atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību LTV dāvana kristīgajai pasaulei.
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2008.03.21 01:37:29
Ceturtdienas vakarā LTV parādīja ,,zinātnisku,, filmu Denikena stilā, kur arheologi ,,atrod,, Jēzus bērna kapu, kuru slepenībā audzinājusi Marija Magdalēna. Domāju , ka tā ir pirmā valsts televīzijas oficiālā cinisma izrādīšana kristīgajai pasaulei. Un kad ? - tad , kad Dievs uzrunā visu pasauli : 2000 gadu atpakaļ Es par jums izlēju asinis. Latvijas televīzija : Tā nav taisnība, re, ir filma...
Domāju , ka Panorāmai 50 gadu jubilējā varētu pasniegt ziedu vietā beigtas žurkas, jo vērtības taču var samainīt : kāpēc svētkos iepriecināt? LTV pauž : var arī uzspļaut skaistumam .
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
komentators [87.110.40.137]
# Iesūtīts: 2008.03.21 08:49:45
Nu jā, televizora man mājās nav (tas apzināti) jo tas ir laika zaglis. Tā ka nesekoju aktualitātēm līdzi. Bet ja televīzija atļaujas ko tādu, tad man tas šķiet nozēļojami un necienīgi. Protams, mums ir vārda brīvība, bet kāpēc tieši Klusajā nedēļā?
vilks
# Iesūtīts: 2008.03.21 09:03:26
man arī nav televizora, nezināju. Bet - pasaulei vienmēr ir kaut kas, ar ko novērst no Kristus. Tā ka mani tas nemaz neizbrīna.
maasa
# Iesūtīts: 2008.03.21 11:46:53
cik forši Kluso nedēļu pavadīt, sadodoties rokās un šausminoties par ārprātīgo grēku ārpus mums. Krustā to Panorāmu, krustā!
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.21 12:41:56
Ja nu tev, maasa, tā gribas šausmināties...
Te Panorāmu (ārpus konteksta) piemini tikai tu pati!
Mēs skumstam par kārtējiem cilvēku sadomātiem meliem un fantāzijām, ar ko varbūt tiek pievilti neko par Kristu nezinoši cilvēki, līdz ar to metot viņiem šķēršļus ceļā uz Mūžīgo Dzīvību.
Par TO mēs bēdājamies un satraucamies...
maasa
# Iesūtīts: 2008.03.21 12:53:58
mani vienkārši tracina tā nemitīgā ļaunuma meklēšana ārpus sevis un pārspriešana - <i>vai lasījāt Kodu, vai redzējāt Poteru, oi, kādu sātanistu veidot pārraidi es vakar redzēju,</i> utt.
Vārti ir šauri, neienesīsim mēs šķīstītu televizoru sev līdzi debesu valstībā.

p.s. Panorāmu pieminēju A.Lapšāna kristīgā ierosinājuma par beigtu žurku pasniegšanu kontekstā.
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.21 13:17:07
maasa
Interesanti, kur to visu dzirdi? Vai sliktos ļaudīs apgrozies? Pārspriest un apdomāt vajag. Kas labs - to paturiet, kas ļauns - to atmetiet. Tracināšanās jau nu laikam nav Svētā Gara darbs cilvēkā...
Ir teikts - dzenieties pēc miera. Ja iespējams, ar visiem cilvēkiem.

Varētu būt, ka programmas veidotāji, neiepazinušies ar filmas saturu un tendenci, to bija ielikuši programmā kā labi domātu dāvanu. Ka tā ir tikai nelaimīga neuzmanības kļūda...
maasa
# Iesūtīts: 2008.03.21 13:59:45
Tracināšanās : )
Jēzu tracināja templis, kas pārvērsts par tirgu. Es domāju, ka daļa no Dieva dotās cilvēcības ir arī iedegšanās dusmās par muļķību un stulbumu.
Jūs tracina televīzija, mani tracina neauglīgas diskusijas par ļauno, kas pašam ļauj justies komfortablāk un labāk. Katram savs : ) Bet, jā, pavisam noteikti arī "sliktos ļaudīs apgrozos", jo pati tāda esmu.

miers ar Tevi!
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.21 17:31:09
Aivars Lapšāns
Esi pats šī baznīca, kas reaģē! Uzraksti īsu, korektu vēstuli, kurā izsaki kristiešu sarūgtinājumu par šādas filmas demonstrēšanu tieši Klusajā nedēļā,
Savāc parakstus vai palaid internetā ar iespēju to parakstīt kā to vēstuli Dienai. Tad arī būs rezultāts. Kāpēc vienmēr jāgaida uz "oficiālo baznīcu"?
JanisR++ [62.63.130.154]
# Iesūtīts: 2008.03.21 19:44:47
Normāla dokumentāla filma, beigas sakarīgākas (objektīvākas) kā sākums. Jāteic gan, ka ne līdz galam pētīts.
Tomēr skatotties "krimiķus" mēs esam jau pieraduši, ka kāds līķīc kaut kur "piesviests", lai kāda cita iztrūkumu aizpildītu. Nu kāpēc lai tie Xren farizejonkuļi nenoorganizētu arī ko tādu?? {man izklausās gana elementāri}.
Tā ka drošāk vien būs ticēt, ka Kristus ir kapā bijis un nu jau sen Augšāmcēlies+++
lupatlēveris [80.70.23.14]
# Iesūtīts: 2008.03.22 09:53:33
Interesanti, ka pats atradējs un arheoloģisko pētījumu vadītājs Amos Kloners par šo filmu saka, ka tā ir abu režisoru interpretācija un, ka no minētajiem faktiem tādus secinājumus izdarīt ir bezjēdzīgi.
Lūkojiet Israelinfo.
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.23 22:09:25
Aivars Lapšāns
Saņemies, uztaisi parakstāmu vēstuli LTV!
Lieldienās Panorāma ilgi ziņoja par etnogrāfiskiem pasākumiem, latviskām tradīcijām Bet neviens sižets nebija par kādu dievkalpojumu...
Gan bija par jaunas katoļu baznīcas atklāšanu Saldū, kas jau ir labi, taču - kur palika Lieldienas? No kā tad nāk brīvdienas? Vai no olu ripināšanas jeb no Kristus augšāmcelšanās?
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2008.03.24 13:24:40
Es šo filmu arī esmu redzējis agrāk. Uztaisīts jau ļoti labi, bet kaut kā pilnīgi bez satura, tur nav nekā, izņemot emocijas.

Bet pats fakts, ka LTV kaut ko tādu demonstrē Zaļajā ceturtdienā vienkārši pauž valsts nostāju pret baznīcu. redz, pirms krievijas prezidenta vēlēšanām bija zvans un no ņema filmu. Tagad nebija, kam pazvanīt.

Īstenibā es priecājos, ka Baznīca Lv atkal sāk nonākt nicinātas un apsmietas Baznīcas stāvoklī, tas man patīk daudz labāk, nekā peldēties naudā un vispārējas atzinības gaisotnē - tā ticība var iemigt un palikt trula!
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.24 22:04:46
a_masiks
Tu mēdz pierakstīt citiem savas iedomas - ka mēs izjūtam naidu, dusmas, tracināmies. Runā, ka katrs mērot citus ar savu olekti. Nav mums ne tracināšanās, na dusmu. Lūdzu, nocitē, kur tu manos tekstos ko tādu būtu atradis!
Būtu gan jācenšas panākt objektīvu informāciju, piemēram. Ja Lieldienu dienas ziņās ziņo par etnogrāfiskiem Lieldienu pasākumiem, bet ne ar vārdu nemin kristīgos, man tā liekas nelīdzsvarota informācija.
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.25 10:11:09
a_masiks
Piekrītu, ka kopumā pēdējā laikā LTV un radio ir bijuši mierīgi, pat pozitīvi raidījumi par kristietību.
Man liekas nepareizi, ka Panorāma ziņo vienpusīgi, parasti aizmirstot kristīga rakstura pasākumus gan dievkalojumus vai Ģimenes svētkus, kas notiek visas dienas garumā Doma laukumā. Bet ziņās - ne pušplēsta vārda par ģimeni... Tā laikam šī raidījuma redaktoram ir pie kājas?
Vai tu esi darvintcicīgais , ka tavas jūtas tiktu aizskartas, ja viņa dzimšanas dienā tiktu raidīts dievkalpojums?
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.03.25 10:16:44
LTV sen vairs neturu par nopietnu mēdiju, tāds parasts apstājies horizontālais taimeris vien tas ir... Parasta provinces TV, kas mēģina būt "moderna" un tamdēļ stumj "modernus" textus un "modernas" tēmas, tik viņu laiks jau aiziet.
Vēl Domburs mēģina ko sabīdīt, bet, spriežot pēc intervijas, viņam tas ir grūti! Pat Kleckins atzina, spiediens ir no Valdības... pat 2 centu vērta nav tāds mēdijs!

Šobrīd par kaut cik nopietnu TV uzskatu TV3, un nav brīnums, uz turieni arī top LTV žurnālisti pārgājuši... laikam jau tur neditkē žurnālistam ko runāt, ko domāt un kad klusēt!

Tā kā... bottomline... kuru vispār uztrauc ko kaut kāda provinces minoritatīva TV rāda lieldienās? Cartoon Network ir vairāk pievienotās vērtības!
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.25 15:28:18
Mulders
kuru vispār uztrauc ko kaut kāda provinces minoritatīva TV rāda lieldienās?
Tas tomēr ir visvairāk skatītais ziņu raidījums LV...
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.25 15:36:28
Ctulhu
Skat. iepriekš rakstīto! Izlīdzsvarotības trūkums ziņu atlasē, resp. robežojas ar neobjektivitāti.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.25 15:41:02
Balss, nu tātad, ja skatītājs pac nefiltrē garšu tam, ko viņam baro, tātad par agru viņam vispār par franču virtuvi spriest un nonākam pie sākuma - kuru tas uztrauc?

Jāuztraucās ir tad, kad šī amorfā masa iemanto iniciatīvu!
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.25 16:00:15
Ctulhu
Es runāju par ZIŅU raidījumu, nevis par tematiskiem raidījumiem - kristīgiem vai pagāniskiem!
Mulders
Amorfās masas viedoklis tiek aktīvi veidots caur šādiem filtriem. Tā mazpamazām iebaros arī, ka divas kājas sliktas, četras labas. Ka ģimene - slikta, homiķu savienība - laba...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.25 16:02:36
Akameer buus amorfa - neiemantos. Struktureet vajag.

Nu bet pietiek ar vienu/pāris harizma`tiskiem līderiem un bars apbruņotu plānprātiņu metalurgu var sagāzt valdības! Kad šai masai iedod virzību, tā visu noslauka... pati tā tiešām ir tikai burbuļojoša masa!

Taču šeit Staļins pareizi saprata... lai grautu, tam tanks ir derīgs, bet lai uzceltu ko jaunu, tur tanks ir visai bezspēcīgs un tāds ir jālikvidē. Tamdēļ var Saprast (bet ne attaisnot) staļina represijas pret tiem, kuri sākumā tika izmantoti vecās sistēmas krāsmatu nojaukšanai!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 42 , pavisam kopa bijuši: 20357