atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Esi uzticams! (1.Kor.4:1-5)
Raimonds
Iesūtīts: 2011.06.01 21:19:02
Draudžu dienām ir dots skanīgs nosaukums - esi uzticams! Vai uzticībai šajos laikos vēl ir kāda nozīme? Un ja, ja sakām - esi uzticams, ko ar to domājam?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
KPax.
# Iesūtīts: 2011.07.14 17:03:19
Zane Neimane

Tāpat kā, kad tu iespazīsties ar sievieti.. jums nevar būt attiecības, ja viņa tev iesit pliķi un aiziet.

Oooo. tās jau IR attiecības...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.14 17:08:59
Hehe, neviens ticiigais man joprojaam nevar izstaastiit, kaapeec dievs ar mani nesarunaajas

Runaajas, tik veel to neapzinies.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.14 17:16:29
Ctulhu, bet arii man neviens binokulaarists nevar dekodeet autosterogrammu taa lai es to "ieraudziitu".

Nu vinji saka - redzu lidmashiinu... reku spaarns, reku aste... un velk pa to bildi... un es nehrena neredzu... Tikai tik cik varu izteeloties no jeedziena "lidmashiina"...

Faaters maneejais iemaaciijas to autosteroigrammas lapinju palociit, tad mainaas arii bildes forma. A mana maasa var redzeet "inversaa"... tobish tur kur cits redz bumbu, tur vinja redz padziljinaajumu... nu kaa laaciisha forminja vs miiklas laaciitsi no forminjas.

A es - pastariitis - apdaliits. Neredzu!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.07.14 17:17:38
Precizeeju: neprot sarunaaties taa, lai es to pamaniitu.

Ir vinjam taada privichka...

Bet kad pamana, tad vairs nevar neredzeet Ir kaadreiz vizuaalaas iluuzijas... kur "jaasaskta kaut kas"... un neredzi neredzi, bet kad ieraugi, tad vairs nevari panaakt to "neredzeeshanas" staavokli un briinies, kaa var neredzeet.
KPax.
# Iesūtīts: 2011.07.14 17:20:31
Ctulhu

Dažādi ticīgie, dažādi dievi. Austrumu dievi tieši tāpat sarunājas ar saviem ticīgajiem kā rietumu dievi. Kāpēc dievi vienu uzrunā otru nē - hmmm, labs jautājums. Esam emocionālas būtnes un tas, kā mēs piepildām savas emocionālās vajadzības, lielā mērā nosaka, kas/kādi esam. Vienam savu emoc. vajadzību piepildīšanai ticība noder, citam atkal tā nahren nav vajadzīga. Emoc. vajadzības, savukārt, depend on apstākļiem, kur/kad cilvēks dzimis, vides, kurā izaudzis, ko piedzīvojis utt.utt. Nu tā kkā...
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.14 17:22:15
Zane Neimane
Nē.. Dieva klātbūtne izpaužas dažādās lietās, ko dara Viņš. Es varētu sākt uzskaitīt piemērus, bet diez vai arī tad tu saprastu.

Nu, tu pieminēji vienu no "lietām". Acīm redzot piemērs izgāzās. Pēc izvairīgās atbildes ir skaidrs, ka tas notiks ar visiem piemēriem. Par saprašanu runājot - neesi pirmā kas lieto šo sīko demagoģijas paņēmienu. Dīvainā kārtā, noskaidrojot "lietas" līdz galam - izrādās ka paši šo apgalvojumu autori atzīst savu nespēju saprast to, ko viņi uzskatīja par pašsaprotamu. Vari paskatīt foruma meklētājā tēmas Svētā piedalīšanos.


Par iepazīšanu runājot - Dievs var tevi iepazīt tikai tad, kad tu pats to vēlies.

slikti. Jo tas nozīmē, ka Dievs jau pirms iepazīšanās uzliek kaut kādus savus noteikumus mūsu attiecībām. Pie kam tik dīvainus, ka pašas attiecības paliek par cilvēka attiecībām pašam ar sevi.

Man patīk diskusija par subjektīvo un objektīvo. Jošs Mulders lieliski parāda problēmu.

Negluži. Mulders ignorēja Dieva būtības. Bet šīs būtības ir objektīvas un teorētiski vienādas visiem. Attiecīgi kaut kam objektīvam būtu jābūt vienādam priekš visiem subjektiem.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.14 17:24:40
A ja es Mulderam paprasu, kaada ir dieva uzbuuve, tad jams neko jaunu pastaastiit nevar, tikai atkaartot taas vai citas religija svispaareejos prieksstatus.

Nu bet taapee, ka Dievu pirms manis jau daudzi ir aprakstiijushi, logjiski ka buutiski kaut ko jaunu es tur neieraudziishu... Nu taapat kaa man buutu gruuti ko jaunu par atoma uzbuuvi pastaastiit... bet ja staastiitu, tad teiktu - aa neko jaunu nestaasti, tikai atreferee fizikju priekshstatus...

Nu bet tieshi taa jau ir...

Un logjiski, kad runa iet par kaadas Personas aprakstu... tad opereejam ar taadiem jeedzieniem kaa draugs, miilestiiba, zheelastiiba, taisniigums... etc. etc. etc. nevis kaadi matemaatiskie termini kaa masa, laadinjsh, iipatneejaa siltumietilpiiba etc.

Ja es gribu iepaziit Ctulhu, un prasu kaadam, kas vinju paziist, man iipashi neko daudz neizteiks Ctulhu fizikaalie parametri... bet ja man pastaasta, ka Ctulhu ir zajadlijs nedzeeraajs, miil beernus, kolekcionee seerkocinjkastiites un regulaari savu sievu ved uz Kanaariju Salaam... man jau radiisies reaalistiskaaks priekshstats par Personu - Ctulhu...

Imo ctulhu probleema ir taada, ka vinjsh Dievu grib iepaziit nevis kaa Personu bet gan kaa fizikaalu paraadiibu! Bet... Ctulhu kaa fizikaala paraadiiba nav iipashi interesants.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.14 17:25:14

Liidziiba ar autostereogrammu neder, ibo ja vienam no sarunas partneriem ir pieejami pilniigi visi kodeesjanas veidi, bet otram - dalja, tad taccu buutu logiski, ka pirmais izveelas taadu kodeesjanas veidu, ko otrais speej dekodeet, ne?


bet ja pasaule ir telpiska?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.14 17:32:08
Un ja es flatlanders? Tak vienalga, tad telpiskajai buutnei jaarunaa flatlanderu valodaa, ja vinja grib runaaties ar flatlanderiem, tas pats.

Bet pareizi... taapee shams runaa kaa flatlanderis ar flatlanderi, un meegjina staastiit par autostereogrammaam un citiem raada... dazhi saak taas redzeet, bet lielais vairums - ne visai.

Tad nu logjiski, ka skeptiskaakakie un neticiigaakie flatlanderi to runaajosho flatlanderi... to kas attiecas uz "flatlandiju" norakstiis uz "citiem fenomeniem un paraadiibaam" bet to kas attiecas uz 3d telpu prosto ignorees, noraidiis, nesapratiis...

Taadeejaadi beigu staasts ir tieshi taads, kaa to vienmeer Kristietiiba ir maaciijusi... izmainjas notiek Cilveekaa... bet sho izmainju avots un iniciators ir Dievs... Jautaajums - vai tu to gribi!

Un tad ja gribi... tad luudz un klaudzini, kaameer iedod un atver...

Bet kaameer tev attiexme - "tur nekaa nav" tu tur nekad nenonaaksi, pat ja tur kaut kas ir.

Neticiigo konversija saakaas tad, kad vinjsh atver praatu un saprot, ka ir lietas, kas ir paaraakas par vinju, lielaakas un ka "Tur kaut kas tomeer ir..." un tad saakas mekleejumi.

Ja tu uzskati, ka jau visu esi atradis, bet to ko neesi atradis, tas vienalga ir tur kur ir "gaishaaks", tad nekad to kas ir "tur aaraa" neatradiisi...
Zane Neimane
# Iesūtīts: 2011.07.14 17:36:59
Ctulhu Droši vien nebūšu pirmā, kas teiks, ka tev ir nocietināta sirds tāpēc nevari sarunāties.. un jā es mēdzu runāt metaforās
a_masiks Piemērs - lūgšana un Dieva atbilde uz to, bet diez vai arī šis piemērs derēs, jo nevar taču pārbaudīt vai ne? Vai tu vari pārbaudīt vai tava sieviete tevi mīl? Viņa izdara dažādus mājienus - tu tos interpretē.
- izrādās ka paši šo apgalvojumu autori atzīst savu nespēju saprast to, ko viņi uzskatīja par pašsaprotamu. Vari paskatīt foruma meklētājā tēmas Svētā piedalīšanos.
Vai arī viņi saprot, ka runājot n dažādām platformām sapratne neradīsies. Varētu gadīties, ka tu neiedziļinies viņu skaidrojumā.. un viņiem tas vienkārši apnīk.
likti. Jo tas nozīmē, ka Dievs jau pirms iepazīšanās uzliek kaut kādus savus noteikumus mūsu attiecībām. Pie kam tik dīvainus, ka pašas attiecības paliek par cilvēka attiecībām pašam ar sevi. Nē tie nav noteikumi. Tā ir vienkārši iespēja izvēlēties. Un lūdzams neapgrūtini mani ar šādiem tekstiem, ja uz kaut ko līdzīgu jau esmu atbildējusi iepriekš.
Negluži. Mulders ignorēja Dieva būtības. Bet šīs būtības ir objektīvas un teorētiski vienādas visiem. Attiecīgi kaut kam objektīvam būtu jābūt vienādam priekš visiem subjektiem. Man šķiet, ka viņš ļoti labi parāda to, ka objektīvais ir, bet katram no mums ir sava subjektīvā platforma, no kuras raugāmies.
Tas arī viss.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.14 17:38:56
Nu bet nerunaa jau. Man ir pieejams dialoga reziims, kaadaa es tagad runaaju ar Mulderu.

Nu bet kaa tad tu domaa 3D ar flatlanderi runaas... protams caur flatlanderi... Luuk tev Mulders... Pravda pa vidu ir "Muldera Klusais Telefons" bet na to ij ceriiba, ka tu gudrs un speesi gjeneraalo liiniju atkost...
KPax.
# Labojis KPax.: 2011.07.14 17:40:37
Jošs Mulders

Jautaajums - vai tu to gribi!

O.k. - un, kāpēc , piemēram Tu tad luudz un klaudzini, kaameer iedod un atver... ? Tobiš, Tu gribi, bet kāpēc Tu gribi, kādus gapus (fiz. pas. redzējuma, filos., emoc.) Tu aizver?

Zane Neimane
# Iesūtīts: 2011.07.14 17:51:39
Ctulhu Tas nozīmē, ka tu esi pārāk aizņemts ar sevi, citām lietām, lai sadzirdētu.
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.14 17:53:14
Zane Neimane
`Piemērs - lūgšana un Dieva atbilde uz to, bet diez vai arī šis piemērs derēs, jo nevar taču pārbaudīt vai ne?

pārbaudīt kā reiz var, taču nepiepildās. Un jūs paši to labi zināt, ibo pat lūgšanā iekļaujat lūgšanas noliegumu.

Vai arī viņi saprot, ka runājot n dažādām platformām sapratne neradīsies. Varētu gadīties, ka tu neiedziļinies viņu skaidrojumā.. un viņiem tas vienkārši apnīk.

nē, tu ir tā kā ir.
Zane Neimane
# Iesūtīts: 2011.07.14 18:00:52
a_masiks
Nesapratu kāpēc nepiepildās. Es nezinu - ko mēs labi zinām?
Ctulhu
Nē tava uztveres jauda ir pārāk maza, jo tava uzmanības kapacitāte nav pietiekami liela, ja esi aizņēmis to ar daudz citām aktivitātēm.
a_masiks
# Labojis a_masiks: 2011.07.14 18:06:13
Zane Neimane
Ok, pamēģini - noliec kapeiku uz galda ar "ērgli" uz augšu. uzliec virsū baltu papīra lapu. izveic dūšīgu lūgšanu, lai Dievs izdara tā, ka kapeika ir ar nominālu uz augšu. Noņem papīru. un pastāsti - kas sanāca.
Vari izveikt 2 veida lūgšanas - beigās pemetinot "lai notiek Tavs prāts" un "lai obligāti notiek mans prāts". Salīdzini rezultātus.

UN NESTĀSTI, KA TU ĻOTI LABI NEZINĀJI IEPRIEKŠ, KAS TEV SANĀKS!!!
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.14 18:11:36
Zane Neimane
Nē tie nav noteikumi. Tā ir vienkārši iespēja izvēlēties.

diemžēl tie IR noteikumi. arī pati "iespēja izvēlēties" IR noteikums - ir jāizvēlas...

Un lūdzams neapgrūtini mani ar šādiem tekstiem, ja uz kaut ko līdzīgu jau esmu atbildējusi iepriekš.
skaidrs. iespējams es likšu tev mieru, ibo tev zūd kapacitāte atbildēt par pašas izteiktajām zajavām. Stāsta ka par bazāru jāatbild, taču acīm redzot ne visiem...
Zane Neimane
# Iesūtīts: 2011.07.14 18:34:29
a_masiks
Tu pats labi saproti, ka pats pašlaik taisi bazāru un zajavas. Palasi varbūt šajā pašā lelb lapā kas ir lūgšana, ka tā nav kaut kāda mistiska monētu cilāšana. Tas, ko tu raksti parāda tavu informācijas un/vai takta izjūtas trūkumu. Un pirms jautāt kaut ko - izlasi pārējos komentus, savādāk sanāk bezjēdzīga atkārtošanās. Tas ir tas, ko gribu teikt, nevis, ka neatbildu par bazāru.
diemžēl tie IR noteikumi. arī pati "iespēja izvēlēties" IR noteikums - ir jāizvēlas... Šādā veidā tu jebko varētu pasniegt kā noteikumu. Tev ir jāizvēlas no rīta - celties no gultas vai ne.
Zane Neimane
# Iesūtīts: 2011.07.14 18:37:49
Ctulhu Vēlēties nozīmē, ne tikai pateikt, ka tu vēlies, bet patiešām arī vēlēties.
Zane Neimane
# Iesūtīts: 2011.07.14 18:40:47
Ctulhu Tad nododies tam.. bet beidz runāt to bezsakaru par spīdīgajiem burtiem uz sienām un tādā garā
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 175 , pavisam kopa bijuši: 7660