atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību LTV dāvana kristīgajai pasaulei.
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2008.03.21 01:37:29
Ceturtdienas vakarā LTV parādīja ,,zinātnisku,, filmu Denikena stilā, kur arheologi ,,atrod,, Jēzus bērna kapu, kuru slepenībā audzinājusi Marija Magdalēna. Domāju , ka tā ir pirmā valsts televīzijas oficiālā cinisma izrādīšana kristīgajai pasaulei. Un kad ? - tad , kad Dievs uzrunā visu pasauli : 2000 gadu atpakaļ Es par jums izlēju asinis. Latvijas televīzija : Tā nav taisnība, re, ir filma...
Domāju , ka Panorāmai 50 gadu jubilējā varētu pasniegt ziedu vietā beigtas žurkas, jo vērtības taču var samainīt : kāpēc svētkos iepriecināt? LTV pauž : var arī uzspļaut skaistumam .
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.25 16:04:00
Balss, šaize ir tāda, ka tu nezini kurā virzienā pār katla malu tā putra gāzīsies... var arī homofīlus zem sevis nospiest.

Un tieši tamdēļ Baznīcai ir dota Vārda vara... likt pretīm šim! Ir aizdomas, ka Svētdienās Baznīcas Vārdu dzird būtiska iedzīvotāju daļa! Kristus nekautrējās liecināt pret pasauli!
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.25 16:12:29
Ctulhu
Vēlreiz - es runāju par ZIŅU raidījumu!!!
Lūk, piemēram, tajā dienā, kad notika Ģimenes svētki, ziņās (!) tika atvēlēts neproporcionāli garš laiks sižetam par kaut kāda garažu kooperatīva problēmām.
Tika intervēti un izteicās cilvēki ar gariem komentāriem. Bet ne ar vārdu netika pieminēts FAKTS (pat nerunājot par reportāžu) par pašā Rīgas centrā notikušajiem Svētkiem ar dalībniekiem no visām Latvijas malām.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.25 16:14:02
Ctulhu, a piemēram šovs "American Idol" kuru skatās miljoniem amīšu un kurā centrā ir nākamo popzvaigžņu meklēšana, piemēram pa vidam uzorganizē grandiozu labdarības akciju āfrikas slimību ārstēšanai un skolu celtniecībai un arī pamatprasību apmierināšanai!

Domā, ka raidījumu ar dievkalpojumiem vai kvantu fiziku skatītos tāds cilvēku skaits... nē... un tātad nevarētu tādus līdzekļus savākt! Tātad mēdz gadīties, ka šādi raidījumi ražo pievienoto vērtību!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.25 16:15:22
Balss, es ar tiesībsargiem runāju... un tā sanāk PAT Valsts televīzijai nav pienākums taisīt sižetus par dajebko! Tā saucās preses un vārda brīvība, tātad, ko gribu to raidu... un neviens nevar diktēt mēdijam raidījuma saturu detaļās.
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.25 16:27:48
Eh, masik, masik, tev tikai pamuldēt gribas?
Tu taču gudrs zēns, pats ļoti labi saproti, par ko es te cepos!
Vai tad par popzvaigžņu populariāti? Jeb par to, ka ģimene ir kas labs, vērtīgs, priecīgs un slavējams?
Ka ir vērts un labi dzīvot ģimenē!
Vai tu neredzi pa pasuli mētājamies dezorientētos jauniešus, kas meklē aizmiršanos bezjēgas un pat destruktīvās izpriecās? Ka ielu bērniem nav īstu ģimeņu šī vārda partiesajā nozīmē? Ka pieaug vardarbība pret bērniem? Ka bērns ir traucēklis izpriecām, baudām, dzeršanām?
Vai nav vērts rādīt un teikt, ka var būt arī citādi? Paskaties vien - tie cilvēki, kas nesuši daudz laba un vērtīga sabiedrībai, visbiežāk ir nākuši no veselām, pozitīvām ģimenēm. Pie tam, ļoti bieži - no laukiem, no veselīgas, mierpilnas atmosfēras.
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.25 16:29:56
a_masiks
Ka kristiešu Lieldienu svētkos ZIŅĀS rāda gari un plaši - man nav nekādu iebildumu pret tautas tradīciju atspoguļošanu - bet ka ne ar vārdu nepiemin nevienu Lieldienu dievkalpojumu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.25 16:54:23
Balss, šoreiz manuprāt a_masikam būs daļa taisnības (pilnībā nē, jo viņš ateists)

Kā jau teicu, Šajā Valstī mums ir Demokrātija, kas implicē 4o varu kurai ir neatkarība! Valsts tikai nedaudz regulē ko un kad un kā rādīt, bet nespēj piespiest Mēdijiem paust kādas konkrētas grupas viedokli... to pašu izvēlās mēdijs... Mēs balsojam ar TV pulti!

Es saprotu, ka tu uzskati, ka valsts televīzijai ir kaut kāds raidlaiks jāatvēl baznīcas vēsts reklāmai! Jautājums, cik daudz Baznīca avēl "Valsts" viedokļa paušanai?
Manuprāt šajā prasībā tu aizmirsti, ka mums ir arī dalījums starp valsti un baznīcu un Valsts viedoklis var nebūt Baznīcas viedoklis un vice versa! Un es gribētu pie tā pieturēties!

Es labāk dzīvoju valstī, kurā Valsts nerunā par Baznīcu BET neaizliedz Baznīcai runāt, nekā valstī, kur Valsts gan izdala Baznīcai Raidlaiku, bet pretīm pieprasa tribīni Baznīcā (Skat Ķīnu, kas pasludinājusi, ka nākamais Dalalaima nedrīxt reinkarnēties ārpus Ķīnas)
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.25 17:06:53
Mulders
Tu mani pārproti. Nevis, ka es gribētu reklāmu. Bet šī neizlīdzsvarotā informācijas sniegšana ZIŅĀS (ZIŅĀS, MASIK!) par notikumiem attiecīgajā dienā - ka neaktuāliem procesiem (ne svaigiem notikumiem) tiek veltīts neproporcionāli daudz laika, bet aktuālie notikumi tiek ignorēti. (sk. Ģimenes dienas ziņas.)
Tas ir vai nu zems profesionālais līmenis, vai apzināta noklusēšana.
Par TO es te runāju. Izlīdzsvarotas informācijas sniegšana - tas ir masu info līdzekļu pirmais bauslis!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.25 17:13:24
Balss, izlīdzsvarota pēc kāda principa? Kas nosaka ziņas "aktualitāti"? Es tevi pilnībā saprotu, taču manuprāt tu nesaproti šo vienkāršo lietu - Mēdiji ir brīvi... brīvi veidot savus ziņu raidījumus... pietam, lai cik nepatīkami tas skan, pēc saviem ieskatiem, kuri neizbēgami ir funkcija no attiecīgo cilvēku pasaules skatījuma!

Kā redzi no masika viedokļa, šāda ziņa būtu slēptā Baznīcas aktivitāšu reklāma!

BTW arguments tev būtu tad, ja LTV nekad un nekādos apstākļos neizpaustu nevienu Baznīcas organizētu pasākumu. Tomēr, ja tā paskatās, ka svētdienās Valsts Televīzija par nodokļu maxātāju naudu atvēl milzīgu raidlaiku Baznīcas Vēsts tiešraidei, tad tā sabalansētība nemaz nav tik netaisnīga... Tu šo netaisnību ieraugi lokālā notikumā... bet par lokālo es jau teicu - nav mums kontrolēs pār mēdījiem, ja mēs neesam mēdiji - take it or leave it - Te tad jāmeklē vaina demokrātijā, vai tiešām... balsojot ar savu pulti tu vari mainīt žurnālistu profesionalitāti!
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.25 17:25:23
Mulders, a_masiks

Hei, vai jūs mani nedzirdat, u=ū-ū!

Es runāju par Z I Ņ Ā M, nevis par LTV programmu kopumā!!!

Ziņas aktualitāti nosaka daudzi kritēriji, piem., cik daudziem skatītājiem tā liktos interesanta un atspoguļošanas vērta.
Piem., Ģimenes dienas sarīkojums Doma laukumā, domāju, varētu interesēt DAUDZAS LV ģimenes, pedagogus, psihologus, ārstus, atbalsta centru darbiniekus, ielas bērnu aizstāvjus un bērnu namu darbiniekus!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.03.25 17:30:20
Balss, UUUUUUU!!!!

Arī ZIŅAS ir ZIŅU redaktora personīgais viedoklis faktiski! Protams "koriģēts" ar šādiem tādiem mēdiju likumiem, bet manuprāt tur tu neatradīsi nedz pavēli nedz prasību ZIŅOT to vai citu vēsti!

ZIŅĀM nav citādākas prasības kā citiem raidījumiem!

Ziņu aktualitāte nav izmērāma skalāri. Un pat ja būtu, neviens likms neuzliek par pienākumu Ziņu readkatoram šo ziņu laist! Vienkārši, ja ziņas stāstīs tikai par Mazpisāniem, tās zaudēs savu auditoriju un galu beigās pašu ziņu aktualitāte būs 0

Tev ir izvēle Panorāmu neskatīties, ja tā neapmierina tavas vajadzības pēc informācijas! Es, piemēram, neskatos man ar TV3 pietiek... Tādējādi, ja ir kādi reklāmdevēji, kas cer mani par mērķauditoriju, bet liek reklāmas pirms/pēc Panorāmas, tad tas iet garām!

Savukārt, ja Panorāmas existence nav atkarīga no Ģimenes pasākumu attēlošanas, tad uvi... Panorāma var to nerādīt!

Bēdīgi - bet galu beigās Mamons arī šeit diktē savu noti!
Jānis Kalniņš
# Labojis Jānis Kalniņš: 2008.03.26 08:11:03
Balss

Es domāju, ka viņi Tevi dzird, bet lieta ir tāda, ka LTV pēc būtības arī ir komerctelevīzija - liela līdzekļu daļa tai ienāk no reklāmām. Panorāma nav izņēmums un tālab gluži automātiski panorāmai, kaut tā ir ziņu raidījums, ir jākonkurē ar LNT un TV3 ziņām. Tādēļ sižetiem jā būt saistošiem, pēc iespējas skandalozākiem, tātad ziņām par kaut kādiem tur dievkalpojumiem tur nav vietas, tie ir garlaicīgi.

Aivars Lapšāns

A man sen jau ir iespaids, ka Baznīcas vadībai visai maz interesē savu draudžu aizstāvība gan publiskajā, gan arī privātajā telpā. Tai tagad interesē vien īpašumi. Kas man liek tā domāt? Tagad esam saņēmuši pavisam brīnišķīgu dokumentu par komisijas naudām par īpašumu realizāciju. Ar vienu skandalozu mācītāju nevarēja tikt galā vairāk kā 2 gadus, kaut gan sen jau nekas nebija noslēpums. Bet vienā citā man zināmā draudzē NEPAMATOTI tika atcelta draudzes padome, jo lūk, radās aizdomas, ka tā nesaimnieciski attiecas pret īpašumiem un nokorekti izturas pret savu mācītāju. Lai to nokārtotu, pietika ar dažām nedēļām.

Tā redz, nedrīkst taču lekties ar valdību, varbūt vēl ņems un neatdos Pētera baznīcu!

Mani arī izbrīna, ka nav pilnīgi nekādas reakcijas ne no luterāņiem, ne no katoļiem, programmas taču viņi lasa un tās jau ir pieejamas nedēļu iepriekš! Nu jā, laikam jau ir svarīgākas lietas nekā ticīgo jūtas... demokrātija vai... DEMONOKRĀTIJA?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.03.26 09:25:09
Jānis Kalniņš
Tādēļ sižetiem jā būt saistošiem, pēc iespējas skandalozākiem, tātad ziņām par kaut kādiem tur dievkalpojumiem tur nav vietas, tie ir garlaicīgi.
Es nesaprotu, vai pa TV rāda visādus mēslus tāpēc, ka cilvēki tos prasa, vai arī cilvēki skatās to, ko viņiem piedāvā?
Skatoties tās ziņas, rodas iespaids, ka pasaulē nenotiek nekas labs, ir tikai katastrofas, nelaimes gadījumi, noziegumi ...
Nekādu labu ziņu :-(
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.26 11:19:33
a_masiks
90% un vairāk - neesmu mērījusi - raidījumu pēc savas būtības ir a-teistiski. Tātad, veidoti tā, it kā Dieva nebūtu. Vai tad tas tev vēl nepietiek?!
vilks
# Labojis vilks: 2008.03.26 11:28:31
Jānis Kalniņš
es nebrīnītos, ja Baznīcas vadība arī neiedziļinātos TV programmā, jo es arī to nedaru Tur būtu jānāk palīgā tiem, kuri to lasa un uztraucas.
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.26 11:30:22
Aivars Lapšāns
Tad neklaigā, bet dari!
Uzsāc vēstuļu akciju!!! Kāpēc tu gaidi, lai citi dara?
Pērs Gints
# Iesūtīts: 2008.03.26 13:46:47
a_masiks Man nav ne jausmas a cik tad to ateistu ir? Nu tādi kas toč nekam augstākam netic? Man liekas baigi maz un no tiem pašiem 3 te ganās
Pērs Gints
# Iesūtīts: 2008.03.26 13:57:48
Ctulhu Nāk prātā gadījums iz bērnības, kad ar ģimeni vasaras vakarā gājām garām burtnieku namam (ceru nav jāskaidro, kas un kur tas), krievu laikos tur visādi ļauži dzīvoja, nu lūk un viens no otrā stāva loga purina paklāju, mans fāterītis gribēja padižoties šim saka: "ei Jāzep ko tu dari?" uz to šim pretim skaidrā latviešu valodā atbild: "nedirs bumbiņs zaļā vagā". To pašu varētu atbildēt arī Tev. Mēs te jopcik par LTV runājam, tu ko gribi pateikt ka visa pasaule LTV skatās?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.03.26 14:01:16
Ctulhu Uz savā prātā domāju, ka tās varētu būt kopmītnes uz Burtnieku ielas [33]
Pērs Gints
# Labojis Pērs Gints: 2008.03.26 14:16:13
*Duksis Tev kā augstas kvalitātes ļoti inteliģentam cilvēkam (ceru ka neko nesajaucu ) izcilas personības radiniekam vajadzēja gan zināt, ka Burtnieku nams atrodas Vecmilgrāvī, cēla to Dombrovskis, kā namu, kur na haļavo varētu latvju kultūras dižākie pārstāvji dzīvot. Ej nu sazin mož pat tavs radagabals tur kādu laiku mitinājies bij.
Ctulhu Iet runa ka LV ateistiem nedod savu raidījumu, nu tad loģiski ka jautājums bija, cik tad to atteistu ir LV, nevis universā jopcik. Kas te ko nesaprast!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 57 , pavisam kopa bijuši: 22078