atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Vai mums ir prieks par Dievu?
Balss
Iesūtīts: 2008.03.31 21:05:51
Citāts no sprediķa:
Sevišķi tādā laikā, kādā šobrīd dzīvojam, kad apkārt ir tik daudz kā visa, kas vedina uz izklaidi, uz izkaisīšanos, uz tukšu līksmību un izpriecām. Izpriecas ir tukšs prieks, tāpat arī svinēt to, ko nav nekāda iemesla svinēt. Tas atnes tukšumu un atstāj tukšumu, cilvēku vairāk novājina nekā stiprina. Bet tad, kad cilvēks atrod motivāciju paklausīt Kristus aicinājumam, tas atnes viņam patiešām dziļu, neviltotu prieku. Kas to ir pamēģinājis un piedzīvojis, tas zina – nav lielāka prieka cilvēkam kā no saskaņas ar Dievu.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.01 11:05:16
a_masiks
eu,eu - nu tā jau ir brīva tava inerpretācija!
>>>
Man labpatīk lidz ar viņu skumt
Bet viņa nolamājas un klūp
>>>
tādi vārdi!!! ko? tas no pieredzes ģimenes dzīvē?
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.01 11:06:16
Mods-1
sirsnīgi pateicos - sen bija laiks iesprostos pļāpas kur atsevišķi.
S.Rrrrrr... [81.198.159.27]
# Iesūtīts: 2008.04.01 12:29:26
a_masiks
pavasara iespaids ir manāms nekas slikts tas nevarētu būt.
ja masiks priecājās par pavasari tas nozīmē, ka viņš neapzināti priecājās arī par Dievu.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.01 12:36:38
a_masiks
aiz to, ka pavasaris ir viena no Dieva kārtības izpausmēm.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.01 12:46:49
Nāve arī ir "viena no Dieva kārtības izpausmēm."
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.01 12:48:24
a_masiks
nee, tās ir grēka sekas.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.01 12:49:39
*Duksis
vai kas būtu iebilstam pret šādu kārtību? atceries nāvi! šī doma dod dzīvei labāku kvalitāti.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.01 12:51:37
S.Rrrr.... Vai tad nāve nav grēka sekas, kam nav bijusi paredzēta vieta Dieva iekārtotā pasaulē? Eh, mudētāji, muldētāji... .
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.01 12:56:13
mēs runājam par esošo! ar Tevi runāt par Dieva iecerēm? nu atvaino - tās manuprāt Tev nav autoritāte.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.01 12:59:33
pat Jēzus izgāja caur nāvi... lai varētu augšāmcelties. tas tāpat, es pati sev.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.01 13:00:42
Ctulhu
viss kārtībā, nemirstība mums ir nodrošināta ar Jēzus nāvi pe krusta.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.01 13:03:42
Ctulhu
kam tu esi ar mieru? esi ar mieru atzīt savu nepilnību un nepieciešamību pēc Dieva palīdzība? vēlies augšāmcelties pats ar saviem spēkiem? nu, tad tik uz priekšu!
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.01 13:04:27
Ctulhu
``nemirstība mums ir nodrošināta ``

Hmm, bet kristiesi tak arii mirst...
sdarsje, ja vaša tjoca.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.01 13:04:43
Ctulhu, labi... pateiksim tavā valodā - Kristiešiem ir nodrošināta apziņas nepārtrauktība! Un aceries, ka "mirt" kristiešiem nenozīmē materiālistisko anihilāciju jeb existences izbeigšanos vispār. To pārstāv šķiet tikai Adventisti un Jehovas Liecinieki (abiem ir common ancestors)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.01 13:10:52
Ctulhu, te ir tas jautājums par "SB tiesībām"...

Kā vieniem ir tiesības kontaktēties ar citiem (kā viņi paši to iedomājas) tā citiem ir tiesības būt pasargātiem no tiem, kas grib ar viņiem kontaktēties!

Tā nu Dievs 1) implementē to tiesības, kuri ir viņa partijā 2) Pārējiem paliek tas, kas paliek pāri...

Tā teikt... Dievs vispirms parūpējas par nedzērājiem un nepīpētāju ērtībām, un pīpmaņiem un dzērājiem atliek tas, kas paliek pāri... un sorry... viņus nelaiž pie nepīpētājiem... bet acīmredzot savu kaitīgo ieradumu viņi negrib atmest. Tā nu viņi paši novelk šo demarkācijas līniju...

Tas ka TU gribi ar mani kontaktēties vēl nenozīmē, ka ES gribu ar tevi kontaktēties ( es te tagad figurāli runāju). Līdz ar to kuram no mums ir priekšrocības?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.01 13:19:45
Ctulhu
cilveeks peec naaves peeksnji veelas buut pasargaats no kontakta ar saviem tuviniekiem
Lugas-teātra-spēles modelī tas ir pats par sevi saprotami.
Tikai nez vai tas modelis ierakstās kristietībā.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.01 13:22:32
Mulders
Tas ka TU gribi ar mani kontaktēties vēl nenozīmē, ka ES gribu ar tevi kontaktēties ( es te tagad figurāli runāju). Līdz ar to kuram no mums ir priekšrocības?

Vajadzētu būt priekšrocībām tam, kurš ir nāves briesmās. Sevišķi vēl, ja tas otrais neko nezaudē, kontaktējoties visādos veidos. tas ir, tas otrais ir visvarena būtne, bet pirmais ir ierobežota un nomaldījusies.

Luga-spēle dod atbildi uz jautājumu.
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.01 13:23:47
Prieks par Dievu = mums, materiālajiem cilvēciņiem vispirms vislabāk apjēdzms caur šo materiālo pasauli - to skaistumu, kas dabā - par pavasari, par April, april! , par putniem, kas atgriežas. To visu Dievs ir mums jauki iekārtojis.
Tad, kad aiz tā visa sākam saredzēt Autoru un priecāties par Viņu, esam jau vienu soli Viņam tuvāk...
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.01 13:24:01
Ctulhu
Aha, un cilveeks peec naaves peeksnji veelas buut pasargaats no kontakta ar saviem tuviniekiem. Sievaam/viiriem/braaliem/maasaam/beernie.. .. m...

Ko - visi taadi maitas? Un visu tjipa tuvaako miilestiibu tikai teeloja? Neticami.
>>>
tā nu viņš ir, cilvēks ir ierobežots savā eksistences stāvoklī - kā dzīvs, tā miris.
visam ir savs laiks - kad beigsies "Pēdējie laiki"nu, tad jau visi satiksimies.
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.01 13:28:40
ŠKIC, UZ BEZTĒMU!!!!!
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 48 , pavisam kopa bijuši: 21296