atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību kas tā par tautību - luterānis ?
rainars
Iesūtīts: 2008.02.07 21:06:10
Brāļi un māsas kristū,man tā šķiet ka esam latviski runā`joši kristieši tikkai kā nu kurš savu ticību izpauž un kalpo.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.13 00:29:58
Mulders
Piedod ,kā tu zini, kā lietoju Svēto garu ar Dieva un Jēzus starpniecību vai nē,ja tā izsakies.Atšķirt, brāl,varu ar to ka nav nācies lietot LSD .Un ar to ka pieminu Tēvu ,Dēlu un Svēto garu un kā zini ka šie vārdi ir gaisma un ka nelabais mūk no šādas gaismas.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.02.13 10:25:55
Un ar to ka pieminu Tēvu ,Dēlu un Svēto garu un kā zini ka šie vārdi ir gaisma un ka nelabais mūk no šādas gaismas.

Raksti pret tevi liecina!

Mat 7:
21 Ne ikkatrs, kas uz Mani saka: Kungs! Kungs! - ieies Debesu valstībā, bet tas, kas dara Mana Debesu Tēva prātu.
22 Daudzi uz Mani sacīs tanī dienā: Kungs! Kungs! Vai mēs Tavā Vārdā neesam nākošas lietas sludinājuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam velnus izdzinuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam daudz brīnumu darījuši?
23 Un tad Es tiem apliecināšu: Es jūs nekad neesmu pazinis; eita nost no Manis, jūs ļauna darītāji.

To pašu Lūkasa 4o nodaļu... Nelabais pats savā mutē mierīgi ŅEM Dieva Vārdu un ar to kārdina!

Tā kā atvaino, bet es ne 2i kapeiki nedodu par tādu Svēto Garu, kas nenāk caur Dieva Vārdu!

Es zinu visai droši, ka ja tu Garu no Vārda atdali, tad tavs Gars nav Svētais Gars Tik vienkārši! Un arī Velns var taisīt troksni lai tev liktos ka tu dēmonus Kristus Vārdā izdzen... bet kā redzi, pats Kungs liecina, ka Laiku Beigās šitādi dēmonu izdzinēji un brīnumu darītāji būs atraidīti un atraidīti ar vārdiem "Es jūs nekad neesmu pazinis"... tas nevis, ka reiz pazina, un tad cilvēks atkrita... bet pat nav sācis pazīt... tobiš šie varenie Kristus Vārdā velnu izdzinēji pat Kristum tuvu nav stāvējuši!

Vai tu esi drošs, ka tu neesi šo Krisuts Vārdā brīnumu darītāju sarakstā? Jo zini... cilvēki vairās un bēg arī no muļķiem, un muļķis domā, ka tas Velns no Dieva bēg
rainars
# Iesūtīts: 2008.02.13 22:37:13
Jā Mulder bezceris , piekritīšu brālim Aivaram Lapšānam.
Neko darīt ka tu zini nesastopoties ar manīm vai es atdalu no vārda Svēto garu vai nē.
Diskusijas ja pārvēršas kašķī tad jau jāmet miers.Par to LSD uztraucas lai tie kuriem par to ir jāutraucas.
Kā ar to farizeju būšanu neesi padomājis.
rainars
# Iesūtīts: 2008.03.31 21:31:58
bišķi uzrunāja šī RAKSTU vieta no 1.Kor.:1:12 Es gribu teikt to, ko pie jums visur dzird runājam, viens saka: es turos pie Pāvila, otrs: es pie Apolla, trešais: es pie Kēfas, bet ceturtais: es pie Kristus. 13 Vai tad Kristus ir dalīts?
19 Jo ir rakstīts: Es samaitāšu gudro gudrību un likšu kaunā prātnieku prātu. - 20 Kur paliek gudrie? Kur rakstu mācītāji? Kur šīs pasaules vārdu meistari? Vai tad Dievs nav pārvērtis pasaules gudrību ģeķībā? 21 Jo, kad pasaule ar savu gudrību Dievu Viņa gudrībā neatzina, tad Dievam labpatika izglābt ticīgos ar ģeķīgu sludināšanu.
vilks
# Iesūtīts: 2008.04.01 11:17:52
Kristieši gan ir un paliek kristieši neatkarīgi no konfesijas. Tomēr katra konfesija dzīvo savu ticību mazliet savādāk un apliecina to savādāk. Dažas konfesijas šai ziņā ir tuvāk viena otrai un citas - tālāk, citas savukārt jau ir grūti atšķiramas no sektām, jo augstāk par ticības apliecināšanu nereti tur kāda sava vadoņa mācības.

Man personīgi konfesiju nosaukumi palīdz saprast, kuri ir tie kristieši, kuri dzīvo savu ticību līdzīgāk man un kuri - atšķirīgāk, kā arī to, kādā valodā man ar katriem runāt. Jo dažādu konfesiju kristieši mēdz runāt dažādās valodās, aprakstot savu ticību.
petros [87.110.231.204]
# Iesūtīts: 2008.04.01 12:14:18
dažās ( kādā) konfesijās pieturas pie skaidras Dieva Vārda mācības un atklāsmes, dažās ir aizmaldījušies no tās, bet kāda drusciņa patiesības jau noteikti ir viņās visās, arī tajās kur no Dieva Vārda ir aizmaldījušies pavisam tālu.
rainars
# Iesūtīts: 2008.04.07 22:03:10
Mēs uzņemamies soģa lomu par konfesijām kurās neesam redzot tikkai kas citās ne tā kā vajag vai kā nevajag.Lietas būtība ta ku slēpjas ?
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2008.04.07 23:50:18
rainars, nav jau svarīgi, ka mēs mākam izteikties par katru no daudzajām konfesijām. Nav jau mums arī jātiesā tie citi, lai gan ir labi, ja saprotam, kas kurā konfesijā tiek mācīts un ja mēs spējam to novērtēt. Tu jautā, kur slēpjas lietas būtība: manuprāt pats svarīgākais ir tas, lai mēs ar pilnu pārliecību varētu teikt, ka konfesija, pie kuras es piederu patiesi ir tā Baznīca, kuru dibinājis Jēzus Kristus, kurā skaidri tiek pasludināts Dieva vārds un pareizi pārvaldīti Sakramenti.

Nereti ļaudis pievienojas vienai vai otrai baznīcai ne pēc tā, ko tur māca, bet gan sekojot kādam labam draugam, sekojot viesmīlīgam ielūgumam, vai arī tāpēc, ka tur ir laba mūzika vai harismātisks sludinātājs u.t.t.
rainars
# Iesūtīts: 2008.04.08 22:30:43
Klau ja par mūziku runā tad kas nu kuram ir labs pie kam jau ir arī laikmetīga mūzika .Zinu arī to ka Dievam visi viņa slavēšanas veidi ir pieņemami .Tāpēc gribas teikt ka svarīgais ir tas ka Jēzus Kristus ir mūsu sirdīs ienācis un mēs esam kristieši.
||||| [81.198.233.21]
# Iesūtīts: 2009.01.25 20:21:08
Tas izskatās pēc V. Korāļa projekta
vilks
# Iesūtīts: 2009.01.25 20:21:39
Olita
Nez vai shii ir iistaa vieta shaadaam reklaamaam.
Balss
# Iesūtīts: 2009.01.25 20:22:40
Ož pēc Korāļa...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.26 11:55:29
Dona pareizi pateica... Baigie Brīvticīgie, un tomēr aicina uz kopā sanākšanu... Tas tjipa... Atturībnieku Biedrība aicina uz kopistisku iedzeršanu
sandra kangare [91.200.64.112]
# Iesūtīts: 2009.06.05 15:09:40
iesaku sākt ar pašu svarīgāko- Iepazīsti savu tivāko- Jēzu.
ko šī persona tev māca un sagaida no tevis.
sandra kangare [91.200.64.112]
# Iesūtīts: 2009.06.05 15:15:43
sāksim ar Jēzus vārdiem tuksnesī dialogā ar sātanu (ļauno garu- neredzamā pasaule): "cilvēks nedzīvo no maizes vien, bet no ikkatra vārda, kas iziet nov Dieva mutes.
kas tad iziet no DIEVA MUTES?
PASAULES UN CILVĒKA RADĪŠANA. ĪPAŠI GAISS, KO ELPOJAM . GAISS UZTUR DZĪVĪ`BU. 5.bauslis
sandra kangare [91.200.64.112]
# Iesūtīts: 2009.06.05 15:21:33
Dievs jau paradīzē cilvēkam saka: atšķirt no Labā un ļaunā atzīšanas koka.
atšķirt nozīmē negrēkot domās, vārdos, darbos.
mēraukla- 10. baušļi.
Jēzus iesaka atdot savu dzībvību par savu tuvāko, kā viņš ir pats atdevis par pēcnāves dzīvību- atgriešanos paradīzē.
svarīgi vārdi- ""atdot"" un ""dzīvību""
ko tu ar to saproti.
cilvēki labprāt citam nocirtīs, bet ne sev.
sandra kangare [91.200.64.112]
# Iesūtīts: 2009.06.05 15:22:50
Dievs paradīzes dā4rzā iepūta dvašu- ši dvaša arī ir gaiss.
sandra kangare [91.200.64.112]
# Iesūtīts: 2009.06.05 15:23:35
ar Jēzu var iepazīties Bībelē. CITIEM VARI NEPRASĪT.
sandra kangare [91.200.64.112]
# Iesūtīts: 2009.06.05 15:25:25
CILVĒKA MIESĀ DZĪ`VIBU UZTUR AR GAISU.
ja kaut kādā veidā tu traumē cita miesa tu pēc būitības pārkap 5.bausli. Jēzus tāpēc visus tikai dziedināja un aizliedza vardarbību
sandra kangare [91.200.64.112]
# Iesūtīts: 2009.06.05 15:26:35
bībelē ir teikts , ka tur dzīvoja pats Dievs ar pirmajiem cilvēkiem, ko radīja no zemes pīšļiem-vīrieti un sievieti.tā radās 2 dzimtes
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 54 , pavisam kopa bijuši: 19836