atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību dazi jautajumi par kristietibu...
sniegaodzina
Iesūtīts: 2008.03.02 17:17:23
pienemot, ka ir Dievs, nevis kads cits augstaks spēks:
1. Vai kristieši negaida pārāk daudz no Dieva? Sanāk taču ka Dievs visu kristiešu vietā ir izdarījis, atliek tikai to pieņemt un akli bez jautājumiem sekot kā aitai..
2. kāpec gan dievam būtu vajadzīgi kristieši paradīzē, vēl pietam tādi kas klausa uz katra vijna vardu? lai būt kompānija? un ja visi klausa uz varda- vai nav garlaicigi- visi vienadi, neviens neiebilst...(jo pēc Bibeles tad sanāk ka Dievs ir 1, tātad laik palaikam sim spekam varetu palikt vientuli, vai ari vins pļapa ar Sātanu?)
3. No kā radies ir Dievs?? no nekā taču nekas nerodas...
4. Kapec Dievs pielava greka rasanos? lai pasam butu darbins, nebutu jagarlaikojas? vai ari nebija gan specigs lai nepielautu greka rasanos?
5. kapec Dievs ir devis izveles brivibu? lai atkal butu ko pasam darit?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.03.05 13:20:59
Mulders
Cilvēki Demoni... sākotnēji radītas kā mūžigas būtnes, paredzētas visam labajam un mīlestībai un brīvai komunikācijai ar Dievu... Novērsās, atteciās no Dieva, samaitājās... un viss... taču nemirstība jau paliek, tā ir pamatbūtība šitiem nelaimīgajiem! Tas ir kā mūžīga gangrēna! Nevienam nenovēlu!
Nu, slikti. Nepilnīgs dizains tātad. Ja jau nelabojami samaitājušies.
Novērsās, nu bet vai tāpēc viņus ir jāmoca? Pietiktu taču nolikt kādā kaktiņā, lai šie tur dzīvojās.

iznīcini tos, kas tev nepiekrīt un pārstrādā šos papīrā vai putnu barībā!
Tas labāk nekā mocīt. Turklāt, es teicu arī, ka labošana, bet tu palaidi garām...

Atkal aizmirstam brīvās gribas faktoru? Ja? Brīvība ir iespēja arī nepieņemt esošo kārtību!
Miskaste = vieta, kur izmet nederīgos. Tādus, kas vairs nav labojami un atjaunojami savā sākotnējā formā.
Brīvā griba taču tāpat nav absolūta! Ir darbības, kas vienmēr būs aizliegtas, un tās nevarēs izvēlēties!
Tāpēc, ja ņemam sistēmu, kurā ir nevis miskaste, bet dažādas eksistences vietas, ar iespējām mainīt savus uzskatus, tad - kur ir brīvās gribas ierobežojumi?
Datorspēlēs ir brīvā griba, bet tur nav (t.i. ir tādas spēles, kur nav) nelabojamu situāciju.

Nu lūk, tad tādu fruktu arī noliks CITUR, kopā ar šiem citiem CITUR gribētājiem, lai viņi paši vārās savā sulā.
Nu, pag, neviens jau ftopku negrib. Ctulhu ir ar mieru eksistēt šajā pasaulē, visu laiku attīstoties. Kāpēc lai "citur" ir tikai ellē? Šeit pat uz zemes, ir viens alternatīvs "citur". Kas traucē tādiem "cituriem" būt vēl vairākiem? Un kas traucē kādreiz izdomāt "apnika šis citurs, vai nav vēl kāds"?

jeb pareizāk sakot, viņi viens otram pārkodīs rīkli...
Saliec kopā daudzus Ctulhus, un viņi rīkli nekodīs, bet attīstīs tehnoloģijas un pētīs pasauli!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.03.05 13:21:38
Artos
Jā jūs esat vainīgi pie saviem grēkiem
Kāpēc?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.03.05 14:48:59
Artos
Latvijā zagļus un slepkavas nav radījuši tie, kas viņus liek cietumā.
Otrkārt, cietumā likšana netiek uzskatīta par pašu labāko metodi. Labākas būtu - pāraudzināšana.
Treškārt, zagļus un slepkavas cietumā nemoca. Cietums ir pardzēts, lai cilvēkus izolētu no sabiedrības. Moku rats, kauna stabs, publiska nopēršana - tas pieder pagātnei.
Nav analoģijas starp cilvēku rīcību Latvijā un Dieva rīcību.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.05 15:13:23
Novērsās, nu bet vai tāpēc viņus ir jāmoca? Pietiktu taču nolikt kādā kaktiņā, lai šie tur dzīvojās.

Nu bet tieši tā IR ELLE!

Nu Dievs tur neveic aktīvu mocīšanu! Dieva tur vispār nav... tb Dievs tur nemanifistējas nekādā formātā! Tā jau ir Elle... pilnīga Dieva neesamība... Tākā jebkura mocība kas tur ir, ir pašu fruktu sataisīta! Es vēl neesmu apsmadzeņojis koncepciju par mūžīgumu, kāpēc Dievs radot mūžīgu būtni nevar viņu vairs iznīcināt... tb, no esamības aizpūst neesamībā... nezinu... Laigan no otras puses... ja es nezinu ka tu existē, vai tu maz existē... ???
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.05 15:14:20
Bet kas tad var atturēt Artosu no zagšanas un slepkavošanas, ja jau vaina tiek dzēsta? ĪSTAIS sods nesekos... tikai vienīgi ir iespējama upuru pretošanās un spirināšanās... nja... un šie tagad mums pārmetīs liberālo morāli kā amorālu šļuru?

Ja tu ATSAKIES no brīvlaišanas raksta, nu tad tu paliec cietumā Tas tak loģiski!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.03.05 15:36:47
Mulders
Tā jau ir Elle... pilnīga Dieva neesamība... Tākā jebkura mocība kas tur ir, ir pašu fruktu sataisīta!
Nu, bet Ctulham patīk, ja ir Dieva neesamība - ka tik pētīt un attīstīt. Kāpēc lai Ctulhu mocītos? Bet pēc definīcijas, ellē taču mocās.

kāpēc Dievs radot mūžīgu būtni nevar viņu vairs iznīcināt.
Nav acīmredzami, kāpēc lai nevarētu iznīcināt. Izmainīt taču var!

Nu Dievs tur neveic aktīvu mocīšanu!
"Ja, kas nebija rakstīts dzīvības grāmatā, to iemeta uguns jūrā" - tas ir aktīvi vai pasīvi? :-)
sniegaodzina
# Iesūtīts: 2008.03.05 17:36:58
nju taisni vai jabrinas cik daudz komentus var sarakstit 1 dienas laika, diskutejat jau vareni, tacu nez kapec man skiet pie kopsauceja nenonaksiet. bet vispar jau interesanti paverot tik pretejus uzskatus.
a masik, par to ka cilveka pamatmerks ir but laimigam-
"Kurš gan būtu tas, kurš atļautos cilvēkam uzstādīt šādu dzīves pamatmērķi?"- es konkreti sev esmu uzstadijusi to par pamatmerki, neapgalvoju ka ta butu jadara visiem cilvekiem,manuprat tas tikai butu jedzigakais, ko darit- TAČU- katrs dara ko grib, nevienam savus uzskatus neuzspiezu.un par abortu uzzzdotais jautajums man atkrit, jo es uzskatu ka cilveka `es" izveidojas tikai pec paris nedelam, neilgi pirms dzimsanas, ``Un kāds sods vai kādas sekas pienākas par sava dzīves pamatmērķa neizpildīšanu?``= sods manuprat nekads, seks cilveks vienkarsi nav laimigs un viss. un par to vai cilveks var but laimigs neesot dzivs- nav ne mazakas juasma- es esmu dziva ta kamani pienemumi ir balstiti vadoties pec manas tagadejas dzives, nevis nākotnes nāves.
sniegaodzina
# Iesūtīts: 2008.03.05 17:42:29
un rainar, jauki ka tev ir sava ticiba, tacu tavi meginajums pieverst mani savai ticibai ar pozitivu piemeru, lai ari tu skiet man labu gribi ,bus neveiksmigs, jo paslaik man tiri labi patik savi uzskati, jaunus vieta nevajag.
sniegaodzina
# Iesūtīts: 2008.03.05 17:47:18
KN, iespejams ka tev taisniba par to ka " šī vieta nav bijusi paredzēta kā kūrorts, bet drīzāk kā cietums, vai treniņu nometne", bet man sada teorija vienarsi tiri subjektivi nepatik, tapec es izvelos tai neticet. un galu galā nav jau nu tik druma tā dzive. vajag tikai mācēt priecāties ari par sikumiem.
sniegaodzina
# Iesūtīts: 2008.03.05 17:50:19
Artos, tav pirmais koments ir nevis atbilde, bet tava negativa viedokla izteiksana par manis-tev svesa cilveka- uzdotajiem jautajumiem,balstoties uz pienemuma, ka es esot lepna, kam tev nav pieradijumi.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.05 17:50:22
sniegodziņa, bēda ir tāda, ka ir visai maz ticams, ka tas kam tu gribi vai negribi ticēt kā ietekmē objektīvo realitāti!

Tā teikt... tas ka tev nepatīk kādi šīs pasaules aspekti, nekādīgi šai pasaulei nav saistoši!

- Es existēju, - teica cilvēks
- Šis fakts, - atbildēja visums. - Manī neizraisa atbildības sajūtu!
sniegaodzina
# Iesūtīts: 2008.03.05 17:56:49
mulder, kada man dala gar objektivu realitati, ja es dzivoju samera laimiga savā realitate. es jau objektivo realitati ieverojami izmainit nevaru, tapec pieveru acis uz to un radu savu. man svarigi ir mani tuvinieki un draugi, dazas pazinas- ja vijniem viss ok, tatad pasaulei ar ok. par svesiniekiem lai cik tas launi izklausas man sirds ipasi nesap.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.05 18:02:57
sniegodzina, fīča ir tāda, ka objektīvajai realitātei nav nekādas daļas gar tevi!

Tā teikt, akmens kas krīt no jumta ir pilnīgi pofig vai tu tur apakšā esi vai nēesi un pat ja esi un domā, ka esi pludmalē (radi savu ralitāti) tas tevi nepaglābs no blieziena pa galvu!

Tamdēļ es tavā vietā vispirms pārliecinātos vai uz galvas akmenis nekrīt, vai virs galvas nekarājas dāmokla zobens, vai tu pati veidojot savu realitāti nebrien uz aizas pusi!
sniegaodzina
# Iesūtīts: 2008.03.05 18:04:57
kam jānotiek, tas notiksies
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.05 18:06:23
sniegodzina, nesanāk pretruna ar vēlmi būt laimīgai?

Vai tad laime ir laime, ja tā reiz beidzas?
sniegaodzina
# Iesūtīts: 2008.03.05 18:09:17
nu ja manis vairs nebus tad jau ari es nezinasu ka laime ir beigusies jo nebusu es, kass so faktu varetu piefikset. tatad man visa dzive bus bijusi laimiga.
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.05 18:36:53
sniegaodzina
Es tevi ļoti labi saprotu.. Tomēr tu vari tikai cerēt, ka tava dzīve būs laimīga.
Bet, pat ja tā būtu - kāpēc mēģināt izsisties cauri šai dzīvei ar sīku cerību, ka vienmēr spīdēs saule un neuzkritīs ķieģelis? Varbūt labāk dzīvot tur, kur stabili spīdēs saule, un pie tam vēl bez gala un malas - arī aiz šis materiālās pasaules robežām?
Rausītis [80.233.167.210]
# Iesūtīts: 2008.03.05 19:27:08
sniegaodziņai
sniegaodziņa nav lepna, sniegaodziņa droši vien ir vēl ir ļoti jauna, kas ir pozitīvi ... la... la ...la ... nothing`s gona change my world ....

protams, ir grūti izēloties bada sajūtu, kad ir pilns vēders. un taisnība vien ir - kam jānotiek, tas notiksies ... bet ko darīsi Tu, sniegaodziņa, tad kad notiksies vai Tu zināsi kam lūgt palīdzību. nesaku "sāc baidīties", bet ir labi zināt, kur meklēt palīdzību.
sniegaodzina
# Iesūtīts: 2008.03.05 19:43:23
balss,nē nu man jau nekas pret ticibu Dievam nav iebilstams, vispar skaista ticiba,tomer ar minusiem- vardarbiga cilveku sodisana par grekiem, ciadiem uzskatiem ,jāignoret ari, krusta karus, slikto kas notiek pasaule utt. , var tacu ticet kam grib, tacu es personigi neticu Dievam, jo prieks manis tas ir daudz par nereali, neicami un neiespejami. es neizsledzu ka kads augstaks speks pastav, tacu ar pilnu parliecibu nu tam nespeju noticet.man nav tada rakstura ipasiba ka palauties uz kaut ko ko nespeju saskatit, sajust.
Rausit, jap es esmu jauna. man ir 19. un daudz kas slikts jau ir noticies, man mili cilveksi ir mirusi, tacu speku dzivot talak es mekleju sevi un parlieciba ka vijni gribetu lai esmu laimiga nevis skumstu. man personigi riebjas zelosanas par gruto dzivi,klausities ka viss ir slikts utml. esmu izlemusi izbaudit katru dienu savas dzives un ta ari daru.
Rausītis [80.233.167.210]
# Iesūtīts: 2008.03.05 20:09:28
kādēļ žēloties ... nevajag žēloties, nevajag baidīties ... es tikai brīnos par 100% paļāvību uz iekšēju spēku ... man patīk apšaubīt, tā ir mana izzināšanas metode, nevis nostāja ... tāpēc nevaru nociesties nepajautājot - vai Tu patiešām domā, ka dzīvē nevar gadīties kaut kas spēj satriekt cilvēka iekšējo spēku lupatu lēveros ... (mulders jau Tev mēģināja pateikt to tikai citiem vārdiem) ... es Tevi nebiedēju, es tikai saku, ka cilvēka iekšējais spēks un paļaušnās uz to ir tāpat, kā likt mājas pamatus purvā`. Nevar atrast sevi, meklējot sevī - tā nu tas ir, jo Tu esi vienlaicīgi gan notiesātais, gan apsūdzētais, gan žēlotājs, gan tiesnesis. Bet sausais atlikums - tas ir ļoti egocentriski. Manuprāt mīlestības pretmets nav naids, bet gan egoisms. Un kāda tur laime bez mīlestības ...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 26 , pavisam kopa bijuši: 22127