atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Ateista [visumā seklas] pārdomas Jēzus augšāmcelšanās svētkos.
*Duksis
Iesūtīts: 2008.03.20 11:54:21
Cilvēku, kas ir vēlējušies aplaimot cilvēci, nav īpaši trūcis. Jēzus tos vēlējās aplaimot caur savu nāvi. Cits to ir vēlējies izdarīt ar savu dzīvi. Zemāk šajā sakarā tiek citēts Diogens. Tas pats, kas uz Maķedonijas Aleksandra jautājumu, ko viņš visvarāk vēloties, atbildējis, lai Aleksandrs viņam nestāvot saulei priekšā. Tas pats par kuru Maķedonijas Aleksandrs teica, ka gadījumā, ja viņš nebūtu tas, kas viņš ir, viņš vēlētos dzīvot kā Diogens. ... "Es uzskatu par svarīgu nest labumu visai cilvēku dzimtai vairāk nekā visi citi cilvēki, ne tikai ar to, kas man pieder, bet arī ar savu paša personību. Kurš ienaidnieks gan sāks karot pret tik pieticīgu un trūcīgu cilvēku kā es? Pret kādu valdnieku vai tautu gan sāktu karot ļaudis, kuri samierinās ar apmetni un tarbu? Tādu ļaužu dvēsele ir bez grēka, tāla no godkāres un pārmērīgām kaislībām un tai pat laikā patiesa un naidīga pret jebkādiem meliem. Ja tevi tas nepārliecina, turpini nodoties baudām un smejies par mani kā vājprātīgo." /Diogens - Platonam/ Iespējams, ka galvenajā, ka nevis nāve un augšāmcelšanās, bet gan ikdienas dzīve ir tā, kas ko svarīgu pierāda, Diogenam ir taisnība.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.03.20 13:17:04
"Atgriezieties no grēkiem, jo Dieva Valstība ir tuvu klāt pienākusi" Un viņša apsolīja "Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts." Nu, neatnāca tas solītais pasaules gals. Iespējams, bija kaut ko sajaucis.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.03.20 13:20:44
Viss,- bodīti var klapēt ciet, jo Ctulhu ir klāt.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.03.20 13:24:51
a_masiks
Jāpiedzimst /jārodas/ un jānomirst. Ar to pietiek lietderībai.
Pārējais stafs tikai palielina vai samazina lietderības koeficentu.
1. kas man vispār pavaicāja vai ews te gribu "rasties`?!!!
2. ja reiz esmu uzradusies - ko darīt tālāk? gaidīt laimes mirkli kad visiem varēšu pateikt - sveiki, es aizeju!
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.03.20 13:26:32
"Viss ir pārmaiņā; un arī pats tu mūžīgi mainies un kaut kādā mērā pastāvīgi ej bojā. Un tāpat visa pasaule." Imperators Marks Aurēlijs sveic a_masiku un līdzīgi domājošos!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.03.20 13:27:03
Duksis, un ja neatnāca toreiz, tad neatnāks nekad? Atkal... 21 gadsimta neticīgā funktieris - ka viņš zina un redz VISU pāri laikam un telpai, un ja ko neredz, tad tas neexistē un būt nevar, ja ko nesaprot, tas ir BS, ja kas šķiet neticams, tad tas objektīvi arī tāds ir!
To sauc par iedomību Un tā bremzē izziņu!
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.03.20 13:30:10
Mulders Tu taču nenoliegsi, ka pirmo kristiešu uzskati par pasaules galu, ko viņi cerēja sagaidīt vēl savas dzīves laikā, stipri atšķiras no tavējiem vai šodienas kristiešu vairākuma uzskatiem.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.03.20 13:33:38
Duksis, tas tač dabīgi, ka cilvēks pac mēģina "aizpildīt tukšumus" kas nav teikti! Jā bij tādi, kas cerēja to sagaidīt savas dzīves laikā... Un vispār visos laikos ir daudz kristieši, kas gaida tieši šo laiku beigas tieši savā laikā... arī Luters tā domāja, Adventistu kustība pati savā nosaukumā tieši šīs gaidas ietvēra... etc. etc. etc. Kā redzi visi kaut ko gaida un gaidīja... Taču vienmēr bij tādi "jocīgie" kā Mulders, kas lasīja to, kas ir rakstīts un nelēca pāri uzrakstītajam, kā pac Pāvils saka "Bet to, brāļi, es esmu attiecinājis uz sevi un uz Apollu, jūsu labad, lai jūs pie mums mācāties nepacelties pār to, kas ir rakstīts, lai jūs viena cilvēka dēļ neuzpūšaties pret citu."

Kā labi saproti, tad Luterāņiem galvenais un pēdējais arbitrs Atklāsmē ir Dieva Vārds!

Kristus pats saka, ka tā nav mūsu darīšana zināt laikus, ko Dievs ir nolicis... tamdēļ nav jēga zīlēt par to, kas nav zināms!
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.03.20 13:37:40
Mulders Hmm... Vai tad Raksti stāv augstāk par Ausburgas ticības apliecību?! Nekad neticēšu!!! ... . Bet tas ir cits temats. Labāk atkal pievērsīsimies jautājumam, ko Jēzus, kādu patiesību, pierādīja ar savu dzīvi.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.20 13:42:55
Labāk atkal pievērsīsimies jautājumam, ko Jēzus, kādu patiesību, pierādīja ar savu dzīvi.

Mulders [Online] # Iesūtīts: 2008.03.20 13:14:25
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.20 14:16:36
spameri!
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.03.20 14:49:20
Mulders notinās asti kājstarpī iežmiedzis. Ehh... nav kas pasaka: Jēzus dzīves būtība ir dāvāt sevi citiem vai ko līdzīgu.
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.20 15:51:49
Jēzus dzīves būtība ir dāvāt sevi citiem vai ko līdzīgu
Ja jau tu visu zini, tad kāpēc jautā? Gribi pierādīt, ka tev (jums) taisnība? Diez vai izdosies. Vismaz ne mums.
Ja gribi uzzināt, ko domā kristieši, tad te jau atbilžu ir gana...
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.03.20 16:16:41
Balss Ja atklāti, tad man ir pilnīgi pie kājas, kas jūs esat un ko jūs uzskatat par pareizu. Pilnīgi pie kājas. Neliekuļojot.
Balss
# Labojis Balss: 2008.03.20 16:26:21
*Duksis
Bet KO tad tu šajā lapā meklē?! Ja tev kristiešu uzskati ir pie kājas vai kādas citas vietas! Tad ko tu šeit nāc?
(Ceru, ka tava niknuma iemesls nav i-neta vides TU, ko lietoju. Man grūti atrast citu loģisku iemeslu tavai neadekvātajai reakcijai uz maniem tekstiem.)
Jānis Ginters
# Iesūtīts: 2008.03.23 19:58:11
Ar interesi izlasīju šo diskusiju, jo pieteikums šķita interesants. Tātad ir runa par pretrunām, kuras ateists saskata kristiešu Lieldienu pasludinājumā? Tomēr tālākās domas šķiet visai dīvainas. Vispirms būtu korekti norādīt par kuru no aptuveni desmit vēsturē labi pazīstamajiem Diogēniem ir runa. No konteksta būtu jāsecina, ka runa vispirms ir par Diogēnu ciniķi, bet tad diskusijā minēts vēl viens Diogēns. Vai tiešām mēs apspriežam domas, kuras izteikuši cilvēki ar vārdu “Diogens”? Tad, visdīvainākais apgalvojums:
Jēzus no Nācaretes nav pieminēts nevienā (!) filozofijas vēstures apcerējumā, bet Diogens - katrā (!).
Ja pēc Duksis domām Diogēna- ciniķa “suņa” dzīve un mācība ir atstājusi lielāku iespaidu uz filozofiju, kā Jēzus no Nāceretes, tad šādu apgalvojumu būtu pat ļoti maigi nosaukt par dīvainu...
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.03.24 23:00:39
Labāk ar klibu dejot, nekā ar dumju (t.i. mani) runāt. Tā savulaik mēdza izteikties mana māte.
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.25 10:12:44
Re nu, atkal tām sievietēm taisnība, ko?
Jolanta [89.242.83.199]
# Iesūtīts: 2008.03.28 22:59:59
Jeezus nekaadi nevareeja veeleeties nevienu aplaimot ar savu naavi. Tas ka Vinjsh tika nevainiigi notiesaats nenoziimee ka tas bija Dieva plaans. Tas bija cilveeku aklums un nezjeeliiba...
Jolanta [89.242.83.199]
# Iesūtīts: 2008.03.28 23:04:49
Jeezus missija bija paraadiit mums piemeeru, kad ir iespeejams sasniegt Kristu vienas dziives laikaa, un kaa to izdariit. Un kad, ja Vinsh to vareeja - tad katrs no mums arii to var!
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.28 23:49:21
Jolanta [89.242.83.199]
Ak, svētā nevainība!
Atceries to slīkstot - ka jāpaņem sevi aiz matiem un jāizvelk ārā. Tik vienkārši! Jūs katrs to varat!
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 64 , pavisam kopa bijuši: 21217