atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Ateista [visumā seklas] pārdomas Jēzus augšāmcelšanās svētkos.
*Duksis
Iesūtīts: 2008.03.20 11:54:21
Cilvēku, kas ir vēlējušies aplaimot cilvēci, nav īpaši trūcis. Jēzus tos vēlējās aplaimot caur savu nāvi. Cits to ir vēlējies izdarīt ar savu dzīvi. Zemāk šajā sakarā tiek citēts Diogens. Tas pats, kas uz Maķedonijas Aleksandra jautājumu, ko viņš visvarāk vēloties, atbildējis, lai Aleksandrs viņam nestāvot saulei priekšā. Tas pats par kuru Maķedonijas Aleksandrs teica, ka gadījumā, ja viņš nebūtu tas, kas viņš ir, viņš vēlētos dzīvot kā Diogens. ... "Es uzskatu par svarīgu nest labumu visai cilvēku dzimtai vairāk nekā visi citi cilvēki, ne tikai ar to, kas man pieder, bet arī ar savu paša personību. Kurš ienaidnieks gan sāks karot pret tik pieticīgu un trūcīgu cilvēku kā es? Pret kādu valdnieku vai tautu gan sāktu karot ļaudis, kuri samierinās ar apmetni un tarbu? Tādu ļaužu dvēsele ir bez grēka, tāla no godkāres un pārmērīgām kaislībām un tai pat laikā patiesa un naidīga pret jebkādiem meliem. Ja tevi tas nepārliecina, turpini nodoties baudām un smejies par mani kā vājprātīgo." /Diogens - Platonam/ Iespējams, ka galvenajā, ka nevis nāve un augšāmcelšanās, bet gan ikdienas dzīve ir tā, kas ko svarīgu pierāda, Diogenam ir taisnība.
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Jolanta [89.242.83.199]
# Iesūtīts: 2008.03.29 00:08:06
...ak jaa, Miiljotais Jeezus tachu piekodinaaja, nemest peerles cuukaam...
Balss
# Labojis Balss: 2008.03.29 09:39:28
a_masiks
A ko tad mīļotais Jēzus tā ļāvās krustā sisties?
Tieši tāpēc arī ļāvās piesisties, lai varētu TEVI aiz matiem izvilkt ārā!
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.29 13:00:26
a_masiks
Nesapratu... Pri čom te dežavū ?
Vai tu sevi pieskaiti pie ruk-ruk, kam nevajag pērles?
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.29 20:21:04
a_masiks
Un kur tu te saskatīji liekulību? Kādā sakarā šo teicienu citēji?
Jēzus saka: nemetiet savas pērles cūkām priekšā, ka tās ar savām kājām viņas nesamin
Vai tu ar to gribi teikt, ka tu šeit esi tas, kas zaimo vēsti par Dievu?
Neviens mēs savu dzīvi un nāvi, paldies Dievam, nezinām. Kā tu vari zināt, ka nomirsi neticīgs?...
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.03.29 22:07:12
Jeezus nekaadi nevareeja veeleeties nevienu aplaimot ar savu naavi. Tas ka Vinjsh tika nevainiigi notiesaats nenoziimee ka tas bija Dieva plaans.
Vispār jau bija gan... Ibo acīmredzami LABĀKU plānu dievs NESPĒJA izgudrot. A otmazka par to, ka niecību klases cilvēki IZBOJĀJA dieva ģeniālo plānu, neiztur kritiku.

vilks
# Iesūtīts: 2008.03.29 22:44:46
es drīzāk domāju, ka Jēzus cilvēkiem vienkārši gribēja palīdzēt. Un Viņam tas arī izdevās.
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.29 22:59:37
a_masiks
Kā tu vari zināt, ka nomirsi neticīgs?
To mēs nevaram zināt neviens. Arī tu pats nē, paldies Dievam!
Kas tev liecina par pretējo?
Varbūt tava noturīgā interese un vēlēšanās diskutēt par šīm lietām?...
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.30 10:37:27
a_masiks
Protams, ka nezinu, kā viss ar tevi beigsis - nesmu jau praviete!
Mēs tikai sējam un laistām pēc savām spējām. Dievs ir tas, kurš audzē un kurš beigās ievāks ražu, labos graudus atsijājot no pelavām. Vēl mēs visi esam augšanas procesā.
Bet par ebrejiem tu jau šeit diskutē! Gan Jēzus, gan pirmkristieši bija ebreji. Tikai vēlāk tiem pievienojamies mēs, pagāni!
Ak, tu pagāns tāds! bija manas foršās vecmāmiņas iemīļots izsauciens.
ramtai [78.84.157.235]
# Iesūtīts: 2008.05.02 10:07:36
Sinopes Diogēns. Vēstules.

http://www.ramtai.lv/words/diogens_vestules_teksts.html
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 18 , pavisam kopa bijuši: 20891