atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Par sevis maaniishanu
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.06.29 11:46:11
Lai pasargaatu gnostikja teemu!
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 .
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.08 12:55:05
Lol, neatbilstīgas analoģijas ir tipiskākais ``interneta filozofu`` paņēmiens, īpaši tīņu vidē. Tu es tīņa mentālajā līmenī, ja uzskati, ka tava demagoģija ir awesome, jo proti analoģēt

Nezinu, aciimredzot ietekme no kopu teorijas kursa par homomorfismiem. Droshi vien tiinjiem raksturiiga iipatniiba Nu a ko dariit... ja tev nepatiik taadi tiinji, ko ar vinjiem pinies... ej progresiivaakos forumos un runaa ar savam ntelektam atbilstoshiem ljautinjiem, kaapeec liidz muusu liimenim nolaidies. Neticeeshu, ka deelj cilveeciiga altruisma te maazhojies.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.08 12:56:00
Nu manā uztverē visa veida organizētās reliģijas ir masu psihoze, kas bāzēta indoktrinētā šizofrēnijā. Bet es par to neceļu traci. Katrs jūk prātā pa savam.

Nuja, bet kaapeec tu naac uz trako forumu? Aarsts esi, jeb disertaaciju par "psihajiem savvaljaa" raksti?
Gnidro [90.130.170.66]
# Iesūtīts: 2011.07.08 12:58:17
Un es nesaku, ka alkohols ir vienīgais katalizators, kas intravertos padara socializējamus. Problēma ir tāda, ka alternatīvi varianti lielākajai daļai nav iespējami. Nu teiksim, kad jamiem ir milzu ģimene vai, piemēram, uzrodas kaut kādi cilvēki, kas ar jamo ļoti grib draudzēties. Pēc savas iniciatīvas intraverts nekad neies uz kontaktu un nesāks runāt ar cilvēku, bet alkohols šo barjeru noņem. Ir cilvēki, kuri nekad nebūtu aprecējušies un viņiem nebūtu bērni, ja nebūtu šīs indes.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.08 12:59:37
Kārtējais logical fallacy no tevis vārdā ``false dichotomy``. Visi tavi spriedumi no šādām fail demagoģijām vien sastāv.

Nepareizi!

Logjika primitiiva... ja kaads uzvediibas modelis tiek pasludinaats par "normaalu", tad sabiedriiba kuraa buutu tikai shis uzvediibas modelis arii funkcioneetu normaali....

Logjika ir deduktiiva - pie normaalas sabiedriibas uzvediibas, sabiedriiba funkcionee normaali!

Savukaart ja uzvediiba ir normaala, bet sabiedriiba deelj shiis uzvediibas nefunkcionee normaali... nav pamats uzskatiit, ka uzvediiba ir normaala!


Piemeers ir vienkaarshi klasisks veidojums - novest liidz apsurdam. Logjikaa tas ir pieraadiijums no preteejaa... tikai es to demonstreeju sociaalaa formaataa.

Taakaa... ja homo un hetero tu uzskati par liidzveertiigiem, tad es tev lieku priekshaa shaadu domas experimentu. Aciimredzot tev tas nepatiik, jo homo nenormaaliima shaadi manifesteejas ljoti pat redzamaa veidaa... Prosto tev nepatiik kad tavu dupu uzseedina uz iilena, kuru tu gribi spalvu maisaa nosleept.
Gnidro [90.130.170.66]
# Iesūtīts: 2011.07.08 13:00:46
Jošs Mulders
Nu a ko dariit... ja tev nepatiik taadi tiinji, ko ar vinjiem pinies...

Jā, es tiešām nezinu ko es ar tevi pinos. Laikam interesanti tomēr.

Nuja, bet kaapeec tu naac uz trako forumu? Aarsts esi, jeb disertaaciju par "psihajiem savvaljaa" raksti?

Apmēram. Pie tam šis forums jau sen ir transcendējis ``tikai kristiešiem`` etapu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.08 13:01:42
Tas ir tāpat kā, mēģinot iztēloties, vai sāls ir kaitīgāka par cukuru, modelēt situāciju, ka mēs lietojam uzturā tikai sāli vai tikai cukuru.

Redz nelaime taada, ka zupa bez saals ir taads pats fufels kaa zupa ar paarsaaliitu...

Tachu sabiedriiba BEZ homo tikai ar hetero funkcionee ljoti labi... taakaa... Redzi... saals zupas gadiijumaa ir svariiga komponente labai zupai, tachu Sabiedriiba bez homo funkcionee ljoti pat labi... taatad homo NAV sabiedriibai vajadziiga iipashiiba... Un kaa jebkura inde... mazaas devaas, protams, sabiedriiba savas tolerances deelj to var tolereet, bet paarsaatinot tas sagrauj visu sabiedriibas organismu. Tieshi taapat kaa alkahols.
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.08 13:05:14
Jošs Mulders
klapē šito tēmu ciet un taisi jaunu. Forums VIRS 50 lapu skaita sāk gļukot. Gluži kā 95 windows pie 30Gb diska.
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 25 , pavisam kopa bijuši: 36549