atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību dziedināšana
rainars
Iesūtīts: 2008.02.10 11:31:52
Tikpat sekmīgi Jēzus sagatavoja šim kalpojumam Savus mācekļus, tā ka tie atgriezās, gavilēdami par savu uzvaru: “Kungs, pat ļaunie gari mums padodas Tavā Vārdā!” (Lk 10,17) Pēc augšāmcelšanās Viņš pilnvaroja apustuļus: “Ejiet pa visu pasauli un pasludiniet Evaņģēliju visai radībai. (…) Manā Vārdā tie ļaunus garus izdzīs (…), neveseliem viņi rokas uzliks, un tie kļūs veseli.” (Mk 16,15-18) Viņš apsolīja, ka tie saņems Svētā Gara spēku, un apstiprināja, ka paliks kopā ar tiem uz visiem laikiem (Apd 1,8; Mt 28,20). Tā viņi spēs veikt tos pašus darbus, ko Viņš darīja, un pat vēl lielākus (Jņ 14,12). Un pēc Vasarsvētkiem, kad viņi visur sludināja, Jēzus, kurš tagad apsēdies pie Dieva labās rokas, darbojās kopā ar viņiem un apliecināja Vārdu ar līdzejošām zīmēm (Mk 16,20). Šī apbrīnojamā pavēle, kas reizē ir gan cildena atbildība, gan neticama privilēģija, šodien joprojām paliek tā pati, un šis evaņģelizācijas veids pašlaik ir svarīgāks nekā jebkad agrāk.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.14 15:16:48
es piemēram
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.14 15:17:56
Ingars nav harizmāts Ingars ir Luterānis Mūsējais!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.14 15:21:29
bet manī ir kas no harizmāta - ticu visiem brīnumiem mūsdienās un ka Dievs tāpat reāli darbojas arī šodien, kā pirmbaznīcā, tikai jāpatur prātā - Dievs darbojas, nevis mēs, tātad viss notiek kā Viņš grib

Un starp citu luterāņi savā būtībā ir harizmāti, jo cik saprotu harizmāts ir tāds, kurš uzsver Svētā Gara darbošanos. Un vai tad tā nav, kad Luters māca, ka Svētais Gars ir tas, kurš veic mūsu jaunpiedzimšanu un svētdarīšanu?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.14 15:45:58
Ingars filosofs!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.14 15:55:36
nu nē šito titulu gan es nevēlos piesavināties.

Bet taču vienā ziņā tak luterāņi ar harizmātiem ir vienisprātis - Svētā Gara dāvanas ir arī šodien?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.14 16:41:28
Ingars, nu ja ir ticība, znač ir Sv. Gara dāvanas un darbība... ku ta šis liksies?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.14 17:19:36
nuja tiktāl mums ar viņiem ir pa ceļam, bet tiklīdz sākas ticības mērīšana atkarībā no Svētā Gara dāvanām, tad kaut kā nesader kopā ar biblisko mācību, ka Gars darbojas neatkarīgi no cilvēka
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.14 21:02:55
Ingars
Paldies .Šis ar man pietrūka kaut aizdoma bija .
Cilvēki bij garīgi miruši un viņiem miesas dziedināšana radītu mānīgu iespaidu, ka ar viņu dvēselēm viss ir kārtībā.
Par cilvēkiem kuri nav kristieši vai nesaprot kristietību es nemaz necentos aizlūgt.Acīmredzot Dieva svētais gars ved pa gaismas ceļu.
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.15 11:50:21
rainars
Bet kas tad, ja tu aizlūdz par kristiešiem, bet dziedināšana nenotiek? Izskaidro, kāpēc, tavuprāt, tā!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.15 20:01:45
Rainar tieši par tādiem tev īpaši jālūdz lai Dievs Svētais Gars viņus dara dzīvus ticībā.

un par neuzklausītām lūgšanām - 1 No kurienes kari, no kurienes cīņas jūsu starpā? Vai ne no turienes, no kārībām, kas cīnās jūsu locekļos?
2 Jūs iekārojat, un jums nav; jūs slepkavojat un skaužat un nevarat iegūt; jūs cīnāties un karojat. Jums nav, tāpēc ka jūs nelūdzat Dievu.
3 Jūs lūdzat un nedabūjat, tāpēc ka ar ļaunām sirdīm lūdzat, lai to šķiestu savās kārībās.
4 Laulības pārkāpēju cilts, vai jūs nezināt, ka šīs pasaules draudzība ir Dieva ienaidība? Kas nu gribētu būt pasaules draugs, tas nostājas par Dieva ienaidnieku.

un vai nav tā, ka mēs lūdzam līdzīgi farizejiem, Herodam un burvim Sīmanim - nu parādi man brīnumu, nu lūdzu, tad es tev cītīgi kalpošu?
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.15 21:42:42
BalssMan domāt ka Aivars Lapšāns varēs jums mās zinošāk pastāstīt liecībās.Lūgsim viņam izskaidrot.
Ingarspaldies par stiprinājumu nezinu gan tev pastāstīt par kalpošanu ,jo pats jau nevari sevi objektīvi novērtēt . Daru kā mani vada Dieva gars. Skaitu lūgšanas arī par citiem ,evanģelizēju ,izlīgstu ar cilvēkiem vēl arī izzinu Svētos rakstus un meklēju sadraudzi ar kristiešiem.
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.15 22:29:29
rainars
Jautāju tāpēc, ka dedzība ir svētīga lieta. Tomēr vajadzīga arī kristieša nostiprināšanās un sadraudzība un korekcija, lai aizrautībā neiebrauktu auzās...
Ingars
Vai tu gribēji teikt, ka kristiešu dziedināšana pēc garīgā kristieša AIZlūgšanām nenotiek - (pēc līdakas pavēles) - tāpēc, ka dziedināmais ir mazticīgs vai grēcīgs? Jeb ko tu ar šiem Bībeles pantiem gribēji sacīt?
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.15 22:46:23
Paldies Balss
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.15 22:57:28
rainars
tad ar tavu kalpošanu viss ir kārtībā, lai Dievs tevi svētī, brāl

balss
nē, tas ir gan viens no iespējamiem iemesliem, taču nebūt ne vienīgais. Domāju ka šajā kontekstā mazticība un grērcīgums domāts kā nevēlēšanās pieņemt evaņģēliju, lai gan Svētasi Gars ir devis ticības dāvanu. Visi cilvēki ir grēcīgi un mazticīgi, neviens neko nav pelnījis un tomēr Dievs dod. Tāpēc šajā gadījumā runa ir nevis par grēcīgumu un mazticību kā tādu, bet gan vēršanās pret lepnajiem un iedomīgajiem. šajā rakstu vietā vispār vārds mazticība netiek pat pieminēts.

Konkrēti runa šeit ir tikai par attieksmi - kāpēc mēs lūdzam konkrētās lietas. Pati par sevi lūgšana varbūt ir laba, taču ne vienmēr laba ir mūsu motivācija.

Piemēram burvis Sīmanis lūgdams lūdza mācekļiem spējas un pat naudu piedāvāja (arī mēs mēģinam Dievam ko piedāvāt). Bet kādi bij viņa nolūki? celt ticībā samariešus? nu come on, nebūsim taču tik naivi
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.15 23:20:53
Ingars
Bet nu, piemēram, kāds dedzīgs harizmātisks kristietis lūdz (pēc savas iniciatīvas) par cita kristieša dziedināšanu, bet - nekas nenotiek? Nu saki, kālab? (Tev nav mani jāpārliecina par to ka Dievs vispār bieži dziedina - zinu to ļoti labi, ir neskaitāmi piemēri).
Ingars
# Labojis Ingars: 2008.02.15 23:30:57
nu tur jau tā problēma, es arī esmu daudz ko dedzīgi lūdzis un patiesi sirdī ticējis un tomēr neesmu saņēmis vai arī saņēmu tikai tad, kad patiešām bij īstais laiks. Tomēr nespriedīsim paši, bet ļausim lai runā Dieva vārds:

ap.d. 3:12 To redzēdams, Pēteris uzrunāja ļaudis: "Israēlieši, ko jūs brīnāties par to un ko jūs skatāties uz mums, it kā mēs paši ar savu spēku vai dievbijību būtu panākuši, ka šis staigā?

ne no apustuļu svētuma vai ticības, bet no Dieva tizlais tika dziedināts.

2.kor 12:7 Lai es nepaaugstinātos īpašo atklāsmju dēļ, man ir dots dzelonis miesā, sātana eņģelis, lai tas sistu mani, ka netopu iedomīgs.
8 Tādēļ es To Kungu trīs reizes esmu lūdzis, lai tas no manis atkāptos.
9 Un Viņš ir sacījis: "Tev pietiek ar Manu žēlastību; jo Mans spēks nespēkā varens parādās." Tad nu daudz labāk lielīšos ar savu nespēku, lai Kristus spēks nāktu pār mani.
10 Tādēļ man ir labs prāts vājībās, pārestībās, bēdās, vajāšanās un bailēs Kristus dēļ. Jo, kad esmu nespēcīgs, tad esmu spēcīgs.


nekas cilvēku nevar izraut no Jēzus rokām, ne sātans ne pasaule, ne varas, ne spēki, bet toties cilvēks pats pašrocīgi var visu sabojāt ar savu sasodīto tieksmi uz lepnību un iedomību. Jēzus apžēloja visādus grēciniekus, pat pēdējos neliešus un izvirtušas sievietes, bet paštaisnos farizejus norāja

ne tu, ne es, ne kāds cits nezina par cilvēku vairāk kā Dievs

Jer. 17:9 Sirds ir ļaunprātīgi lokana pret visu, tā ir viltīga. Kas to var izdibināt?
10 "Es, Tas Kungs, izpētu sirdi un pārbaudu īkstis, lai atmaksātu ikvienam par viņa ceļiem, kā viņa dzīve to pelna."

cilvēks pats neapzinoties var būt bumba ar laika degli un pietiek ar vienu mājienu, ka viņš ir ar kaut ko izcēlies lai aizietu pa paštaisnības un iedomības ceļu, tādēļ Dievs mēdz arī "sist" mūs profilakses pēc.


Un reizēm miesai jācieš lai dvēsele tiktu izglābta. Vēl varētu sameklēt tās rakstu vietas, kur Pāvils mudina panest pārestības un vājumu, jo kad mēs esam vāji un slimi, tad tas Kungs mūsos ir stiprs, jo tad mums nekas cits neatliek kā vien arvien stiprāk un stiprāk pieķerties Dievam

ebrejiem 11:35 Sievas savus mirušos atguvušas ar augšāmcelšanos. Bet citi tika mocīti, nepieņemdami atsvabināšanu, lai iegūtu augšāmcelšanos.
36 Citi izcietuši izsmieklu un pātagu sitienus, pat arī važas un cietumu.
37 Viņi tika akmeņiem nomētāti, pārbaudīti, sazāģēti, mira no zobena, staigāja apkārt aitu ādās, kazu ādās, trūkumu ciezdami, spaidīti, mocīti;
38 viņi, kuru pasaule nebija cienīga, maldījās pa tuksnešiem un kalniem un alām un zemes aizām.
39 Un šie visi, lai gan ticības dēļ viņi ir saņēmuši liecību, nesaņēma apsolīto,
40 tāpēc ka Dievs mums kaut ko labāku bija paredzējis, lai viņi bez mums nesasniegtu pilnību.

vai tad tie, kuri nesaņēma laicīgos apsolījumus un netikai brīnumaini izglābti, nebij pietiekami dedzīgi, ticīgi? varbūt nebij pietiekami Svētā Gara dāvanu saņēmuši?


kāds varbūt teiks - šie ir smagi vārdi, kas viņos var klausīties. Un tomēr tā ir patiesība - patiesība, kas vērtīgāka par kausēto zeltu

Un visbeidzot atbilde dedzīgajam harizmātam

1.kor 12:29 Vai tad visi ir apustuļi? Vai visi ir pravieši? Vai visi ir mācītāji? Vai visi ir brīnumu darītāji?
30 Vai visiem ir dāvanas dziedināt? Vai visi runā mēlēs? Vai visi tās var iztulkot?

šie ir retoriskie jautājumi, uz kuriem protams loģiska atbilde ir NĒ.

rainars
# Iesūtīts: 2008.02.16 08:03:38
Jā Ingar paldies par Bībeles stundu ,prātīgi lasīju un uzņēmu katru vārdu.gadījums ar Balsi ir vērts ar to ka varu stiprināties.Jā uzprasījos un kā redzam ir arī sekas .Ir jau ar savādāki noticies.Droši vien ka koridorā pa ceļam nekas ar never notikt.Acīmredzot tik Dieva vārda sakāpinātā vidē.
Kungs tēvs Debesīs ,Jezus vārdā piedod man un Balsij par šo lietu kur abi tiekam sāpināti un nemet ēnas starp kristiešiem.Nepieļaij te tiesāšanās garu un dari mūs svabadus no šās lietas.Ja te klāt ir sātans tad Tēva ,dēla un svētā gara vārdā pavēlu lasies prom.Āmen.
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.16 09:15:51
rainars
Mīļais brāli! Nu, nav tak nekādas sāpināšanas un tiesāšanas. Es tikai gribu norādīt, ka nav tas tik vienkārši ar to dziedināšanu. Laikam jau tomēr jāsaprot, ka Dievs ir suverēns savā rīcībā, ka tas nav tā, ka atliek tik noskaitīt kādus vārdus (lai arī pats tiem tici) un - žvikts - būs dziedināšana. Bet pret tām sakāpinātajām atmosfērām man ir zināma atturība. Transa stāvokļi ir pazīstami un visai populāri arī visvisādu šamaņu un spiritistu aprindās.
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.16 12:08:16
Viekārši ir un vienkārši nav,viennozīmīgums man domāt šeit neeksistē.Neiet jau runa par transu .Šo diskusiju atvēru lai popularizētu Dieva dotu dziedināšanu.Visu jau ar to pa ko varētu padalīties jau neuzrakstīsi.Tāpat jau ir zināma atkarība šeit dikutējot ,bet nav jau slikta ,jo mēs dalamies ar dieva vārdu un līdz ar to stiprinamies.
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.17 12:17:40
Tikpat sekmīgi Jēzus sagatavoja šim kalpojumam Savus mācekļus, tā ka tie atgriezās, gavilēdami par savu uzvaru: “Kungs, pat ļaunie gari mums padodas Tavā Vārdā!” (Lk 10,17) Pēc augšāmcelšanās Viņš pilnvaroja apustuļus: “Ejiet pa visu pasauli un pasludiniet Evaņģēliju visai radībai. (…) Manā Vārdā tie ļaunus garus izdzīs (…), neveseliem viņi rokas uzliks, un tie kļūs veseli.” (Mk 16,15-18) Viņš apsolīja, ka tie saņems Svētā Gara spēku, un apstiprināja, ka paliks kopā ar tiem uz visiem laikiem (Apd 1,8; Mt 28,20). Tā viņi spēs veikt tos pašus darbus, ko Viņš darīja, un pat vēl lielākus (Jņ 14,12). Un pēc Vasarsvētkiem, kad viņi visur sludināja, Jēzus, kurš tagad apsēdies pie Dieva labās rokas, darbojās kopā ar viņiem un apliecināja Vārdu ar līdzejošām zīmēm (Mk 16,20). Šī apbrīnojamā pavēle, kas reizē ir gan cildena atbildība, gan neticama privilēģija, šodien joprojām paliek tā pati, un šis evaņģelizācijas veids pašlaik ir svarīgāks nekā jebkad agrāk
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 21 , pavisam kopa bijuši: 20545