atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību dziedināšana
rainars
Iesūtīts: 2008.02.10 11:31:52
Tikpat sekmīgi Jēzus sagatavoja šim kalpojumam Savus mācekļus, tā ka tie atgriezās, gavilēdami par savu uzvaru: “Kungs, pat ļaunie gari mums padodas Tavā Vārdā!” (Lk 10,17) Pēc augšāmcelšanās Viņš pilnvaroja apustuļus: “Ejiet pa visu pasauli un pasludiniet Evaņģēliju visai radībai. (…) Manā Vārdā tie ļaunus garus izdzīs (…), neveseliem viņi rokas uzliks, un tie kļūs veseli.” (Mk 16,15-18) Viņš apsolīja, ka tie saņems Svētā Gara spēku, un apstiprināja, ka paliks kopā ar tiem uz visiem laikiem (Apd 1,8; Mt 28,20). Tā viņi spēs veikt tos pašus darbus, ko Viņš darīja, un pat vēl lielākus (Jņ 14,12). Un pēc Vasarsvētkiem, kad viņi visur sludināja, Jēzus, kurš tagad apsēdies pie Dieva labās rokas, darbojās kopā ar viņiem un apliecināja Vārdu ar līdzejošām zīmēm (Mk 16,20). Šī apbrīnojamā pavēle, kas reizē ir gan cildena atbildība, gan neticama privilēģija, šodien joprojām paliek tā pati, un šis evaņģelizācijas veids pašlaik ir svarīgāks nekā jebkad agrāk.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.18 20:46:29
Brāļuki un māšuki man šo diskusiju rezūltātā radās atziņa ka ja Dieva plānā ir radīt pārbaudījumu kādam kristietim, tad mūsu lūgšanas var nepalīdzēt ,bet ja tā ir pasaules uzlikta un pasaulē iegūta tad ir cerības tikt izdziedinātiem.Tas jau nenozīmē ka mums aizliegts šai sakarā lūgt taisni otrrādi man liekas ka ir jālūdz un ar lielo burtu JĀLŪDZ .
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.19 19:51:45
rainar tu jau nezini kurš ir viens vai otrs gadījums. Nav mūsu daļa to izspriest, jo var būt gan šā gan tā, gan abi reizē, taču mums ir teikts ticībā un paļāvībā lūgt un Dievs vienmēr izdarīs tā kā mums būs vislabāk
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.21 20:27:57
Izkopēju te kādu vietu no šādas mājaslapas. http://tradition.lf.lv/Rozhkrustieshi.htm#Rdzd
Pagājušā mūsu spirituālās attīstības laikmetā mēs meklējām gaismu ārpus sevis, bet tagad mēs esam sasniegusi to punktu mūsu evolūcijā, kad mums Kristus gaismu jāmeklē mūsos pašos, mūsu iekšienē, un jāsacenšas ar Viņu, padarot sevi par „dzīvu upuri”, kā Viņš to ir darījis.

Kad mēs esam gatavi sekot Viņa pēdās un arī paši sevi upurēt, kad varam sacīt iz savas sirds dziļumiem “Tavs prāts lai notiek, ne mans”, tad mēs droši esam atraduši gaismu paši sevī un no tā brīža mēs vairs nejutīsim tumsu sev apkārt. Mēs staigāsim gaismā.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.21 20:32:24
šī doma - meklēt kaut ko sevī, jau pašos pamatos ir maldīga, jo sevī neko citu,kā vien grēku mēs neatradīsim, kamēr vien būsim miesā. Ir jāmeklē ārpus sevis - Jēzū Kristū, Viņa vārdā
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.21 21:34:31
Ingars
Ir rakstīts - mēs esam Sv.Gara templis, ķēnišķīgi priesteri. JA mēs nododam sevi Dieva rokās, lai Viņš mūs veido un vada, lai mēs, mūsu ES dod vietu mūsos Viņam, jo vairāk Dievs spēj mūs piepildīt ar Sevi un lietot.
"Tavs prāts lai notiek!"mēs varam gribēt un lūgt arī bez transa, mēlēm un brīnumiem. Ja vajadzēs, Dievs pats tos īstā brīdī dos.
rainars
Rožukrustieši ir kāda mazliet aizdomīga pseidokristīga biedrība. Lai kāds gudrāks te paskaidro, kāda, bet neiesaku tev ar viņu idejām aizrauties.
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.21 22:50:10
Balss
Paldies mās .Garāmejot uzdūros un gribēju padalīties.
Liecies mierā tām gara izpausmēm ,ja jau pašai nav patreiz tas dots ,tad kā pate saki ,ja Dievs uzskatīs par vajadzību tad dos.Nevajag nosodīt tos kam tas ir dots.
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.21 23:47:32
rainars
Kad un kur es esmu nosodījusi?!
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.21 23:59:54
Balss Nepareizi sapratu tavu pozīciju.Dievs jau ir paredzējis mazticību tāpēc jau ir līdzi ejošas zīmes .Te būs atspūlgs no Dzīvības Grāmatas Jņ.20: 29 Jēzus viņam saka: "Tāpēc ka tu Mani redzēji, tu ticēji. Svētīgi tie, kas neredz un tomēr tic!"
Laid Svētajam Garam ,lai darbina atklāsmi, ko šie vārdi nozīmē.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.23 08:14:49
iespējams ka tur, kur švakāka ticība, tur vairāk brīnumi, kaut gan Jēzus kalpošanā bij arī pretēji gadījumi
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.23 08:41:02
re ko Vilks raksta citā diskusijā
Tam, kurš vēlas Dievam ticēt un Viņu meklē, Viņš arī dod pierādījumus papilnam, bet tam, kas noteikti negrib Viņu pazīt, Viņš arī pārāk neuzbāžas.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.23 08:52:37
par kādiem pierādījumiem ir runa?
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.23 11:50:12
Draugiem no NB!
Izlasiet Jana Kalnina loti personigo liecibu. Vai ari ta jums ir passugestija un fantazija?
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=5&id=568
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.24 21:56:50
Ingars brāl,man domāt ar līdzejošām zīmēm kuras kalpo kā apliecinājums un apstiprina mums kristiešiem par Dieva esamību.Es tā sapratu vai Vilks domā savādāk prasi viņam.
BalssPaldies par norādi izlasīju un stiprinājos.
vilks
# Iesūtīts: 2008.02.24 23:00:55
man domāt ar līdzejošām zīmēm kuras kalpo kā apliecinājums un apstiprina mums kristiešiem par Dieva esamību.Es tā sapratu vai Vilks domā savādāk prasi viņam.
NU, es domāju līdzīgi. Kad cilvēks Dievu meklē un vēlas Viņam ticēt, tad Dievs dod tādas zīmes, kādas cilvēkam tai brīdī vajadzīgas - vienam dziedināšanu, citam ļaunu garu izdzīšanu, citam paēdināšanu, bet citam varbūt kaut ko pavisam citu. Un nevar teikt, ka viens, lūk, ir saņēmis pareizo zīmi, bet otrs - nepareizo. Galvenais, ka vini abi aplieicna ticību Kristum un pateicas Viņam.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.25 12:24:27
vilks, rainars... un ir šie vārdi "Ja viņi netic maniem vārdiem, viņi neticēs arī ja miroņi augšām celsies"...

Tā kā "zīmes" var būt par stiprinājumu ticībai, kas jau IR, nevis par ticības izraisītāju... Jo ja šie brīnumi rada ticību, tad visticamāk tā būs uz pašu brīnumu vai brīnuma izpildītāju, nevis uz Jēzu Kristu!

Saulespuķe
# Iesūtīts: 2008.02.25 13:06:36
Mulders
"Tā kā "zīmes" var būt par stiprinājumu ticībai, kas jau IR, nevis par ticības izraisītāju... Jo ja šie brīnumi rada ticību, tad visticamāk tā būs uz pašu brīnumu vai brīnuma izpildītāju, nevis uz Jēzu Kristu!" Tāds risks, neapšaubāmi, pastāv, bet ne vienmēr. Ir daudz liecību, ka vietās ar ārkārtīgi spēcīgu pagānisko kultu, Dievs caur saviem kalpiem darījis tādas zīmes un brīnumus, kas pārspējuši jebko, ko vietējie bija pieredzējuši no saviem vietējiem šamaņiem un magiem. Tikai kaut kas pārāks par viņu ikdienu spēja viņus pārliecināt, ka Tas, kā Vārdā nāca sludinātāji, ir pārāks par viņu dievībām. Nav jau uzreiz Āfrikā piemēri jāmeklē, ne tik sen lasīju par sv.Patriku un Īrijas evaņģelizāciju.
Nezinu tikai, kam gan ir jānāk mūsdienu Eiropā, lai tā atgriezots pie tā, ko faktiski jau ir gandrīz atmetusi. Man liekas, ka vairs nekādi brīnumi un zīmes nespēs ietekmēt eiropiešu apcietinātās sirdis un prātus, vienīgi Otrā Atnākšana.


Mulders
# Labojis Mulders: 2008.02.25 13:18:20
SPuķe, nu bet pareizi... tas ir par vietām, kur Dieva Vārds vēl nav nācis... Kad tas nāk, tad nāk ar lielu spēku, to nenoliegšu. Taču kā Raksti liecina, nekādi brīnumi nespēj šo ticību uzturēt un Dieva Bērnus pārveidot, ja viņos nav ticība uz Dieva Vārdu primāri!
Ja cilvēks paliek tikai pie šiem brīnumiem, bet Kristus Vārds nemājo viņos, nu tad viņi atkrīt... kā atkrita daudzi Izraēlieši, lai arī bij redzējuši tādas lietas, kas mums ne sapņos nav rādījies!

Tu domā, ka Dievs Ctulhu pārliecinātu kļūt par Kristieti un Kristum uzticēties, pat ja viņš Ctulhu priekšā Sarkano Jūru pāršķeltu un Kalnus apgāz`tu?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.25 13:22:19
Mulders
Tu domā, ka Dievs Ctulhu pārliecinātu kļūt par Kristieti un Kristum uzticēties, pat ja viņš Ctulhu priekšā Sarkano Jūru pāršķeltu un Kalnus apgāz`tu?
Kalnu šķelšanās pietika a_masikam, bet Ctulhu prasīja personīgas pārrunas.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.25 13:42:40
saulespuķe - jā un nē, to mēs nevaram zināt. Piemēram kad Mozus par čūsku pārvērstais zizlis aprija faraona šamaņu čūskās pārvērstos zižļus, tad tāpat neviens nepieņēma Dieva vārdu.
Arī izsraēla tauta pēc lieliem brīnumiem tomēr kurnēja uz Dievu.


Jā ctulhu ar Jēzu gan būtu daudz ko pārrunāt
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.25 18:54:26
Brāļuki jums gan dīvainas sapratnes par dziedināšanu
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 57 , pavisam kopa bijuši: 19554