atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Viss par glābšanu
meitene
Iesūtīts: 2011.05.31 15:35:55
Un meitene atkal ir atpakaļ ar kārtējiem jautājumiem... (kā vienmēr lūgums būt iecietīgiem :D)
Jautājumi ikvienam , kuri spēj paskaidrot luterāņu nostāju šajos jautājumos. Ja jūsu domas nesakrīt ar luterāņu nostāju, lūdzu pasakiet, ko pārstāviet

1. Kas ir piedzimšana no augšienes un atgriešanās no grēkiem ?
2. Kad un kā tas notiek?
3. Vai tas ir tikai vienreizējs pasākums?
4. Kas ir glābšana ?
5. Kas garantē glābšanu?
6. Kā var zināt, ka cilvēks ir izglābts?
7. Kā var būt pārliecināts, ka cilvēks paliks izglābts?
8. Kāda
• Piedzimšanai no no augšienes
• Atgriešanās no grēkiem
• Glābšanai
ir saistība ar ticību, kristību un Svēto vakarēdienu?

Un vēl nesen ienāca parātā doma (nedaudz oftopiks), kā cilvēki var būt pārliecināti, ka pēc tam, kad viņi būs debesīs, nenotiks atkal kas līdzīgs ar Ādamu un Ievu, un viss nesāksies no jauna, jo cik saprotu pēc Dieva ieceres cilvēki nav marionetes, un vai tad arī Ēdenes dārzā dzīve nebija paredzēta „mūžīgi”?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
AutorsZiņas teksts
meitene
# Iesūtīts: 2011.06.08 17:16:23
Ctulhu
Kristieši cik saprotu tic, ka cilvēks ir radīts pēc Dieva tēla un līdzības. Man kaut kā liekas, ka cilvēks tur daudz ko ir pielicis klāt pēc savas līdzības. Dievs šķiet pārāk cilvēcisks. Tas liek aizdomāties.
meitene
# Iesūtīts: 2011.06.08 17:20:24
Ctulhu
Diemžēl tas liekas nedaudz aizdomīgi.
meitene
# Iesūtīts: 2011.06.08 17:24:58
Ctulhu
Taisnība, šo domu, man ir grūti apvienot ar iekšēju ticību Dievam.
meitene
# Iesūtīts: 2011.06.08 17:32:23
Ctulhu
Interesanti, kaut ko tādu dzirdu pirmo reizi
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.08 17:44:54
Ctulhu
Tev pašam šķērmi nepaliek, šīs apšaubāmās teorijas sakarā lietot vārdu `pētījums`?
īstenībā, tas bija freidonkulis, kas šo ideju izvirzīja, bet viņa biogrāfijas pētnieki norāda, ka tikpat labi varētu sacīt, ka viņa problemātiskās attiecības ar valdonīgo tēvu - rabīnu, bija tā trauma, kas izpaudās zināmās neirozēs un aizspriedumos pret Dievu. Nīčem līdzīgi.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.08 17:51:16
Ctulhu
Nezinu ko tu domā vai nedomā, bet tu atgremo viņu idejas, pasniedzot tās par `pētījumiem` , kas patiesībā nav uzskatāmi par pētījumiem, tāpat kā niekošanās ar LSD nebūs uzskatāms par prenatālās, vai vēl vairāk - ģenētiskās atmiņas pētījumiem.
Aivars
# Labojis Aivars: 2011.06.08 18:00:11
Ctulhu
ak `pētījumi`? Laika mašīnā un uz interviju ar neandertālieti, ja?

Vai, varbūt, vienkārši novērojumi, ka bezdievīgas sabiedrības ir lemtas iznīcībai un nav piemērotas izdzīvošanai?

Klau, no šitām muļķībām par `Dieva gēnu` lūdzu .... Lai cik kārdinoša būtu doma, ka ateisms ir ģenētisks defekts, autisma paveids, šitas `pētījums` ir ...
meitene
# Labojis meitene: 2011.06.08 18:00:13
Vienīgais, kas mani mulsina, kāpēc ir tik asa reakcija par glābšanas tēmu?
Vai tā ir simtiem reizes parunāta šeit forumā un visiem ir apnicis? (ja tā, piedodiet) Vai tā visiem kristiešiem ir pilnībā skaidra? Vai tieši pretēji, neviens tā īsti neizprot līdz galam un cer, ka Dievs tik un tā izglābs. Vai baznīcās (bez alfa kursiem un iesvētes mācībām) par to runā?
Pēc manas saprašanas tā ir viena no nopietnākajām tēmām, kam būtu jābūt aktuālam kristiešiem. Galu galā, vai tad kristietībā, tas nav "dzīvības un nāves" jautājums?

Es saprotu, ka par nopietnām lieta tā teikt pa telefonu, vai šajā gadījumā forumā nerunā, bet vai par to vispār ir pieņemts nerakstīt?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.08 18:05:58
meitene
Redzi, Glābšana ir ļoti būtiska tēma, un par to nepiedien pavirši ņergāties, un runāt kā par dārzeņiem!
meitene
# Labojis meitene: 2011.06.08 18:15:26
Aivars

Man nodoms nav paņirgāties, kāpēc jūs neticat? Vēlos tikai saprast. Bet tam, kurš slēdz ciet diskusiju, ir taisnība, tā , sen jau "neceļos" ir aizgājusi. (un piedodiet, ja mana humora izjūta likās aizskaroša, izdzēsu dārzeņu komentāru)

Ctulhu
Tiešam žēl Turklāt bēdīgākais ir tas, ka galvenais šīs diskusijas mērķis bija noskaidrot tieši kristiešu domas.
Ctulhu
Jau mēģināju, bet aizslēdza atkal ciet, ja jau negrib runāt, tad neko darīt. Žēl
Ctulhu
Kuri tad ir tie neatbildamie?
Ctulhu
Kapēc tam būtu jābūt šķērslim? Ja jau nav atbildami, tad nav un miers. Vai tad Bībelē, kaut kur nebija teikts, ka Dievu tik un tā neviens nevar saprast līdz galam. Tad jau labāk apzināties jautājumus, kurus nevar atbildēt un samierināties ar to, nekā muļķot sevi?
Ctulhu
Ok katrā ziņa būs viela pārdomām kādam laiciņam

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 118 , pavisam kopa bijuši: 34345