atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Vai Dievs var melot?
Mulders
Iesūtīts: 2008.04.03 15:22:30
Šitādas pārdomas!

Teixim ir zināms skaidrais Kristietības pasludinājums, ka Dievs nevar melot...

No vienas puses šķiet jocīgi, kā tā... vai tad Dievs nevar pateikt "2x2=5"... Un izrādās, ka nevar viss! Tobiš VAR, bet tad tie nebūs meli!

Jo ar Dievu ir viena fīča, viņš kad paver muti (labi labi zinām, ka viņam nav mute) tad tas, kas nāk ārā ir patiesība un realitāte vienlaikus!

Dievs runā realitāti un patiesību kā vienu veselu.

Tamdēļ, ja Dievs pateiktu "Apaļš Kvadrāts" tad realitāte izmainītos tā lai ietvertu šādu koncepciju. Tas ir ja kāds ir mēģinājis HTML lapas rakstīt... Runāt "HTML" kodu nozīmē mainīt to realitāti, ko mēs uztveram caur Browseri!

Tā nu mūsu apziņa ir tas browseris kas uztver dieva zirunāto HTML kā realitāti!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.03 16:03:58
vilks
Vai reizēm viņi pieraksta savas atziņas
... un te rodās nesaprašana, ko viņi paši ir pierakstījuši un ko nav.

Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.03 16:04:18
Tu to par kuru darbu?

Da par visu VD/JD
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.04.03 16:05:22
vilks, gandrīz tā...

Tb runātais reflektē cilvēka būtību... tas ir kā cilvēka "extension" garīgā pasaulē! Es nesaku ka atticība ir 1:1, bet man ir tendence domāt, ka nevar saprast pateikto kāmēr neesi sapratis teicēju! Un otrādi!

Un tad kad mans runātais vārds tiek tavā sirdī uzņemts un pieņemts par tevis pašas uzvedību modificējošu, tad daļa manis ir kļuvusi par daļu tevis! Kaut kādā sfērā mūsu gari ir savienojušies vienā gārā!

Un tad paskatoties šādi mēs esam viens milzīgs koks sazarots un savstarpēji saistīts... un daudzas Rakstu Vietas par vienoto miesu, garu un savienošanos Kristū kļūst vēl skaidrākas!

Gars ir Vārds vai vismaz ļoti tuvu saistītas lietas!

un vēl... cilvēki runājot kļūst par to, ko runā!

Arī mani šeit uztver nevis kā Mulderu pašparsevi, bet es visu lasītāju sirdīs un prātos esmu tas, ko esmu runājis visu šo laiku šeit LELBā... atkal... ne vienmēr attiecība ir 1:1 bet kaut kāda zelta stīga ir!
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.03 16:07:15
a_masiks Dievs sevi definē kā "esamību" [un tikai],- šamais saka: "Es esmu." Neko citu vairāk arī nesaka. Dievs ir gudrs, viņam ir zināms - jo vairāk runāsi, jo sarunāsi vairāk muļķību. Kā piemērām Mulders.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.03 16:09:24
Duksis, pareizi... un pasakot "ES ESMU" ar to tiek pateikts, ka vienīgais leģitīmais "esmotājs" ir šis Dievs... kas implicē tieši to, ka Dievs definē patiesību, jo viņš definē esību!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.03 16:09:40
Mulders
Par saskaņotību JD nav jābrīnās - tur taču iekļāva tikai tos darbus, kas savstarpēji ir kaut cik saskaņoti.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.03 16:11:14
vispār es domāju, ka Mulders domā Bībeli un 3 pasaules daļas (jeb 2 kontinentus)

Jā laikam sanāk 2i kontinenti, 3 pasaule sdaļas

Nebij tak neviens Antarktīdietis tur?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.03 16:12:25
KN, nuja... a to vot paņem desmit 20gadsimta autorus kas rakstījuši par kādu vienu tēmu un paskaties vai varēsi dabūt saskaņotību? Nemaz nav viegli izdarāms! Ja saskaņotība tiešām nav no augšas nākusi!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.03 16:14:35
Mulders
Daudzu simtu rakstnieku darbi par V.I. Ļeņinu ir pārsteidzoši saskanīgi.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.03 16:15:53
vilks
... un dabīgi, ka izvēlējās saskanīgus darbus.
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.04.03 16:17:47
Mulders Dievs definē patiesību, jo viņš definē esību! Patesība ir kategorija, kas pēc noklusējuma obligāti pieļauj vēl kādu ar apziņu apveltītu būtni, kuras paurītī šī esamība var tikt adekvāti uztverta, tikai tur esamība spēj transformēties par patiesību. Patiesību nav iespējams radīt. Tā raksturo attieksmes pareizību pret lietu (esamību) nevis pašu lietu (esamību).
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.03 16:19:05

jauki, tad kaadeelj JHVH saadi netiek galaa ar saviem neveixmiigajiem projektiem? kaadeelj nepaarraxta tos?

Kaadeelj nepaarraxta Luci?


Nav jau jāpārraksta... vienādojums ir jau sen izrēķināts, tik tu tagad esi aizkūlies līdz tā 3ajai riniņai... a šis ne tik triviāls!

Līdzīgi kā Grāmata... tu tagad lasi 15 lpp, a grāmata jau sen uzrakstīta un viss jau "ir noticis" bet tev vēl tas tikai "būs"

Un te ir tas prikols, ka mēs dzīvojam grāmatā kas jau ir uzrakstīta, bet Jēzus mums ir iedevis hintu par to kā šitais stāsts beidzās...

Kaut kā tā... laigan nepaskaidrošu precīzi, jo pac ne visai saprotu! Nemāku es domāt 4ās dimensijās!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.03 16:19:49
Mulders
mēs dzīvojam grāmatā kas jau ir uzrakstīta
tad mēs esam skaņuplate?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.03 16:20:38
a_masiks, bet tā arī ir kā vilks saka... Paradigmas ir nepārbaudāmas... jo tās arī ietver šīs pārbaudīšanas metodes!

Tu vari vienu paradigmu ar otru "pārbaudīt" bet tas bezjēdzīgi ir strīdēties kurš lineāls labāks vai tas ar collam vai ar centimetriem!

E****imoloģiskā problēma... vispārzināma filosofiem, tak šķiet materiālistiem grūti sagremojama!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.04.03 16:22:43
tad mēs esam skaņuplate?

Tu pats esi sevi uzrakstījis, tikai vēl neesi izlasījis!

Jeb kā daudzi saka... ja Dievs zin ko es rīt darīšu, es neesmu brīvs...
Taču Dievs zin tieši tamdēļ, ka tu to darīsi!

Bet teikt, ka tu neesi brīvs, tamdēļ, ka nevari darīt to ko tu dari, ir oximorons. Tu patiesi vienmēr izdarīsi tieši to ko tu izdarīsi un nekad nevarēsi izdarīt kaut ko citu nekā to ko tu dari. Tikai tā mūsu "apziņa" spēj redzēt šo īso mirkli... bet faktiski tas esi TU, kas raksti šo grāmatu arī trascendentā telpā/laikā!

Es padomāšu par labu līdzību, lai paskaidrotu ko ar šito domāju, ja nesaķersi domu pac!

Jēzus Pētera nodevību zināja, jo Pēteris to izdarīja... tikai viņš nebij vēl ieraudzījis to ko viņš izdarīs... Jēzus to redzēja un teica Pēterim, lai pēteris nebrīnītos.

Šis bij nevis gadījums, kad Dievs radīja realitāti, bet gan tas, ka Dievs runā jau esošu realitāti... tikai tā teikt, zem graāmatas lapas parakstīja, kas būs nākamajā lapā!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.03 16:24:45
Mulders

Es saprotu to momentu, ka kāds var zināt visu nākotni, un vienlaicīgi tas nenozīmē, ka man nav izvēles.

Taču - pats sevi raksti, tas ir kā?
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.04.03 16:28:12
vilks Zini ko, vilk, es negribu Tevi apvainot, bet kad man kāds pilnā nopietnībā sāk šitās penteres skaitīt, tad mani pārņem dziļa nožēla. ... . Lap, jau lap... paldies Dievam,- ir vēl arī citas patiesības svarīgākas par šīm nožēlojamām dogmām. Piemērām: "Ja labs cilvēks pauž maldīgu mācību - tā kļūst patiesa. Ja slikts cilvēks pauž patiesu mācību - tā kļūst nepatiesa." /Austrumu gudrība/ Vienīgā kristiešu cerība, kā padarīt savu mācību patiesu, ir pašiem kļūt par labiem cilvēkiem. Citas iespējas nav.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.03 16:28:47

Taču - pats sevi raksti, tas ir kā?

Nū doma bij, ka tu rītdienas izvēles jau esi izdarījis... Dievs ZIN ko tu rīt darīsi tamdēļ, ka tu to tiešām darīsi pac pēc sava lēmuma! Ja tu to nedarītu, Dievs to nevarētu zināt!

Prikols tajā, ka tu NEZINI ko tu rīt darīsi, tieši tamdēļ tu nevari nedarīt to

Dievs tev varētu apteikt, ko tu darīsi, bet jebkurā gadījumā tas ko viņš pateiks jau ietvers sīs informācijas ietekmi uz tavu lēmumu un Dievs tik pat labi var teikt un neteikt, tu vienalga darīsi tieši to ko tu darīsi!

Bet nevis Dievs vai ārēji apstākļi tevi ir determinējuši, bet gan tu pats ar savu brīvo gribu "sevi zīmē"...

Dievs zin arī ko tu rīt darīsi, ja šo zīmuli nodosi Dieva rokās... viņš ZIN ko pats zīmē

Es nevaru saspiest 4d bildi 3d telpā... kā redzi sanāk paradoxi!
Tas tāpat kā ieborēt flatlanderim kas ir cilindrs... burtiski apaļš kvadrāts

Pac arī es pilnībā šo neizprotu!

Bet tamdēļ, ka tu pac esi mūžīgs, arī tavas izvēles un brīvās gribas sekas ir mūžīgas... Par to jau arī bazars, ka grēka sekas ir mūžīgas... un tamdēļ tik ļaunas! Un tamdēļ Dievam ir jāsadala realitāte vismaz 2ās daļās... kur sekas no vienas neietekmē otru!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.03 16:31:05
a_masiks, pag pag pag... šaize ir tajā, ka mums ir 2 grāmatas kas pretendē uz Realitātes definēšanu... tb tas, ko tu tradicionāli sauc par Realtiāti un tas, ko tu sauc par megabuci!

Tu esi apziņa kas abas interpretē... un mēģina salīdzināt... Bet tu aizmirsti ka visbūtiskākais šajā procesā esi TU PATS un jau tas bucis, kas ir uzrakstīts tev galvā no iepriekšējā encounteriem ar dažādiem megabučiem! PRosto tu pats esi izvēlējies, ka vot šis a_masika interpretācija par realitāti IR realitāte!

Tb tu putro karti ar pašu kūrortu!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.03 16:31:38
Mulders
Bet tamdēļ, ka tu pac esi mūžīgs, arī tavas izvēles un brīvās gribas sekas ir mūžīgas...
Kāpēc? Kur parādās tā mūžība?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 54 , pavisam kopa bijuši: 22417