atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kolosiešiem 2:14-17
muga34
Iesūtīts: 2011.04.05 23:31:31
14 Viņš izdeldējis pret mums vērsto parādu rakstu ar visām tā prasībām un paņēmis to no mūsu vidus, pienaglodams pie krusta.
15 Tā Viņš atbruņojis visas pretvaras, tās atklāti kaunā likdams un Kristū uzvaru svinēdams pār viņām.
16 Tāpēc lai neviens jūs netiesā ēdienu un dzērienu dēļ vai sakarā ar svētkiem, jauno mēnesi vai sabatiem.
17 Šīs lietas ir nākamo lietu ēna, bet miesa pieder Kristum.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
muga34
# Iesūtīts: 2011.04.08 01:49:16
Jošs Mulders
- kada institucija iestatija ziemassvetkus?
- kada istitucija parcela sabatu uz svėtdienu?
- kada institucija mainija kalendaru lai tuvinatu Lieldienu svinibas Iziesanas svetku laikam?

Sos visus pasakumus veica Vatikans - un ja man nepatik Vatikans ar savu kristietibas un paganisma mistrojumu.

Nekur bibele nav minets kad Kristus ir dzimis. Ir minets ka kad Vins piedzima gani nakti ganija aitas kas ir skaidra norade uz to ka tas nekadi nevareja notikt pasas ziemas vidu, bet nu lai ka ari nebutu nedz kapec vatikans izdomaja ka Kristus dzimsanas svinibam jasakrit ar vieniem no vissvarigakajiem paganisma svetkiem.

Sabats - bibele ir skaidri minets ka sabats ir Dieva zime, zime ko pienem visi kas Vinam seko, ja mums ir tik svarigi ieverot Dieva bauslus kapec mes te peksni izdomajam ka 4 bauslis ir mazsvarigs nav ieveribas verts. No bibeles skaidri redzam ka Dievs so bausli ir iestatijis kops radisanas un man domat tapat ari parejos bauslus un butu naivi domat ka kaut kad peksni Dievs pardoma un pasaka ka bausliba vai viens no bausliem ir mazsvarigs - Kristus pats pasaka ka Vins ir nacis piepildit bauslibu. Kad Mozus no Dieva sanem bauslus uz akmens platnem - kur tie tiek novietoti? - Vissvetakaja vieta - visus 10 bauslus un nevis 5 vai 9 un man liekas ka tas kaut ko nozime. Talak runajot jasaprot vel viena sabata nozime - sabats ir dots cilvekiem un nevis cilveki sabatam - mes katru dienu nemamies savas rupalas bet vinu dienu Dievs ir atlicis mala lai butu kopa ar mums un lai mes butu kopa ar Vinu, skaidri pasaka laiku septita nedelas diena - ja tu saruna randinu ar savu draudzeni tresdien tu pielauj iespeju iet pie laimas pulkstena ceturdien un ceret vinu tur satikt? Un ir tikai viens speks kas velas mums atnemt so kopa busanu un so zimi...
Nekur bibele nav teikts ka Kristu augsamcelas pirmaja nedelas diena ir tikai teikts kad sievas gaja apraudzit vina kapu - tiesi otradi pec bibeles un judu kaledaras sistemas aprekiniem sen jau ir pieradits ka Kristus nekadi nevareja augsamcelies pirmdiena...
Un atkal parceltais "sabats" peksni sakrit ar paganu saules pielugsmes dienu????

Pec kada kalendara mes dzivojam? Kas bija Gregorijs? - pavests, ja Dievs skaidri bibele noradijis ka vina gads un lidz ar to ari svetki jarekina pec jaunajiem menesim, kapec mes peksni Lieldienas piesienam saules ciklam un kas ari ta nejausi sakrit ar paganismu...

Vatikans... - ko Luters // un daudzi citi reformatori // ir teicis par vatikanu - vatikans ir antikrists! - nedz kapec mes to ta kaut ka esam aizmirsusi. Ko nozime vards vatikans? - vatis - dievisks; can - cuska un saliekiet kopa pasi. Variet parbaudit ari pasi vatikana nolikumus un izteikumus ka pavests ir dievs zemes virsu un vinam pieder autoritate par Kristu. Palasiet pasi ko bibele saka par to kas sagroza Dieva laikus un likumus...

Nezinu man kaut ka liekas svarigi saprast to ka tas ir un seit es redzu parak daudz sakritibas lai domatu ka tas ir nejausibas un tmdel ari nemos par dotajiem jautajumiem nu varbut ta ir sasaurinata domasana - ja censanos sapras ta var nosukt...
muga34
# Labojis muga34: 2011.04.08 02:02:38
παλαιό ανόητος - nerunasim par Mariju Magdalenu - stipri apsaubu ka vina bija pazistama ar kadu Romas imperatoru, veiniga ticiba kas pieludz Mariju ir katolicisms un par to jau izteicos augsak - kristiesiem nenakas krist celos ne Marijas ne vinas statujas ne ari kada cita sveta prieksa - domaju daudzi kristiesi kas iecelti sveto karta butu loti nepatikami parsteigti redzot ka kads vinus pieludz...
παλαιό ανόητος
# Labojis παλαιό ανόητος: 2011.04.08 08:05:45
muga34
Atvaino, bet kādā valodā `vatis` nozīmē dievišķs, bet `can` - čūska?
muga34
# Iesūtīts: 2011.04.08 09:59:15
παλαιό ανόητος - latinu
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.04.08 10:10:44
muga34
Manuprāt, Tev nav gluži taisnība. Cik saprotu no vārdnīcas, vatis varētu tikt tulkots kā dziesminieks, bards; can - ? Carbūt canis, tas būtu suns.
Bet `dievišķs` varētu būt pius vai sanctus; čūska - anguis vai serpens.
muga34
# Iesūtīts: 2011.04.08 11:14:28
παλαιό ανόητος - http://www.temcat.com/10-Spiritualism/Is%20the%20Virgin%20Mary%20.. Dead%20or%20Alive.pdf - nu varbut vins melo...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.04.08 17:44:37
i]- kada institucija iestatija ziemassvetkus?
Baznica.

- kada istitucija parcela sabatu uz svėtdienu?
Pirmaa dzirdeeshana? A a ko sabats ir paarcelts? Kursh tad to izdariijis? Mees Kristieshi vispaar sabatu nesvinam... Mees svinam Kristus Augshaamcelshanaas sveetkus... katru Nedeelju starp citu!

- kada institucija mainija kalendaru lai tuvinatu Lieldienu svinibas Iziesanas svetku laikam?
Neko nezinu par izmainjaam. Bazniica noleema svineet Kristus augshaamcelshanaas Dienu pietuvinaati tad, kad tas notika veesturiski - Juudu pashaa sveetku laikaa... Taadeejaadi arii katru gadu Kristus augshaamcelshanaas Diena tradicionaali ir peec meeness kalendaara.

Sos visus pasakumus veica Vatikans - un ja man nepatik Vatikans ar savu kristietibas un paganisma mistrojumu.
Kaut ko tu muldi... Tev kaads ir bik pa galvu iedevis, jeb esi kaarteejais zombificeetais sektants? Mosh tomeer pastudee veesturi... a to atkal kaarteejais beerns kuram jaamaaca veesture... apnicis jau!

Nekur bibele nav minets kad Kristus ir dzimis.

Taatad... principaa vareetu buut dzimis dajebkuraa laikaa un svineet dzimeni dajebkuraa laikaa buutu OK Taatad kas tev ir pret 24-25 decembri?

Ir minets ka kad Vins piedzima gani nakti ganija aitas kas ir skaidra norade uz to ka tas nekadi nevareja notikt pasas ziemas vidu

Nu bet neviens tak tev neizliedz svineet Kristus dzimeni vasaras viduu! Pac nupat teici, ka nav teikts kad piedzima... taatad... svineet Kristus Dzimeni var dajebkuraa laikaa... nu mees svinam 24-25 decembrii... Gan Simboliski skaisti, gan daudz forshaaki sveetki nekaa tevis piedaavaatie pagaanu sveetki, kas nav paaraak jautri!

, bet nu lai ka ari nebutu nedz kapec vatikans izdomaja ka Kristus dzimsanas svinibam jasakrit ar vieniem no vissvarigakajiem paganisma svetkiem.

Atkal tu kaut ko putro... Nu un nezkamdeelj Latvija izdomaaja savu neatkariibu svineet kopaa ar Maroku! A kaapeec tev tik ljoti traucee Kristus dzimeni svineet kaut kaadi Pagaani. A ja Pagaani izdomaas kaut ko svineet Sabataa... tu ko dariisi?

Sabats - bibele ir skaidri minets ka sabats ir Dieva zime, zime ko pienem visi kas Vinam seko, ja mums ir tik svarigi ieverot Dieva bauslus kapec mes te peksni izdomajam ka 4 bauslis ir mazsvarigs nav ieveribas verts.

Es nezinu kaapeec juus taa peekshnji izdomaajaagt!

Mees Kristieshi nesvinam Juudu sveetkus, kurus kaa tu pats citeeji esam atceelushi. Un mees Kristieshi neesam saistiiti ar Veco Deriibu bet gan ar Jauno Deriibu, kura nav veidota peec vecaas parauga... vai tad ne tu citeeji Ebreju veestules!

No bibeles skaidri redzam ka Dievs so bausli ir iestatijis kops radisanas
BS...

Sabats tiek iestaadiits 2ajaa Mozus graamtaaa apmeeram ap izieshanas laiku...

un man domat tapat ari parejos bauslus un butu naivi domat ka kaut kad peksni Dievs pardoma un pasaka ka bausliba vai viens no bausliem ir mazsvarigs

VD ir veidota peec Dekaloga... Jaunaa Deriiba ir Kristus Asiniis... ko paredzeeja arii Jesaja un Ebreju veestules autors to citee... sakot, ka Dievs cels jaunu BausliibU NE PEEC vecaas parauga... taatad dekalogs nav Jaunaas Deriibas paraugs. Un kaa jau teicu... mee sKristieshi svinam Kristieshu sveetkus nevis Juudu sveetkus!

- Kristus pats pasaka ka Vins ir nacis piepildit bauslibu.

Jaa un tajaa vietaa kur vinjsh to saka vinjsh saka "piepildiit bausliibu un pravieshus" taadeejadi vinjsh referenceejas uz Vecaas Deriibas pravietojumiem par Kristu nevis uz dekalogu... Tu pat nezini kas Rakstos rakstiits un meegjini citiem ieboreet, ka shamie kaut ko kaut kur paarcelj. Tevi toch kaads ir apchakareejis kaa mazu ezi. Pac domaat un lasiit nejeedz?

Kad Mozus no Dieva sanem bauslus uz akmens platnem - kur tie tiek novietoti? - Vissvetakaja vieta - visus 10 bauslus un nevis 5 vai 9 un man liekas ka tas kaut ko nozime.

Un kad vinjsh to dariija vinjsh teica - Peec shiem varadiem es sleedzu sho deriibu - Tb VD Deriibu. Veelaak Jesaja pravieto, ka jaunaa deriiba nebuus pee vecas deriibas parauga... Un vissveetakaa vieta ir chabash... Kristus tajaa ir iegaajis un mees pa Kristus asiniim ejam pashi tur iekshaa... Kristus bausliibu ir atceelis... tai skaitaa sabata svineeshanu. Tachu tu driixti to svineet... mees Kristieshi svinam sveetkus, ka ssaistiiti ar Jauno Deriibu nevis VD sveetkus, kas ir Jaunaas Deriibas eena

Talak runajot jasaprot vel viena sabata nozime - sabats ir dots cilvekiem un nevis cilveki sabatam

Un Kristus to ir atceelis, jo vinjsh ir Kungs par Sabatu Mees svinam Jaunaas Deriibas sveetkus nevis Vecaas Deriibas sveetkus. Vecaa Deriiba un bausliiba bij muusu skolotaaja, bet kad esam Kristuu, tad skolotaajam vairs nav varas paar mums (Galatieshu veestule)

- mes katru dienu nemamies savas rupalas bet vinu dienu Dievs ir atlicis mala lai butu kopa ar mums un lai mes butu kopa ar Vinu, skaidri pasaka laiku septita nedelas diena

Nu zheel ka tev taada viena diena... Mees Kristieshi esam Kristuu un taadeejaadi mees ieejam sabataa katru Dienu... Savukaart buut iipashi kopaa ar Dievu mees izveelamies tajaa dienaa, kad vinjsh augshaamceelaas... ibo mees neesam nedz Izraeelis nedz Vecaas Deriibas daliibnieki, bet mees esam taas Deriibas daliibnieki, kura nav peec VD parauga veidota!

- ja tu saruna randinu ar savu draudzeni tresdien tu pielauj iespeju iet pie laimas pulkstena ceturdien un ceret vinu tur satikt?

Tapaee labi ka mana "draudzene" ir visuresosshs Dievs, pie kura es varu iet dajebkuraa laikaa un Dievs tur buus laikaa Mees svinam 8o radiishanas dienu

Un ir tikai viens speks kas velas mums atnemt so kopa busanu un so zimi...

Jaa... taapee labi ka mees ar Dievu varam buut ikdienas... un it iipashi tajaa Dienaa, kad Kristus Auhsaamceelaas... Man ljoti zheel ka sena pagaanu saules diena traucee tev buut kopaa ar Kristu dienaa, kad vinjsh augshaamceelaas! Bet nekas... Dievs ar tevi var buut arii tavaa sabataa...

Nekur bibele nav teikts ka Kristu augsamcelas pirmaja nedelas diena ir tikai teikts kad sievas gaja apraudzit vina kapu - tiesi otradi pec bibeles un judu kaledaras sistemas aprekiniem sen jau ir pieradits ka Kristus nekadi nevareja augsamcelies pirmdiena...
A kur 1dienaa... vinsjh augshaamceelaas Sveetdienaa! To mees arii sivinam!

Un atkal parceltais "sabats" peksni sakrit ar paganu saules pielugsmes dienu????

Vot pasaki veelreiz... kursh Sabatu paarceela? Un kaapeec tu svini Romieshu saules Dienu?
Es ieteiktu tev sakt svineet Kristus aughsamacelshanaas Dienu! Kristieshi Sabatu nesvin jau apemeram 2000 gadus!

Pec kada kalendara mes dzivojam? Kas bija Gregorijs? - pavests, ja Dievs skaidri bibele noradijis ka vina gads un lidz ar to ari svetki jarekina pec jaunajiem menesim, kapec mes peksni Lieldienas piesienam saules ciklam un kas ari ta nejausi sakrit ar paganismu...
Normaals Kalendaars!

Vatikans... - ko Luters // un daudzi citi reformatori // ir teicis par vatikanu - vatikans ir antikrists! - nedz kapec mes to ta kaut ka esam aizmirsusi. Ko nozime vards vatikans? - vatis - dievisks; can - cuska un saliekiet kopa pasi. Variet parbaudit ari pasi vatikana nolikumus un izteikumus ka pavests ir dievs zemes virsu un vinam pieder autoritate par Kristu. Palasiet pasi ko bibele saka par to kas sagroza Dieva laikus un likumus...

1ajaa gadsimtaa nedz paavesta nedz Vatikaana nebija! Bet Kristieshi pulceejaas Pirmajaa Nedeeljas Dienaa... taapat kaa visos laikos... svinot Kristus augshaamcelshanaas Dienu - Sveetdienu!

Nezinu man kaut ka liekas svarigi saprast to ka tas ir un seit es redzu parak daudz sakritibas lai domatu ka tas ir nejausibas un tmdel ari nemos par dotajiem jautajumiem nu varbut ta ir sasaurinata domasana - ja censanos sapras ta var nosukt...

Pareizi... saprast vajag... tachu tas ka tu redzi sakritiibas ir deelj tavas elementaaraas neinformeetiibas un veestures nezinaashanas deelj... Ir taads teiciens... atviano... bet iemaacim Mulkjim Dievu luugt un vinjsh galvu pret griidu paarsitiis...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.04.08 18:03:59
muga34
Klau, nu gan tu biezā slānī sāc visādas muļķības atstāstīt. Nojaušu, ka esi uzrāvies uz kādu dīvainīšu propogandas materiāliem.
Varu tikai pačukstēt, ka atbildi par svētdienu atradīsi jau Sv. Rakstos, un vainīgs ir neviens cits kā Augšāmceltais Kristus šajā kalendāra reformā.
Kas attiecas uz Vatikāna nosaukumu, tad ideja par etrusku dievišķo čūsku nav vienīgā. Daži dusmīgie savulaik jau paspēja to vārdu interpretēt tā, ka vārds esot cēlies no pagānu priestera apzīmējuma `vates` un tūpļa, jeb `anus`. Tā kā, pirms nekritiski norij dažu `ūberpareizo kritiķu` viedokli par greizo kristietību, mēģini noskaidrot, kādi velli aiz šiem kritiķiem stāv
muga34
# Labojis muga34: 2011.04.10 02:59:30
Jošs Mulders

1. – ja precizak vatikans...
2. – cereju ka sapratisi ka runa iet par sabata dienas butibu ne nosaukumu...
3. – kas tad tauce svinet tiesi tad kad tas notika nevis pietuvinati – tie laiki ir zinami un nav noslepums nevienam...
4. – ne man vesturi nav jamaca bet tev ieiteiktu paraleti vesturei pastudet ari citas religijas un pasa vatikana un pavesta darbus simbolismu u.c. // vari jau pienemt ka ta ir nejausiba ka visi svetki tik loti labi sakrit ar paganismam tik loti nozimigam dienam, domaju ka loti labi zini obeliska nozimi simbolisma un egiptes dievibas- un vari jau domat ka tas vatikana centra ir nejausi aiz parskatisanas, un neajusi ir tas ka sv. Petera bazilika ir celta uz nozimigiem paganu templa pamatiem, un vari pastudet to nejauso simbolismu ko redzam vatikana gerboni // tris kronu galvas sega un atslegas//, pavests ta nejausi paklupa kad skupstija koranu un varetu saukt un saukt bet tas jau viss ir nejausi – ta starpcitu //...
5. – jau pateicu kas man ir pret to...
6. – neliedzu nevienam svinet kad velas – tik izsaku savus apsverumus...
7. - jautajums nav par to kad kurs ko svin bet par simbolismu - tu jau tolete neklasi svetku galdu bet ja pie svetku galda kads apkakasies palugsi lai aiziet un sakartojas...
8. – ka jau agrak runaju ka 10 bausli un Mozus likumi ir divas dazadas lietas, un dota milkli uzskatu ka bauslibu neviens nav atcelis // un par cik skatu so jautajumu ari so diskusiju uzsaku //... un kas tad ir VD man liekas ka Mozus likumi un atkatoju ka domaju ka tas nav tas pats kas 10 bausli...
9. – 1.Mozus grāmata (Genesis) 2:3 Un Dievs svētīja septīto dienu un iesvētīja to, jo Viņš tanī atdusējās no visa Sava darba, ko radīdams bija darījis...
10. – es domaju ka VD ir Mozus likumi un nevis bausliba un ka Dievs neskiro VD laudis un JD laudis un ka Vina likums paliek nemainigs ka vieniem ta otriem // 2.Mozus grāmata (Exodus) 31:16 Tāpēc Israēla bērni lai svētī sabatu un tur sabatu par mūžīgu derību uz audžu audzēm. 17 Starp Mani un Israēla bērniem tā lai ir zīme mūžīgi //...
11. - "piepildiit bausliibu un pravieshus" – Kristu mes spejam piepildit bauslibu un neviens pravietis nav sludinajis pret bauslibu bet tiesi otradi – varbut seti ar „praviesus” domats praviesu aicinajumi jo vini patstavigi ir aicinajusi sekot bauslibai – ja kada domas nesakrit ar tavam nevajag kengaties un meli radit ta tu izsties vel dumaks...
12. – ka jau agrak teicu ka VD ir Mozus likumi bet Dieva bauslis paliek nemainigs // ... tā lai ir zīme mūžīgi // JD ir Kristus un Kristus ari pildija bauslus...
13. – neviena bibeles vieta Kristus nav teicis es atcelu bauslibu vai Dieva likumus...
14. – tapat nu nav nekur teikts ka Kristus augsamcelas 1. ned. diena un acim redzot tu sabatu izproti savadak ka es...
15. – runa nav par Dieva visurbusanu bet tevis nebusanu...
16. – zinu ka tu tici un tamdel ceru ka ari ar tevi ir Dievs gan mana gan tava sabata...
17. – pirmaja diena sievas gaja apraudzit kapu jo nevareja to darit sabata par cik ieveroja to...
18. – Vatikans, un tas nenotika nemaz tik mierigi un par tiem 2000 gadiem tu kludies – vesture...
19. – nesaku ka kalendars ir slikts bet ieviesanas merki – ar tiem ir savadak...
20. – nejau 1. gadsimta sabats tika parcelts nu te es tev varu teikt pamacies vesturi, ar to es nesaku ka kristiesi nepulcejas 1. vai 3. diena ne pulcejas bet par to svinesanu nu gan ta nebus...
21. – ja tu doma pareizi saprast nozime saprast ta ka tu to saproti tad jau visi apkart ir dumi - nu ja un es ari....
muga34
# Iesūtīts: 2011.04.10 03:16:02
Aivars

- parekini pats ja piektdienas vakara Kristus mira 3 dienas un tris naktis bija kapa kad jacelas augsa? - pirmdienas vakara // pec musu kalendara // - jeb praviesi melo?
vari rekinat ari no otra gala un atkal bus kluda...
paradi to atbildi sv. rakstos...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.04.10 17:55:26
muga34
Pirmkārt par kādu piektdienas `vakaru` iet runa? :O
Otrkārt, nu tās `naktis` varētu arī nebūt tik precīza atskaite, jo vispār izskatās, ka jūdi diezgan brīvi variēja ar termniem `pēc trim dienām` vai `trešajā dienā` utt.
Baidos, ka tās `dienas un naktis` ir apmēram tāpat, kā šodien sarunvalodā `diennaktis` jeb `sutkas`, kur cilvēks sakot, ka vienu sutku strādā, trīs brīvas, ar to ne vienmēr saprot 24xN h.
Vispār jau, skatoties uz Jēzus sacīto par pravieša Jonas zīmi, šķiet, ka ir aplami šo zīmi noreducēt tikai uz paralēlēm starp atrašanos nezvēra rīklē un atrašanos kapā. Ja nu tā zīme runā par neticamu atgriešanos un bezcerīgu grēcinieku apžēlošanu?
muga34
# Iesūtīts: 2011.04.10 19:18:45
Aivars - ta ir tava interpretacija OK - es tai nepiekritu, pec manam domam atiecigajos jautajumos bibele runa tiesi un ne telaini...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.04.10 19:29:14
muga34
Ampelmanis gatavais! Ko nozīmē `tēlaini"
Viens muga nu būs tiešais sapratējs, ka runa ir par otrdienas pusdienlaiku, bet evaņģēlists Matejs (Mat. 28:1), Marks (Marka 16:2), Lūka (Lūk. 24:1) un Jānis (Jāņa 20:1; Jāņa 20:19 ) bija kaut kādi dunduki, kas ne vīģi nesaprata un dēja baltas bumbiņas! Puis, nu tu iespārdi! Aktieris tu mūsu tēlainais
Pie reizes paskaties agrīno kristiešu attieksmi pret pirmo nedēļas dienu (Ap. d. 20:7; 1. Kor. 16:2 )
muga34
# Labojis muga34: 2011.04.10 22:35:31
Aivars - nu kura vieta sajos citatos ir teikts ka Kristus augsamcelas pirmaja diena // pats tu esi ampelmanis // tu ir teikts ka sievas gaja apraudzit Jezus kapu un ja tu ta rupigak palasi Marka 16:1 un ne tikai Marka 16:2 ta tu redzi ka vinas ieveroja sabatu - rspektivi vinas nogaidija kad sabats pagaja tad darija savu daramo "1 Un, kad sabata diena bija pagājusi, tad Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome pirka dārgas svaidāmās zāles, lai ietu un Jēzu svaidītu."

Ap. d. 20:7 - nekad neesmu teicis ka kristiesi nedrikstetu pulceties kopa pirmdiena to var darit ari tresdiena un cita diena...

1. Kor. 16:2 - ja tu izproti sabatu tu nekad nebutu licis so citatu te - Dievs noliedz sabata darit darbu respektivi nonemties ar ikdienas lietam un pirkt un pardot - palasi bauslus un si ir tiesa norade uz to ka lai nevac davanas sabata bet pec ta - ja ta laika kristiesi butu parcelusi sabatu uz pirmdienu vini nekad tai diena nenodarbotos ar pasuligam lietam - jo ta butu Dieva diena - un seit ir tiesa norade uz to ka pirmdiena nebija sabats...

palasi - "History Of The Sabbath And First Day Of The Week" John N. Andrews
- "THE SABBATH IN THE NEW TESTAMENT" Samuele Bacchiocchi
muga34
# Iesūtīts: 2011.04.10 22:56:42
2.Mozus grāmata (Exodus) 31:16 Tāpēc Israēla bērni lai svētī sabatu un tur sabatu par mūžīgu derību uz audžu audzēm. 17 Starp Mani un Israēla bērniem tā lai ir zīme mūžīgi

- ko nozime vards muzigi // muziba - laika bezgaliba, bezgaligi ilgs laiks - avots: "Latviesu valodas vardnica A - Z" Riga izd. "Avots" 1987. //

huga- boeings [80.70.23.92]
# Iesūtīts: 2011.04.10 23:33:52
Muga, jums steidzami vajadzētu apgraizīties citādi tajā dienā, kad Dievs gribēs dalīt pa labi un kreisi ar kājstarpi nebūs viss kārtībā.
P.S. tiesa runā, ka Viņš pēc sirds ticības lūkošoties...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.04.11 09:18:52
muga34
Nu pret Tavu domas lidojumu man atliek vien nopūsties. Palasi, ka nu vēlreiz tos evaņģēlija tekstus un apdomā, ko tie saka!
muga34
# Iesūtīts: 2011.04.11 18:16:51
Aivars - ai pirmit teicu ka es nepiekritu tavai interpretacijai un es saprotu ka tevi neparliecinasu un man ari nevajag to bet butu labi ja tu beidzot ari akceptetu ka man var but savs viedoklis un ka tas drikst nesakrist ar tavu - sarunasim turpmak foruma nebazt acis viens otram so jautajumu jo tas ir bezjedzigi... es esmu so jautajumu skatijies un nonacis pie tada sledziena kads tas ir tu atkal pie citada OK dzivosim talak...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.04.11 18:37:17
muga34
Nu es jau tikai lasu, ko evaņģēlisti rakstījuši, ka pirmajā nedēļas dienā kaps bija tukš, eņģeļi teica, ka Kristus augšāmcēlies, un mācekļi viņu sastapa augšāmceltu...
muga34
# Iesūtīts: 2011.04.11 18:43:46
Aivars - otrdiena ari vins bija tuks bet tas nenozime ka vins augsamcelas otrdiena... labi labi nenem launa domaju temats izsmelts...
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 92 , pavisam kopa bijuši: 3677