atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Iepatikās Rakstu vieta
Mulders
Iesūtīts: 2008.02.07 12:36:22
Jesaja 40:18 Ar ko jūs salīdzināsit Dievu, un kur jūs atradīsit Viņam ko līdzīgu?

Ap.D. 17:29 Tāpēc mums, kas esam Dieva cilts, nav jādomā, ka dievība ir līdzīga zeltam, sudrabam vai akmenim, cilvēka mākslas darinājumam vai izdomājumam.


Tik vienkārši!

Ja kāds sakās, ka spēj Dievu izskaidrot vai "definēt", tad ir skaidrs, ka viņš runā par savu izdomājumu, kas noteikti nav Dievs.

Par Dievu nevar pateikt neko vairāk, kā tikai šo "Tā saka Tas Kungs..." un tikai tas mums ir dots, ko pats Dievs rakstos atklāj, ārpus tā mēs esam akli un nespējīgi Dievu aptvert!
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.07 12:36:51
Nekas labāk Dievu nevar atklāt, kā vien pats Dievs... racionalizēšana un līdzības tikai vairāk saputro lietas!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.07 12:54:08
a_masiks, viss ko Dievs par sevi ir teicis ir Rakstos... ej lasi!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.07 13:15:42
Mulders
a_masiks, viss ko Dievs par sevi ir teicis ir Rakstos... ej lasi!
Būtu jau labi, ja vien katrs lasītājs neizlasītu ko savu...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.07 13:33:59
KarotesNav... labi būtu ja katrs lasītājs neIElasītu katrs savu!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.07 14:38:28
Mulders
A kāda starpība? Rezultāts no tā nemainās.
Katrs ielasa ko savu, un tālāk ko darīt? Iet pie mācītājiem, priesteriem - tas ir, profesionāliem sava ielasītājiem?

Ja jau var ielasīt katrs savu, tādad lasāmais teksts pieļauj interpretācijas.
Pamēģini mācoties matemātiku, ielasīt kaut ko savu :-)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.07 15:11:40
Pamēģini mācoties matemātiku, ielasīt kaut ko savu :-)

A kā tu domā ar ko nodarbojas programmētāji?

Ir taču šitais klasiskais teiciens, 2x2 rezultāts ir atkarīgs no divnieka vērtības!

Raksti ir kā glezna... kurā it kā katrs saskata ko savu, bet tu nevari saskatīt tur to kā tur nav vai neredzēt to kas tur ir, protams... ja blenž uz gleznu ar mikroskopu tad eļļās pleķīšos arī var saskatīt degunradžus!
A tu gribēji lai Reliģija ir tev matemātika! Tiešām ir tik grūti aptvert, ka šo mītu, ka viss visums ir aprakstāms ar matemātiskām vienādībām (pietam tādām, kuras tu te man piedāvā grāmatā aplūkot), ir pāris gadsimtus maluši tieši materiālisti un kā redzams... rezultāts ir tāds... vājš... joprojām vairāk jautājumu nekā atbildes. Kamdēļ ir tik grūti noticēt, ka Visums vairāk līdzinās dzejai nekā matemātikai. Un lielie Matemātikas Giganti tev apstiprinās... ka pat tad, kad viņi apraksta Dabu matemātiski, viņi raksta dzeju nevis formālas formulas! Realitāte ir daudz plašāka nekā spēj matemātika aprakstīt... Matemātika var aprakstīt LABĀKĀ gadījumā Ņūtonisko pasaulīti... Tā matemātika, kas apraksta īsto Realitāti līdzinās dzejai... Un tamdēļ ir lieki gaidīt, ka īstenās Reliģijas un patiesības grāmata būs matemātikas grāmata... Tā būs dzeja un mtemātika vienlaicīgi!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.02.07 15:12:50
a_masiks, a tu ņem un lasi... reizes 4as izlasi Jauno Derību, reizes 2as veco derību un tad sāksim runāt! Tik daudz jālasa lai vismaz es varētu tev atgādināt "Aceries to līdzību kur... " lai man nav tevi aiz rociņas jāved un jāskaidro! Izlasi pats, tālāk jau tas ir tādu fruktu uzdevums kā es, sakārtot neskaidro, atbildēt izplūdušo!

Citādi tu man liec iepazīstināt sevi ar kādu Būtni, bet pilnīgi atsakies ar šo Būtni pakomunicēt, vai vispirms iepazīties ar to ko tā Būtne par sevi pati saka. Būs kā tai anekdotē

- Čau, vakar dzirdēju Bītlus... baigais mēsls
- Kur tad tu šos dzirdēji?
- Ai, Vilibalds vakar pa telefonu nodungoja viņu "Yesterday"!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.07 16:22:04
a_masiks, tamdēļ jau es tev neleiku lasīt manus vai Augustīna traktātus, bet gan lasīt oriģinālo textu, kas ir paša autora iedvesmots!

Tev kaut kādu citu komunikāciju formu vajag... telepātisku? Ausī iebļaut?

Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.07 17:21:03
Jā. Kāpēc ne?

Tāpēc, ka tu gribi Bītlus pa telefonu klausīties! Klausies oriģinālā... kā autors to bij oriģināli paredzējis!

Redz, tā iedvesma nav klāt piekniedēta, ij viņai virsū nestāv Radītāja autentiskais štempelis.
A tu zini kāds izskatās Radītāja autentisks štampelis?

Zinot ka rakstītājs ir cilvēks = melīga grēka pagale, kas pūst savā grēcībā, man nekādas ticības tiem rakstītiem burtiem neir.

Prikols jau tāds, ka vispirms melīgs un grēcīga pagale esi TU, tā kā PAT ja tur būtu pats Dieva štampelis, tu nespētu ieraudzīt Dieva autoritāti tur!
Tā kā tu vienkārši tagad pats savu nespēju lasīt noraksti uz citiem.
Tamdēļ jau arī neviens tev nesaka lasīt vienu vienīgu grāmatu no rakstiem... Lasi visu kopā un ieraugi visu bildi kopumā!

Tu runā no pozīcijas it kā tev būtu labāk zināmas Garīgās patiesības! Tev tādu zināšanu vienkārši NAV un būt nevar, jo tu atsakies iedziļināties jebkurā darbā, kas pretendē uz šādas pozīcijas paušanu. Rezutlātā tu kolapsē pats uz savu iedomību, kļūsti pats par savas mazās pasaules mazo dieviņu... un brīnies, ka tevi neņem par pilnu! Nu dzīvo tač savā šaurajā pasaulē... kurā neexistē nekas ko tu nevari aptaustīt vai mutē iebāzt... tā ir nenobrieduša zīdaiņa pasaule!
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.07 17:28:17
a_masiks
Izlasi Jāņa evaņģēliju un pēc tam parunā ar Dievu.
Pa īstam parunā, nevis - nu, parādi man triku!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.02.07 17:31:29
Balss... vovo... man radās iespaids, ka kāds deklarē, ka grib ar Zatleru iepazīties, bet neiepazīsies kāmēr Zatlers neparādīs "triku" tjipa neatsauks karavīrus no Afganistānas un neatlaidīs sapuvušo Parlamentu!

Tā teikt... "Po majemu prašeņiju, po Ščučemu veļeņiju... izbuška izbuška poverņisj peredom k ļesu, zadom komne i ņemnožko naklaņisj"

a_masiks, tu ar cilvēkiem arī tā iepazīsties... ar visādām prasām un iegribām? Sak nostājies uz ausīm, tad paruināsim!
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.07 17:35:00
Mulders
Man liekas, ka tu drusku improvizē par to izbušku...
Manas bērnības pasaciņā bija drusku citādāk!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.09 08:20:02
Mulder, lasīju teoloģijas vēsturi un secināju, ka visa vaina bij tā, ka krasi mainījās apustuliskās mācības interpretācijas veids, pat patiesi kristieši kā Augustīns pārlieku aizrāvās ar filozofiju un tiklīdz filozofija iekļūst kristietībā, tas ir tas pats, kas gangrēnai iekļūt cilvēka miesā, filozofija izsūc to sausu un pāri paliek vienīgi mumificēta čaula
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.09 11:50:33
masiks, precizēšu - cilvēka domāšanas mācība.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.02.10 21:14:08
es šeit gribēju vienkārši uzsvērt atšķirību starp cilvēka domāšanu no Dieva domāšanu

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 74 , pavisam kopa bijuši: 21525