atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Vai Dievs var melot?
Mulders
Iesūtīts: 2008.04.03 15:22:30
Šitādas pārdomas!

Teixim ir zināms skaidrais Kristietības pasludinājums, ka Dievs nevar melot...

No vienas puses šķiet jocīgi, kā tā... vai tad Dievs nevar pateikt "2x2=5"... Un izrādās, ka nevar viss! Tobiš VAR, bet tad tie nebūs meli!

Jo ar Dievu ir viena fīča, viņš kad paver muti (labi labi zinām, ka viņam nav mute) tad tas, kas nāk ārā ir patiesība un realitāte vienlaikus!

Dievs runā realitāti un patiesību kā vienu veselu.

Tamdēļ, ja Dievs pateiktu "Apaļš Kvadrāts" tad realitāte izmainītos tā lai ietvertu šādu koncepciju. Tas ir ja kāds ir mēģinājis HTML lapas rakstīt... Runāt "HTML" kodu nozīmē mainīt to realitāti, ko mēs uztveram caur Browseri!

Tā nu mūsu apziņa ir tas browseris kas uztver dieva zirunāto HTML kā realitāti!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.03 17:09:33
KN, ar "Patiesi labu cilvēku" ir slazds... Vai tas IR patiesi labs cilvēks, vai tikai maskējas par krūmu. Un ja IR, tad Kristu neizbēgt...
Kā Kristus teica - Ja jūs mani būtu pazinuši, jūs Dievu būtu pazinuši! Tb nevar pazīt patiesību un tai pat laikā stāvēt šamās priekša un jautāt Kas ir Patiesība!
Nevar būt "patiesi labs cilvēks" un sist Jēzu Kristu Krustā!

Tā jau bij tā liecība pret pasauli, ka "patiesi labie cilvēki" tomēr pienaglo krustā to, kurš IR un DEFINĒ patiesi labu cilvēku... un Dievs pateica - nefiga... lūk ŠIS IR patiesi labs cilvēks, nevis tas, ko jūs iedomājaties! Kristus atmaskoja Farizejisko Jūdu paštaisnumu, kas it kā piesedzās ar Dieva kalpošanu, bet izrādījās, ka tās ir viņu personīgās ambīcijas un Dieva autoritāte ir tikai sedziņa... skat arī Viduslaikus!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.03 17:10:43
Mulders
Tātad tās, kas stāsta to ko gribi dzirdēt... bet vai tam ir sakars ar realitāti? Nu... nezinu!

Nekur jau nav tā, ka ir tikai tas, ko es gribu dzirdēt. Vienmēr ir arī tas, ko negribu.
Taču galvenais ir - pēc iespējas vairāk atbildētu jautājumu.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.04.03 17:11:10
KN, bet EJ! Nestāvi tak ibio! Apsolu inčīgu ceļojumu! Man pat nav žēl tev līdzi aiziet un galu galā apskatīties kā Budistānā izskatās.
Mans jau ieplānojis reiz aizkāpt arī uz Koranogradu, bet karti neviens neprovaido LV valodā!

Kad būsi kaut kur apmeties, tad tā teikt... tev textiem būs MASA un tu patiesi varēsi novērtēt citu zajavu MASU!

Pagaidām tev ir tukši rāmīši un tu kaut kā no attāluma mēģini izpīpēt, vai tavā groziņā attiecīgās pilsētas cepumiņi iederās!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.03 17:14:40
Taatad - jo lielaaka sausmeniite - jo ticamaak?

Es norādu tikai uz to, ka subjektīvas emocijas vēl nav labs arbitrs patiesības izvērtēšanai! Nedz pozitīvas nedz negatīvas!

Un Kristietībā ir GAN elles šausmu apsolījumi GAN neizsakāma svētlaime!

Interesanti, ka daudzi cepās, ka maita Dievs pieminēs grēkuslīdz 3-4 augumam, bet reti kurš zin, ka Dievs savā milzīgajā netaisnība LABO piemin līdz 1000ajam augumam!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.03 17:15:23
PS Domaaju, ka sodien biedram JK iipasas briesmas nedraudeetu. IIpasji modernajaas sekulaarajaas valstiis tipa ES, Austraalija, Kanaada, drosi vien arii ASV.

Skat, kas viņam draudētu:

http://www.christianophobia.eu/
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.03 17:16:39
Ctulhu, kāpē D-Koreju pieminēji... imho tur uz doto momentu ir visstraujāk augošā Kristietība... tieši Luterisms pat imho!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.03 17:18:17
Nuja, mees tev savukaar piedaavaajam incjiigu celojumu uz Briivdomaataaju zemi.

Es tur biju, nešķita gana intersanti. Tb ir gana plaša un lielas ielas, bet viss par naudu, nekā par velti... un baigi stūraini viss... Ar to salīdzinot Kristietība šķiet daudz krāšņāka un interesantāka mājvieta!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.03 17:21:46
Mulders
norādu tikai uz to, ka subjektīvas emocijas vēl nav labs arbitrs patiesības izvērtēšanai!
Man tādas bēdīgas aizdomas, ka viss galu galā reducējas tieši uz tām subjektīvajām emocijām. Nonākam pie kaut kādiem postulātiem, kurus vai nu pieņemam vai nepieņemam.
Piemēram, man nav pieņemami, ka par viena durika nodarīto ir jācieš n-tajām paaudzēm viņa pēcnācēju.
Nav pieņemamas mūžīgas mocības.

Interesanti, ka daudzi cepās, ka maita Dievs pieminēs grēkuslīdz 3-4 augumam, bet reti kurš zin, ka Dievs savā milzīgajā netaisnība LABO piemin līdz 1000ajam augumam!
Tas skan apmēram tā, ka daudzi šausminās par 3 nogrieztām meitenītēm ,bet reti kurš sajūisminās par 3000 bērniem, kuriem izdalīja cepumus!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.03 17:25:52
Ctulhu
3. Tehnika mainās. Par vecu tehniku neko nesajūsmināsies. Taču, piemēram, par vecu mūziku sajūsma nemainās. Pat "veca mūzika" skan kaut kā nesavienojami.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.03 17:29:50
Ctulhu bet tā nav... palasi tur encounterus, tie paši menti iesēdina ķurķī tos, kas sludina tieši Kristus vārdus... Iesēdina par NE-Toleranci. Un vot to gan Kristum piesēja priekšā un pakaļā, tak viņš vēl arī pamanījās kulta vietas izdemolēt.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.03 17:33:00
Mulders
Kristus taču nedemolēja romiešu tempļus.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.03 17:34:27
2. Es to nezinaaju, bet izraadaas, ka muzika tiesaam noveco, man viens komponists to pastaastiija. Izraadaas, ka ir atrasti seni ( laikam muusu eeras pirmie gs) dziesmu pieraksti, muzikas veesturniekiem izdevies tos atsifreet un paarlikt muusdienu nosju raxtaa, arii instrumentus rekonstrueejusi, bet rezultaats muusdienu klausiitaajam skjiet nemelodisks, nemuzikaals. Kaa ritmisks troxnis.

Nū, ja uzriok kaut kādu Britniju Spīrsu tad arī neko daudz sajūsmu nenoķersi!

Šedevri jau reti kad top!

Nu un kā tu saki - prieks tev par dabu, cilvēkiem un mašīnām...

Tikai tev ir grūti izdarīt šo lēcienu un saprast, ka skaistums visām šīm lietām nāk no Radītāja...

Pietam manuprāt jēdziens "skaistums" ir kaut kas tik nedefinējams... Jo PAT sarūsējušu pannu var kaut kā tā skaisti iekārtot, ka nu pavisam parauj emocijas!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.04.03 17:35:36
Kristus taču nedemolēja romiešu tempļus.

Nav tādas ziņas!

Kas interesanti, viņš VISPĀR par Romiešu elkdeivību ne pušplēsta vārda neteica... Ļoti konsekventi tā teikt... vispirms viesa kārtību pats savā namā, pirms mācīt kaimiņiem kā dzīvot! Paldies, par šito nebiju nemaz padomājis!

Un Pāvils vispār Grieķu Aeropāgā... arī iekšēji ta sadusmojās, bet ārēji izmantoja šos dievekļus kā starta placdarmu sludināšanai, piekam pat nepakautrējās Grieķu autorus piesaukt, lai ilustrētu Evanģēliju - tur pat VD nepieminēja!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.03 17:37:55
Ctulhu
2. Šaubos, ka tā metode bija pareiza. Kas to var garantēt?
Es zinu, ka sazinciktur simt (tūkstoš?) gadu veca "krišnaītu mūzika" joprojām ir pievilcīga. Arī afrikāņu bungas ir ļoti pat ritmiskas.
T.s. "senā mūzika" tāpat. Vai gregoriskie dziedājumi kopš kura tur gadsimta...

Vispār es gan biju domājis vairāk mūzikas klasiķus.
Mirga
# Iesūtīts: 2008.04.06 13:31:08
Piemēram, man nav pieņemami, ka par viena durika nodarīto ir jācieš n-tajām paaudzēm viņa pēcnācēju .

Bet tā tas vienkārši notiek (arī neticīgam). Mana dzīve, viss, ko es daru un runāju, taču nav bez nozīmes un sekām manu bērnu dzīvē (un ne tikai manu bērnu). Un kaut kas no tā paliek arī tad, kad viņi pieaug un kļūst patstāvīgi.
Tādēļ ir labi padomāt par to, kāda ir mana šodiena. Kaut vai, piemēram, mana valoda pašreiz. – Sevišķi jau arī vēl plašākā nozīmē tāpēc, ka esam iesaistīti Dieva radīšanas darbā, kā tas labi parādījās nule nesen diskusijā Kristus ir augšāmcēlies!
– Skatos un liekas, šīs diskusijas laba daļa ir izdzēsta. Tas gan žēl, jo tur nebija nekādas „pļāpāšanas”, bet gan būtiskas domas. –

Vēl par grēku pieminēšanu līdz 3. un 4. augumam: Tas nav arī kā kāds ‘sastindzis’ lāsts, jo ikvienam ir dota iespēja vērsties pie Dieva un kļūt dziedinātam.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.07 09:18:23
Mirga
Bet tā tas vienkārši notiek (arī neticīgam). Mana dzīve, viss, ko es daru un runāju, taču nav bez nozīmes un sekām manu bērnu dzīvē

Vecāku ietekme ir. Taču tādas lietas kā, kad Noa nolēma, ka Hama pēcnācējiem ir jākalpo viņa brāļu pēcnācējiem?
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.04.07 09:20:17
KN, Taču tādas lietas kā, kad Noa nolēma
tas bija vairāk kā pravietojums, nevis Noa personīgs lēmums
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.07 09:35:36
Rausītis
Nē, tas ir Noa paša lēmums:

1 Moz. 9:
25 Un viņš sacīja: "Lai Kānaāns ir nolādēts; viņš lai kļūst par vergu savu brāļu vergiem."
26 Un viņš sacīja: "Svētīts lai ir Tas Kungs, Šema Dievs, bet Kānaāns lai top tam par vergu.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.07 10:01:18
KN, te ir tā fīča, ka tad, kad ticīgais ir "sinhronizēts" ar Dieva prātu tad ir pofig, kurš runā, jo abi runā vienu un to pašu textu!
Nu un tā kā patiesības avots ultimate ir Dievs, tad var teikt, ka Noa drīzāk pravieto nekā pac no sevis izzīž kaut kādu jaunu patiesību! Taču, nav arī nepareizi teikt, ka Noa bij lēmuma avots... Tik Kristietim iekšā ir predefinēts Sv. Gara darbība, kas pirmkārt par Dievu liecina un uz Kristu rādīs, ne uz cilvēku!
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.07 10:10:42
Nu un tā kā patiesības avots ultimate ir Dievs, tad var teikt, ka Noa drīzāk pravieto nekā pac no sevis izzīž kaut kādu jaunu patiesību! Taču, nav arī nepareizi teikt, ka Noa bij lēmuma avots... Tik Kristietim iekšā ir predefinēts Sv. Gara darbība, kas pirmkārt par Dievu liecina un uz Kristu rādīs, ne uz cilvēku!
Runā jau Tu daudz un skaisti, bet tas maz maina faktu, ka kristiešu dievam pret verdzību kā tādu NEKĀDU iebildumu nebija...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 111 , pavisam kopa bijuši: 19748