atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Stūrgalvība vai nepietiekošs izskaidrojums?
Papucs
Iesūtīts: 2008.05.28 15:07:40
Tātad, vakarā izņēmu es laukos istabaugšā veco logu, un jau otrā rītā tur lidinās bezdelīga, meklē vietu ligzdai. Nepaspēju vēl otrā dienā ielikt jaunu logu, putniņš jau atradis draudzeni - nu šie lidinās abi divi. Pirms loga ielikšanas ar grūtībām dabūju viņus ārā. Draugs izlidoja, bet draudzene, labi neiepazinusi situāciju, sāka sisties pret otru logu. Nebija jau liels ātrums - bums, tāds spalvu vīkšķītis atsitas pret rūti un nesaprot, kas noticis. Reizes trīs. Pēc tam izlidoja. Es ieliku logu. Draugs gan pusstundu sēdēja blakus elektrības vadā un gaidīja, kad atkal tiks iekšā. Kā radības kronis, es savu iespēju robežās mēģināju paskaidrot, ka nekādas ligzdas tur nebūs, bet putniņš ne pa jokam ieņēmis galvā savu.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:40:28
*Duksis
Es tā arī sapratu.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:42:22
Papucs Nezinu, ko tu saprati, bet neraudi ne asariņas - gan jau kādreiz satiksi tādu pašu nelaimes putnu kā pats. Un viss būs štokos!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:46:10
Papucs, nu nepateiks tak neviens tev kādas ir Dieva domas attiecībā uz tevīm!
Papucs
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:46:54
Ekonomiskā bilance mums ir tāda, ka ~30% no kopējā manas ģimenes ikmēneša budžeta piesviež fāters (ir vēl citi piesviedēji arī). Un vienalga mēs šobrīd strauji ejam mīnusos(overdrafts).
Vai pietiekoši daiļrunīgi?
Papucs
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:52:51
a_masiks
īssavienojums
Klientam vai telefonam?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:58:31
Garām pa ceļu gar māju ar slauceni rokā iegrimis savās domās slāj Kalvītis un purpina pie sevis: septiņi trekni gadi... septiņi trekni gadi...atrauj šo to savai mutei pārpilnības gados, lai bada gados tev klātos labi...
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.28 16:03:59
a_masiks
Scuko nelasīja instrukciju, un sūdzējās par nespīdošām gaismām, kuras pac bija izslēdzis.
Vai ta gaismu esamība/neesamība ietekmē uztveršanas zonas esamību/neesamību?
Papucs
# Iesūtīts: 2008.05.28 16:05:03
a_masiks
No kaut kā ir jāatsakās...
Man domāt, radošāka pieeja būtu vairāk pelnīt. Gan kristīgā gan pasaulīgā izpratnē. Kristīgajai izpratnei vēl nāktu klāt ticība, ka gan jau notiks brīnums, un Dievs voisu atrisinās.
Visu laiku no kaut kā atsakoties, var nodzīvoties līdz nullei.
Bez tam, pats Dievs taču bezdelīgai licis domāt, ka viņai pie mājas zem jumta tā ligzdiņa jāstiprina, tātad pieeja principā bija pareiza!
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.28 16:14:07
Kaķis, paberzējis savus sānus pret durvju stenderi, īsu mirkli neizpratnē pavēroja notiekošo, kas viņa mājās bez viņa ziņas tiek darīts, tad iegrima lūgšanā: "Dievs, sodi mani grēcinieku! Sodi mani - uzmet uz galvas man kādu desas lunķi!"
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.28 16:21:00
Papucs Klau, Papuc! 1) kur Tev tā fazenda atrodas? 2) pēc visa spriežot, tur pavisam netālu ir jābūt ūdeņiem (pārpurvotām vietām?), kas rada kukaiņu pārpilnību un bezdelīgām labu provianta bāzi.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.05.28 16:23:31
Putniem ir Zemes magnētiskā lauka izjūtas, tapēc tie atrod ceļu uz mājām no siltajām zemēm.Ja cilvekam būtu attīstīta ceļa pie Dieva izjūta, tad mēs jau sen dzīvõtu Paradīzē.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.28 16:27:29
Kundali
Sachka joga noteikti sho magneestisma sajuut labi uztrenee, ne?
Kundali
# Iesūtīts: 2008.05.28 16:33:26
Tuvākā doma ir izveidot klosteri, tiem - kuri vēlētos vairāk nodoties garīgajām lietām.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.05.28 16:34:17
*Duksis
Jā, purvu un kukaiņu tur cik uziet, bet bezdelīgas gan tajā dienā šovasar redzēju pirmo reizi.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.28 16:37:55
Papucs Tad jau būs jāieved vēl viens personāžs "kurkšķošas vardes", kas varētu pildīt līdzīgas funkcijas, kā koris sengrieķu tragēdijās.

P.S. Tev tā fazenda nav Preiļu rajonā?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.28 16:53:38
Tāāā... kas par zvēru ir "overdrafts" un cik tas ir rijīgs? Jeb, kāda ir overdrafta procentu likme? "Pareksā" par izmantoto overdrafta summu tiek aprēķināti 2% mēnesī jeb 24% gadā... . Citur jau laikam ir tas pats.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.28 16:55:45
Papucs
Ekonomiskā bilance mums ir tāda, ka ~30% no kopējā manas ģimenes ikmēneša budžeta piesviež fāters (ir vēl citi piesviedēji arī). Un vienalga mēs šobrīd strauji ejam mīnusos(overdrafts).
Vai pietiekoši daiļrunīgi?

Sāc [un turpini] gudri ietaupīt... (© M. Olte)
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.28 16:57:20
Sheksna Taupīt ir jāsāk, kad ir, ko taupīt. Kad nav, tad ir jādomā kas cits.
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.05.28 17:05:42
a_masiks Nav vairs padomju laiki, kad par 3-4 tukšām pudelēm varēja dabūt vienu pilnu... . Papucis aizņemsies vēl un taisīs biznesu! Audzēs savā fazendā dzērvenes vai šitaki sēnes.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.05.28 17:12:00
Fazenda ir Launkalnes pagastā, un dzērveņu nebūs, bet būs pīlādži, un varbūt arī pīlādžu vīns, ja būs pagrabs. Manam kredītam Hanzenē ir 19%, bet es būtu apmierināts tikai ar kādiem 3%
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 54 , pavisam kopa bijuši: 702