atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Vai mums ir prieks par Dievu?
Balss
Iesūtīts: 2008.03.31 21:05:51
Citāts no sprediķa:
Sevišķi tādā laikā, kādā šobrīd dzīvojam, kad apkārt ir tik daudz kā visa, kas vedina uz izklaidi, uz izkaisīšanos, uz tukšu līksmību un izpriecām. Izpriecas ir tukšs prieks, tāpat arī svinēt to, ko nav nekāda iemesla svinēt. Tas atnes tukšumu un atstāj tukšumu, cilvēku vairāk novājina nekā stiprina. Bet tad, kad cilvēks atrod motivāciju paklausīt Kristus aicinājumam, tas atnes viņam patiešām dziļu, neviltotu prieku. Kas to ir pamēģinājis un piedzīvojis, tas zina – nav lielāka prieka cilvēkam kā no saskaņas ar Dievu.
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.31 21:06:44
Kas to ir pamēģinājis un piedzīvojis, tas zina – nav lielāka prieka cilvēkam kā no saskaņas ar Dievu.
Kāda ir jūsu pieredze?
S.Rrrrrr... [81.198.159.27]
# Iesūtīts: 2008.04.01 08:30:30
pieredze? Kā Tu to domā? skudriņas pār muguru un svētsvinīgs ģīmis?
man patīk doma par saskaņu ar savu patieso dabu - būt saskaņā ar to arī nozīmē būt cilvēkam. reizēm šis cilvēks drīkst būt arī Dievam neticīgs - jo Dieva attēls ir labi saglabājies un atspoguļojās. laikam samērā nesakarīgi izteicos...
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.01 08:37:42
Nu, un kā cilvēks jūtas no pilnīgas saskaņas ar Velnu - nelabo labu labo? Domāju, ka ne mazāk feini.
S.Rrrrrr... [81.198.159.27]
# Iesūtīts: 2008.04.01 08:43:25
manuprāt saskaņa ir laba, ja tā sakņojās cilvēka patiesajā dabā - katrs pats ir tiesīgs izvēlēties kam sekot un ko noraidīt. varam apskatīt tādu jēdzienu kā grēks. bet es šodien esmu pamatīgi apslinkusi...
S.Rrrrrr... [81.198.159.27]
# Iesūtīts: 2008.04.01 08:48:55
manuprāt cilvēks nekad nevar būt pilnīgā sakaņā ar nelabo, tas ir pretēji viņa dabai - lai arī sātanam ir izdevies mūs "piešmaukt"cilvēks instinktīi jūt kādu diskomfortu - tas neatbilst viņa sūtībai, būt piešmauktam
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.04.01 08:55:44
*Duksis
galvenais ir kaut ko "iedēt" un jo vairāk smird, jo foršāk, ne, Duksi ...
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.01 08:58:12
***** muša var rīkoties tikai atbilstoši savai dabai - viņai nav izvēles... cilēkam ir.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.01 09:00:24
Diemžēl, tikai tukša bezsaturiska muldēšana. Pat izteikti plānprātīga muldēšana. Labprāt uzklausītu, kāda realitāte slēpjas aiz vārdkopas "saskaņa ar Dievu"?
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.01 09:01:51
nu ko, tad aplaimo mūs ar kādu realitāti - ko Tev izsaka vārdkopa "saskaņa ar Dievu"?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.01 09:07:03
S.Rrrr.... Man tas neizsaka pilnīgi neko. Labāk pastāsti kā veidojas toņkārta jeb saskaņa mūzikā, jeb citur dzīvē - pļurkšķēt par lietām par kurām neviens neko nezin, piemērām Dievu, labāk atstāsim tiem, kas sev ar to pelna maizīti. ... . Kāds vērīgs francūzis savulaik ir atzīmējis: "Sirds dzīvo tagadnē, prāts - nākotnē: tamdēļ to starpā reti valda saskaņa." /Buasts/
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.01 09:14:21
*Duksis
es jau teicu - šodien esmu šausmīgi apslinkusi - palikšu saskaņā ar sevi
vispār, Tev ir vēstulīte, aizteci nu un izlasi. bija gadījies pārpratums...

S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.01 10:07:44
runājot par mūziku - vot man patīk tautasdziesma - "kur tu teci, gailiti mans?!"šeit ir jaušamas cilvēka dziļākās ilgas pēc harmonijas ar sevi, gailīti un apkārtējo pasauli...
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.01 10:17:19
Pagadās arī cilvēki, kas ir atraduši harmoniju ar sevi un pasauli. Piemērām:

"Šai drūmā dzertuvē, kur valda smakas asas,
No dzīves izstumtie pa naktīm kopā lasās.
Es dzīvi nicinu, pilns kaislību un bēdu.
Starp zagļiem, slepkavām un ielasmeitām sēdu."
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.01 10:27:39
wah,wah,wah... vai tad ko dzīveligāku nevarēji `uzraut"
nu kaut vai - miglā asaro logs, ko tur liegties, nav vērts....
tairarairairarairairararā...
vilks
# Labojis vilks: 2008.04.01 10:38:49
Piekrītu sprediķī sacītajam. Pati esmu īpaši piedzīvojusi ko ļoti līdzīgu pēdējā laikā (gads vai divi), proti - īsti laimīga es varu būt, ja daru darbu, kas ir vajadzīgs arī citiem un nes labus rezultātus. Tas ir savāds prieks, kurš ir pavisam atšķirīgs no izklaides prieka. Tajā ir dziļāks gandarījums. Un šī pieredze ir pilnīgi pretrunā ar mūsdienu "izklaides sabiedrības" postulēto, ka "darbs ir nelaime, īstā dzīve ir izklaidēs un ārpus darba." Izrādās, ka manā dzīvē - tieši otrādi.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.01 10:42:38
tātad prieks par Dievu varētu būt pamatos priekā par sevi? savu darbību un rezultātiem?
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.01 10:43:43
a_masiks
paldies, skaisti.
interesanti - kas ir šīs lelles?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.01 10:44:49
vilks
īsti laimīga es varu būt, ja daru darbu, kas ir vajadzīgs arī citiem un nes labus rezultātus.
Pilnībā piekrītu!

Un šī pieredze ir pilnīgi pretrunā ar mūsdienu "izklaides sabiedrības" postulēto, ka "darbs ir nelaime, īstā dzīve ir izklaidēs un ārpus darba."
Tas ir pat kaitīgs postulāts, jo cilvēkam taču liela daļa dzīves paiet tieši darbā. Tad nu sēdēt un mocīties? Daudz labāk, ja darbs patīk, tad prieks par darbu, un vēl papildus prieks, ka par to arī vēl maksā! :-)
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.01 10:52:23
a_masiks
mazie īkšķīši no opeļa reklāmas - C`ommooon !!
>>>
nesapratu. es televizoru tikpat kā neskatos.
Mods-1
# Labojis Mods-1: 2008.04.01 11:04:40
Draugi, lūdzu nepiesārņot šo tēmu ar privātām sarunām. Izveidoju jums atsevišķu tēmu, sarunājieties tur.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 71 , pavisam kopa bijuši: 22092