atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību dazi jautajumi par kristietibu...
sniegaodzina
Iesūtīts: 2008.03.02 17:17:23
pienemot, ka ir Dievs, nevis kads cits augstaks spēks:
1. Vai kristieši negaida pārāk daudz no Dieva? Sanāk taču ka Dievs visu kristiešu vietā ir izdarījis, atliek tikai to pieņemt un akli bez jautājumiem sekot kā aitai..
2. kāpec gan dievam būtu vajadzīgi kristieši paradīzē, vēl pietam tādi kas klausa uz katra vijna vardu? lai būt kompānija? un ja visi klausa uz varda- vai nav garlaicigi- visi vienadi, neviens neiebilst...(jo pēc Bibeles tad sanāk ka Dievs ir 1, tātad laik palaikam sim spekam varetu palikt vientuli, vai ari vins pļapa ar Sātanu?)
3. No kā radies ir Dievs?? no nekā taču nekas nerodas...
4. Kapec Dievs pielava greka rasanos? lai pasam butu darbins, nebutu jagarlaikojas? vai ari nebija gan specigs lai nepielautu greka rasanos?
5. kapec Dievs ir devis izveles brivibu? lai atkal butu ko pasam darit?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.03.05 09:50:44
KarotesNav, ko nozīmē "nežēlīgi atriebjas" nu ja tu nostājie spret Gravitācijas Likumu, tad tā ir nežēlīga atriebība vai tava muļķība? Kamdēļ atkal tu gribi pasauli, kur cilvēki neatbild par savu izvēli/rīcību?
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.03.05 09:57:42
Mulders
Kamdēļ atkal tu gribi pasauli, kur cilvēki neatbild par savu izvēli/rīcību?
Es gribu, lai Gravitācijas dēļ es tikai sāpīgi sasitos, nevis palieku kroplis uz visu mūžu.

Nevarēšana uztaisīt tādu pasauli, kur sekas nav neatgriezeniskas?

Tās sekas - atbildēšana par savu rīcību, ir maigi izsakoties, pārspīlētas. Acckaja Ftopka, mocīšana, nekādas iespējas laboties - nu, kāda jēga no tā?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.05 10:14:13
Es gribu, lai Gravitācijas dēļ es tikai sāpīgi sasitos, nevis palieku kroplis uz visu mūžu.

Nu gribi! Baidos ka Gravitācijai tas nav saistoši!

Tās sekas - atbildēšana par savu rīcību, ir maigi izsakoties, pārspīlētas. Acckaja Ftopka, mocīšana, nekādas iespējas laboties - nu, kāda jēga no tā

Kārtība, nevis haoss! Tu kaut kā gribi pasauli, kurā tā teikt - dari ko gribi, par to nekas nebūs... nu bik iepērs... A ja labi pierod pie pēriena, tad var vienalga darīt! Tā teikt, ja labi pierodi un kontrolē sāpes, tad gravitācija vairs vispār nav issue!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.03.05 10:25:41
Mulders
Es zinu, kā IR, bet kas slikts tā gribēt? Tā būtu labāk - ja nav neatgriezenisku darbību.

Tu kaut kā gribi pasauli, kurā tā teikt - dari ko gribi, par to nekas nebūs... nu bik iepērs... A ja labi pierod pie pēriena, tad var vienalga darīt!

Nu, sākumā iepērs. Ja nepalīdzēs, tad - iepērs drusku stiprāk, veiks audzinošas pārrunas, izolēs no citiem, utt.
Tev sanāk pedagogs, kas nevis ieper, bet nosit uz vietas! Vai - nevis nosit, bet stiepj uz moku beņķa, kur mūžīgi moca (jēga ta kāda?).
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.03.05 10:31:54
KarotesNav... nu tad pat tava sistēma paredz to, ka ja bezgalīgi ignorē, tad bezgalīgi ieper ar bezgalīgi stiprāku spēku! Nu i? A ko tad es saku?

Jēga bezjēdzībai nav! Tur jau tā lieta... kāda jēga pretoties noliktajai kārtībai? Tieši kā ir bezjēdzīgi izvēlēties bezjēdzību, tā bezjēdzīgas ir arī šādas bezjēdzīgas izvēles sekas! Kamdēļ tu meklē jēgu bezjēdzībā?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.03.05 10:38:47
Mulders
tad pat tava sistēma paredz to, ka ja bezgalīgi ignorē, tad bezgalīgi ieper ar bezgalīgi stiprāku spēku!
Kur tu to ieraudzīji???
Es teicu "ieper", "ieper stiprāk", "izolē" (kas vairs nav iepēršana, jo redzams tak, ka tā metode nepalīdz). "Audzinošās sarunas" tak ar vēl bija. Mazums vēl kādas metodes.
Ļoti labi der "izolē kopā ar tādiem pašiem", lai tad šie darbojās, spēlējās pa savu smilškasti pēc saviem likumiem.

Jēga bezjēdzībai nav!...
Kas tā par vārdu akrobātiku? Neko nesapratu! Parādi ar pirkstu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.05 10:49:12
KN
Kur tu to ieraudzīji???
Es teicu "ieper", "ieper stiprāk", "izolē" (kas vairs nav iepēršana, jo redzams tak, ka tā metode nepalīdz). "Audzinošās sarunas" tak ar vēl bija. Mazums vēl kādas metodes.

Nuja... mazums vēl kādas metodes! Bet mūžīga izolācija noteikti nē? Kāpēc? Ja ir mūžīga noliegšana?

Ļoti labi der "izolē kopā ar tādiem pašiem", lai tad šie darbojās, spēlējās pa savu smilškasti pēc saviem likumiem.
Nu... tieši tā!

Kas tā par vārdu akrobātiku? Neko nesapratu! Parādi ar pirkstu!

Tu man prasīji kāda Jēga mūžīgai ellei! Es tev atbildēju - nekāda! Jo elle ir bezjēdzības pēdējā stadija!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.03.05 11:11:21
Mulders
Bet mūžīga izolācija noteikti nē? Kāpēc? Ja ir mūžīga noliegšana?
Bet ja nav mūžīgas noliegšanas? Ko tad?
Tu nez no kurienes pieņem, ka būtnes ir statiskas, un nekad nemainās. Ja ir daudz daudz laika, tad palielinās varbūtība izrauties no esošā stāvokļa.
MŅ sistēmā tāds jautājums vispār ir N/A.

Nu... tieši tā!
Tik ar starpību, ka neko nevar mainīt, vai ne? Tāda "nebūtiska" nianse?


Tu man prasīji kāda Jēga mūžīgai ellei! Es tev atbildēju - nekāda! Jo elle ir bezjēdzības pēdējā stadija!
Tātad Dievs uztur tādu bezjēdzīgu sistēmu kā elle? Dievs rīkojas bezjēdzīgi?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.05 11:38:04
Tātad Dievs uztur tādu bezjēdzīgu sistēmu kā elle? Dievs rīkojas bezjēdzīgi?

No cilvēku veidokļa jā... Dievs ne reti vien rīkojas bezjēdzīgi! Piemēram... rada Visumu, lai arī var neradīt! Nafig? Visu šito klapatu gūzmu?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.03.05 11:40:27
Mulders
No cilvēku veidokļa jā...
Tātad, rada elli, vietu kas paredzēta spīdzināšanai, bet mēs vienkārši nesaprotam, kur tā dziļā jēga...
Tad jau ... mēs nesaprotam, kāpēc Baals lika sev upurēt mazus bērnus vara vērša vēderā... Gan jau ka bija jēga, un viss bija labi ... utt.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.03.05 11:41:51
KarotesNav, teicu jau... ellei nav dziļā jēga... Jeb pareizāk sakot - elles jēga - būt par miskasti!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.03.05 11:46:30
Mulders
Miskastē nevienu mūžīgi nespīdzina.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.03.05 11:51:45
Mulders
rada Visumu, lai arī var neradīt! Nafig? Visu šito klapatu gūzmu?
Tiešām Dievam iespējamas kaut kādas klapatas?
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.03.05 11:59:49
Miskastē nevienu mūžīgi nespīdzina.
Teica... ??? Kas...???


Atkritumus, kas pēc savas dabas ir mūžīgi, mūžīgi arī tur mūžīgā miskastē!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.03.05 12:27:12
Mulders
Teica... ??? Kas...???
Ā, tad tomēr spīdzina?
Kas teica - nu, tādi ir novērojumi. Kur tu esi redzējis, ka miskastē kādu spīdzinātu, un ka tā būtu norma? Tas ir ļauni un krimināls.

Atkritumus, kas pēc savas dabas ir mūžīgi, mūžīgi arī tur mūžīgā miskastē!
Kas tie par mūžīgiem atkritumiem, pēc savas dabas? Kāpēc tādi ir jārada?

Man pieņemamāk ir recycling - atkritumu pārstrāde. Vai vēl labāk - bojātā labošana, nemaz nemetot miskastē.

Miskaste pati par sev liecina par nepilnībām procesā.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.03.05 12:27:56
a_masiks
apsolīts miskasti ar visu saturu likvidēt ackās liesmās?
Nē, nelikvidēs, bet mūžīgi cepinās tajās liesmās. Tikai neprasi, kāda tam jēga....
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.03.05 12:37:15
a_masiks
Ir dažādas interpretācijas. Dažās cepina mūžīgi.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.05 12:47:43
Kas tie par mūžīgiem atkritumiem, pēc savas dabas? Kāpēc tādi ir jārada?

Cilvēki Demoni... sākotnēji radītas kā mūžigas būtnes, paredzētas visam labajam un mīlestībai un brīvai komunikācijai ar Dievu... Novērsās, atteciās no Dieva, samaitājās... un viss... taču nemirstība jau paliek, tā ir pamatbūtība šitiem nelaimīgajiem! Tas ir kā mūžīga gangrēna! Nevienam nenovēlu!

Man pieņemamāk ir recycling - atkritumu pārstrāde. Vai vēl labāk - bojātā labošana, nemaz nemetot miskastē.

Nu tātad tu tāds ļaunais... iznīcini tos, kas tev nepiekrīt un pārstrādā šos papīrā vai putnu barībā!

Miskaste pati par sev liecina par nepilnībām procesā.
Atkal aizmirstam brīvās gribas faktoru? Ja? Brīvība ir iespēja arī nepieņemt esošo kārtību!
Pasaule dalās divās daļās - tas kas šai pasaulei pieder, un tas kas šo pasauli nespēj panest, to iemet miskastē, lai viņš "gaisu nemaisa"!
Piemēram Ctulhu Paradīze šķiet visļaunākais kas vien var būt... tā nu viņš pats izvēlas tur nebūt! Bet izvēlēties nebūt TUR, nozīmē izvēlēties būt kaut kur CITUR! Nu lūk, tad tādu fruktu arī noliks CITUR, kopā ar šiem citiem CITUR gribētājiem, lai viņi paši vārās savā sulā. Neviens viņus tur nemocīs... jeb pareizāk sakot, viņi viens otram pārkodīs rīkli... alkatīgais būs alkatīgs, slepkava būs slepkava tāpat... tik bēda tāda, ka tas būs nebedziams process...

Nu vot atņem šai pasaulei VISU labu un sapratīsi apmēram pēc kā Elle izskatās!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.05 12:48:54
a_masiks, nepareizi saprati... Līdz Adskajai Ftopkai būtībā tāds pimrstiesas izmeklēšanas izolators... ne tur īpaša viesnīca 5zvaigžņu, bet nu tā... zato Adskā Ftopka - mūžīga ftopka!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.03.05 13:10:39
a_masiks
A kā ir patiesībā?
Nezinu. Loģiski, būtu jāprasa Autoram, bet paprasīt nevar, Autors neatbild. Ir tikai pieraksti un dažādas intrepretatoru grupiņas.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 48 , pavisam kopa bijuši: 20191