti pie vienas svētbildes, kas mani uzrunāja. Pa kreisi, trešā no ieejas, ļoti vecs, sirms svētais, ar pret debesīm pavērstām plaukstām
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.07.01 16:40:33
Starp citu, ja grib šajā sakarā iet pie mācītāja, domāju, ka te varētu līdzēt Ingus Dauksts. Viņam kā reizi šodien pieņemamā diena līdz pl. 19. Adrese: Jāņa 7 (Jāņa baznīca), ieeja no Jāņa ielas.
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.07.01 16:44:37
Galvenais jau, lai īstens kristietis ar atbilstošu dāvanu, kuru prot lietot. Konfesionālā piederība, man domāt, ir otršķirīga
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.07.01 16:46:05
Solveiga
No cikiem Dauksts pieņem? Jāņa baznīcā esmu kristīta, varbūt arī... jāiet. Vai iepriekš ir jāpiezvana?
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.07.01 16:48:22
paldies, visiem, kas dalijās pārdomās. paldies trilobīte . es tev piektdien pēc astoņiem zvanīšu.
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.07.01 16:50:08
Ja mani atmiņa neviļ, no 13.
67224028
Var arī piezvanīt, lai būtu pavisam droša, ka viņš šodien ir, bet viņš otrdienās ir praktiski vienmēr. Ieeja no kancelejas puses, caur tiem metāla vārtiņiem, atceries?
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.07.01 16:56:00
Man liekas, ka katram varētu būt drusku savādāk. Zivtiņa jau pati nezina, ko lūgt un kā. Mācītājam tā pieredze ir drusku lielāka Ir taču labi, ja kāds palīdz mācīties peldēt, nevis dabiskās izlases kārtā vienkārši iemet ledainā ūdenī, vai ne?
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.07.01 17:00:17
Ctulhu
Nu, ja Tu proti mīlēt tikai sievu, tad ir škrobe. B. Jahve ir jāmīl savādāk, aptuveni tā kā tēvs, tikai stiprāk, jo viņš ir primārais Radītājs, tēvi ir tikai instrumenti
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.01 21:01:35
Tik tiešām, mācītājam Daukstam ir pieredze un dāvana, Dievs viņu ir svētījis un caur viņu nesis svētību draudzei.

zivtiņa
tu minēji, ka esi gājusi pie dziedniekiem un zīlniecēm - jā tas tiešām var būt reāls iemesls tam, ko tagad piedzīvo. Te lūk ir mīļie draugi reāls piemērs un atbilde uz jautājumu - kāpēc nedrīkst apmeklēt tantiņas vārdotājas un zīlnieces? Lūk arī sekas. NEDRĪKST!!! Tie ir vārti, pa kuriem dēmoni ienāk cilvēkā.

Tas labi ka esi kristīta un ja arī ticēsi tam, ko kristība tev devusi, tad neviens ļaunais gars tevī neiemājos.
TU PIEDERI DIEVAM, TU ESI DIEVA ĪPAŠUMS UN NEVIENAM CITAM NAV UZ TEVI TIESĪBAS UN VELNS DIEVA PRIEKŠĀ IR KĀ MĒSLS, PĪŠĻI, NIECĪBA. NEKO VIŅŠ NEVAR IZRAUT NO DIEVA ROKAS. TU ESI DIEVA ROKĀ.


Un beidziet vienreiz ņirgāties par nabaga cilvēku, patiešām ctulhu - tev nav ne jausmas kas tas ir. Tu runā un spried par lietām, kuras nepārzini, labāk klusē un nesaki nekā
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.07.01 23:13:37
Biju pie Dauksta. Pārbiedēja mani līdz izmisumam. BET, acīmredzot, tā tam ir jābūt. Ieteica aiziet arī pie Rufusa. Taču viņš kopā ar mani lūdzās, pamācīja kā nožēlot grēkus, uzlika rokas un svētīja. Man vēl daudz jāmācās
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.07.02 09:20:31
zivtiņa
Klau, bet tās bailes, ko radīja mācītāja teiktais, taču kaut kā atšķīrās no tām nakts bailēm, vai ne?
Vispār jau bailes nezināma ceļa priekšā ir pilnīgi normāla parādība, un, jo svarīgāka iešana gaidāma, jo briesmīgāk bail... kā Ģetzemanē.
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.07.02 09:30:06
ja kas tad Albertos priesteri kaut cik jau pieprot ļauni izdzīšanu , šoreiz vēl paskatīsies un pamācīsies un Rufusu nevajadzēs!
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.07.02 10:06:05
Briinumsons
Ļoti pavirša attieksme pret Gara dāvanām
Bet gan jau mums visiem ar laiku "pieleks" visas mūsu kļūdas, šeit vai nākamajā dzīvē... vienīgi pārlieku atslābt arī nebūtu ieteicams
Khm... Piedošanu, mēģināšu turpmāk tik garos un miglainos tekstos neizplūst.
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.07.02 11:10:57
Vienkārši Dauksts man teica, ka mani paeaus velni!!! ...Ja... Un tālāk jau jūs zinat, kas jādara Viņš teica, ka Dievs mani mīl un tas bija pēdējais brīdinājums, parādot, kas var notikt. Mēs kopā ļoti ilgi lūdzāmies, bija grēksūdze, es lasīju psalmus. man ļoti palīdzēja. Šonakt gāju gulēt ar tādu MIERU, tādu PĀRLIECĪBU, ka man nekas nevar slikts notikt. Ļoti skaista sajūta.
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:01:33
zivtiņa
Ak vai, ku forši. Es par beidzamajiem teikumiem, protams
Nu redzi, miers un pārliecība kā reizi ir Dieva kompetencē, tādu sajūtu (pārjuteklisku) tikai Viņš spēj dot. Tie psalmisti nepārspīlē
Mekletajs
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:03:08
zivtiņa, man prieks par Tevi! Super! Lai Tev arī turpmāk Dievs dod mieru un ievada uz Sava ceļa!
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:16:02
Man tikai ir jautājums. KAS MAN jādara, lai dēmoni no manis atstātos. Jā, jātic uz Kristu, jā- jāskaita lūgšanas, jā - jālasa Bībele un no sirds jānožēlo grēki, jā - jāiet svētdienās uz baznīcu. BET... vai ar to pietiek? Vēl taču ir gavēnis, iesvētības, dievgalds, kristīgs dzīvesveids, kristīgā ģimenes plānošana. Es to visu tā īsti nepārzinu, bet pagaidām, saku godīgi, vēl neesmu tik nobriedusi un zinoša, lai uzreiz to visu ievērotu...?
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.07.02 12:59:23
zivtiņa
Protams, ka vēl neesi. Dievs ir Tēvs, un viņš labi zina, cik liels "bērns" jau ir un ko viņš var vai nevar. Palīdzības un atbalsta būs visvairāk tieši tad, kad to visvairāk vajadzēs.
Dievs jau neskaita "labas uzvedības" punktus, šī uzvedība ir kā apliecinājums tam, ka mēs Viņu pazīstam, saprotam, ko un kāpēc no mums prasa, un zināšanas atvieglo dzīvi (es domāju, atvieglo ar sirdsmieru, nevis tikai/vienmēr tīri fiziski).
Tu neuztraucies, viss nāk ar laiku un gribēšanu
zivtiņa
# Iesūtīts: 2008.07.02 13:18:04
Vai nav tā, ka, jo vairāk es kalpoju, jo lielāka aizsardzība un Dieva žēlastība. Un, kamēr es vēl nedaru visu iespējamo, tikmēr aizsardzība ir maza?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 74 , pavisam kopa bijuši: 31493