atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību miesas augšāmcelšanās
meitene
Iesūtīts: 2011.05.09 23:00:12
Tad nu tā, aizdomājos un sapratu, ka man nav īsti skaidrs, kas īsti pēc kristiešu domām notiek pēc nāves, it īpaši par miesas augšāmcelšanos.

Kad cilvēks, nomirs ir tā saucamā tiesa, un pieņemsim, ka viņš nonāk debesīs.
Kas notiek tālāk?
Kāpēc ir vajadzīga Jēzus otrā atnākšana?
Kāpēc ir miesas augšāmcelšanās?
Kas debesīs notiek ar to cilvēku līdz tam laikam?
Kāpēc ir vajadzīga jauna miesa?
Vai arī pats Jēzus paliks miesā?
Vai tad miesa nesagādā tikai vienas vienīgas problēmas?
Vai ir kādas atšķirības šajos jautājumos konfesiju starpā?

Nezinu kā jums, bet mani ne pārāk iepriecina doma, ka arī pēc nāves būs jāturpina dzīvot miesā, Vai tad jums nekad nav likusies daudz pievilcīgāka doma, ko jūs darītu tad, ja nebūtu jāraizējās par miesīgajām lietām. Cik saprotu, tā miesa nebūs tāda, kādu to saprotam tagad, bet vienalga kāpēc tad ir vajadzīga miesa?

Šie ir kristietības pamatjautājumi, tāpēc lūdzu iecietību no tiem, kuriem jau sen viss ir skaidrs
<< 1 ... 9 . 10 . 11 .
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.10 14:43:34
EzītisMiglā
Klau, es nesaprotu, par ko Tu cepies? Nav runa par identifikāciju vien! Ir runa par augšāmcelšanos un dzīvošanu pasaulē, kas nāk.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.05.10 14:44:13
EzītisMiglā
Un kā gan indivīdu noidentificēt pēc dvēseles bez miesas palīdzības?
Tīri praktiski mēs ESAM fiziskie ķermeņi, jebkuras saistības utt. tiek attiecinātas uz DZĪVU ĶERMENI.
Tavas idejas par dvēseles pārākumu ir tikai tavas un dažu filozofisko sistēmu iedomas, ticība. (Un par to, vai tavai ticībai ir KONSEKVENCE DZĪVĪBĀ, arī ir kristietība.)
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.10 14:48:29
Mārtiņš
Nu eziša ideja būtu pieņemama tik tālu, ka blondīne ieliekot silikona implantus krūtīs, ar to vien nekļūst par dižāku personību, ka nevar ar ķermeņa, jeb vismaz ārējā veidola palīdzību, noraksturot visu personību. Bet diemžēl, arī tas dvēseles redukcionisms, ir vienkārši otrs grāvis, kurā viegli ieslīd, ja aizmirstam novērtēt VISU Dieva radīto un pasniegto cilvēkam.
meitene
# Iesūtīts: 2011.05.10 14:50:56
Izrādās, es neesmu vienīgā, kam šī tēma interesē, jau jau tik aktīva diskusija iet vaļā.

Tātad īss kopsavilkums no jūsu teiktā:

• Kad cilvēks nomirs, nevienam nav skaidrs, kas notiks uzreiz tajā momentā, kā arī starplaikā līdz augšāmcelšanās brīdim, jo tas vairs nav tas laiks, kā to izprotam mēs.

• Kaut kad pēc nāves būs Jēzus otrā atnākšana un pilnīgi visi tiks celti augšā no miroņiem. Tiesa. Nosūtīšana uz elli vai debesīm.

• Kas tās par „Jaunajām Debesīm un Jauno Zemi” neviens nezin. Var tikai fantazēt. Un kā izteicās Dafne :
Dievs mums piedava mūžīgu dzīvošanu...mūžīgu,pie tam tada vieta,kur nebus so miesas kaisu,nebus asaru un nebus ciesanu es esmu stara par to But kopa tur ar Dievu,skatit To vaiga..but kopa ar citiem kristiesiem..tas bus vareni.Un domaju Dievs mums nepieskirs tadu miesu,kada mums ir seit...ta bus jauna,kura nebus paklauta grekam un navei ”

• Vai tā pasaule būs matērija, nevienam nav īsti skaidrs, jo kā izteicās Jošs Mulders , mēs neviens neesam aizsaules fiziķi... Bet cilvēks būs kaut kādā miesā, bet cik daudz no tā, ko pazīstam tagad uz zemes (piem. ēšana, dzimumi utt.), būs arī tur, un vai vispār būs, nevienam nav skaidrs. Par laulībām, tas jau Bībelē skaidri teikts, ka ne kā tād vairs nebūs. . Cilvēki tur dzīvos Jēzus klātbūtnē, kurš arī būs miesā.

• Miesas augšāmcelšanās ir vajadzīga „pilnvērtīgai dzīvei” ( Aivars ), jo Dievs ir radījis cilvēku miesā, un tā nav atraujama no viņa būtības. Miesa jaunajā dzīvē nesagādās nekādas „problēmas”, jo tur vairs nebūs grēka.


Tātad mans secinājums: patiesībā neviens neko skaidri nezin, „to izskaidrot neesot iespējams, jo mēs vienkārši nesaprastu.” Bet lai balstītu ticību uz kaut kā ko nezin, nu jā...

Ja kļūdos, lūdzu labojiet mani.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.05.10 14:53:40
Mārtiņš
Un kā gan indivīdu noidentificēt pēc dvēseles bez miesas palīdzības?
Pēc uzvedības, rakstura, paustajām idejām. Tie pat dvīņiem var atšķirties, bet ķermeņi tak viņiem neatšķirās.
Pie kam mēs te tā kā par to, kas pēc nāves runājam, vai ne?

Tīri praktiski mēs ESAM fiziskie ķermeņi
Tu ateists? Mēs esam fiziskie ķermeņi? Piem, kaut vai tagad forumā, man pilnīgi vienalga tavs fiziskais ķermenis, dzimums, vecums u.c. Es tevi pēc tava runātā pazīšu, arī citos forumos, kur tu varbūt nebūsi Mārtiņš ar automobili avatarā.


Tavas idejas par dvēseles pārākumu ir tikai tavas un dažu filozofisko sistēmu iedomas, ticība.
Lācars, bagātais, mirušie - tie neuzrāda dvēseles pārākumu? Tas no kristiešu Rakstiem, ne no dižo filozofu iedomām.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.10 14:55:13
meitene, kljuudies beigu secinaajumaa

Un nafig balstiit ticiibu ieksh taa kas ir zinaams... ? Tad jau taa nav ticiiba.

A tu tach nebaidies maajaas iesleegt gaismu, lai arii es stipri apshaubu vai tu zini fotoemisijas fizikaalo izskaidrojumu, kas liek kveeldiegam vai inertai gaazei elektriibas ietekmee spiideet.

Es ticu daudz dazhaadaam lietaam, kuras "skaidri nezinu"... jeb pareizaak sakot, skaidri zinu es iisteniibaa ljoti maz... tas nekaadiigi man netraucee ikdienaa dziivot no ticiibas uz ticiibu
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.10 14:55:33
meitene
Kad cilvēks nomirs, nevienam nav skaidrs, kas notiks uzreiz tajā momentā, kā arī starplaikā līdz augšāmcelšanās brīdim, jo tas vairs nav tas laiks, kā to izprotam mēs.

Cilvēki pēc nomiršanas atrodas mirušo valstībā Šeolā, kurā gaida augšāmcelšanās un tiesas dienu.

Ījaba 14:13 Kaut Tu mani mirušo valstī, Šeolā, apslēptu turētu, līdz kamēr Tavas dusmu kvēles būtu atdzisušas, tad noliktu man noteiktu laiku un tad mani pieminētu!


Sal. māc. 9:3 Tas ir ļaunums, un tas saistās ar visu, kas notiek zem saules, proti, ka visiem lemts viens un tas pats liktenis, ka cilvēku bērnu sirdis ir pilnas ļaunuma un ka viņu sirdīs mājo neizpratne tik ilgi, kamēr viņi dzīvo; pēc tam viņi nonāk mirušo valstībā.

Jes. 14:9 Bet mirušo valsts pazemē tevis dēļ ir bezgalīgi satraukta, gaidīdama tevi ierodamies, tā saceļ kājās visus, kas bijuši vadoņi virs zemes, tā liek piecelties no saviem krēsliem visiem tautu ķēniņiem.

u.c. vietas

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.05.10 14:56:24
Aivars
Klau, es nesaprotu, par ko Tu cepies? Nav runa par identifikāciju vien! Ir runa par augšāmcelšanos un dzīvošanu pasaulē, kas nāk.
Tēmā izcelts bija jautājums: "kāpēc tad ir vajadzīga miesa"?
Mana atbilde bija, ka vajadzīga kā instruments Dvēselei, vai kā Pufaika.
Ko arī pamatoju Rakstos ar piemēriem.
Mulders teica, ka miesa ir ļoti būtiska, neatņemama cilvēka sastāvdaļa. Par to arī cepšanās.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.10 14:56:30

Taatad Tu nonaac pie taa pasja, pie kaa materialisti - ka nekaadu ``dveeseli`` atdaliit nevar un viss ir vienots?


Nu a taisnstuura garumu var atdaliit no tainstuura ieksheejo lenkju summas? Jeb tas viss ir vienots?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.10 14:57:10
Ctulhu
Nekādā ziņā ne.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.10 14:57:40
Labaak tomeer ir paintereseeties par fotoemisju un iersinaatiem staavokljiem, nevis dziivot no ticiibas uz ticiibu.

Labaak kam? Man ir labi taapat...

Savukaart, ja es to gribu noskaidrot preciizi... tad eju raknjaaties pa googli, mekleeju graamatas intensiivi sarunaajos ar zinoshiem cilveekiem... nu taa teikt - pats pastudeeju. Nevis ienaaku forumaa, nokliedzos, secinu ka mani pa pilnu neviens nenjem... un seicnu... fufels tas... nekad vairs nesleegshu gaismu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.10 14:58:14
Tie ir taisnstuura apraksta veidi. taatad ``dveesele `` vnk ir viens no apraksta veidiem?

Nu tad taisnstuuris neexistee, ibo jebkas ko par taisnstuuri var pateikt, nav taisnstuuris, bet tikai taa apraksta veids
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.05.10 14:58:55
Svētais
Kāda starpība kāda miesa lacaram un bagatajam? Dievs dos jaunu miesu tā existēs jaunajā pasaule tapat ka eksiste vecaa sajaa. Skaidrs, ka miesa ( ši mirstiga) nenozime salidzinosi daudz ar dveseli un garu. par ko tu stridies un cepies visu laiku? Individs nemainās, jo cilvēks ir gars nevis miesa un asinis! Vins valkā miesu kā majokli, bet taa nav vina garīgā personība, jo to mēs neredzam. par to raksti daudz runā.
Nu tak es par to pašu! Miesa = Pufaika! Vai kas vairāk, tāda Pufaika, ko reti noņem, vai ja nenoņem nekad tad vismaz var modificēt (a to sagribēsies palidināties vai panirt, vai izspraukties caur akmeņiem, un miesa nav piemērota; vai mūžībā vienkārši apniks tāda vienveidība kā visu laiku 4 ekstremitātes)
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.10 15:00:30
EzītisMiglā
Skaidrs, ka miesa vajadzīga kā instruments jeb pufaika dvēselei. Piem. Jēzus, kad atnāca uz šīs zemes arī uzvilka miesu, jo viņam pirms tam bija cita, kad viņš bija pie Tēva apskaidrotā miesa! bet atnākot uz zemes viņš uzvilka zemes ķermeni un Vārds tapa Miesa.

Piem. Dievs komunicē ar mūsu garu, jo Viņš ir Gars.

Jāņa 4:24 Dievs ir Gars, un, kas Viņu pielūdz, tiem To būs pielūgt garā un patiesībā."


Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.10 15:01:18
meitene
Tas, ko kristieši zina, ir Kristus apsolījums. Neredzu gan automātiskas pretrunas tavos citātos no kristiešu teiktā.
Cita lieta... jau šī miesa ir viens Dieva brīnums, ko tikai pamazām mācāmies saprast, kur nu vēl izsmeļoši izstāstīt par augšāmcelto miesu, kas mācekļiem bija totāls šoks, un neierakstījās nekādos iepriekšējos priekšstatos.
Bet tieši tādēļ viņu liecība ir uzticama, jo ir acīmredzams, ka saskārās viņi ar konkrētu realitāti, ko vēl nepazina, nevis mēģināja iztēlot alternatīvās eksistences iespējas, atvasinot no līdz šim redzētā un saprastā (kā to reizēm dara cilvēki forumā)
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.10 15:02:30
EzītisMiglā
Bet es piekrītu brāļiem tajā, ka miesa ir un būs nepieciešama jaunajā pasaulē un nevar to atdalīt no dvēseles un gara, kā tikai uz periodu, kad piešķir jauno miesu. Tā var būt arī atbilde par atkl.gr. gariem utt...

Jo ja atdala, tad iznāk tā , ka miesa bez gara ir nedzīva. paris piemerus tev jau devu!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.10 15:09:00
Peec kaa Tu to secini? Cik atceros, detalizeetu fenomena aprakstu ieksj JD nav, tik ta agaraamejot.

Ibo cilveeki nemuhljiija, bet rakstiija kaa redzeeja. Savukaart saprashana, taa jau Dieva daavana, kam taa ir un kam nav...

Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.10 15:14:28
Ctulhu
Klau, ej un lasi! Tur jau tā ir pateikts gana daudz, kādēļ ir skaidrs, ka nav runa par bezmiesisku vīziju. Bet diskusiju nepārvērt atkal makaronu inženierijā!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.10 15:14:46
Nu un ko tiesji redzeeja - peec taa teksta nav skaidrs.

A nevaru paliidzeet... man ir tieshi tas pats texts kas tev... lasi un meditee...
<< 1 ... 9 . 10 . 11 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 77 , pavisam kopa bijuši: 35500