atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību dziedināšana
rainars
Iesūtīts: 2008.02.10 11:31:52
Tikpat sekmīgi Jēzus sagatavoja šim kalpojumam Savus mācekļus, tā ka tie atgriezās, gavilēdami par savu uzvaru: “Kungs, pat ļaunie gari mums padodas Tavā Vārdā!” (Lk 10,17) Pēc augšāmcelšanās Viņš pilnvaroja apustuļus: “Ejiet pa visu pasauli un pasludiniet Evaņģēliju visai radībai. (…) Manā Vārdā tie ļaunus garus izdzīs (…), neveseliem viņi rokas uzliks, un tie kļūs veseli.” (Mk 16,15-18) Viņš apsolīja, ka tie saņems Svētā Gara spēku, un apstiprināja, ka paliks kopā ar tiem uz visiem laikiem (Apd 1,8; Mt 28,20). Tā viņi spēs veikt tos pašus darbus, ko Viņš darīja, un pat vēl lielākus (Jņ 14,12). Un pēc Vasarsvētkiem, kad viņi visur sludināja, Jēzus, kurš tagad apsēdies pie Dieva labās rokas, darbojās kopā ar viņiem un apliecināja Vārdu ar līdzejošām zīmēm (Mk 16,20). Šī apbrīnojamā pavēle, kas reizē ir gan cildena atbildība, gan neticama privilēģija, šodien joprojām paliek tā pati, un šis evaņģelizācijas veids pašlaik ir svarīgāks nekā jebkad agrāk.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.12 22:28:25
rainars
Jā tad tu domāji kā es lūdzu ja ne garā un patiesībā.Ja jau tā nebūtu tad es nejustu Sv. gara klātbūtni
Nezinu, ko juti tu, bet dziedināšana nenotika...
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.13 00:20:10
Nesaki pāragrus secinājumus un kad viļņi vēl nenorimuši lēkt no laivas ārā.Ir jau ar dzirdēts ka ne visus dziedina .............
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.13 00:23:03
IngarsKlau parunā labāk par tām lietām tieši ar mācītāju kādu zem četrām.Es tikko kā izrunāju šo tēmu .Piedod nav ritīgu piekrišanu jūsu mazticībai.Stiprinaties brāli ar Dieva svētību Jēzus vārdā.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.13 10:29:47
rainars,

kā tad tu domāji kā es lūdzu ja ne garā un patiesībā.Ja jau tā nebūtu tad es nejustu Sv. gara klātbūtni

Un kopš kura laika tava jušana ir kāds rādītājs Sv. Gara klātbūtnei? Es jau teicu, LSD vai Heroīns arī rada jaukas sajūtas un ja vēl pie Indiāņiem labi sapīpējas, tad ne tādu vien Sv. Garu sajutīsi!

Tā iet, ka savu ticību balsta savās sajūtās... bet sajūtas var apčakarēt ar visparastāko ķīmiju... tavā gadījumā tie ir dabīgie endorfīni Atvaino, bet tiesā ar savu "sajūtu" tu nepastāvēsi
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.13 12:53:53
rainars
Ir jau ar dzirdēts ka ne visus dziedina .............
Morāle: značit, es lūdzu un es sajutu Sv.Garu, un ja dziedināšana nenotika, tad - pats vainīgs?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.13 13:00:35
Balss, ticība par mazu Jo ja būtu ticība kā nākās, tad noteikti dziedinātos... Dievs tač galu galā ir Džins... tik pietiekoši stipri jaiesper ar grēcinieka ticības zābaku!
Balss
# Labojis Balss: 2008.02.13 13:05:15
Mulders
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.13 22:30:15
Jūis ņirgājieties man prieks ka ir līksmība.Vai nevajadzētu pārlasīt Jāņa evanģēlijā vietu kur ceļoties pāri uz otru krastu saceļas vētra un mācekļi modina JESUS un saka ka slīkstot .Un ko JESUS atbildēja par mācekļu mazticību mazticību .
Atvainojiet ka vēl nemāku uzreis patekt par konkrētām Sv.rakstu vietām.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.14 08:11:08
Aivars slava Dievam, bet tā tomēr ir viena tēma un nedrīkst tās atšķirt vienu no otras, jo šitā arī daudzi piedzīvojuši vilšanos, kad netikvien kā dziedināšana nav saņemta, bet pat uzbrūk vēl kādas nelaimes pa virsu - ko tad? runa ir par to, ka pārāk liekam uzsvaru uz miesas glābšanu, kas protams ir smagi vārdi un tomēr mums būtu jāsaka - tēvs, bet pāri visam Tavs prāts lai notiek, ne mūsējais.

un ko tad, ja ticīgs tiek dziedināts un atkrīt no ticības, pēcāk nomirdams neticībā - vai labāki nebūtu bijis, ka viņš nomirtu kaut ātrāk, bet ticīgs? Ņemiet vērā, ka DIeva ceļi ir neizdibināmi un nevajag te jaukt iekšā mazticību, jo ticība nenāk no tevis, vai tavas piepūles - tā nāk no Dieva un autoritāte pieder vienīgi Dievam

Ja Dievs tev pārdabiskā veidā atklāj, ka notiks dziedināšana, tad tici - tā arī būs, bet ja Viņš klusē, tad lūdz un gaidi, lai notiek Viņa prāts, taču tu nevari balstīties uz savām iedomām lai noteiktu ko Dievs darīs un ko ne, lūk tur jau arī izpaužas ticība

tie četri jaunekļi kurus iegrūda degošā ceplī arī nezināja - izglābs Dievs viņus no laicīgās nāves vai ne, bet viņi tomēr palika ticībā, ka Dievs zinās kā labāk
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.14 09:58:46
Ingars... čista precizitātei, jo tu jau otro reizi šo kļūdu pieļauj... ceplī iemeta 3 jaunekļus, bet ārā palicēji redzēja 4us fruktus 1ns bij lieks
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.14 11:13:42
aj, nuja, tas viens bij eņģelis
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.14 11:14:48
... vai Jēzus Kristus pirms inkarnācijas... Teofānija! Bet neuzstāju!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.14 11:17:57
nu to mēs nezinām un tāpēc csst par to arī nespriežam, ja vien nav kāda atklāsme
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2008.02.14 13:08:40
Ingars
Ar izdziedināto ir jāstrādā. Jāturpina lūgt par viņu,Jāaicina uz vīru, māsu vakariem , uz mazo grupu, lūgšanu grupu, jābūt sadrazudzībā, lai cilvēks apjēdz , kas ar viņu ir noticis. Jābūt rezultātam.
Man būtībā nepatīk , ai, nu , viņš var krist grēkā, varbūt nekas nebūs,.....nevajag aizmirst , ka mazākticīgais to dzird un iemācās no tevis šitās lietas un ....rezultāts ir tāds, ka mēs tikai sēžam mājās un līdzjūtību un līdzcietību par tuvāko esam pazaudējuši....
Tāpēc es izvairos forumos tādas lietas rakstīt, protams , ka draudzē , bībeles stundās šīs lietas ir jāapspriež - kādos gadījumos dziedināšana var nenotikt. Bet , ja ir runa par dziedināšanu , tad nevajag diskutēt par nedziedināšanu.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.14 13:39:23
Bet nevajadzētu arī radīt nepamatotu pārdrošību, kas vēlāk radītu vilšanos, jo pietiekami daudz bijuši gadījumi, kad dziedināšana nenotiek, jo Dievam varbūt ir citi plāni.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.02.14 13:57:59
AL

Bet , ja ir runa par dziedināšanu , tad nevajag diskutēt par nedziedināšanu.

Pret tevi Raksti liecina

Luk 4:
25 Jo patiesi Es jums saku: daudz atraitņu bija Israēla zemē Ēlijas dienās, kad debess bija aizslēgta trīs gadus un sešus mēnešus, tā ka liels bads nāca pār visu zemi,
26 tomēr Ēlija netapa ne pie vienas sūtīts kā vien pie atraitnes Sareptā, Sidonijā.
27 Un daudz spitālīgo bija Israēla zemē pravieša Elīsas laikā, tomēr neviens no tiem netika šķīstīts kā vien sīrietis Naamans."
28 Un, to dzirdēdami, visi sinagogā tapa dusmu pilni
29 un cēlās un izdzina Viņu no pilsētas ārā līdz kalna malai, uz kura pilsēta bija celta, lai nogāztu To zemē.


Nevari tu pasludināt patiesību, noslēpjot daļu patiesības! Tā tu dzen cilvēku izmisumā... viņi domā, ka viņos ir kāda vaina, ka Dievs neapžēlojas un nedziedina miesīgu kaiti... un tu tik ļoti uz to koncentrējies, ka aizmirsti viņam pasludināt "Tavi Grēki tev piedoti"... kas ir vienīgais kas ĪSTENĪBA ir vajadzīgs!

Bet tu dzenies pēc tā, ko Kristus teicās par piemetamo lietu esam! Tu mēģini dziedināt no ievainojuma mironi... aizmirstot, ka vispirms vajag viņu atdzīvināt!


Labklājības teoloģija nogalina ticību! Jā sākumā tā dod jūsmu un entuziasma prieku, bet ja nedabon kārtējo sajūsmas devu, cilvēks krīt un krīt visai smagi... jo visu cerību liek uz "pareizu formu" un nevis tic uz Kristu, bet tic uz savu ticību... un neizbēgami krīt!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.14 14:59:01
Tieši tā - ko piemēram Krsitus pirmo teica civlēkam, kuru nolaida pa jumta caurumu? Viņš vispirms pasludināja grēku piedošanu un tas ir galvenais. Vispirms civlēkam nepieciešama iekšēja dziedināšana.

Mulder pievienošu vēl vienu piemēru no paša Jēzus dzīves, kur Viņš kādā pilsētā nedziedināja tik daudz, kā citur, cilvēku mazticības dēļ. Cilvēki bij garīgi miruši un viņiem miesas dziedināšana radītu mānīgu iespaidu, ka ar viņu dvēselēm viss ir kārtībā.


Turklāt nav runa tikai par dziedināšanas brīnumu vien, bet arī piemēram par to brīnumu, ka Jēzus ar dažiem maizes klaipiem pabaroja veselu pūli, kas ir pilnīgi neticami. Ko pūlis darīja pēc tam? Nu gluži kā harizmāti - padarīja brīnumus un zīmes, kā dogmu, tā tam jābūt un viss. Bet Jēzus bij vīlies jo Viņš teica - jūs esat nākuši nevis Manus vārdus klausīties, bet tāpēc, ka dabūjāt paēst un tagad gribat vēl, bet neiznīcīgo barību jūs negribat


visi tik kliedz zīmes zīmes, brīnumus brīnumus, bet kurš kliedz - Kungs piedod man manus grēkus, Kungs dziedini manu dvēseli no grēka?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.14 15:03:53
... tjipa ej ka tu ar savu grēku piedošanu, būtu labāk piecīti iedevis aliņam!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.14 15:08:43
nu tājau vairāk būtu ctulhu loģika, šie cilvēki drīzāk rīkotos līdzīgi farizejiem - kādu zīmi tu mums rādīsi? Bet atbilde viņus mazliet atvēsinās - ļauna un samaitāta cilts meklē zīmes, pievērs uzmanību - ĻAUNA UN SAMAITĀTA CILTE MEKLĒ ZĪMES. Tas nenozīmē, ka dzīšanās pēc gara dāvanām un to asņemšana un lietošana būtu ļaunas cilts pazīmes, bet gan ka dzīšanās pēc šīm dāvanām kā pašmērķis uz kā balstīt savu ticību un maldīgo mācību.


Jēzus arī nomierināja satrauktos mācekļus - bet nepriecājieties, ka gari jums paklausa, bet preicājieties, ka jūsu vārdi ierakstīti debvesīs.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.14 15:15:37
Jēzus arī nomierināja satrauktos mācekļus - bet nepriecājieties, ka gari jums paklausa, bet preicājieties, ka jūsu vārdi ierakstīti debvesīs.

Un cik no Harizmātiem ir pārliecināti par sava vārda esamību debesīs?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 80 , pavisam kopa bijuši: 22101