atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Velna spēju robeža?
Mulders
Iesūtīts: 2007.10.24 11:40:06
Kristus runā, ka daudzi nāks un teiks, ka viņi ir Kristus vārdā velnus izdzinuši, brīnumus darījuši un pravietojuši, un tomēr Kristus viņus noraidīs kā ļauna darītājus? Tātad vai šis labu darošais spēks bij Sātanisks, vai vienkārši te ir runa par Al Kaponi, kas bērnu namiem ziedo? Cik daudz Velns prot simulēt Dieva darbus?

Šitādu tēmiņu, lūdz kristiešus izteikties. Ateisti atkal nav mērķauditorija, lai gan aizliegt jau nevaru. Incē kristiešu viedokļi!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.24 12:02:30
Viens sīks piemēriņš... Kāda jauka meitene, patiesa kristiete, kurai sirds deg par misionēšanu, reiz bija kādā sanāksmē, kur organizatore vai katra otrā vārda galā piemin, kā velns jaucoties viņas un citu garīgo darbā. Kad šai meitenei zvanīja telefons, viņa atstāja telpu, un redzot vispārējo gaisotni, kas viņai likās nepieņemama, atstāja sanāksmi. Šī garīgā organizatore to uzskatīja par sātana apsēsta cilvēka bēgšanu, jo tikko esot ieradies kāds Gara svaidīts cilvēks, un tāpēc šī, negarīgā sātana apsēstā, esot devusies prom. Ja tik labi šo meiteni nepazītu, varētu pieļaut šaubas, bet te man drīzāk jādomā, vai nav tā, ka zaglis kliedz - ķeriet zagli!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.24 12:09:47
Balss, tātad Velna vārds " Diabolos " raksturo viņa dabu... izkaisīt un jaukt.
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2007.10.24 12:52:39
Balss sho ar esmu manìjis,ka ir dazhi harizmàtiski sludinàtàji,kas visu savu runas laiku runà par to kà velns grauj, kàrdina, melo un beigàs tam pieliek teikumu,ka mums tagad jàturàs pretì. Mazliet dìvaini-labàk bùtu Kristu sludinàjushi-kà Vinsh uzvar gréku,velnu un nàvi.
Janis Diekonts
# Labojis Janis Diekonts: 2007.10.24 13:07:08
Mulders te nàk pràtà Kristus vàrdi-kà var sàtans sàtanu izdzìt? (Mk.3:23-26)
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.24 13:09:29
Jānis, tad tu domā, ka Kristus šeit runā par to, ka Dieva Vārdam gan ir spēks darboties pret velniem, bet ne kurš katrs "sludinātājs" pats ir Dieva Bērns?
Tas ir, ka pat Velns var Evanģēliju pasludināt.

Šai ziņā paliek mazliet baisi... un savā ziņā pavisam skaidri Kristus brīdinājumi - nepaļauties un nepieķerties cilvēkiem, bet tikai un vienīgi Vārdam!

Taču Pāvila vēstulēs mēs bieži redzam, ka Pāvils slavē un dod labu liecību par cilvēkiem un viņu ticību! Tad vai mēs Vārdu varam atraut no sludinātāja?
Andis Atvars [81.198.177.90]
# Iesūtīts: 2007.10.24 13:54:55
Mulders
Neesi bijis pie zīlnieces?... pirmais ko viņas paprasa- vai tu tici kārtīm (vai tu pilnvaro velnu)...
Nu nespēj velns neko, ja pats cilvēks, Dieva dotās pilnvaras neatdod velnam...
... nu ja tā padomā, tad kaut ko jau spēj (ir pilnvarots), izejot no "Ēģiptes mocībām"- nūjas par čūskām darīja, ūdeni par asinīm pārvērta un vardēm lika savairoties nenormālā daudzumā, bet tad sekoja ceturtais līmenis (odi) un nekā...
Ja cilvēks atrodas uz kādiem no šiem pirmajiem trim līmeņiem, tad tas ir pilnīgā velna varā... uz ceturtā līmeņa ir izvēle, bet pārējiem astoņiem velns pat pietuvoties nespēj...
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.24 14:06:30
Mulders
Jā, drusku biedējošas pārdomas... Zīlniece, kas staigāja pakaļ apustuļiem un sauca - šie ir ir Visaugstā Dieva pravieši - jau arī teica tajā brīdī patiesību! Vai tāpēc viņa bija Dieva bērns?...
Bet velns taču nevar velnu izdzīt - to Jēzus teica pats. Kā tad nu ir? Jeb varbūt tāds lielāks velns padzen sīkos nost, lai netraucē šim kārtot ģēlas !
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2007.10.24 14:34:15
Tajà pashà vietà (Mat.7:15-23) jau no konteksta var sho to vairàk saprast. Un der pàrdomàt Kristus vàrdus,ko Vinsh saka shiem brìnumdariem-Es jùs nekad neesmu pazinis.
Andis Atvars [81.198.177.90]
# Iesūtīts: 2007.10.24 14:34:17
Tie liimenji Tev no kabbalas? Sefirotu koks?

Vai esi pamanījis, ka ik reiz kad kāds ne visai glaimojoši par velnu izsakās, tad noteikti Ctulhu uzmetīsies par velna aistāvi- vājākie jau jāaizstāv
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.24 14:35:24
Ctulhu
Nu gan tu iebrauci purvā... lai gan spekulēt jau var ar visu ko. Jo pierādījums mums, ticīgajiem, ir dots sirdī kā ķīla Svētā Gara zīmogs, apstiprinājums, ka tas ir patiesi. Tu teiksi, ka tev tas nav pierādījums. Nu protams, nevaram to izņemt un uzmest uz galda. Bet es zinu, jūtu, piedzīvoju, ka man tas ir! Man ir miers un drošība sirdī un skaidrība, kam es piederu un kur nonākšu, kad šī sūrā, grūtā dzīve mums reiz beigsies, sirdī šķērssvītrotais muskul`s apstāsies... (Ja tu zini šo veco studentu dziesmu...)
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.24 14:49:09
Tāpēc, ka velns = ļauns. Dievs = labs. Varbūt es te teoloģiski primitīvi braucu šķērsām, bet nu apmēram tā.
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.24 14:58:35
Ctulhu
Neesi sapratis, ka Dievs ir in control ? Tikai līdz zināmai robežai velnam tiek pieļauts darboties!
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.24 15:04:20
Man pietiek, ka Dievs zina! Es uzticos! Tā ir tā problēma, ka ievainoti cilvēki nespēj, neuzdrošinās, negrib uzticēties labajam. Ir psiholoģijā tāds jēdziens Urvertrauen. Tā ir dziļākā, eksistenciālā uzticēšanās, kas rodas bērnam visagrākajā bērnībā. Ja viņs nav saņēmis aprūpi, mīlestību, drošību no saviem vecākiem, viņam vispār ir grūti kādam uzticēties. Arī Dievam, protams...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.24 15:05:45
Ctulhu, šī robeža ir cilvēka dvēseles dzīvība. Skat Ījaba grāmatu! Tā kā man un Balsij ir drošs apsolījums no Dieva, apstiprināts ar augšāmcelšanos, tā parādot, ka autors šim "trikam" bij Dzīvības Valdnieks, tad mēs zinām, ka Velns mūs neķers nāvīgi! Ja ķers, tad pedagoģiskos nolūkos, Dieva kontrolētā vidē... ne vairāk!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.24 15:08:38
Ctulhu, piemēram defektu zinātniskās metodoloģijas un materiālisma paradigmā. Pats tak saproti, ka šādu defektu tu nevarēsi pamanīt apriori, jo tavs "skatīšanās filtrs" pats ir šis materiālisms.

Izsakoties dzejiski "Acs sevi neredz"
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.24 15:09:01
Jā, JA uzticas tam, kas NAV uzticības cienīgs. Jehovistiem vai kādiem citiem sektantiem. Galu galā - cilvēkiem. DIEVAM vajag uzticēties. Jo Viņa rīcība vienmēr izrādās beigu beigās vislabākā.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.24 15:09:27
> A kaa Tu zini, ka triku ar augsaamcelsanos nepaveica velns?

No Dieva definīcijas... tikai Dievs ir Radītājs -> Dzīvības autors.
Luters labi izteicās, Velns nespēj pat putekļus uz skapja radīt, viņš spēj tik maisīt ūdeni un duļķot dūņas.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.24 15:25:13
Ctulhu, tik tu tāds gudrs un atkodi Velnu Ehh lab ka tu mums esi!
Balss
# Labojis Balss: 2007.10.24 15:29:20
Ha - ha - ha! Man šodien tada smejoša noskaņa! Pati par sevi arī izsmējos. Jums arī iesaku! Nāk par labu gan miesas, gan gara veselībai!
Andis Atvars [81.198.177.90]
# Iesūtīts: 2007.10.24 18:56:26
Velns var priekš zemaak attiistiitas buutnes ( cilveeka) noimiteet labo taa, ka cilveeks atskirt nevarees.
Ctulhu
1) velns nav augstāk attīstīta būtne pār cilvēkiem (cilvēki debesīs tiesās eņģeļus). Jēzus Kristus nomira par cilvēkiem, bet ne par kritušiem eņģeļiem.
2) velns nespēj noimitēt neko labu, jo viņa klātbūtne jau rada visu negatīvo- nospiestību, bailes, nedrošību, nemieru, naidu, apātiju...
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 41 , pavisam kopa bijuši: 33154